12892
  • Chamber
    #6065
    Mire nem válaszoltam? O_o
    Nekem úgytűnik mintha azt írtam volna, hogy sztem még lehet többis 600Knál. Meg még hozzátettem hogy nézz körül azért inkább. (mert nekem épp nem esett ilyen mostanában (semmi értelmes nem esik), szal nem nézegettem az árát. És nem akartam hogy az legyen hogy hülye Chamber aztmondta hogy 600K, énmeg eladtam annyiért és kiderült hogy elment volna 800Kért is... szimplán ezért tettem hozzá a "körülnézhetsz teis" részt). Szal fogalmam sincs most mi bajod =/
    Lehet úgy értelmezted a hozzászólásom hogy "húzz el azt nézd meg magad!", mert én nem ezt akartam mondani.

    Legközelebb mondjam azt a "sztem 600K+, de inkább nézd meg" helyett hogy "fogalmam sincs" vagy mi? O_o

    (Ahogy butcher mondja, manapság nincsenek fix árak, rebirth pl van mikor 1 nap van 500Kért meg 1,5Mért is (legolcsóbb))
  • v150r
    #6064
    úhh... ez nem rossz üzlet :D
  • Csimbi
    #6063
    KalEncyclopedia Frissitve ! (csak a tar-os link) 1.01.07.

    www.tar.hu/csimbi/dl/KalEncyclopedia.rar

    - adatbázis javitva, egy két cucc berakva...
    - EB kalkulátor átirva

    teszteljétek...
  • Doma #6062
    Wazzz annyiért én is eladnám a karim aztán mennék boldogítani téged EVEbe :D

  • gvarga12
    #6061
    ahoj emberek

    no para meg az EVE-ben is van patch utan nem vart downtime
    (igaz ott van teszt szerver es a patch az muxik rendesen mikor felrakjak :) )
    pedig ezert meg fizetek is (most 12K fel ev :) de nemsokara onellato leszek :) )

    egyebkent Kal-al mi a helyzet ?
    hack ? scamm ? CCF ? most hogy all ?
    lattam a halaszok kihaltak es az arak felmentek kicsit :)

    es nem a karimat nem adom el es nem adom oda senkinek :)
    (ilovejolint joe haverom most adta el 200+ fontert LVL 52 magi 46-os szettben)

    na cso
  • v150r
    #6060
    nemtudom hogy gondolta... mellesleg ajánlatosabb körülnézni... mostanában szinte naponta változnak az árak...
  • Killer18
    #6059
    Brutal: még 2-en is válaszoltak neked, 2-vel feljebb a te válaszodnak, és 4-el feljebb a te válaszodnak, de a te kedvedért beszúrom ide:

    " © Datas tegnap 07:55 | Privát | Válasz | #5995
    600 K körűl van, de nem egyszerübb ha szétnézel a shopokban? Enyhe áringadozás mindig van, tehát akár vásárólni, akár eladni akarsz valamit egy 10 perces "piackutatás" többet ér mint holmi fórumokon nyaggatni ilyesmivel az embereket ;)
    Válasz 'Brutal' üzenetére (#5993) "

    " © Chamber tegnap 08:03 | Privát | Válasz | #5997
    Lehet több is mint 600K még mindig, de tényleg szét is nézhetnél akár :)

    KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl59 Mage/Hermit Cure/Lightning/Ice), Thani (lvl23 Archer)
    If you want to fool the world, tell the truth!
    Válasz 'Brutal' üzenetére (#5993) "

