12892
  • Datas
    #6392
    ez egy kicsit "lol" : Notice for 'National Flag' for the prize.
    06-26-2006 - http://www.kalonline.com/Community/Notice_View.asp?IDX=355
  • Bucser
    #6391
    már előre látom hogy fognak egyrelejjebb menni a G50-es árak (mint mikor elkezdtek szaporodni a G46-ok) és a G55 veszi át a G50 helyét mint drága a kifejezetten magas szintűek és gazdagok exkluzív armorja vagy épp a G60 (ugye kint van már az oldalon is)
  • Doma #6390
    Nocsak 2 hét alatt 2db? Mármint nektek...
  • THeArrow
    #6389
    G50 drop megint csak :) csak most 3as partyba :D
    g50 lovag sapka
  • Shanton
    #6388
    G40 clean healer stick és TOI 9/3 wis eladó.
    msg TomHun.
  • v150r
    #6387
    nincs mit.
  • PunkR
    #6386
    Köszi szépen, eszembe jutott, hogy régen énis így csináltam, de most még a betűtípus is más volt a regnél, sztem az volt a baj, h IE-ben nem az oldalról mentem rá a Join-ra, hanem úgy másoltam át firefox-ból a linket... kössz mégegyszer
  • CartmanHUN
    #6385
    Az angol abc-t ÉS számokat is.
  • v150r
    #6384
    nekem úgy működött, h 6 betű és egy szám valahol. próbáld ki úgy.
    nekem is problémázott amúgy, csak nekem az ellenőrző kódsorral. jól írtam be, de mindig azt mondta, hogy nem jó. ffox-ban és ie-ben is egyaránt. haver regelt végülis.
  • PunkR
    #6383
    Szevasztok, nekem csak egy "egyszerű" kérdésem lenne... Régebben játszottam a kal-lal, és most is akarok, csak elfelejtettem az accountom, bár nagyon nem is izgat, mivel nem volt magas szintű karim, szal az lenne a problémám, hogy nem tudok regelni... mozillánál nem bírok beírni születési évet hónapot napot, IE-ben meg akármilyen jelszót írok be, azzal problémázik, h csak az angol abc-t vagy számokat használjam... próbáltam már keverve is meg minden, sikertelenül... köszi előre is
  • v150r
    #6382
    akkor le vok maradva én is. látjátok, ha egy linket nem lennétek lusták beírni, mennyivel jobb lenne mindenkinek?
  • Datas
    #6381
    #6322 : - http://www.tar.hu/csimbi/dl/KalEncyclopedia.rar
  • Shanton
    #6380
    Köszi, de ezt ismerem és írták, hogy itt nincs frissítve.
  • ThedarkmanHUN
    #6379
    Szerintem se :P
  • GlobusHun
    #6378
    Köszi szépen! De sztem ma már nem tudom eladni.
  • Curbuncle
    #6377
    A zászlókat 23.-áig, vagyis holnapig bezárólag dobhatják a szörnyek. Azután, nem dobják, nem adhatod el, és nem is tradelheted. Ami nálad van azt veszik figyelembe, a végső számláláskor. Add el még holnap ha tudod.
  • ZozoHun
    #6376
    rosszra kattintottam, mind1
  • ZozoHun
    #6375
    eggyetértek :D asszem mondtam is neked régen
  • GlobusHun
    #6374
    Sziasztok! Valaki el tudná mondani hogy mik a Dijak a Zászlóknál? Eleinte úgy érteztem értem de mostmár nem... És még a www.kalonline.com-on sem nagyon értem mit ir mert nem tudok angolul:( Mert van egy-két esélyes zászlom. Elöre is köszi
  • ThedarkmanHUN
    #6373
    Hát bocsesz ember de nekem a kutya se küldött felszolitást :\ De már mindegy mert nem tudják vissza adni :\ (most lehet örülni) pedig tele voltam fasza cuccokkal meg pézzel is. De azota csináltam uj accountot komoly 24-es vagyok :P. Remélem ezt nem szedik el alaptalanul tőlem.De ha igen akkor örüljetek!
  • v150r
    #6372
    magyarlovagok.uw.hu
  • Shanton
    #6371
    Pls a tar linket tedd be, nekem az nincs meg és nem is ismerem sajna :(
  • v150r
    #6370
    sztem te is baromira örülnél, ha kapnál tőlük egy olyan üzit belépéskor, h "ur id is blocked". és pedig semmit sem csináltál.
  • Curbuncle
    #6369
    Ha a GM-ek accountot blokkoltak, annak oka volt. Lásd bugok, glitchek-kel való visszaélés, hack-ek használata. Ha a GM-ek valakinek törlik az account-ját, az már súlyosabb dolgott követett el. Mint azt te is tudhatod, az account törlés előtt, még van egy pár figyelmeztetés. 3 nap blokk, 1 hét, stb. Ez alól kivétel, ha valaki a már elhangzott dolgok valamelyikét elköveti.

