12892
  • THeArrow
    #6025
    óh hát a fa******om..... bentragadtam... ááá ezt nem hiszem el
    na ennyit egyenlőre d4-ről
  • THeArrow
    #6024
    LOOOOOOOL d4be engine.exe hibával kibasz XDDDDDDD ez de durva
  • Chamber
    #6023
    F1en lvl50/53/56os szörnyikkel találkoztam (+ a virág ami 69+ mert nekemis lila volt még :)
    De kintvannak az új szörnyik Kal.com-on is :P
    D1es desire/dooginál simán könnyebbek nekem (lehet azért mert ezek tényleg vmi lightning sebzést nyomatnak amire elég jó resistem van. Lehet ha nem mage-el mész nehezebb, nemtom).
  • Chamber
    #6022
    Lesz dropeső??? Sztem ugyanannyi eséllyel esik ittis a G50 mint máshol :)
    Bár majd ma este kipróbálom, reggel semmisem esett F1en.
  • NightmareIV
    #6021
    de Natrak bent volt vele de én emg nemtok szal egy 1szeru windows reinstall után sztem jo lesz
  • ThedarkmanHUN
    #6020
    Chamber ha esetleg vmikor bejutnék mien erős a demon worker?
  • ThedarkmanHUN
    #6019
    Sztem a karidnak ezé nincs annyi 1 napot vársz (csak kibirod) és mehetsz ujra kalozni irták a GM-ek is hogy van pár bug a patch-ben ez ezzel jár:\
  • ThedarkmanHUN
    #6018
    Na a kicsihuszár küszködése d4-bejutásával xD félig kudarc félig siker (najo 80% siker)
    Bejutok nagy nehezen (behalva) reviveltek.
    Nyomom a small medit (nemtom miiért nem a mediumot v a halakat de ez mindegy) elfogy a small és mögötte egy tp csuszott be fortba és véletlen rákattoltam
    Szal folytathattam fortbolt:\
    Mennék visza persze 100 ezer ignoramus meg isten tudja mien skorpi oda lurolva szal másodjára már nem sikerült bejutni:(
    De amennyit láttam az ennyi volt hogy ien fekete lyukon keresztül kell bemenni előtte ien tüz van mindenhol (megjegyzem eég érdekes hely)
    És ien alagutban találtam magam:\
  • NightmareIV
    #6017
    na karimnak annyi... más gépéról is ez van.Ott is log in és now loading töltőkép és bezárja egész porgit.Jo,hogy csak azzal a karival..Most naon boldog vagyok
  • NightmareIV
    #6016
    tom ismertem az a bugot ismertem... de most katt login és már ki is dob... szal.. fa.. kivan
  • Datas
    #6015
    Nem vagy valami bugos helyen? A napokban a CoP volt ilyen...tehat ahogy bejelentkeztem par masodperc mulva kifagyott a progi, aztan egy gyors teleportalassal(tobbszori probalkozas utan) sikerult kimasszak ebbol az "ordogi korbol" :)
  • NightmareIV
    #6014
    az a büdös kurva élet.... naon fasza... többi karimmal betok jelenkezni de azzal a ki... főkarimmal meg rögötön leba...SZal naon jo...
  • SigaDragon
    #6013
    Chamber amugy ezek valamit dropolnak??? És szerinted mikor lesz drop eső??
  • NightmareIV
    #6012
    Hude jo nekem!! LEtöltöm uj clientet és login és nem ledob rögtön? 10X probáltam....
  • v150r
    #6011
    tyűha :D
  • Chamber
    #6010
    A lial villámokat lövik a demon workerek, a kék meg chain lightning


  • NightmareIV
    #6009
    na... régi clienten jáccotam... version not matches fasza le kell azt is szedni
  • v150r
    #6008
    ezmiez?
  • NightmareIV
    #6007
    coool
  • Chamber
    #6006
    Nah, megy az UW újra, kaptok egy szép villámlós képet D4ből:


  • v150r
    #6005
    itt a kép a "hello this is kalonline"-ról. nah meg a többiről... :P
  • v150r
    #6004

  • v150r
    #6003
    ehheh. 3 fajta új szörny mi? erről szó sem volt eddig :)
  • Chamber
    #6002
    De mikor olyan szép volt... én nem akartam bántani =)
    Egyébként mikor elkezdett lüktetni gondoltam hogy gondlesz, és elkezdtem lőni, de asszem egyáltalán nem sebeztem =)
    Szal ez csak ilyen figyelemfelkeltőnek jelenik meg néha, és mindenképp eldurran sztem. (ja egy 50 körüli archert simán kiterített mellettem a kis aranyos =)
  • v150r
    #6001
    "elkezdtem szagolgatni, azmeg elkezdett lüktetni és felrobbant... ~2K fire dmg (területre ható)"
    szagolgatni LOOOOOOOL :D:D:D
  • v150r
    #6000
    miután senki nem volt d1-ben, befoglaltuk 2,5 órára az 5ös termet xD :D
    láttátok a [notice] hello, this is Kalonline! kiírást? kicsit elbacták a gm message-eket :D
  • Chamber
    #5999
    Találtam némi infót..
    "The Key Holder Spawns after several amount of kills on 1st floor frankly lets just say every 30 minutes."
    "uhmmm the keyholder had lowdmg normal hit with his "spearhand" (about 600dmg on me) and then he did some attack with a green thunder which gave 3000 dmg"

