12892
  • v150r
    #6311
    bezzeg amikor bejött ez az ug assa dolog és dokumentálva elküldtem, a nevét is lehetett látni, mindent, végigírtotta a föld alatt a fél világot, akkor persze nem blokkoltak, meg nem is válaszoltak. szép népség mondhatom.
  • ThedarkmanHUN
    #6310
    Fiuk pont most válaszoltak :D:D:D
    Csak a nagy angol tudásommal szart se értek belőle csak annyit hogy k|_|rvára de nincs id-m O_o
  • Doma #6309
    Hack oldal reklámozása miatt blokkoltak, és ebből az okból törlik is az accountodat.
  • ThedarkmanHUN
    #6308
    Hello.

    This is KalOnline.

    You advertised hacking site on the game.

    So we blocked your ID.

    Your ID will be deleted because of advertised hacking site

    We are afraid so.

    Good luck to you in the KalOnline.

    Thanks

    NA MEGKÉRDEM MI A FASZ EZ?
    1. NEM HACKELTEM!
    2. MIKOR LESZ UJRA ID-M?
  • Doma #6307
    LOL Pedig Kerpal egy viszonylag nyugis arc volt...
    Xca meg szerintem azért basztatja a népet D4ben mert sok a nem odavaló low level játékos... Ezt kalhqn is nagyon sokan hangoztatják.
    Szal nyugi srácok ez egy ilyen játék erősebb kutya b@szik.
    Jah és ha csak nem csörgedezik vietnámi vagy kóreai vér az eretekben akkor csak álmodozzatok róla hogy eccer visszaadjátok nekik :D
  • ThedarkmanHUN
    #6306
    Ossz meg velünk egyet-kettőt
  • v150r
    #6305
    mostanában egyre több ötletem van, hogy kerpal miként tehetné szebbé az életét.
  • learner
    #6304
    Hát nemtom, én 3szor írtam nekik, és mind3szor válaszoltak:o Kerpal meg Xca télleg kinyalhatja, engem is felbasztak :D Na az 51 még mindig nincs meg, ugyan mé lenne... 9. kocka vhogy mindig kifog rajtunk -.-' 1szerűen ott tökölünk már mióta, és vhogy mindig sikerül meghalni... most 8 kockára is sikerült visszaesni, mivel nem volt reviver (ugyan mé lenne) és visszadobott a vilidzsbe...
  • SigaDragon
    #6303
    Már nagyon elegem van Kerpál és Xca baromságaival mert d4ben Xca d1 ben Kerpál szarakodik!! máőr nagyon unom!! evvel megmutaták hogy vanak gyökerek a világon!! És remélem visza adhatom nekik amit érdemelnek!!
  • Bucser
    #6302
    ja nekem sem válaszoltak egyébként valóban szart sem ér:D mivel nem tudnak angolul azok a gyökerek.. szóval ha csak koreaiul nem tudsz basznak a fejedre az esetek 50%-ban...
  • ThedarkmanHUN
    #6301
    Emberek ez a C/S szart se ér a kal.com-on... Irattam levelet haverral nekik de b**ztak válaszolni...
  • ThedarkmanHUN
    #6300
    KöSzÖnÖm!
  • Bucser
    #6299
    " © Chamber 2006. feb. 21. 07:26 | Privát | Válasz | #4548
    1. Kredit kártya csaló, lopott vagy generált kreditkártyát használ, és azzal vesz rengeteg cuccot a Kalshopban, amit aztan a játékban geonra vált. A Kal pedig mégsem kap érte $-t.

    2. Ha a lagra gondolsz akkor éjféltől-délig nem lagol általában ;-)"


    JA ennek előzménye a 4547 volt amiben feltette a kérdést ideges vagyok hogy mi az a CCF...

    oO és még sokáig sem tartott talán 2 percbe? Csak használni kéne a keresőt...
  • GlobusHun
    #6298
    Bocsi dark nem neked akartam :D
  • GlobusHun
    #6297
    Sziasztok! Valakinek majd lenne kedve egy jo nagy partyt csapni d 3 ban ? Aki szeretne lécci szoljon ugy kb 45+ osok jöhetnének.Ha van kedvetek Pm -ezetek GlobusHun-nak.
  • ThedarkmanHUN
    #6296
    Buccser pls mutass rá ki mondta meg mi az a ccf
  • Bucser
    #6295
    tökmindegy... valamilyen tojas...
  • djtiestoking
    #6294
    de nekem tigrisvan
  • Bucser
    #6293
    rosszul tudtad...

