12892
  • learner
    #6145
    Hát... Nem tudom, de én eddig kb 1.5k worker szerény életét oltottam ki, de még nem ajándékoztak meg semmivel... 1 rohadt belt-el sem =)
    Ja igen, hozzáteszem, 50esen ^^
  • ThedarkmanHUN
    #6144
    Kb 28 alkalombol amikor assa vltam sose dobtam semmit, kérdem én normális ez?
  • Chamber
    #6143
    G46 +1es cucc nekemis esett már asszem, összesen 1 db az egész játék folyamán. Úgyhogy ilyen talán létezik.
    Kardodat úgy lehet húzni tovább ahogy csinálod... belemehet elsőre is a köv tali, de lehet hogy 50Mból sem megy bele (főleg így hogy 700K körül van a poli =)
    G50es ruciért egyértelműen D4be kell menni ;-) Egyébként sztem tomb keeperből tényleg csak a legmagsabb szintű(ek) dobhatnak G50 armort, azok amik D2ben vannak. Kintiek sztem G50 fegyót dobnak max. De mostmár ez tárgytalan mondom... ha G50 kell -> D4 (lvlup után ismerkedj vele, mert sokat lehet halni =)
  • SigaDragon
    #6142
    Ahan csak még néhány kérdés kérdés g46-ból a szörnyek nem dobnak pl g46+1health vagy van olyan ami dob hogy van valami az armorban?? A kardom 11/11 es azt tovább lehet nyomni és hogyan 6milkából nem ment bele egy attak tali sem!! hogyan lehet továb nyomni?? És szerinted melyik szörny dob g50 es rucit?? Mert a lekszikonban néztem hogy a Royal Tomb keeper dob de a legmagasabb és nekem azt mondták hogy a 58 lvl is dob!! Szerinted??
  • Chamber
    #6141
    Warriorból van 3 féle van lvl61, 62, 63as. Vagy nemtaláltad meg a legkisebbet vagy - mint már azt többször montuk - lehet nemjó néhány szörny szintje az adatbázisban, és ezért nemjól szinezi őket a progi.
    Grat az 51hez!

    Más, ma volt vagy 10 droppunk D4ben, de semmi értékelhető (belt/ring/trinket/revi stone/meat). Ma van a G50 mentes nap xD (egyébként 3-4 csomagból szokott lenni 1 G50, mameg csak sok szutyi).

  • SigaDragon
    #6140
    Chambi lenne egy kérdésem 51 vagyok és enciklopédiába az van hogy a 61 gigantik Special Warrior piros de nekem továbra is lila mért???? Vagy valahol elbujtak city környékén???
  • Chamber
    #6139
    Teszek rá!
    Azokat használom énis rebirth helyett, de néha elmaradt úgyhogy már 7,5%ot (vagy lehet már 10%ot?) bukok bless + revival is.
    Ha sokat halok akkorsem marad XP ha csak 5%onként bukom el.
  • QuickHUN
    #6138
    Halihó

