12892
  • ronesz
    #12292
    sose lesz olyan, h mindenki elegedett...
    hallottam mar olyat magetol pl a FoEval kapcsolatban h jo stormer hely meg minden, de ha vannak olyan mobok amiket ok nem tudnak megutni akkor miert nincsenek olyanok amiket eak meg vagak nem tudnak
    kb eddig er egy atlagos kalos latasa, mindenki maganak akarja a legjobbat enyhen szanalmas
  • FENIX11
    #12291
    Ronesz tudja hogy kell csinálni.
    Amikor vaga volt jó azzal volt,most az ea jó azzal van
  • FENIX11
    #12290
    Én akkor az ea mal voltam..
    Amikor ea volt szar azzal voltam,most vaga a szar azzal vagyok.
    Én akkor sirtam hogy a vagák túl erősek
    Az lenne a legjobb ha csak g50 lenne
    a +50% egy picit jobb mint a g6 serk,szoval nem ér annyira sokat de kompenzálná valamennyire pvm ben a vagát ea val szemben
  • Nardon
    #12289
    Meg mondjuk mért nem lehetne beállítani egy körbeverős cuccot, mondjuk archer veri magekat, mage knightokat, vagy vmi ilyesmi...
    Nekem jobban tetszene, mint hogy mindenki azért sír hogy nem ő a legerősebb...
  • Nardon
    #12288
    +50% dmg röhögnöm kell, knightok támadásai totál dmg függőek, ha +100000 at majd fegyvered olyan lesz dmged is, MÍG FS additional dmg-e az maximalizálva van 2k ban...
  • ronesz
    #12287
    lol hogy mindenki sir
    persze mikor g50 volt meg csak, akkor nem nagyon kiabaltal h adjunk mar az eaknak meg a mageknek evat mert igy tul konnyen meghalnak mi? (mondom ezt volt vagakent)
    es persze te nem fogod legyozni a full g60 bof eat g65 imp db bowval, majd ha esetleg te is hasonlo cuccal rendelkezel majd (todesnek olyanja volt es ownolt is rendesen) akkor igen. tudom hozzaszoktal h anno meg egy full g50 maget 10 lvllel magasabbat is lenyomtal amikor akartal szar sima g50 2hval de az idok valtoznak, nem sirni kell, hanem jobb cuccokat szerezni
  • Silversting17
    #12286
    Én is ezen a véleményen vagyok.
  • FENIX11
    #12285
    Amikor még a g60 se terjedtt el akkor minek ide g65? remélem egy hamar nem teszik be
  • FENIX11
    #12284
    Chamber biztos másképp látja a dolgokat,de akkor is archerek túl erősek a mobok ellen is és pvp ben is.
    Csak a cjb nek van esélye 1v1 ben archer ellen de nem részletezem miért mert szerintem ti is tudjátok
  • FENIX11
    #12283
    Ha én gm lennék nem lenne ez így.Én már kitaláltam milyen paszív skilleket adnék a vagának
    +50% sebzést és +50 otpét (így a sebzésben is egyenlő lenne az ea val a vaga és még lenne is esélye eltalálni egyaránt a mageket és ijászokat g65 ben) azt még nem találtam ki hogy mi legyen a többinek,az is nagy bonusz lenne de nem érne mondjuk az ea k nak sokat mert például adnék nekik +50% defenset és +50 otpét, otp ük így is sok a defens meg nem sokat ér nekik,a többit télleg nem tudom mivel erősíteném.
    Ez lenne a lvl 70 es pasziv skill

    Az eaknak hermiteknek icéknek +2500 hp és +2500 manát adnék,
    a cjb éknek +5000 manát
    knightoknak +5000 hp ét
    Ez a lvl 71 es pasziv skill

    Bár a hermiteket is erősiteni kell mert azok is gyöngék mint a harmat
    mondjuk ők is +5000 hpét kapnának a cjb ket nem kell de inkább 2500 manát és 2500 hpét adnék nekik mert akkor ők sem pofáznának.

    Bár a saját vagámnak külön buffot adnék hogy az legyen a legerősebb
  • FENIX11
    #12282
    Láttátok a főoldalon az új páncélokat?
    Hát nevetséges.A faszért nem jön fel egy gm sem megnézni mondjuk egy 70+ pvp már az elődöntöben is 4 ijász van,ha már egy ea nak van 3 darab g60 ja nem ütöm meg full str setben 168 otp vel.Így mostmár véletlen sem fogom megütni de ha lesz g65 mostmár a mageket sem...

    Amugy olyan faszán elvan kurva a kal ezen a téren. Ijászok megüthetetlenek g60 ban, csak a cjbéknek van esélyük ellenük,
    EA nak 1 lővés 1 mob folyamatosan lebirtankolni pár mobot ez attol függ hogy hol öl,például d3 f8 70 es full g55 ea 3-4 et.Vaga 2 öt se bír el.

    Ha télleg befog jönni a g65 páncélzat akkor már a knightok mehetnek a fenébe.Ezen egyedül az segíthet ha a lvl 70 jobbal a knightokat erősitik , bár ezt kétlem.

