12892
  • Chamber
    #6479
    Ha nemtud angolul majd úgyis szól.
    Egyébként meg szimplán nincs kedvem 100x leírni ugyanazt a választ ugyanarra a problémára, ha már 1x vhol levolt. A kalhqs topicba meg kb 10-15 emberke irogatott eddig, főleg olyanok akiknek vmiért nemment a progi / vagy bugokat találtak. Ez aztán tényleg hatalmas érdeklődés...

    TShun-nak meg csak előre szerettem volna segíteni, mivel itt semmi infó nincs a progiról, csak a direkt letöltési link. Gondoltam framework nélkül az lesz a köv kérdése, hogy "ok leszedtem, de most mi a f@szért nemmegy???".
    Bocs, majd legközelebb megvárom a kérdést ;-)
    Mostantól ha lesz frissítés a progiban akkor majd nem reklámozzuk, nehogy vki véletlen megszerezze az új verziót... szólhattál volna már az elején hogy ne reklámozzuk bazz, mostmár csomó embernek megvan =/
    Nembaj, KalHQról még nem bannoltak miatta, majd reklámozzuk ott mostantól :P
  • Datas
    #6478
    Meglöttél Chamber... miért küldöd át az embereket más fórumra ? Lehet, hogy az illető nem is tud angolul plusz kis száz hozzászóláson kell átrágja magát. Nyilván a kalhq-us fórum ékesen szemlélteti a progituk utánni nagy érdeklődést, de mi már rég elismertük a munkátokat és használjuk a progit, épp ezért ez nem segítségnek, hanem inkább enyhén önreklámozásnak tünik...
  • ThedarkmanHUN
    #6477
    Itt olyan punnyadás van emberek :| más forumokon jocskán 20k-nál több hsz van
  • Chamber
    #6476
    Ahhoz hogy menjen a KalEncy kell még más is, szal itt a link a KalHQ-s topicra. Ezt előbb végignézhetitek mielőtt nekiálltok sírni hogy nemmegy. Hátha már ott a megoldás a problémára ;-)

    KalHQ.com - KalEncyclopedia Topic
  • TShun
    #6475
    Ehh...Énmeg a neten kerestem.Asszem vannak kis navigációs problémáim:)
  • NiuHUN
    #6474
    nézz körül 1 kicsit itt fennt a kép alatt :P
  • TShun
    #6473
    Lehet hogy most hülyének nézel, de mi az a Kal Enciklopédia?
  • Datas
    #6472
    Kal Enciklopédia is rulez, használd es chose your best distribution for your stats and skills :P
  • TShun
    #6471
    Sziasztok.
    Én egy testőrrel elvitettem egy svájci bankba, aztán lelőttem a testőrt.:)
    ccsak gondoltam ehhez is hozzászólok.Új szerveren játszom.Healer mage szeretnék lenni splashyvel (Dungeon rulez), csak nemtudom hogy statoljak meg skillezzek.15-ös vagyok 49 HP 48 WIS 49 INT.Ice-om 11-es heal-em 3-as.Ha valaki ráér és tudna valami tanácsot adni megköszönném:).
  • v150r
    #6470
    xD
  • corey3
    #6469
    én egy savmentes ládában tartom aranykeretben:-)
  • v150r
    #6468
    a cellux is egy remek találmány, fel lehet ragasztani a falra.
  • Datas
    #6467
    na.... túl hamar elment, folytatom:)
    tehát egy boot floppy/cd segítségével, de ha nem szereted a dosos környezetet akkor rengeteg live on cd is van...
    A lap meg legyen füzet vagy notesz és akkor nem kalodik el, de legrosszabb esetben ird fel a falinaptár hátára :) - az egy évig a falon van :)
  • Datas
    #6466
    dehogy mindegy, ha van több particiód és nem a rendszer particióra van elmentve. De ha csak 1 particiód is van es behalt a windows akkor még mindig kimentheted a kis txt file-odat egy boot floppyü cd seg
  • learner
    #6465
    A lap elkallódik, Vinyora meg tök midn1 hányszor mented le ha formázod ^^ Amúgy énis így jártam, mivel nem tudtam h Hotmail törli automatikusan a leveleket... Még régebben... Amúgy ha nem menti le az az ő baja :P Én az összes létező secret numbert amit tudok feltöltöttem 1 ftp serverre is, ha netán gondom lenne megtaláljam ^^
  • v150r
    #6464
    én is :)
    45 vok ^^
  • ZozoHun
    #6463
    LVL UP
  • corey3
    #6462
    öö...van egy 34-es archerem az uj serverem....nem akarja vki elcserélni a régi szerveres karijára???cuccokat is odadom meg minden...médzsek elönybenXDDDDD
  • v150r
    #6461
    nem gondolod, hogy akkor talán le kellett volna mentenie legalább 5-6 helyre, már nem csak a floppy meg a vinyó létezik. nekem vinyóra (vagy 3 helyre), meg papírra van lementve.
