12892
  • ronesz
    #6602
    GL csak ez mar nem az elso ilyen probalkozas de azert remenykedjunk h lesz vmi eredmenye :P
  • Dodokacsa
    #6601
    végre egy igaz ügy :D
    Tessék emberek! itt a példa, hogy össze lehet fogni! A hatalomvágyat el kéne lassan felejteni, és akkor lenne respekt a magyarok felé a kalban, sok guild szétszórva, pojén meg jó, de ha összefogunk, világuralomra törünk :D

    a példa adott ^^
  • v150r
    #6600
    nah emberek. van némi változás a magyarok háza táján. hétfőn a ritualfear összeolvad a hungarians-el.
    így megpróbáljuk a (szerintetek) lehetetlent, azaz egy ütőképes, az 50+os aktív játékosokat összefogó guild-et csinálni, aminek meglesz a hírneve a kal világában.

    a kicsiknek segítünk fejlődni (már aki megérdemli), a nagyobbaknak pedig lesz állandó partijuk is.

    [arról nincs szó, h a rF rossz lett volna, nagyon élveztük, de úgy gondoljuk, hogy ez a cél nem lehetetlen, és szeretnénk tenni azért, hogy végre összefogjanak a magyar játékosok.]
  • GlobusHun
    #6599
    Jah az jo lenne :D
  • Dodokacsa
    #6598
    remélem dupla xp event lesz belőle :P
  • GlobusHun
    #6597
    Hát ez nem igaz... mi lehet a baja? egyszer sikerül bemennem aztán 10 percre rá kidob és nem enged vissza :(
  • GlobusHun
    #6596
    én csak 1 -szer haltam...
  • THeArrow
    #6595
    tökömet má.... a héten (csütörtökig) egész jó volt... most meg??
    de sebaj majd a warosok fognak szetségelni
  • learner
    #6594
    Nálam 2 leállás 2 halál a szitu...
  • Shanton
    #6593
    Azért mielőtt leállt a server, sikerült egy lagghalált kiosztania nekem.
    Köszi LAGONLINE! :)
  • learner
    #6592
    Hello.

    This is KalOnline.

    We are so sorry for the unexpected connectiuon problem Today.

    The reason is the communication problem in the telecommunications provider licensed as prescribed the Telecommunications Act

    It was modified that we found this problem immediately.

    We have no words to apologize to you about this.

    We will do our best for KalOnline.

    Thanks.

    No Comment...
  • GlobusHun
    #6591
    detto :(
  • learner
    #6590
    Hát nálam még mindig rossz... :/
  • GlobusHun
    #6589
    Na bakker most meg jo
  • GlobusHun
    #6588
    Nálatok jo a kal? Nálam azt irja ki hogy: "It's not service hour or time. Please check the hompage for the server condition"
  • v150r
    #6587
    két napot gondolkoztam azon, h mi az a bsz.
  • NiuHUN
    #6586
    Boldog Szülinapot Napi!
    (Anti)
  • QuickHUN
    #6585
    Boldog szülinapot napi :)

    Már épp itt volt az ideje,hogy a magek-nek és az archereknek is adjanak valami erősítőt,mert kulák nagyon !
  • ronesz
    #6584
    BSZ napi
  • v150r
    #6583
    jajam... ez volt az a kő, amiről egyszer belinkeltetek képet a koreai szerverről...
    vicces lesz az biztos. mondjuk személy szerint azt hiszem, hogy ez a mage-eknek, és az archer-eknek lesz igazán kedvező.
  • Kinca01
    #6582
    huha ez jó kis update lett
    http://www.kalonline.com/Intermediate/MixSystem.asp?btn=4
  • Dodokacsa
    #6581
    grt
  • v150r
    #6580
    megvan 46
  • MORPHEUS659
    #6579
    Hali.
    Nekem olyan bajon lenne hogy a g50 gcf bowom nem látszik teljesen.
    És ezzel mit tudnák én tenni??
    Előre is köszi.
  • Curbuncle
    #6578
    Már nem sok cucc van a koreai szerveren ami nálunk ne lenne megtalálható. :)