    Láttam két g60 as ea duelozott 20 percig tartott mig kinyirta az egyik a másikat

    Elvileg TodesAngel verte a g60 as ea kat de megnézném azt hogy én nem hiszem el
  • Cingar
    #12281
    MYTHICAL az. MYTH az a comma a g65el
  • Nardon
    #12280
    MYTHICAL-t vagy MYTH-et ismerem (amelyik full g55 vaga g62vel) jófej gyerek msot ment visza bangorol.
  • Nardon
    #12279
    Végre trollnak lesz pénze *taps*
  • Cingar
    #12278
    2nap es 2 g60 drop emokon
    ez az egyik:
    http://img91.imageshack.us/my.php?image=shot2008821002ev7.jpg
  • ThedarkmanHUN
    #12277
    Énmeg 3 nap alatt lv 18 XD
    Vettem már egy npc-s g40 bowot és van most 80k-m is ohyea :DDDD
    Mit tegyek, gyüjtsek full g42-re, vagy először pimpeljem a g40 bowom?:)
  • FENIX11
    #12276
    spidergirl2 is egyszerre lojkoval és a cjb jével játszott ha jól emlékszem d4 ben,ezt csak úgy hallotam ,bár szerintem biztos igaz.

    Van egy gyerek haninon 2 nap alatt feltolta 1 röl 50 re az ea ját.
    Azt tudom hogy amikor 48 lett akkor költött 40-50m et a küldi cucokra.
    Bár 2 miliárdja volt szoval van miből neki
    pTk volt a hermitje,azt azért hagyta abba mert valaki feljött a karijára,gondolom a régi tulaj akitöl vette, de mivel neki is volt személyiéről képe vissza szerezte a karit, a cucait unblockolta és a cuccát megmentette.És még a karit is eladta
  • Chamber
    #12275
    Mért? CJBt ugyanígy be lehet rakni auto-GC-re mint te pickre a karidat :P
    Szal egyik gép GC-zik a másikon meg tolja az EA-val x) (a party 2. CJB meg remélhetőleg tényleg ottvan és intézi a purification/buff/single cure dolgokat ha szükséges. Mert azért 2 auto-GC-s CJB az valószínű halállal végződne)
  • Brutal
    #12274
    Az már nem vicces hanem sz.r :D
  • Nardon
    #12273
    Mondok jobbat, bangon van egy gyerek aki 2 gépen egyszerre volt bk-n egy CJB-vel meg egy EA-val :) 2 gépen tolta vicces lehetett
  • Brutal
    #12272
    Autopicker....

  • xHeDex
    #12271
    még te fizetsz neki ha lejön érte?
  • blbogus
    #12270
    hát nekem onnan messze van lvl 19 hugom gyengébb statokkal, gondolom.. 3,5kkk.t fizetek ha lejössz érte, + vonatjegy :P
  • ThedarkmanHUN
    #12269
    Hát tesom éppen pesten lakik, 20 éves lesz, statjait nemvágom de viheted ha gondolod XDDDD
  • Dodokacsa
    #12268
    akinek esetleg van Óbudán lvl 18-20 húga/nővére/ismerőse 90/60/90 stattal (vagy hasonló) az küldheti :) várom szeretettel :P
  • ThedarkmanHUN
    #12267
    Akinek esetleg van bangon archerre fölös g42-armorja vagy g40 bowja akármiféle küldje nyugodtan Spor névre :) Várom szeretettel :P
  • Brutal
    #12266
    Akinek esetleg esik egy Savage Tribe Big Stick az jelezze felém mert kellene :D
    Csopike néven vok Haninon
  • xHeDex
    #12265
    de lehet hogy tök gagyi skilljei lesznek
  • Nardon
    #12264
    Mondjuk ugy hogy ki mit üt meg vagy mondjuk ki nyer egy 1v1 egy duelt az totál lvl és pénz függő, ha megvan a pénzed rá bármelyik kariból lehet jót csinálni...
    Szerintem eléggé balanced a kal most, de sebaj majd thief jól megfngat mindenkit vagy nem... és most lehet flamelni...
  • ThedarkmanHUN
    #12263
    Már megoldodott :)
    Hotmail-re ment végül csak IE szarakodott de firefox-al zökkenőmentesen ment minden :) és már kőkemény lv 8 XDDDD
  • xHeDex
    #12262
    freemail-ra küldd,oda gyorsan megérkezik
  • ThedarkmanHUN
    #12261
    Jah és mé incorrect path ha rámegyek hogy email confirm?
    ( hotmail.com )
  • ThedarkmanHUN
    #12260
    Kérdésem a kövi:
    énis ujra kezdem épp olyan 5 perce raktam fel, csinálok minnyá egy accot ...

    Bangora megyek, miféle karit érdemes inditani mostani időkben?
    Knight hogy birja?
    Vagy mage?
    Archer még mindig olyan megüthetetlen?
  • Cingar
    #12259
    miert pont -17 agi ? O.o
  • Brutal
    #12258
    IM BACK!
    Mostantól özön időm lesz gamelni hála nekem :-)
    Ujrakezdtem Haninon én is, szal 3 nap alatt meglett a lv30
    Majd utolérlek 1x benneteket :D
  • FENIX11
    #12257
    Azt a képet még ronesz sem szólná le.Nem kell oda két ronesz
    Bocs nem olvastam át mielőtt elküldtem
  • FENIX11
    #12256
    Az én képemet sajnos nem engedte feltölteni.
    Azt a képet Ronesz pedig még Ronesz sem szólná le
    Nem mondanám rossznak ,de túl jónak sem
  • blbogus
    #12255
    te aztán belehuztál :D amugy aszondom agi helyett inkább nyomhattad volna a str.et.. -17 agi..
  • Silversting17
    #12254

    Nem rossz mi?
  • Chamber
    #12253
    @Silver igen elvileg lv70-ig helyes, de ott ugrik egy rohadt nagyot az XP szükséglet a játékban... tehát 70->71-re kb annyi XP kell mint amit KalEncy 75->76-ra ír. (vagy 76->77-re nemtom)

    @Nardon ja a színek sosem voltak 100%ig jók sajna. Vagy a mobok szintjei nem teljesen jók nálunk, vagy a képlet a szín eldöntésére bonyolultabb mint a "+/-5 szint sárga, stb"