Kal Online MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
vaPuMarci 28.1 vagy és 2 hét a +1.9 szint ,vagy elirtad?
2 napot akartál irni? vagy ilyen keveset játszol?
Spy al mi a leveszöldséges tésztaszûrõ van? Azt mondta 10-10 volt nála ,vagy mégse?
Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild
De most veszek majd g42es páncél is.az kb 1 hét xD
Water Dragon Bloodból is kell majd 5.
KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN
Increasing Concentration(lvl42).
A Lightning Slash, Upward Slash, Widening Wound szart sem érõ skillek, csak értékes skillpontokat vesztegetsz el rajtuk!
A lovagnak igazán lvl 30 alatt nincs érdemben használható skillje.
Guild Wars SilkRoad
Guild Wars SilkRoad
Ha mégis az elsõ, akkor a zseton bent van a storage keeprenel, ahogy Bucser mondta.
Irunk mi ide csak elég ritkán <#email>#email>
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
egyébként archer vagyok tetszik a gamee ti ide mért nem irtok? 😞
és ahogy láttom egyre több a magyar az uj serveren
------------------------------------ lv70. valahol valamikor valamiért.
ez nem laggzik ugy mint a hannin 😛
------------------------------------ lv70. valahol valamikor valamiért.
SigaDragon |Knight 58 Vagabond Hanin server Hungarians guild
jég: kicsit sebez, de lassítja a szörnyet, van térhatása
áram: nincs térhatása, de van SW-je, és jól sebez
nem mindig az a lényeg hogy gyorsan fejlõdj, de azt õldd ami a legnagyobb és meg tudod õlni kényelmesen
a contribution pont kûldetések után kapod. jelentése elismerés
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
http://img224.imageshack.us/img224/513/shot20062100010fa.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/2549/shot2006290010un.jpg
http://img224.imageshack.us/img224/8444/shot20061160006dv.jpg
a második képen aza kis levegöben azaszar az nem tom mi...válaszoljatok
Lvl 33 N00BY | Venice Server | Silkroad |
nah pár kérdésem lenne..
fire magi az jó?
lvl 13-s szinten hol tudok a legjobban fejlödni? melyik szörnyet kell ölni?
mi az a contribution point?
most ugy ennyi jutt eszembe 😊
------------------------------------ lv70. valahol valamikor valamiért.
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
az archernek ha G46 armorja van akkór már megvan szerintem a G3-as skillje is
(ami rajta van az G1)
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
@Játékosnév mondani való
@ <- jel szóköz nélkül mögé a játékos neve akinek írni akarsz és utana a mondanivaló...
Hogy ne keljen mindíg beirogatni a nevet, Shift+Space gomok lenyomásával visszadja azoknak a nevét akikkel PMet váltottál.
Vagy F betû és küldesz neki levelet.
#4462
Belerakhatod de lehet hogy nem sikerül...
Milyen szinten vagy már Lazur?
Lvl 30 at azért el kéne.
És akkor nincs akadája!vagy QuickHUN ,ChamberHUN, ra dobj egy uzit pls
Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
ráértem 😊
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
109999 geon helyett 10999 geont írtam a G42 +2Agi archer csizmára,
utána lag miatt haltam,
utána egy assassin elõttem dropolta a G46 botját (feltehetõen +-os volt merrt G46-ba rohangált stb...) és egy knightz csúzott be elém és az vette fel
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
de azt hallottam hogy ez egy event mint a láda.
KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)
Szimbi töröld le a picsába a gépedrõl a postal 2-t még a végén tényleg kárt teszel azokban a szerencsétlen kínaiakban, pedig aztán csak anniy a bûnük hogy hasonlóan hunyorítanak mint a kötsög GMek <#hehe>#hehe>
Nem kell aggódni a kinai suli miatt Kis sárgák + 95-ös ólommentes benzin + tûzforrás = kis szénfeket kupacok 😄
Kóreába meg küldök egy kis server-vírust...
Nem én voltam... Oo
Melonap,hát Cart,Szimbi és a többi blokkos ,nem maradt le semmirõl mert szinte játszhatatlan a játék,anyira laggol hogy nem igaz,délig talán elmegy de onnan 5 mp késik a kép,ha megy lefele az életed már jobb ha nyomod a medit egybõl.
Képes voltam elhasználni 500 medit 1 ora alatt a lag miatt!
Szóval nem tudsz olyan helyre menni ahol nem laggol.
Tsaoka
Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild