Kal Online MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4543
nem freemailt adtam meg....

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4542
idáig eljutottam de az emilre nem küldött még semmit

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

Bucser
#4541
hogy én ezt hányszor hallottam már😄

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#4540
Ha simán megadtad az idt, jelszót, lakcímet, és egyéb hülyeségeket akkor adja be
elvileg ezt az oldalt.
Itt egy tetszõleges emailra megkéred az authentikációs számot.
Ha megkapod utána bemásolod a második rublikába és máris Full member leszel.
Utána ezt a lépést meg kell majd ismételni a secret numberrel.
Azt azonban már jól meg kell majd õrizni mert késõbb csak azzal fogsz tudni belépni a weboldalra és ügyeket intézni.

#4539
az 1.lépés végén kér valamilyen számot,azt hogyan tudom megszerezni?

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4538
"Last toughts!" néven megírom most ide uccso hozzászolásom. Pár napon belül saját kezem által törlésre fog kerülni a karakter (azért a giantet meg a cuccokat sajnálom meg azt a pár 10 misit is). Mindenkinek sok sikert a LAGonlinehoz. Hát így jártam 56 válaszolatlan levél <#mf3> Nemvagyok túlságosan oda de hát ez van. Na mindegy wish u the best!! OUT

Nem én voltam... Oo

#4537
1. lépésben simán regisztrálsz egy idt/jelszóval.
2. lépésben elvileg egy email címre (ha lehet ne freemail) megkéred a Secret Number-t és ezzel golden memberré válhatsz.
Ha nem akarsz pénzt költeni a játékra(kalshopból vásárolni), vagy nem adod senkinek oda az id-det és jelszavad, akkor akár egy mezei regisztráció is elég lehet.

#4536
ill.hogyan kell accountot csinálni

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4535
Minden kivéve az hogy koreai mindkét játék. 😄

#4534
valaki elmondaná,hogyan kell regisztrálni a hivatalos oldalon,mert elakadtam:-((((
valamilyen számot kér,de azt nem tudom hol kell kérni:-((

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4533
rég láttalak 😊

KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)

#4532
látszik hogy elkezdtem játszani az újj szerveren..egybõl tönkrement...
mondjuk a másik is szar, de azon is játszottam 😛

KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)

datango
#4531
lamer kerdes: mi a kulombseg a silkroad es a kal online kozott?

gvarga12
#4530
<#wave>

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4529
Hát te ki vagy? <#ticking><#zavart2>

gvarga12
#4528
ocsem az se tegnap volt akkor 😊

It is possible to commit no errors and still lose. That is not a weakness. That is life. Don't try to understand women. Woman understand woman and they heat each other.

#4527
mágus volt,és asszem:Viharsarok

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4526
na ez nagyon jo kérdés:-))))
most gondolkozok a belépö accountomon:-)))

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4525
Milyen néven játszottál és milyen karid volt?

#4524
akkor jo:-))),mert régen nyomtam,akkor free volt,volt is 1 38-s karim,de abbahagytam a wow miatt

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4523
Igen ingyenes.

#4522
sziasztok
lamer kérdés:ez a game free?

Zolika/Babel/lvl42/Penge+Pajzs+Fire Kisvihar/Rome/lvl 41/Glavie+Fire

#4521
Jah remélem holnap meglesz a 29lvl és utána még 1 hét max a 30^^ majd szolok ha meglesz.
#4520
öö Chamber! Igyekszem visszadni xD Ezen a héten meglesz a tartozás! Még 1X Kösz mindent. ^^
#4519
Grat a lvluphoz 😉
Nekem meg csaknem akar összejönni az 55 }:|
Most úgynézem lehalt épp minden.. mind2 szerver + Kalonline.com is :/

KalOnline (FREE MMORPG): (Hanin) ChamberHUN (Lvl77 Mage/Ascetic Restore/Lightning/Ice) Thani (lvl41 Archer), HotarubI (lvl35 Thief) KalEncy letöltés - http://www.filefront.com/user/ChamberHUN

#4518
lemaradtam valamirõl?

egyébként 10perce léptem meg életem elsõ lvl 22jét ^^

------------------------------------ lv70. valahol valamikor valamiért.

