12892
  • Doma #6724
    Ez nagyon suxx...
    Képzelem csórikám hogy izgult hogy összejöjjön a 15/15/5 Kings Giant pimpje, és kapott egy BF kardot ami ugye gyengébbet üt a Giantnél
  • Shanton
    #6723
    Chamber!
    A Kal Enc mintájára nem akartok csinálni egy csata szimuláló progit?
    Be lehetne tölteni a karakter adatokat, behívni egy szörnyet és leszimulálja az adatok alapján.
    Nem akarok sokat kérni, de én például szívesen nézegetnék egy ilyet.
  • Chamber
    #6722
    Itt egy Imperial BF Giant :)


    Néhány infó a mix systemről:
    - sokan aztmondják sokkal nagyobb az esély új fegyver készítésére mint egy meglévő tuningolására (igaznak tűnik, sok új fegyver van már, de még egy sikeres enchatról sem hallottam)
    - Mindegyik Grade/fegyvertípusból csak 1fajta új fegyver lehet. Értsd: van 3 féle G50 2H pl (giant, BF, Revengeful), ebből bármelyiket veszed alapanyagnak Imperial BF Giant lesz belőle. Ezt konkrétan nemis éri meg csinálni csak BF-ből mert csak ennél jobb az Imperial BF (a sima revenge és "real" giantnél nem!)
    Viszon az összes G53 2Hból a Doma által belinkelt G53 Imperial Pain Giant lesz, ami aztmondják jobb az "eredeti" G59 fegyóknál is!!! (ilyet akkor megéri csinálni =)
    Ennyit tudtam meg tegnap kb.
  • Datas
    #6721
    na ezt mar nekem is behozza, de ha nem tevedek akkor ez a pain kard amit Chamber is emlitett. Azert erdekelt a linked, mert gondoltam, hogy te tudsz egy 3. mixelesrol is.
  • Datas
    #6720
    bizonyos email cimekre nem kuldi el a kodot, ilyen pl a yahoo is. ha van, hasznalj gmailt, arra megerkezik a secret numbered.
  • Doma #6719
    Nekem ugyan megint bejött, de akkor gyk...
  • Datas
    #6718
    szerintem meg nem jo a link
  • Doma #6717
    De GECC!!!! :D Szevasz PUNA!
    Legalább Te maradtál a régi :)

    Amúgy tényleg rá illik egy két amit írtál, de azt hiszem a mostani ML tagok közül senki sem volt nagy követője, illetve mivel már elég régóta nem játszik ezért felesleges szóba hozni. Ő már a múlt!
    Mondhatnám; ... vagy jót, vagy semit :P
  • plas
    #6716
    ...no comment...
  • izem
    #6715
    nem rossz programm:-)))
  • izem
    #6714
    hi csapat
    mikor küldi el a megadott emil cimre(nem free) a kodot,mert éjjel adtam meg ,de azota se semmi
  • puna
    #6713
    verespengenek volt eg ypar rossz szokasa.
    pl:
    - ts servert nem csinalt (ami partyknal fontos)szetragtam a fulet erte
    - amikor drop volt elkerte hogy kiarulja es amikor pl eladta 1 millaert akkor azt mondta hogy 600 k ert adta el. ez nem 1 eset volt hanem rendszeresen megdezsmalta a koz (party)vagyont:)
    - lekezeloen beszelt a guildtarsaival
    - partoskodast krealt a guilden belul
    - nem erdekelte a rangosabbak velemenye
    - szoval nem egy vezeto volt
    tomoren ennyi kb meg meg egy halom dolog amire mar nem emlekxunk. a szegyen nem talan az ove volt, hanem azoke akik kovettek, es kemenyen nyaltak a segget ilyen kis 3/3 as lamak szoval szerintem penge nem magyar lovagokat akart csinalni hanem VIG-et (VERESPENGE IMADO GUILDET)
    - reggeli kozos imadsag
    - delben verespenge hos koltemenyei (felolvasas)
    - 14 h tol imadjuk penget (verespenge imado enekek)
    - 18 h tol csoportos terapia (ki tud jobban benyalni pengenek)
    itt csak megjegyzem hogy imadta amikor meg a tokerol is csopogott a nyal
    - 20 h tol gyujtsunk xpt pengenek (tomeges halal a d1 ben)meg a level 22 is ott voltak
    - 22 h tol sirato enek a sokat meghaltaknak majd ezt kovetoen imado enekek veres pengerol fel oraban