    Apukám ne személyeskedjünk. Szeretem, hogy ha az emberek nem bírják kifejezni magukat normálus szavakkal, akkor rögtön szapulják a másikat.

    A GM-nek pedig NEM feladata, hogy válaszoljon, egy már törlésre került karakterrel kapcsolatban. Nem te vagy-voltál az egyetlen ilyen eset, legközelebb tanulsz belőle. Másokat ennél már sokkal kevesebbért is bannoltak.
  • TheRealLoooSeR
    #6368
    Halihó!

    Azt, hogy miért akarnak "sokan" sajat guildot nem értem, szerintem egy guild vezetőjének lenni, csupa szenvedés! :D (5 hónap tapaztalat :P). Ugyanakkor meg tudom érteni, hogy ki akarják próbálni. És bár a guild vezetőivel, asszem mondhatom, hogy jóban vagyok, allyban tuti, hogy nem leszünk velük. Ugyanis nekünk full a szövetségünk. (Tegnap lett az) Bár nemtom, hogy bennük egyáltalán megfordult-e a gondolat.
  • QuickHUN
    #6367
    Hello Hello

    Úgy látom a másik serveren is elkezdődik a butaság,"csináljunk új guildot"
    cimmel,pedig nincs értelme, még tele nincs aktív játékosokkal,de biztos jó lesz 4 magyar klán szövetségben 10-10-10-10 emberkével.
  • Cingar
    #6366
    Sziasztok! meg mindig van hely a HungarianForceban (server2) !irjatok LoooSeR nek vagy nekem akar (Kastor).elindult a "csinaljunk mi is guildor" fele dolog nalunk is . az uj klan neve TurulBird ezzel kapcsolatban irjatok bigface nek ha informalodni szeretnetek.
    ThedarkmanHUN nem letolni szeretnelek de szerintem ez nem epp a neked valo forum.mondom en ezt akinek volt kb 3 hozzaszolasa a forumhoz de a megjegyzeseid meg az emberek iranti tiszteleted az nulla.de en hiszek neked! biztos nincs jobb dolguk a gmeknek mint hogy teged szivassanak!(ez csak az en velemenyem)
  • Doma #6365
    #6308 alapján mégis úgy tűnik hogy tudják bizonyítani salző....!
  • ThedarkmanHUN
    #6364
    Öregharcos pofádat befogod mert kurv /-\'ra nem reklámoztam losz@rt se! Még a gm-ek se tudták bizonyitani!
  • v150r
    #6363
    silkroadot ismerjük, nem szeretjük. legalábbis én.
    itt van egy kép a fórum tetején, arra rákattintasz, és a főoldalon van egy link statpont elosztásra. azt nézegesd. meg van ott más is.
  • Csimbi
    #6362
    KalEncyclopedia 1.01.10 felkerült a netre...
    egy lelkes külföldi ezerrel szedi a bugokat, én meg gyözöm javitani :D
    linket nem irok, akit érdekel az ugyis tudja, vagy visszakeres kicsit :D

    (CSAK A TAR-OS LINK FRISSÜL, MIOTA KEDVES CHAMBER SZABIN VAN!!!!)
  • Petruska
    #6361
    Sziasztok! Aki szereti a Kal online hangulatát, az próbálja ki a silkroad-ot:)
    Amúgy van egy lv 7 ijjászom XD:)
    Ha esetleg játszanék vele, mire pakoljak? Mármint stat pontot..str stb..
    Mondjuk csak poénbol próbáltam ki mert silkroad függő vok:P
    De örülnék egy pár jó tanácsnak, köszi előre is:)
  • SigaDragon
    #6360
    Knight akinek 55-ös armora van majd v150r felrakja lol
  • v150r
    #6359
    grat ;)
  • NightmareIV
    #6358
    Na sikerült a lvl. :) Mégsem 1 hét volt.
  • v150r
    #6357
    van amire a kalhun sem ad választ...
  • Curbuncle
    #6356
    Tudom egy-két embert rosszul fog érinteni a hozzászólásom, de emberek ti nagyon gyökerek vagytok. EZERSZER el lett mondva, hogy hol lehet informálódni, a játékkal kapcsolatban. Rákattintasz, a banner-re, igen arra a szép kis képre, ami a fórum tetején található, és lám. Amit pedig ott nem találsz meg, azt megkérdezed. De csak is azt.

    ThedarkmanHUN, itt senki nem fog hackeléssel kapcsolatos dolgokról beszélni. Inkább keress egy új oldalt, ahol keyloggert, meg mi egyéb mást hirdethetsz.
  • Bucser
    #6355
    két féle "hekkelés" van. AZ egyik a server a másik meg kliensoldali.

    kliensoldalihoz a gameguard ota sent/received packetet kell módosítgatni folyamatosan memóriában átírva a global infokat meg a textúrafájlokat.

    Serveroldalihoz meg fel kell nyomni a servert:D
  • ThedarkmanHUN
    #6354
    hogy*
  • ThedarkmanHUN
    #6353
    És hpgy lehet "hekkelni" ugy hogy nemlesz ott lo?