12892
  • TheRealLoooSeR
    #6682
    Pont jó, hogy szóba került ez a mix system dolog. Az érdekelne engem, hogy az upgrade az működik e egy mar turbózott fagyón. Konkrétan nekem van egy 13/13/5/king's steel ijam. És azon gondolkodtam hogy valyon ha esetleg, netalántán rátennék egyolyan követ (akarmilyet) az eddigi stat megmarad-e?

    Meg mondjuk tom hogy azt irjak, hogy csak akkor törik, ha elfogy az endurance, de hat a sárgálnál nem lehet tudni... Szerintetek?
  • Curbuncle
    #6681
    Highland mobjai is dobják. Bizonyíték erre, hogy nem egy IR party kapott Stone droppot mellettem.
  • Chamber
    #6680
    Azt a 2t amit most reklámoz a honlap is (a 2 legjobb kb :) azt csak Kalshopban lehet venni. A többi 9et viszont csak szörny dobhatja játékban!
    Legvalószínűbbnek az a verzió tűnik nekem hogy D2/3/4ben eshetnek kizárólag!
    Biztosat sztem senki nemtud :P
    Nem lehet túl nagy esély a sikerre... az összes eddigi mixelési kísérlet "mixing failed"-el végződött amennyire én tudom. Az enyémis
  • v150r
    #6679
  • puna
    #6678
    lassan 10 db 50 + os
    egyem a pocsod
  • v150r
    #6677
    leírtam már, olvasd el.
  • ronesz
    #6676
    most muszaj belepnek az egyik 50+os karimmal h megtudjam? :(
  • ronesz
    #6675
    igen alnevezek :P
  • puna
    #6674
    nem titok 70 db 50+ os van :)))) de nem mond el senkinek ez bizalmas:)))
  • puna
    #6673
    ha a baratod napi 7-8 orat tolja a kalt akkor neki semmi felnivaloj anincs hioszen mar reg elmult level 40:)
  • Doma #6672
    Mui?
  • v150r
    #6671
    nem is emlékszem mikor szedtem össze soloban utoljára 45%-ot :)
  • ronesz
    #6670
    en mint teljesen kivulallo arra lennek kivancsi mennyi 50+ van/lesz ebben az ujraegyesitett magyar szuperguildban?
  • Doma #6669
    Volt már arra példa hogy mob dobott xp követ :)
  • Shanton
    #6668
    Jó közben elovastam, hogy csak venni lehet.
  • Shanton
    #6667
    A Mix systemhez való elemental stone-okat szörnyek dobják, vagy csak a Kal shopban lehet venni? Mi a tapasztalat?
  • Shanton
    #6666
    1 óra??? Ehh mire elég az? És mi lesz a hétvégi lag/döglődéssel.
  • Chamber
    #6665
    "So we will have a plan of double event for 1hour after temporary server Maintenance time."

    Server status: normal.

    Ha jól értem akkor most 1 óráig double event van. Megyek megnézni. További jó vitát :P
    Ne töröljed Doma, akkor lemaradok a továbbiakról :/

  • Chamber
    #6664
    Régebbi elmentett szerverállapotot töltenek vissza, minden ami azóta történt mégsem történt meg :)
    Mint amikor single gameben visszatöltesz egy régebbi mentést.
  • pinaszomi
    #6663
    igaza van chambernak minek adjak olyanak akit nem ismerek
    van majdnem 3 millám és én nagy nehezen szedtem egyedül össze a full g42 öt nekem se adott senki pénzt de infoval sokat segitetek
    és nem rég egy kisebb anyagi válságba kerültem voltak aki segitetek én azoknak adnék
  • Chamber
    #6662
    Nemár, legalább van mit olvasni.
  • Chamber
    #6661
    Rollbacket természetesen az update előtti állapotig gondoltam, addig minden rendben volt :P
  • v150r
    #6660
    nem, nem kalról beszélek, hanem való életről!
    kalban más kell a bizalomhoz...
  • Doma #6659
    Ha mindenki így gondolja akkor törlöm.
  • pinaszomi
    #6658
    lenne egy kérdésem mi az a rollback?
  • Chamber
    #6657
    Jaja, ez a lényeg: "akit ismerek és normális"
    Ez nálam többnyire olyanokat jelent akikkel jópár hónapja rendszeresen dumálok ha összefutunk, partyzunk néha, assat vadászunk, stb. Tehát többnyire 50+ emberkéket. Úgyhogy frissen belépett lvl30 emberkék tőlem max a játékkal kapcsolatos infókat várjanak.
  • Curbuncle
    #6656
    Doma, lehetne arról szó, hogy törlöd a #6600 kommenttől az összeset?

