12892
  • THeArrow
    #6520
    W0000000000000T G50 ARCHER CHEST SOOLLLOOO DROPPPPPPPPP YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    ÉS MÁR VAN RAJTA EGY REVENGES XDDDDDDDDDD
  • Kinca01
    #6519
    nekem is jó
  • Doma #6517
    Hanin Busy
    Naraeha Normal

    Nekem megy a kalonline.com, meg a szerver is.
  • CartmanHUN
    #6516
    Nem találom se a www.kalonline.com ot se a szervert.Nektek jó minden?
  • CartmanHUN
    #6515
    Hali!
    Mi van a gameval?
  • THeArrow
    #6514
    nekem még nincsen akkora tapasztalatom war-ok ügyében
    de én naguallal szórakoztam és barmultunk tovább PM-be xD
  • Doma #6513
    Ejj de ismerős történet
    Amikor még aktívan toltam EEben és mienk volt a vár leöltem egy MLtagot.
    Hát pff azt az anyázást amit én akkor pmben kaptam
    Mondhtattam én példának ugynúgy hogy SZASZA is megölt engem warban és utána simán vicces pmeket váltottunk a srác akit megöltem le se szarta. Csak hogy mekkora gec vagyok hogy magyart ölök warban.
  • Chamber
    #6512
    War más téma azért :P
    Legutóbbis kinyírt engem SZASZA legalább 1x, merthogy ők védők mimeg támadtunk. Ettőlmég semmi bajom vele... sőt csomó haver volt védő és kinyírtak, dehát warban ez a dolguk =)
    Mikor épp lealáztak minket és én halott voltam, meg őkis ráértek, szépen eldumáltam velük, azt respawn és jöttünk újra :)

    A rohadt assákat viszont énis utálom mikor minden ok nélkül kinyírnak
    60on majd megyek megint vadászom a kis köcsögöket egy darabig asszem
  • Ascyra
    #6511
    Sziasztok,
    Máskor is volt mer magyar vs. magyar. Nemtom ki emlékszik mikor megöltük dokit a war-on egyből anyázott mindenkit aki ott volt. Engem is, pedig csak healeltem, azonban ő csak nevetett volna ha kinyír mindenkit. Ezen nem kell csodálkozni. (Mellesleg doki védő volt mi meg támadtunk)Mellesleg nemtudom ki nem gerinces ezen kedves Curbuncle el kellene gondolkodni...
  • Curbuncle
    #6510
    Arra leszek én kíváncsi, hogy mikor néz az a bizonyos ember végre az emberek szemébe, és nem fogja másra a hibáit. A gerincesség fogalma gyökereiben hiányzik ebből az emberből.
  • ThedarkmanHUN
    #6509
    Na bam+ vb döntö Franciaország-Olaszország 1:13 mp-nél már fekszik a csoki Henry -.-''
  • v150r
    #6508
    milőtt még hülyeségekkel teleírnátok a fórumot, úgy gondolom leírom, h mi a szitu.
    a parton segítettem az egyik guildtársnak questezni, és összelureoltam néhány mob-ot. közben nyomtam aktívan a "dont ks me pls" feliratot. jött picirem, és belénkkselt. többször, végül arrébbmentünk. írtam guildablakba, hogy itt van egy ML-es, és ksel, és mennyire undorító ez, hogy magyar ksel magyart. aztán lure-oltam, dobott két beadet a srácnak. majd lementem partra, mert le kellett ülnöm picit, és láttam, hogy meghalt. mivel ott nincs olyan szörny, ami lőni tud, ezért gondoltam logikusan, hogy leassázták. írtam neki egy whispert, hogy nicsak, csak nem meghaltál?!
    azt kaptam válasznak, hogy te szemét mocsok rohadék, ismered ezt a HUNknown-t?
    meg hogy én hülye barom fasz leassáztattam egy kis karaktert és hogy én mekkora mocsok rohadék köcsög vagyok.
    közben persze elterjedt a hír, hogy egy magyar leassázott egy magyart. betámadtatok, mint első számú közellenséget. arrow-nak elmagyaráztam, hogy mi a szituáció.
    ha ez megnyugtat mindenkit, kidobom a guildből ezt az arcot, aki le merészelt lőni egy magyart (avagy több kisszintű karit is) a parton. de azt hiszem ez nem megoldás.