  • Bucser
    #6460
    Hogyha outlookkal töltöd le és nem pipálod be hogy egy másolat maradjon a kiszolgálón akkor mikor az outlook leszedi törli a levelet a kiszolgálóról. ÉS egy windows reinstall előtt érdemes lett volna archiválni az összes levelet aztán meg visszatenni az új windows-ba (én is ezt csinálom már lassan 1 gigás az archív file-om lassan 5-6 éves levelekkel megtűzdelve). Ugynis ezek törlődneka kiszolgálóról végérvényesen.
  • Chamber
    #6459
    Érdekes én accountom is hotmailre lett regelve jópár hónapja, és még mindig ott figyel a secret numberes e-mail :P
    Szal nemhinném hogy automatikusan törli a hotmail :)
  • Chamber
    #6458
    Csak akkor ha bármit akarsz a Kalosoktól =)
    Meg az adataid (pl jelszó) módosításához is az kell!
    Szal a secret numbert ne veszítse el senki! :P
  • JohnnyFirpo
    #6457
    Secret számom én is elvesztettem.. Irok nekik levelet? Egyáltalán kell az nekem valaha valamire is?
  • learner
    #6456
    Hotmail... Amúgy elmentette a gépre, de volt format-ja, nézd vissza ^^
  • Datas
    #6455
    Különben is... jelszót általában nem adunk ki másnak, de olyan jelszót amit nem tudunk megváltoztatni, na azt egyáltalán nem.
  • Datas
    #6454
    Hi hi hi, ha ezt Marci is tudta és mégsem jegyezte fel valahova azt a számot az már butaság.
  • v150r
    #6453
    milyen kliens az?
    akkor meg eleve el keleltt volna mentenie a gépre...
  • v150r
    #6452
    nem, ha pölö thunderbirdet, vagy outlookot használ és nem mentette le az addig bejött leveleket...
  • ThedarkmanHUN
    #6451
    Hi hi hi kár hogy ahova ez a number megy az automatikusan törli a leveleit 1 hét alatt =)
  • Datas
    #6450
    kikereshette volna a mailjéből...
  • ThedarkmanHUN
    #6449
    Mert windoz reinstallal eltünt a secret numberje
  • Datas
    #6448
    de az első lelopás után miért nem cserélt jelszót ?
  • Exca
    #6447
    anyám...még jó h erre is rájöttek valakik^^
  • ThedarkmanHUN
    #6446
    Egész ugy kezdődött hogy először AngelHun lelopta és mindenki azt hitte énvoltam de Angel vmiért vissza adta a cuccokat, na mostaztán mindenki megtudta hogy lelopták Nightet és igy másodszor is lelopta és oda adta a cuccait OtiHUN-nak ő meg nemtudta hogy ki cuccai voltak eladta és vett belőle bowot. Na az egésznk a lényege hogy Angel egy seggfej!
  • ThedarkmanHUN
    #6445
    Na népek összeált a kép Night lopásárol -.-''
  • ThedarkmanHUN
    #6444
    Te kire céloztál ezzel a mondattal?>>>>Szép kis barát az ilyen, nemde?<<<<
  • learner
    #6443
    Nightmare, figyusz... Ne hagyd abba a kalt kérlek... legalábbis az első serveren sem! Van itt 1 kurva hosszú történet... Ami nekem kurvára nem tetszik, főleg h az én karim is benne van... Illetve bocsánat, le lettem tolva arról a kariról hirtelen... Na mind1, jelszó megvan, ha gondolod vissza tudok szolgáltatni 1-2 cuccot... Nem mindent sajnos, mert a másik tulaj vett g50 íjat... De a pantid megvan :S Még talán pénz is, nem láttam, mert felmentem rá és 1ből le lettem dobva... Én bocsánatot kérek (bár nem tudom miért, az egész akkro történt amikor itthon sem voltam... Szép kis barát az ilyen, nemde?) Na majd írj... bb
  • corey3
    #6442
    akik befejezik kérem legyenek szivesen exportálják át a cuccukat:-DDD
  • NightmareIV
    #6441
    jaja van benne vmi na mind1 jo volt ez eddig boldog orakat okozott sztem a lényege is vmi iesmi na de jobb lenne inkább unistalálni na ez lesz sztem én is folytatom silkroadozás om
  • ThedarkmanHUN
    #6440
    Előre leszegezem nem énvoltam! Én mostanság only Silkroad mert sokkal biztonságosabb suebb,jobb, skilldusabb stb;stb;stb... Sza engem soha többé ne keressetek Kalon max msn-en!