    ez volt egy nap a lovagoknal :))))
  • v150r
    #6712
    ...
  • ronesz
    #6711
    ne aruld el nekik :P
    tenyleg mi jot csinalsz mostanaban jatszol meg egyaltalan?
  • NiuHUN
    #6710
    ha jól sejtem akkor 1 60+-os vagád van? xDxD
  • ronesz
    #6709
    #6672 es #6675-ben megtalalhato a valasz aki meg nem ismer az vessen magara :)
  • v150r
    #6708
    sztem a fórumozók 95%-a nem tudja, hogy milyen néven játszol...
  • ronesz
    #6707
    azert a szinvonalat lehet latni a hozzaszolasaidban egyebkent meg kisse mellefogtal mert 5 lvl kulonbseg sztem megvan a karink kozott :(
  • CartmanHUN
    #6706
    Mi van veletek?A mobokat nyirjátok ne egymást.Penge csak azt akarta elérni valamikor amire ti is törekedtek:sok 50+ ost,állandó guildpartikat.Azt még senki nem tudta nekem értelmesen leírni mi volt a baj vele.
  • Doma #6705
    Akkor nyomj F5öt és elmúlik!
  • Datas
    #6704
    béka
  • Doma #6703
    Volt
  • izem
    #6702
    plese input number onlyt ir ki pedig számokat irok...:-(((((
  • izem
    #6701
    semmi gond de a regezésnél elakadtam....
    kicsit lamerkodom,de a születési évszmnál nem fogadja el a dátumot
  • puna
    #6700
    izem nem neked szolt bocsi! hanem ronesznak
  • puna
    #6699
    te mini pocs nem neked beszeltem. a faszt szolsz bele a nagyok dolgaba?
    nincs lecked?
  • Chamber
    #6698
    kerpal botja előtt készült egy G53 pain 2H is úgytudom... egyenlőre erről a két sikeres mixelésről tudok, bár egyiket sem láttam még.

    A fegyveren minden marad ahogy eddig volt, csak plusszba rámegy még amit a kő ad elvileg. Nemsok értelme lenne ha az EBt meg a ToIkat törölné... sztetek akkor csinálna bárki is ilyet? :P
  • Chamber
    #6697
    Ha már voltál itt, akkor ugyanott kell regelni ahol eddig: www.kalonline.com
    A game még mindig FREE, bár pakolják az új cuccokat a Kalshopba... szeretik támogatni a CCFeket minél jobban
  • izem
    #6696
    Verespengére emlékszem a klánbol,de másra sajna nem
  • izem
    #6695
    most ahogy viszanézem a forumot.észrevettem én is voltam már itt,de nagyon rég...
    Magyarlovagok klánban voltam,de aztán jött a wow.és abbahagytam a gamét...
  • izem
    #6692
    ujabb lamer kérdés:-))
    hol tudok accoutot létrehozni?
    tudom uncsi vagyok.....
  • ronesz
    #6691
    egyebkent eszrevettem h neked eleg nagy a szad csak az a problema h nincs nagyon mire azt hiszem...
  • izem
    #6690
    hi csapat
    kérdés:a játék fizetös? vagy free?
  • puna
    #6689
    cart nem foglalkozik senki a lovagokkal :)) igazabol csak a regiek :)) de azok meg tudjak hogy sok veres penge seggnyalo volt van a lovagoknal :))) en csak tudom. de nem haragszom :)))
  • CartmanHUN
    #6688
    Kerpal nem számit...Ezeknek annyi a pénzük ,hogy akkor is összehozzák ha csak 1% esély van rá vagy annyi se.Xca-nak is biztos mind drop volt.
  • THeArrow
    #6687
    Majdnem Full G55 -.- Xca bekaphatja :D
  • v150r
    #6686
    kerpal csinált egy botot.
  • CartmanHUN
    #6685
    Szerintem amig nincs a mix system kialakulva,tehát senki se dicsekszik a "csodafegyverével",addig ne is vegyetek semmi hozzzávaló matériát mert:1 lehet ,hogy bugos,2 lehet hogy az esély nagyon kicsi a sikerre.Ezért ugyis reklamálni fognak ,tehát csak nyerhetsz ha kivársz.
  • CartmanHUN
    #6684
    Gratulálni szeretnék az összeolvadáshoz meg az okos hozzászólásokhoz is.Nem tudom miért foglalkoztat titeket annyira ki miért lép ki az ML ből,minket nem igazán izgat.Aki itt nem talál barátokat vagy nem jön be a számitása,természetesen elmegy egy idő után.Akárhogy is szerveztek partit,guildot, az xp ért meg kell harcolni,azt nem lehet Kalshopban megvenni.Nézzétek csak meg hány guildpartit találsz egy nap D1 D2 D3-ban.Ami nem jó mindegyik félnek az életképtelen akárhogy is erölteted.Ugyis a kicsi fog meghalni a partiban elsőnek vagy nem bir segiteni ,mert csak suhogtat és missel mikor téged 3 lila szed szét éppen.A healert az első mob lecsapja vagy elfogy a manája az archer mindig mellélő...Amikor a harmadik 2 millás rebidet nyomod el emiatt majd elgondolkozol azon ,hogy ez kinek éri meg egyáltalán.És 2-3 szint különbség is igencsak számit egy partiban.Akinek nincs kitartása és rengeteg szabadideje az ugyis feladja a gamet pár kudarc után,te meg teheted ki a kariját 3 hónap múlva mert arra se képes ,hogy benézzen és beismerje ,hogy neki ez a játék nem jön be.Vagy úgy megy el ,hogy nem értett meg semmit az egészből és mi vagyunk a szemetek mert nem rohanunk oda segiteni mikor ész nélkül megtámadja a 65 ös assát vagy miért nem küldünk neki mindennap medit,rebit hitelbe stb.
  • v150r
    #6683
    igen megmarad.
    milyen sárga, mivan?