    én játszottam azzal a karival úgy sacc a 13. szintig, mert egy haveré, és megkért, hogy húzzam fel neki valameddig ha éppen nincs jobb dolgom. megtettem, átvette, jelszótváltoztatott. így korrekt azt hiszem. most pont 20.lvl-en van.
    abba nem igazán tudok beleszólni, hogy mit csinálnak a guildtagok. ha elmennek assázni, mert ki akarják próbálni, menjenek. ennyi erővel azt is kérhetnétek, hogy ne vegyünk be senkit, mert esetleg atrocitás lesz a vége a guildek között.
    aki ismer, tudja, hogy nem assassinkodok, mert ugyan hozzátartozik a játékhoz, undorító dolognak tartom. akár magyarról, akár külföldiről van szó. most, így 45ös szinten azt hiszem sok esélyem nem is lenne.
    viszont. egy-két dolog nem fér a fejembe. lehet kövezni, de nem értem, hogyha más nációk egymást gyilkolhatják, mert mint tudja mindenki, az assa-zás nem egy kiváltságos dolog, akkor miért kavar fel ekkora port egy ilyen szitu?
    vagy ha éppen egy nem magyar nevű magyar, aki nincs guildben, kinyír egy magyar assa, akkor miért nincs ugyanez? velem megtörtént anno, mégsem kezdtem el később anyázni, amikor megtudtam, h egy pár szinttel korábban pont egy későbbi guildtárs nyírt ki?
    nem tudom, hogy kinek a karaktere a kicsirem, de úgy gondolom, hogy megérdemelte.
    mellesleg 3% ha bukott maximum, az olyan szinten egy szörnyből bőven visszajön.
    szóval, NEM ÉN voltam és NEM ÉN kértem. a sors iróniája, hogy éppen ott ment végig. erről sem tehetek.
    senkivel nincs bajom egyik guildben sem, szóval szeretném, ha ezt most mindenki nyugtázná, és elfelejtenénk.
    a továbbiakban nem kívánok ehhez hozzászólni, azt hiszem, túltárgyalt a téma. aki így sem érti meg azt csak sajnálni tudom. pm-ekre sem fogok válaszolni.
  • GlobusHun
    #6507
    Valaki tudja h kell regelni oda?
  • GlobusHun
    #6506
    Nekem meg egyfolytában ien ? -ek jönnek ki xD
    Azt meg vhogy nem értem
  • Kinca01
    #6505
    próbáltam már énis de nem jött össze :P
    valami hülye kódot kérte, lehet hogy fizetős^^
    bár semmit nem értettem csak a dolgok 1%-át :D
  • Kinca01
    #6504
    lol :D
  • GlobusHun
    #6503
    Valaki el tudná mondani h kell regelni a koreai szerveren? :)
  • pinaszomi
    #6502
    hi hu de rég irtam
    balcsin vagyok 10napja nagyon jó itt de ma aszem haza megyek
    remélem mostantol tudok majd játszani
    na pá majd irok
  • ThedarkmanHUN
    #6501
    Ez mi?
  • SP5knight
    #6500
  • Cingar
    #6499
    koszi
  • Doma #6498
    Grat és Boldog Szülinapot.
  • v150r
    #6497
    grt
  • Cingar
    #6496
    Halisztok!tegnap megleptem az 50et es ma este feljovok kalra es LoooSeR volt olyan rendes es meglepett egy +12 12eb +3otp kings butterfly giant sworddal...megegyszer megszeretnem neki koszonni hogy ilyen onzetlen volt es sietek neki visszaadni g50es archer armor formajaban ahogy megebszeltuk ....holnap megyunk warba jo kis taktikaval es vegre kiprobalhatom a kardot elesben is. na sok szerencset mindenkinek en megyek sztem aludni....
