12892
  • Doma #6271
    Banner fent, hasznos, talizás. Jó olvasgatást.
  • djtiestoking
    #6270
    ha valaki meg tudná mondani akor az msn cimem: [email protected]
  • djtiestoking
    #6269
    valaki meg tudná mondani hogy kell talizmános fegyvert csinálni ugy hogy ne törjen el léci fontos lenne
  • Bucser
    #6268
    Mert mit csinaltal?
  • ThedarkmanHUN
    #6267
    Te Chamber mi a fuck az? 2 kard egy karinál?
  • ThedarkmanHUN
    #6266
    Hát az történt hogy "your ID blocked"
  • Brutal
    #6265
    Mennyit ér a +10Intes Savage Tribe Grand Stick?
  • Chamber
    #6264
    Nem, rám ezekből a középső fog hasonlítani =)

    [IMG]http://magyarlovagok.uw.hu/Pic/Kal/G60_Archer_s.jpg [/IMG][IMG]http://magyarlovagok.uw.hu/Pic/Kal/G60_Mage_s.jpg [/IMG][IMG]http://magyarlovagok.uw.hu/Pic/Kal/G60_Knight_s.jpg [/IMG]

    A knightnak beraktam az 1 meg a 2kezes kardot is, jólenne tudna így nyomulni xD

  • NightmareIV
    #6263
    Miért? Mi történt?
  • ThedarkmanHUN
    #6262
    Na én itt felhagyok a játékkal :/
  • Brutal
    #6256
    Az a középső hasonlítani fog rád mire kész leszel :DDD
  • Chamber
    #6255
    Énmeg megszereltem végre a 3Ds megjelenítőm, mostmár egész hasonlítanak a játékban lévő dolgokra azok amiket én renderelek =)

    Pl ittvan pár állatka:


    De ahogy elnézem a 3D view ettől föggetlenül még nemmostanában fog bekerülni a KalEncyclopediába sajna :/
    De legalább haladok :P
  • Brutal
    #6254
    Na tegnap megint alkottam a Savage Tribe Grand Stickre ráhuztam egy 10/3 Intell ToI-t oszt nem belement???
  • CartmanHUN
    #6253
    Minden lvl 50 alatti skilledet tudod resetelni,tehát pl rush-t,fokusz shot-ot már nem.
  • CartmanHUN
    #6252
    Én a www nélküli oldalt látogattam eddig mivel az volt meg "kedvencnek".De jobb az óvatosság ezt azért nem irtam le eddig.
  • v150r
    #6251
    az igen.
  • Bucser
    #6250
    Chamber a 2 oldal DNS-e ugyanarra az IP-re mutat

    Microsoft Windows [Version 5.2.3790]
    (C) Copyright 1985-2003 Microsoft Corp.

    nslookup kalonline.com

    Non-authoritative answer:
    Name: kalonline.com
    Address: 222.111.213.23


    nslookup www.kalonline.com


    Non-authoritative answer:
    Name: www.kalonline.com
    Address: 222.111.213.23
  • Curbuncle
    #6249
    Szimbio visszatért? :D

    Ha igen, hurrá!

    Ha nem, miért nem? :D
  • SigaDragon
    #6248
    Hali
    Szeretném megkérdezni, hogy a Lovagnál van a Defens skill ami a Shieldre vonatkozik és azt lelehet-e nulázni???
  • THeArrow
    #6247
    de ha felmek a nem hivatalosra és nem reggelek be akkor ugye senki enm látja a id+passomat?
  • Chamber
    #6246
    Najó, hülye vagyok, nemis kell keylogger, mert aki odamegy azthiszi hogy a hivatalos oldalon jár és simán bejelentkezik, vagyis kiadja az ID+passát az oldal tulajdonosának :)
  • Chamber
    #6245
    Igen, nagyon úgytűnik hogy a www.kalonline.com a rendes hivatalos oldal, és ez valószinűleg biztonságos is.
    A kalonline.com pedig csak egy másolat egy jókis keyloggerrel (ami ugyanúgy néz ki mint az eredeti, de mégsem az =) Okos volt az ilető aki regelte, elég sok ID+passt szerezhetett, főleg most hogy mindenki ment szavazni :)
    Ahogy cart is írta, figyeljétek a lakatot ;-)
  • CartmanHUN
    #6244
    Nem biztos ,hogy baj van az oldallal,de a www.kalonline.com a "jobbik" választás ha be akartok lépni.A kalonline.com-ot nem hitelesitették.(balra lent lakat szimbólum).
    Tegnap jól behülyitettelek titeket,sorry.Természetesen 0,08xp-t ad nekem 1 lila a D3 ban,nem 0,8 at.