#4517
😄D ugye mekkora gáz

Lvl 33 N00BY | Venice Server | Silkroad |

#4516
LoL!Ezt ki veszi be??😄
#4515
lol

KalOnline: MagyarIjjasz (archer) lvl45 (Naraeha szerver) HunTunder (magician) lvl38 (Naraeha szerver)

#4513
má van ChamberHUN barátom jóvoltábólxD^^
#4512
Hello! g42es armor érdekelne knightra.100k ra gomdoltam.Akinek megfelel az ár az irjon és megbeszéljuk.Fontos lenne.KöSz.
#4511
akkor spy6 ird már le nekem hogy 23-as szinttöl exp kövel miket kéne nyirnom....vagy [email protected]

Lvl 33 N00BY | Venice Server | Silkroad |

#4510
Sajnos ez igy van.Ezek szerint nem segitett a fax.<#vomit>
#4509
Ne adjál karit másnak mert lehet ,hogy csalni fognak vele és neked üt vissza.Gerydost elvették ,annyit tudok, és egyszer irtam neki (mert hirdetett vmit) kiváncsiságból akkor angolul válaszolt.
#4508
Kéne már tényleg frissítés a Haninra mert 1 szerûen jáchatatlan! Ma is volt 4 elhalálozásom a lagg miatt.
#4507
Ja és nem nagyon lagol,nagyon minimális.Frankón játszható.
A HANIN meg egy nagy...(a lag miatt)
#4506
Figyelj kvikk lehet persze 56 lvl ,de a játékon kívül nem tesz semmi mást :S
Én 41 lvl re felhúztam a knightot egy exp stone segítségével(15-16 nap alatt).
Ugyhogy sztem nem lehetetlen, pedig én nem sokat játszottam, csak már tudtam mindent ,hogy mit milyen szinten öljek...
QuickHUN
#4505
Még azt furcsálom,vannak 56 os emberkék a másik szerveren!
De hogy ? december óta?

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

QuickHUN
#4504
Tsaoka

Hát sajnos az állatokkal elõfordul mostanában,ascyra nak van egy madara ,és az sem mukszik,sajna.
De az a madár másnál sem mükszik.
Sajnálom Spy,és laggol délutánonként?
Gerydos ,vagy annak adta ki ,magát ,karaktert akart kérni tõlem tegnap!
De nem tom õ e az!
Csak azt furcsálom nem kezd másik karit!
Valahogy ha egy karit adnék,rájöhetnek a másik karim id jére?

Pusza

Kalonline LVL 58 Thief / Best of Warrior Guild Silkroad LVL 99 Warlock/Clerick / Goodteam Guild Silkroad LVL 95 Warrior/Cleric / Infamous Guild

#4503
Sok száz ezret! Nem tudom hogy új szerveren milyen árak vannak, de a Feathery ToP Haninon 1 milla fölött ér.

#4502
nah nem tudnátok nekem segiteni? uj serveren most találtam egy talisman 2health 1 aglity-vel , ( egyébként 19-s knight vagyok igen megint uj kari.. mert patchel az "unnable to connect"-et kaptam archere és játszani akartam ezért kezdtem egy uj karit amit mostmár folytatok is.. 😊 )

szóval az a talisman mit érhet?

------------------------------------ lv70. valahol valamikor valamiért.

#4501
<#smile>lövésem sincs😊 <#vigyor2>

#4500
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem az õskalosokhoz, azaz egy problémám amivel talán õk már találkoztak. Szal az a helyzet, hogy a párducom nem hajlandó az Earth Thorn skilljét használni. Régen használta, de valamiért most nem akarja... Véletlenül nem tudjátok, hogy mitõl lehet ez, vagy it lehet megpróbálni? Amúgy tudom, hogy annyira nem jó skill, szal nem is azért kell, hogy nagyon öldököljek vele, csak kurvára zavar...

Elõre is köszi a segítséget!

LoooSeR

U.i.: Sajna betelt a HungarianForcE! 😄
#4499
Hogyan? Nekem 1 lvl 1 hét<#szomoru1>
#4498
na még 1 x "eddig 1-2 nap volt 1 szint"
#4497
itt még jól megy a fejlõdés eddig napi 1-2 volt 1 szint,igaz nem sokat játszok...<#nevetes1>
#4496
Kvikk sztem abból már nem lesz semmi, de nem aggódok már rajta a másik serveren mingyárt 42 leszek(knight)...<#vigyor2>
#4495
Jah és a pimpelés mire jó? És egy Wondering Knight's Whan Doo SeeHyung Big Swordöt megéri befesteni? Aminek P A 104~147; E R 30; OTP 60; Strenght 1;Health 1; Agility 1 és M.P.A. 1 ad. kösz
#4494
Nem irtam rosszul.. Azért elég sokat jáccok.. De igy sem tudok gyorsan fejlodni:S Devil soldiereket irtok.ad 256 exp-et de az sem gyorsit sokat igaz néha kell bele medicine.Meg ugy nem mindig kalozok sokat jáccok cod2ovel és source-al is.Mind 1 lehet kevesebb mint 2 hét de nem 2 nap az biztos.
SigaDragon
#4493
Assassinok nem adnak Contribution pontot ha meghalnak és én ütömle õket???

SigaDragon |Knight 58 Vagabond Hanin server Hungarians guild