12892
  • SigaDragon
    #5985
    Chamber a eniklopédia kari öszerakojában revengeful kar és a többi kétkezes nincs benne?
  • Chamber
    #5984
    Revengeful szar nem? O_o
    Egyébként meg sztem ne vegyetek most G50et, várjunk pár napig hogy hogy esnek D4ben... (már most jelentősen esett a G50 mage cumók ára, pedig még nincs is D4 =)
  • SigaDragon
    #5983
    EGY 17.74% PANTER VALAKINEK NEM KELL VAGY EGY TOP PRIDEFUL????
    29M SOK G50 REVENGEFUL??
  • THeArrow
    #5982
    heh gonosznak tűnik ez a demon queen :P lehet h az is xD amúgy non kira
  • Curbuncle
    #5981
    Bár előre tudom a választ, mit szólnátok egy össznépi randarírozáshoz d4-ben holnap este vagy már rögtön a nyitáskor? :)
  • Chamber
    #5980
    Mindig kedd hajnalban van a frissítés, most mért lenne máshogy ? :P
    Egyébként ki is írták:
    "Scenario 2 will be updated with the regular maintainance for this week.
    The Regular Maintenance time : May 23, 2006 10:00AM ~ 11:30AM (Korean Time)"
  • Chamber
    #5979
    Tökmind1 mi a group :P Az esélyeket nézd (bár mindenhol 1:millióhoz vagy max 2:millióhoz lesz kivéve a doogi lordot meg pár egyéb bosst :)

    Öljél skorpikat highlanden (shock/zerk), vagy D3ban vmit. Esetleg várd meg a D4et mostmár :P
    Ja, kintvannak az új (D4es) szörnyek kal.com-on ha vki még nemtudná.
  • Datas
    #5978
    Mintha game kozben lett volna egy olyan notice, hogy a frissites a hivatalos szerver maintance utan lesz, tehat nekunk kedd hajnalra varhato...
  • SigaDragon
    #5977
    Sziasztok
    Lenne egy kérdésem megléptem az 50-et és szeretném megszerezni a kardot a 2 kezest!! És nemtudom eldönteni mit ircsak hogy megkapjam!! Melyik szörny lenne az ideális?? Partyban probáljam megszerezni vagy egyedül???

    Chamber a kal Enciklopédiában az a jó ha a grp kicsi vagy nagy 2-3??

    Légyszi segicsetek!! pl
  • QuickHUN
    #5976
    D4 miatt biztos lesz frissítés,de nem tudni mikor,még nem írták ki!
  • Apritok
    #5975
    Sziasztok!Valaki meg tudná mondani hány órakor lesz a frissítés?Azt tudom, hogy holnap de azt nem ,hogy hánykor.Elöre is köcce.(LaHier)
  • QuickHUN
    #5974
    Jaj de butika vagyok,köszi datas,az volt a problema igen!
    Köszi Chamb neked is .
  • v150r
    #5973
    srácok kérdés. lvl3as szintű guildnál miért nem tudunk 1nél több boss rangot adni?
  • Datas
    #5972
    QuickHUN - kicsit alúlra került az export-import gomb, nekem is csak úgy látszanak, ha eltüntetem a taskbart.
  • QuickHUN
    #5971
    Heyho

    Sajna nincs import kattintási lehetőségem,ezért gáz!
    1.01.06 a legujjabb?
  • Chamber
    #5970
    Import először, után megjelenik a listában, ott kiválasztod aztán load.
  • QuickHUN
    #5969
    Heyho

    Chamb hogy tom betölteni a txt fájlokat?
    vagyis ha mástól kaptam kimentett txt-t adatokat hogy tom betolteni,hogy tom megnézni?
  • ThedarkmanHUN
    #5968
    Jujj Zozo nekem 34-en van 103 agi-m ^^
  • ZozoHun
    #5967
    [URL=http://kinca.uw.hu/huntunder.rar]Ez meg a mágusom ^^[/URL]
  • ZozoHun
    #5966
    sziasztok
    Itt az archerem, amit megnézhettek a KalEnciklopédiában
    remélem jól írtam a html kódot :)
  • v150r
    #5965
    nem, de te folytatod.
  • Bucser
    #5964
    mintha én kezdeném...
  • v150r
    #5963
    fejezzétek már be könyörgöm.
  • Bucser
    #5962
    A srácnak nulla a szavahihetősége.. MSn címet azóta sem kaptam.. Innentől le vagy nálam írva kis hangember..
  • Dodokacsa
    #5961


    "Thank you again, for spending your time with us." LoooL
  • ThedarkmanHUN
    #5960
    Hát én meg ekkora (nem akarom kimondani me megint bann lenne tehát csak>>> *****-ot) nem láttam még életemben.
    Mindenkinek megvan a saját véleménye nekem ez neked biztos más lehet te jobban ismered söt biztos de nekem elég volt ennyi belőle inkább nem is akarom jobban megismerni...
  • Chamber
    #5959
    Na, vége a login error miatti maintance-nek, ami előtt simán bejutottam... most viszont nemtudok! LOL idióták ezek tényleg
  • learner
    #5958
    Off

    Bocs Dark, de nem értelek... Fogalmam sincs h lehet összeveszni Bucser-rel, még mindig az 1ik legnagyobb arc akit kalon ismertem meg...

    /Off
  • Chamber
    #5957
    Bazze mikor simán bejutok akkormeg lelövik a szervert login error miatt... MIÉRT???
  • NightmareIV
    #5956
    cső Doozen!NiGhTmArEHUN vagyok^^ Asszem 45 vagy nem? ha nem igy van javits ki:)ja meg most 44 vok és még 4 koci a 45 ig:) állatom azért még nem ért be^^ De még bármi lehet:))
  • SP5knight
    #5955
    Maintance van mind2 serveren...
  • v150r
    #5954
    már megint leállás :D looool.
    igazán áttérhetnének mostmár az európai időre. mert ez már kezd idegesíteni, hogy állandóan számolgatnom kell h mikor gof leállni a szerver
  • SP5knight
    #5953
    Hát ez nemigaz megint nem lehet bemenni ha ma nem volt 8 dc akkro 1se
  • CartmanHUN
    #5952
    Akkor arról tegyél le.Próbáld meg a netszolgáltatódtól kapott mail cimet megadni.
  • v150r
    #5951
    hát igen, az angol nem éppen az erősségük. pedig megkéne. próbáld meg citro, vagy vipmaillel. 2 perc alatt be tudod regelni.
  • ThedarkmanHUN
    #5950
    Ejj Buccser bácsi adok egy msn-cimet ott ugass ha valami nem teccik ne itt...
  • Pretorian
    #5949
    Azóta regeltem, de a levél 9 óra elteltével sem akar megérkezni, pedig nem Yahoo! Mail-t használok.
  • Pretorian
    #5948
    Kösz mindenkinek. Remélem, koreai barátaink egyszer azért megtanulnak angolul helyesen írni, illetve fogalmazni, modatot szerkeszteni, mert én - annak ellenére, hogy az angol szinte a másik anyanyelvem - fél óra alatt képtelen voltam kihámozni, hogy mit vakerásznak össze-vissza a regelésnél.
  • THeArrow
    #5947
    én se tok bemenni -.-''
  • Chamber
    #5946
    Ügyesek a koreaiak megint...
    Elcseszik a wart ezzel a 24es guild limittel. Aztán wa rkezdete utn 1 perc múlva DC. War vége előtt megint DC, és mostmeg login error (szokásos párórás várakozás hogy bejuss)...
    Good Job GMs!