    Szimbi üdv a kalban,öltözz fel gyorsan.
  • Chamber
    #6243
    A játék szerverét meg tudják hackelni... a webszerver hackelésére is volt már példa. Szal én nem mennék fel azért (énis voltam szavazni, de úgylátszik még a keylogger előtt mert megvan mindenem =)
  • GlobusHun
    #6242
    De csak nem tudják ezt megcsinálni.. vagy igen?
  • GlobusHun
    #6241
    Jujj... pont az elöbb mentem fel a karimmal voksolni
  • v150r
    #6240
    kalonline.com-ra
    nem szabad bejelentkezni mert "állítólag" van a szerveren egy keylogger, ami rögzíti az összes beírt pass-t és így másodpercek alatt kifosztják a derék usereket.
  • GlobusHun
    #6239
    Hova nem szabad fel menni?

  • Bucser
    #6238
    pfff ma logoltam be hogy körbenézzek:D fasza:D Akkor talán már az én karim is üres:)
  • Curbuncle
    #6237
    My friend GreyDaze was hacked today, only minutes after changing her password did she get the 'you tried to login again, you've been booted' message.
    A KalHQ-ról egy kis figyelmeztetés:

    Please, don't use the freeboards, password form, or anything else on Kalonline.com for now.

    Tell everyone you know.

    Edit:

    Trojans confirmed on every form that requires logins and emails. for the love of go do not log in at kalonline.com

    Akit már meghackeltek, az tudja milyen. NE menjetek fel az oldalra.
  • v150r
    #6236
    gratulálok.
  • ThedarkmanHUN
    #6235
    Ma beköszöntött a balszerencsém:\ (kicsit énis hibás vok de ez egy ien játék)
    Eladtam a pantherem 3.5mil-ért vettem kb 7-8 4/1 wisdom tow-ot amiből egymás után 4 tört, és egyszer jött össze a 4:\ Dehát egyszer élünk van még pézem.
  • djtiestoking
    #6234
    hol vanak országos zászlok mert én csak az árusoknál látam
  • Cingar
    #6233
    Sziasztok!lvl4 lett a HungarianForce (server2)!ha vki esetleg csatlakozni szeretne szivesen latjuk!csak irjon egy pmet LoooSeR-nek, Systemo-nak, FrozenBird-nek vagy nekem ( Kastor )...latom mindenki vb lazban eg sok sikert mindenkinek az eventhez!
  • GlobusHun
    #6232
    Valaki megtudná mondani mennyit ér kb egy Switzerland-os zászló? elöre is köszi
  • ThedarkmanHUN
    #6231
    Nah hölgyeim és uraim elado g12 20% panther, és egy cseh zászlo! Érdeklödni a megszokott helye>>>ArcherBabyHUn vagy ha ő nincs fent akkor>>>DarkMageHUN
  • Dodokacsa
    #6230
    http://kalonline.com/Event/Evnet060605.asp

    soká tart ám utánanézni ^^
  • Dodokacsa
    #6229
    ... megnyugtatlak én már 2 ilyet kaptam ^^
  • v150r
    #6228
    minden, a vb-n résztvevő nemzet zászlói.
  • djtiestoking
    #6227
    valaki mondja már meg miféle zászló gyüjtésvan