    Datas és Chamber is szépen válaszolt, most nemtudom mi a bajod!?
  • v150r
    #6058
    brutal... talán ha a kommented fölötti második üzit elolvasnád, akkor rájönnél, hogy válaszoltak.
  • Bucser
    #6057
    Egyszerűen csak azért nem tudnak válaszolni mert ők sem tudjak mivel baromira fluktuálnak az árak ...
  • Brutal
    #6056
    Öcsém hogy már semmit nem lehet kérdezni egy fórumon az azért durva...Téged meg Cham nem igy ismertelek meg hogy ne tudnál válaszolni egy számodra igen 1xű kérdésre...na mind1 1 tapasztalattal több
  • Chamber
    #6055
    Ti olvastok néha notice-ot???
    Az update után nemsokkal már ki is volt linkelve hozzá egy patch (egy külön letölthető Kalonline.exe végülis csak asszem), ami elvileg azoknak van akiknek gondja van Kal-al az update óta! (ha már kipróbáltátok és ígysem megy akkor bocs).
    Egyébként a D4 mobok dobnak "piece of lucky stone"-t is ez tuti, tapasztalat (F3on) =)
    Meg revstonet is hallottam énis... lehet elcseréltek véletlen pár cuccot (mondjuk G50 <> rev stone)?! xD
  • GlobusHun
    #6054
    Nah bye all remélem holnapra jo lessz a kal.
  • SigaDragon
    #6053
    nekunk jót dropoltak a kicsi szmiagoldok!! :)
  • GlobusHun
    #6052
    Én rámegyek a kalonline.exe -re és egyböl kiirja hogy "connection with the server has lost. Please start the game again" . Nem tudjátok mi a baj?
  • GlobusHun
    #6051
    Mert engem délután ota nem akar beengedni :(
  • ZozoHun
    #6050
    oda hogy regisztráltál ID-t?:)
  • Killer18
    #6049
    Most nemtudom mibajotok van állandóan a szerveren, ahányszor beírjátok hogy rossz én mindig rajta lógok! Az miért van hogy nekem mindig jó? :S
  • ZozoHun
    #6048
    Unalmamban befejeztem az 1000 éves Kal térképem :)
  • GlobusHun
    #6047
    Senkinek sem müködik a kal? Vagy csak nekem nem.
  • Apritok
    #6046
    Sziasztok!Én már voltam a koreai szerveren szinte mindenki full G 50 de egyik vagánál látam G 59es swordot....De alig vanak a szerveren....
  • THeArrow
    #6045
    na azt megtekinteném :) de azé ez a retves szar visszaengedhetne mert má elegem van
  • Doma #6044
    2es szerveren már állítólag esett egy g60as pajzs is amiben egy screenshot szerint már bent is figyel egy despotic top :D
    Valszeg hekkelt cucc, mivel azt beszélik g59+ csak bossbol esik a d4ben.
  • THeArrow
    #6043
    naneszopassmá....máris leesett az első g55öt??? anyám ba***meg....
    LEGYEN MÁ JÓ A KAL!!!!4
  • Killer18
    #6042
    Csak kár hogy azt a g55-ös mage chest nemlehet kinagyítani :(
  • ZozoHun
    #6041
    hi főnök :D
  • Doma #6040
    Nah mivel sok a nyafogás körülkukkantottam kalhqn.
    A problémával természetesen nem vagytok egyedül, nem ez az első eset hogy ilyen jól sikerült peccsel leptek meg minket/titeket az inixsofotsok :P
    Gondoljunk csak a nagyszerű golden pouchos "eventre"
    Vagy anno a madaras event első pár órájára

    Szal csak nyugalom "ami késik nem jön időben" (by Napi)
    Jön majd a javítás is előbb utóbb.

    Addig is két érdekes kép:
    Rev stone drop :P

    [URL=http://img.photobucket.com/albums/v181/AcrKpr/shot_2006_5_23_013.jpg]És ugy néz ki az első g55 is megérkezett egy mage chest formájában. A "szerencsés megtaláló" killerz[/URL]
  • learner
    #6039
    De Cham, akkor miért van az, hogy van akinek megy, van akinek nem?:/
  • Chamber
    #6038
    Az engine.exe-s összeomlás az utóbbi időben egy hackernek volt köszönhető amennyire én tudom (ha CoPba mentél/voltál behalt a game, lehet most kiterjesztette D4re... esetleg az egész szerverre).
    Persze a koreaiak is simán el tudják cseszni az updatet mint azt már jópárszor tapasztalhattuk =)
  • learner
    #6037
    Hehe, engine.exe itt is szintén... Arra gondoltam h esetleg video karit nem komálja... Úgyhogy volna 1 kérdésem azokhoz, akik szintén ez miatt idegesek^^: Milyen video karit használtok?
  • CartmanHUN
    #6036
    Nem hiszem ,hogy megéri neked mert a 3.ik 2-3 szorra megy bele ,a negyedik 4-5 próbálkozás.Ez az átlag,tehát belemehet elsőre is de lehet ötödszörre se.Eltörni bármikor tud.11 felett poli nélkül feljebb vinni szintén rizikós.
  • SigaDragon
    #6035
    Hali vettem kardot és szeretném megkérdezni hogy van benne 2 otp és szeretnék belerakni ketöt vagyis 4 legyen benne!! És hogyan tegyem bele menyi az eséje???
    eltöri a kardot?? ya és 11/11 lehet még tuningolni??
  • GlobusHun
    #6034
    Sziasztok! Nem tudja valaki hogy mikor lessz vége ennek az engine.exe hibának?
  • ThedarkmanHUN
    #6033
    Nem értem a sok hülyét aki a lordot egyéni modszerrel akarja megölni mert ugysem fog sikerülni ezért>>>>
    "In addition, ‘Doggebi Lord’ uses variety of magical attacks(teleporting, area attack, summoning guards and etc) and absorbs Evil Spirit for healing his HP so all players must use strategy to defeat him."
  • ThedarkmanHUN
    #6032
    Arrow barátom rajtam nem fog ki holmi engine exe max nemjutnék sokáig ^^
    De akkor is beakarok jutni meg akarok ölni egy workert!!!!!:)
  • rudiHuNN
    #6031
    És szerintetek ez meddig lesz?
  • THeArrow
    #6030
    1 nem sokáig élnél
    2 engine.exe-vel beszopnád.. (mint mi(vagyunk egy páran))
  • THeArrow
    #6029
    lol dark csaphatsz a lecsóba csak nem d4be xD
  • ThedarkmanHUN
    #6028
    Csapjunk a lecsoba vki elkisérne d4-hez? kiakarok nyirni egy demon workert (hátha sikerül)
  • rudiHuNN
    #6027
    Én is...nekemis a fa****om kivan már a monitort ütöm nem tudja valaki hogy lehet kijöni? [engine.exe]
  • v150r
    #6026
    haveromnak el sem indul... nemhogy lefagy, meg kilép, NEM INDUL! :D