    Ez a dolog túllépett a normális beszélgetés határain. Emberek borzasztó hogy itt mendenki férfinak, meg felnőttnek mondja magát, de mindegyikőtök mint a gyerek úgy viselkszik ilyenkor.
  • Shanton
    #6655
    Júj ez kemény smile lett, nem ilyet akartam sry :)
  • Shanton
    #6654
    Ez jó ötlet
    Na peace
  • v150r
    #6653
    én meg kiütöttem 3 bobh-t...
  • Shanton
    #6652
    Jaj ne legyen rollback, tegnap este dobott egy TOP-ot, kerestem vele 4,75kk-t el ne vegyék :)
    Vagy max csak a mai napra legyen :)
  • Dodokacsa
    #6651
    OK, menj politikusnak...
  • v150r
    #6650
    te se érted. nem arról van szó, hogy ELVÁRJA, hanem AHHOZ, hogy minél HAMARABB ELÉRJE ezt meg azt a skill-t, vagy szintet, AHHOZ kell PARTY és HÚZÁS.
    vagy csak fel akar zárkózni, mert most van ideje, szabin van, mittudomén.
    ha úgy tetszik neki, hogy ő megy egyedül gyakni, akkor menjen. de megvan a helye egg/xp partyban, és sztem nincs olyan barom ember, akinek ha van helye egy jó partyban, mondjuk d1-ben (40 felett), ahol healelik, nem kell medit ennie, és jön a zs, a tojás és a sima xp, és guildtársakkal van körülvéve, akik egy esetleges nagyob droppot nem nyelnek el, akkor azt mondja, h áhh, inkább égetem a medit dogebbikon.
  • Doma #6649
    Valóban nem erre, de sajna a healerek kb 40től egyedül megpunnyadnak, főleg ha nagyon jól statolt healer, sok manával. Lovagok szintén 40-45 körül beállnak mint a halál. De ezt sokszor leírtuk ide. Nekik nem igazán a húzás kell, hanem az hogy tudjanak partizni. Ha meg nincs party akkor menjenek küldit ütni.
  • Shanton
    #6648
    Továbbra is azt mondom, hogy semmilyen hamis infót nem írtam ide...
    Olvasd el Churbuncle válaszát talán te is.
  • ThedarkmanHUN
    #6647
    Hohohoh nem 2 hét alatt szokott itt ennyi HSZ-lenni haver:P Sokkal több...
  • Chamber
    #6646
    Remélem ennek a sok maintancenek a bug miatt rollback és double XP event lesz a vége :>
    Ha nemlesz rollback akkor megint hátrányba kerülünk azokkal szemben akik kihasználták a bugot és kerestek pár millát vele :/
  • v150r
    #6645
    "Ahogy azt már többen is mondták játékban: "kicsit sokat akarnak mostanában a kicsik"
    Mindenki full G42+2, tuning G40 fegyóval szeretne indulni...
    "bazdmeg adsz pénzt G11 állatra? kéne" <- ezt így a "szia" helyett köszönésnek.
    Ezeket már rég meguntam, és ahogy mondtátok tényleg tojok rájuk."

    szeressen. akit ismerek, az megkapja, a többieknek meg valamit le kell tenniük az asztalra, hogy megkapják. egy g24/32 szettet sztem mindenki ki tud csengetni, azzal el lesz egy darabig. utána majd eladhatja tőlem, kell a fa**omnak, adott esetben felveszem diáknak, és amit hozzám bedob zs-t, azt is odaadom neki.
    hangsúlyozom, NEM MINDENKINEK. aki kicsit normálisabb, legyen akárhány éves, nem ez a "hülyeségekkel traktállak egész nap", meg "mindent megkérdezek ahelyett, hogy gondolkoznék" típusú arc, annak igyekszem segíteni. de szerintem nem csak én.
    aki meg nem, azt le*zarom konkrétan. akiből sugárzik a taplóság, azzal meg alapból nem foglalkozom.
  • ThedarkmanHUN
    #6644
    Igazad van! mint a #6625 / #6626-ban is. A témához meg annyit szeretnék szolni hogy mi a fakkért játszik az az ember aki szinte már elvárja hogy huzzák? Asszem nem erre lett kitalálva ez a game! De javitsatok ki ha tévednék!!!
  • Dodokacsa
    #6643
    "Nem hiszem, hogy egy neven múlna a dolog.
    Ezek után meg főleg nem írom le, mert még a végén neki származik hátránya abból, hogy nem vagyok neked szimpi, amiért ideírtam a véleményemet.
    Már bocs, de lehülyézni valakit akit nem is ismersz elég korlátolt dolog...
    És még csak nem is reagálsz mikor kikérem magamnak? Grat..."

    és hamis infók alapján ítélkezni hejes dolog? nemhinném... egy bocsántkéréssel lehet tartozunk egymásnak, de te még a Hungarians-nek is tartozol egy bocsánatkéáréssel, te kezded ;)