    átalakulashoz eg y G11-es madar kell és lesz ra kulon skilled. baby transformation.
  • djtiestoking
    #6292
    én csak ugy tudtam hogy csak g42 pajzsok vanak
  • djtiestoking
    #6291
    hogy lehet átalakulni?
  • Bucser
    #6290
    betűszó... talisman of wonder...
  • djtiestoking
    #6289
    mi az a tow?
  • djtiestoking
    #6288
    lovag
  • QuickHUN
    #6287
    Na hát itt két hiba is van :
    1. Csak G40-es fegyótól tudsz talit tenni! G40 alat nem ,vagyis G37 esbe nem megy bele,
    2.Sajna a tow nem fog bele menni mert azt gyűrűbe(ring),beltbe(őv) trinketbe(bizsuba),tudod bele tenni!
    Fegyóba Toi tali kell Pl:10/3 agi,10/3wis,decisional toi,stb!
    Az agility (értsd):ügyességet,fürgeséget jelent,ijjászoknak a lényeg! de knightoknak is kell rá tenni egy kicsit!
    Milyen kaszt vagy?

  • djtiestoking
    #6286
    nekem tojásba párduc van és nem tigris és lovag vagyok de atol még majd át tudok változni
  • Doma #6285
    Talisman of Wonder trinketbe, gyurube, ovbe valo
    Talisman of Intensification való fegyverbe
    Talisman of Protection pedig ruhába való
    Fegyvert csak G40 es afölött tudsz talizni, Ruhát meg G46 fölött érdemes!
  • djtiestoking
    #6284
    még 1 kérdésem lene hogy az agility az mire jó?
  • djtiestoking
    #6283
    oké én értem de nekem nem engedte volt egy talisman of wonder és g37 kardal akartam ösze teni de nem tudtam
  • gvarga12
    #6282
    most vegig olvastam hatha nem ertheto de pedig az
    szoval aki nem olvssa el vagy nem erti meg
    az haljon meg ez a velemenyem :-)
  • Doma #6281
    Ugye basztál rányomni a bannerra és ott megkersni a hasznos/ talizás menüpontot!?
  • djtiestoking
    #6280
    hogy kell talis fegyvert csinálni? mert engem nem enged
  • Bucser
    #6279
    olvass vissza párszor már le lett írva.

    Ez meg szoimplan csak annyit mond, hogy irj a [email protected].
  • ThedarkmanHUN
    #6278
    Mi az a ccf?:P
    Ja és ha ebből többet tudnátok meg pls irjátok le mi a gond:)
  • Chamber
    #6277
    Semmi értelmes...
    Szerezd vissza a régi géped, vagy írj a MicroSoftnak esetleg a Kalosoknak =)
  • Bucser
    #6276
    na egy aprócska kérdés.. van e olyan itt akinek X2-es amd rpoci mellett 64 bites windows-a van és el tudta indítania játékot?? mert nekem nem megy:( A Hackshield valamiért megakad. ÉS valamiért az sem tetszik neki ha a kompatibilitst visszateszem régi Xp-re.. valami ötlet?
  • Bucser
    #6275
    lehetséges, hogy meghackelték és ccf-et töltöttek a karira?
  • v150r
    #6274
    blokkolták darkman kariját ok nélkül.
  • Chamber
    #6273
    Ahogy írta, klikk fent a képre, hasznos dolgokat olvashatsz ott ;-)
    Egyébként a lényeg hogyha nem akarod eltörni a fegyót: MINDEN egyes TALI ELŐTT húzz rá egy POLISHING STONET a fegyverre (poli pont erre van kitalálva, annyit csinál hogy nem törhet el a fegyvered ha talizod).
  • ThedarkmanHUN
    #6272
    Ha én azt tudnám O_o