    Spynak lefordítjuk :P Félóránként spawnol kb, és nagyokat üt xD

    Ja 1x spawnolt mellettem vmi szép piros virág (flame mittoménmi, lilával volt írva a neve) elkezdtem szagolgatni, azmeg elkezdett lüktetni és felrobbant... ~2K fire dmg (területre ható)
  • Chamber
    #5998
    Csináltam képeket D4ben, de mostmeg nemmegy egyáltalán az egész ultraweb :/
    Elég nagy szívás volt egyenlőre D4... nem lehetett feljutni az első szintről a 2.ra mert zárva volt az ajtó kulcs meg nemvolt senkinek. Nemis tudom biztosan egyenlőre hogy hogyan lehet szerezni (úgy hallottam van vmi "keybearer" mob aminél van, de nemigazán akart spawnolni). Azért voltak F1nél feljebb is emberek (asszem eljutottak végig F6ig), gondolom az elején volt egy ilyen mob, aztán azóta nem spawnolt.
    Aztán 6 után jött a GM és kinyitotta a kaput magának pár másodpercre... mire én odaértem persze már megint zárva volt, hogy dögölne meg
    Úgyhogy irtottam 1 órát majdnem a zöld/kék mobokat, úgyhogy 1 mobra 5 ember jutott minimum, szal alig volt KS =)
    Viszont talán a magek ellenállása végre ér vmit, ugyanis az ásós zombik (fejezhetőek!) vmi lila villámmal lődöztek és alig sebeztek xD

    Mikor beléptem 5 után, azt shoutolták már hogy esett 3 G55 eddig, nemtom igaz-e...
    Vki derítse ki estére, hogy hogyan lehet key-t szerezni (esetleg szerezhet is ;)

    Ja, és D4 highlanden van, safe hilltől északra a térkép szélén (elég sok zerk/archer traitort hagytak már el reggelis ott. Majdnem megis döglöttem =/ )
  • Chamber
    #5997
    Lehet több is mint 600K még mindig, de tényleg szét is nézhetnél akár :)
  • Chamber
    #5996
    Nem választottál egész véletlenül egy pajzsot a kard előtt??? Ugyanis a pajzs +2H sword nemigazán működik 1xre sztem... de azthittem ezt legalább a lovagok tudják :P
  • Datas
    #5995
    600 K körűl van, de nem egyszerübb ha szétnézel a shopokban? Enyhe áringadozás mindig van, tehát akár vásárólni, akár eladni akarsz valamit egy 10 perces "piackutatás" többet ér mint holmi fórumokon nyaggatni ilyesmivel az embereket ;)
  • Datas
    #5994
    "Hello.
    This is KalOnline.

    If you can not log in KalOnline, download the file and then run the file in KalOnline folder.
    (http://inixsoft.nefficient.co.kr/inixsoft/KalOnlineEng/KalOnline.exe)

    Sorry for the inconvenience.
    Have a nice day with KalOnline."
  • Brutal
    #5993
    Mennyi most egy 4/1 ToW agi?
  • THeArrow
    #5992
    húúúúúúúúú nézzétek meg a honlapot.... kal.com
  • THeArrow
    #5991
    Jó reggelt....meddig töltött nektek??? nálam elég lassú....akarom d4et
  • v150r
    #5990
    jóreggelt jóreggelt :D
  • SigaDragon
    #5989
    Na kezdödik a feltöltés!! :)
  • TheRealLoooSeR
    #5988
    Halihó!

    Először is szeretnék gratulálni az enciklopédiához, tök jó kis progi, mindig hasznalom mielőtt veszek valamit pl. Találtam benne egy elírást gondoltam szólok: a decisional talin nem +2otp van, hanem +2defense.

    Ja és a HungaRiaNForcE (Naraeha) lvl3-as, de szűkölködünk a 25-40-es játékosokban, tessék jelentkezni! A következő személyeknek lehet írni: Systemo, Zsoldos, FrozenBird, Kastor, LoooSeR.
  • v150r
    #5987
    LOL
  • Bucser
    #5986
    futnak a patkányok a penzuk utan:D