  • ZozoHun
    #6495
    köszi
  • Chamber
    #6494
    Nemértek hozzá, de azért sztem a 2es... több OTP, több HP :)
  • ZozoHun
    #6493
    na van egy kérdésem
    melyik a jobb?

    vagy
  • ZozoHun
    #6492
    Kastor vaga lett :D
  • ZozoHun
    #6491
    LVLUP
  • Exca
    #6490
    www.blueskyguild.atw.hu
  • Shanton
    #6489
    Grat! Tegnap velem találkoztál a deviles parton :)
  • THeArrow
    #6488
    igaz kicsit elkésve, de a nagy örömbe lefelejtettem elírni h 50ES LETTTTEM :DDDDDD
  • v150r
    #6487
    emberek. nemtudom, h ti hogy vagytok vele, de én meguntam az állandó kérdezgetést, írok egy mindent átfogó útmutatót, ha kész lesz, tájékoztatok mindenkit.
  • Doma #6486
    Mivel nem vagyok tag nálatok egy linket adhatnál.
  • learner
    #6485
    Ő mondjuk felrakhatnád a bluesky honlapját
  • Chamber
    #6484
    "a Kal Online Enciklopédia maga a zip file amivel esetleg egy ide ujjonnan betévedt egyén nem tud mit kezdeni"
    Na pont ezért írtam a #6476os hozzászólást, mivel ott le van írva rendesen hogy mi kell ahhoz hogy menjen a progi.
  • Doma #6483
    Ha ennyi időd van csinálj egy öszeszedetteb magyar oldalt, vagy ajánlj linkeket.
    Az meg hogy szar volt a link simán közölhetted volna korábban, nem pedig ilyen szemrehányóan. Köszönhjük az észrevételeidet várjuk a továbbiakat.
  • Shanton
    #6482
    Datas!
    A MagyarLovagok Guild tárhelye tökéletesen áttekinthető, magyar és mostmár friss adatok is fentvannak.
    Aki onnan nem tudja letölteni, elindítani, annak jobb ha átolvasgatja a fórumot...
  • Datas
    #6481
    Ez most enyhén szólva mellébeszélés volt részedről, picit jobban kéne bírni a kritikát és nem kimagyarázni mindent. A progi jó és joggal lehettek büszkék rá, sőt, büszkék vagyunk rá, ezért nyugodtan belehet írni, hogy gyerekek, nézzétek, az "internacionale" fórumon is ezt hásználják már...A frissitéseket meg nyugodtan rakjátok ki, mert alig várom, hogy már egy olyan "új" verzió is kijöjjön amiben nem csak holmi program bugok kerültek kijavításra, hanem informatív módon is többet nyújtson mint a régebbiek.
    Itt a fórumon meg nem ártana azt a bannert megspékelni egy kicsit, mert a nemrég kirakott linkek közűl talán csak az angol fórum(kalhq) hasznos, míg a többi eléggé gáz: a Kal Online Enciklopédia maga a zip file amivel esetleg egy ide ujjonnan betévedt egyén nem tud mit kezdeni-lehetne egy indexet csinálni neki rövid leírással, a hivatalos oldal linkje egyszerüen elvan írva, a magyar lovagok tárhelye meg ugyanaz mint az első, csak zavarosabb tartalommal, kevesebb frissítéssel és lassubb szerverrel. Ráadásul ezen linkek megjelenése után, inspirált legyen az az ember aki még a képre is rákattint, hogy eljusson a régi magyarlovagok oldalára amin még néhány hasznos információt össze lehet szedni.
  • ZozoHun
    #6480
    ráadásúl még a fórum bannerja mellett még az angol fórum is kinnvan^^