  • v150r
    #6577
    ti is elvagytok látom. ilyen aranyos szituknál szívesen elbeszélgetnék a magyar/külföldi emberkékkel...
  • ThedarkmanHUN
    #6576
    Öhömm először is learner nyugi ez a NyilasIsten ien ki ne ragozzam mien gyerek -.- másodszor meg elnézést a forumtol a hangos vélemény nyilvániásért nemlesz még 1 ilyen nyugalom emberek csak még mindig felvagyok háborodva azon a bugon hogy nem bizonyitott okok miatt blokkoltak -.-'' na mindegy további szép játékot emberek sok jo dropot és lvl upot mindenkinek!
  • learner
    #6575
    Kezdek csodálkozni ezen a játékon O.O
    Az még oké hogy 1 külföldi beszól mert szegény hülye, de h 1 magyar játékos /teszem hozzá a saját hibájából/ megfenyeget, az már kicsit sok.
    Az egész ott kezdődött, hogy volt 1 kis partym, amivel betértünk d1 r4be, ahol épp folyt 1 nagyobb party is a szoba közepén. Öltünk öltünk, ők KS-eltek, mi tűrtük, mire az 1ik party member kitalálta h akkor ks-eljünk vissza. Mivel láttam h van magyar is a nagyobb partyban, úgy döntöttem h inkább nem, próbálok szólni a többieknek h ez nem jó ötlet. A többiek természetesen tartották magukat ehhez az ötlethet, elkezdtek visszaKS-elni, aminek következtében NyilasIsten odajött és megfenygette a partyt, hogy ne KSeljünk mert meghalunk... Odamentem hozzá, mondtam neki h legyen szíves ne fenyegessen, erre megint beszól hogy ne ks-eljek mert csúnya dolgok lesznek a végén. Természetesen mondtam neki még1szer hogy ne fenyegessen... Nem sok idő múlva ez a party kiment a teremből, a kis partym és jómagam maradtunk bent továbbra is ölni. 1szer csak látom h NyilasIsten rohan a terembe, nyakán kb 10 doggebi, elkezd körbe-körbe szaladgálni és a teremben levő bugok miatt, mind a nyakunkon maradt, és csak annyit vágott oda nekem hogy: "na mivan, nemteccik?"
    Ezek után, csodálkozik h fel vagyok háborodva, természetesen lenooboz engem, mert épp a lovagommal voltam, ami 41es. Jött a szövegével hogy "hanyas is vagy, Lv 1-2?" 1 kicsit felháborított a dolog...



  • Ascyra
    #6573
    Kösz Chamber
  • v150r
    #6572
    demoralizáló vagy, tudtad?
  • Shanton
    #6571
    Trade, hogy te mindig utálsz valamit.
    Ilyen negatív emberrel is ritkán találkozni...
  • THeArrow
    #6570
    oké... semmi gáz
    jó szórakozást
  • v150r
    #6569

    ez jó ;)
    [és milyen igaz]
  • gvarga12
    #6568
    kepzeld darkman en meg a tokfozeleket nem szeretem
    meg sem irogatok a tokfozelekkedvelok forumaba :)
    vedd mar eszre magad legy szives !
  • ThedarkmanHUN
    #6567
    Bele gondolok nem is rossz játék a Kal... Csak én nem ezt a véleményt támogatom XD
  • Dassem Ultor
    #6565
    elutazok két hétig a hegyekbe, addig legyetek jók
    és arrow, amikor visszajöttem akkor megtérítem a poli árát, köszönöm mégegyszer
  • Ascyra
    #6564
    Sziasztok,
    Chamber neked még megvan a cure... vagy már leresetelted? a mostani állás alapján úgy néz ki Hermit leszek gc-vel mint annó te. Csak azt nem tudom pontosan hogy 1 SoC elég lesz-e ahhoz hogy lerezetlejem a gc-t. Ugye elméléetben 1másra épül minden: heal g3, c1 g10, c2 g5, restore, gc g3. Szóval ugye ezeket 1 SoC ból le lehet rezetelni!? Illetve mindenképp kell G50es bot a Hermitnek már az elején? Behívank partyba?(azt hallottam, hogy a Herimtekkel utálnak partyzni mert mindig behalnak és így a szörnyek kinyírják a partyt) Sok rebi kell? Ha le tudom 1 SoC ból rezetelni a cureokat akkor mikor tályt érdemes ezt megtenni?lvl 53, 56? Statjaim tisztán: str8 health73 int70 wis73 agi9 szerinted le kell resetelni vagy jó lesz így? Vagy nagyon elvagyok statolva? Lécci válaszolj. Elöre is köszi.

    Lagonline:
    AscyrA(mage)lvl47(Hanin szerver)
  • Kinca01
    #6563
    [email protected]
  • Shanton
    #6562
    Akkor inkább tesódat utálod :)
  • Shanton
    #6561
    mail?