    Chamb miért nme teszel bless-re,és a provira? legalább úgy maradna is xp!
  • ZozoHun
    #6137
    lvlup :)
  • ThedarkmanHUN
    #6136
    Chamber nem full g42
  • shaime01
    #6135
    nem saru vagyok ^^
  • CartmanHUN
    #6134
    Nektek van esélyetek leginkább mert a 40-50 körülieknek esik.
  • Dodokacsa
    #6133
    Chamber, hányas szinten droppolják ilyen szépen a g50-et? :P
  • Chamber
    #6132
    Dehogyis...
    Amiről ma lemaradtam: G53 Bow, G50 Mage Boots
    Amiről nem: G50 Archer Helmet
    De mostmár néha assák is vadásszák azt aki nem való oda (szerintük), pl full G42ben van
    Kezdek igazat adni nekik, ránk is hoztak már ilyen idióta lowlvlek egy csomószor szörnyet, azt odahal velük. Stinky-t (Demon Monster) meg kb 5percenként hozzák a nyakunkra
  • THeArrow
    #6131
    hehe lol csak nekem ien lagos?? elég durva
  • ThedarkmanHUN
    #6130
    Jah chamber ez a d4 ien drop bánya?
  • ThedarkmanHUN
    #6129
    Wáááá 3 irdatlanul nagyon szar nap után ami civilizáciotol elzárva volt végre itthon!!! Istenemre mondom többet iet be nem válalok majdnem meghotam az unalomba:\ karim meg beporosodott a workerek szedték le a mocskot rola ma és fél koceket rányomtam na szal csecs all jo játékot és dropot jah itt meg az én játék időm>>>...
  • Chamber
    #6128
    Képzelheted mennyi zöld/kék workert nyirunk ki hogy még ezekből is jön vmi XP 3-4 fős partykban.
    De tegnap nem dobtak G50et (legalábbis amikor én ottvoltam... elmulasztottam 2 G50 knight chestet )
  • Brutal
    #6127
    Hagyd a p-be most inditottam uj karit most azzal bibelődöm
  • Bucser
    #6126
    de szar neked:D minden akaratod ellenére jön az XP:D
  • Chamber
    #6125
    Én 2 hete próbálom 0-n tartani de már megint van 50%om... ha 45ös vagy akkor ez neked 6,5 kocka lenne
    Kár hogy csak guildnak lehet XPt adni másik karinak nem én úgyis csak elbukom majd megint.
  • Brutal
    #6124
    XP? Az mi?
    6 hónapja nem tudom elérni a 4 kockát
  • Chamber
    #6123
    Hát ha mostanában akar 55 lenni akkor vszínű nem új karija van. Szal lehet Saru is tőlem, de akkorsem tudom :)
  • learner
    #6122
    Van 1 tippem, véletlen nem Saru vagy? ^^
  • shaime01
    #6121
    elég nagy baj.. :D
    sebaj ha meglesz az 55 akkor elmondom addig csak simán rejtözködök :D
  • Apritok
    #6120
    Hy!Király az Encyclopedia..Csak azt nem tom hohy mit jelent az,hogy Grp,Ch1%,Ch2??PLz Valaki mondaj meg
  • Chamber
    #6119
    Nemtom, lehet pár hónap múlva meglesz azis, de mostanában tuti nem... kicsit drága a rebi úgyhogy nem használok, nem XPzem már 2 hete. Amit szedek azt simán el is bukom rebi nélkül :)
    1ébkéntmeg nemtom kivagy :P
  • shaime01
    #6118
    csak azért mert én is ott voltam
  • shaime01
    #6117
    mikor is leszel lv 60-s?:)
    amikor meglépted az 50-t hogy örült mindenki:)
  • Chamber
    #6116
    Simán
    Jóhely az dögleni... tegnap 2xG50 arch (party), ma hajnalban eddig 4/1 Health (szóló) + Revenge (party).
    Csak XPt ne hozzál sztem
  • Brutal
    #6115
    Chamber pajti legközelebb is megyünk D4-be megdögleni ugye?
  • learner
    #6114
    Igen igen, ma nekem is sikerült megkostolnom ezt a zöld villám témát xD Nagyon aranyos volt... csak annyit vettem észre h nyekk :/
  • ThedarkmanHUN
    #6113
    Ez honnan van? Vagy kié?
  • ThedarkmanHUN
    #6112
    Ehh kicsihuszárbol 60-70-et sebez a demon worker xD
  • shaime01
    #6111








  • NiuHUN
    #6110
    köszi szépen!
    úgynézki,hogy most jólesz vagyis móta megcsináltam 1X nem csinálta a hülyeségét!(kopp-kopp)
  • ThedarkmanHUN
    #6109
    Ujabb történelmi pillanat a kcisihuszár feltolta magát 35-re ;)
  • Chamber
    #6108
    Hmm, most olvastam hogy amiatt már lehet bannolnak xD
  • Chamber
    #6107
    Ki lehet, többször több szinten is kinyírták már. Nem 1 6os partyról volt szó, az vszínű tényleg nem elég =)
    Egyébként ha zöld villámot lő vkire akkor az tuti halott, ez a támadása vagy direkt így lett csinálva vagy bugos, de 1hit KO :P
  • ThedarkmanHUN
    #6106
    Had szoljak a demon bossos dologhoz vmit...
    Ma láttam haverral őket édes kevés egy 6-os party is meg 54-es vaga megfeküdt utána ugy hogy healelték O_o
    Szal ezt egy ideig nem fingatjuk ki