12892
  • Shanton
    #6764
    Ma reggel a maintance után beléptem és eyedül voltam az egész városban. Olyan fura érzés volt :)

    Tradehack ellenszere - szüntessük meg a tradet. Végülis jó megoldás :)
  • Shanton
    #6763
    Ennek a fórumnak a tetején van egy kép, ami rálinkel egy oldalra (kalhun.tk). Ott találsz nagyon jó leírást!
  • ince
    #6762
    Segitseg kellene.Egy ismerosom szeretne ijjasz karit kezdeni, milyen skillekre erdemes rakni?
  • THeArrow
    #6761
    egy kérdés: avast + nod32 mehet 1xerre??
  • CartmanHUN
    #6760
    Kerio tüzfal jól beállitva,Opera böngészőnek.(Kal persze csak explorert szereti)
    Ismeretlen mail megy a szemétbe egyből,mellékletet nem megnyitni.Ennyi az össz védelmem.És nem megyek fel szemét oldalakra, nem töltök le krack progikat orosz oldalakról.
  • v150r
    #6759
    az avast! jó választás ;)
  • Chamber
    #6758
    Hát akkor vki szépen támadgatja a géped sztem :/
    Nekem most össz 2 védelmi progi van mióta újraraktam a windowst kb 1 hónapja
    PrevX Home + avast! antivirus
    (régen is ez a 2 volt + 3.nak az MS Antispyware, de az már lejárt ezért most nincs fent)
    A tűzfal elvileg a PrevXben van külön tűzfalam nincs. Mégsem loptak le eddig soha semmit a karimról. Remélem ígyis marad :)

    A PrevX elvileg direkt hacker/trójai/féreg/spyware/adware ellen van.
  • Ascyra
    #6757
    Jah a legnagyobb baj nem a kari lepucolása hanem, hogy folyamatosan ilyen és ehhez hasonló üzeneteket dob ki a tűzfal és olykor leáll a gép:
    Time, Event, Intruder, Count
    2006.07.23. 18:53:54, SQL_SSRP_StackBo, 61.234.249.80, 1
    2006.07.23. 18:53:54, SQL_SSRP_Slammer_Worm, 61.234.249.80, 1
  • Ascyra
    #6756
    Sziasztok,
    Sok emberrel beszéltem és sok tanácsot is kaptam. A legbiztosabb az lenne ha 1 hekkerrel (Jó vagy rossza az mind1). Ez tünik szerintem is a legmegfelelőbb megoldásnak. Szeretnék megkérni mindenkit hogy ha tud segítsen. Programozók azt mondták hogy a routeren is át lehet törni 1 kis progi segítségével. Illetve hogy igazából csak nehezíteni lehet a hekker dolgát. Én nem hiszem hogy nincs megoldás. Minden féle ötletet szívesen várok. Előre is köszönök mindenkinek minden segítséget.
  • Lendorien
    #6755
    Köszönöm a segítséget. Én is találtam a KalHQ-n utalást rá, hogy a sokáig inaktív karaktereket lepucolják... Kivéve ha van a zsebében egy kis KalCASH...
  • rudiHuNN
    #6754
    Hali! Eladó g50 BF giant sword 13/13/3 Bregthrought
    + g20 13%-os tiger
    PM:= LaHieR
  • Shanton
    #6753
    Asycra :(
    Sajnálom, ami történt veled. Ezt sehogy nem lehet kivédeni? :(
  • Ascyra
    #6752
    Sziasztok
    Gondolom h senkit nem érdekel de azért elmondom h megnt meghekkeltek. Vitték a cuccaimatde csak a nagy kariról. Ez tök jó se keylogger se semmi.Sztem tényleg ennyi volt a Kal :(((( Miért kell feltörögetni az accokat? Sok droppot mindenkinek és sok szerencsét. Legyen a Hungarians 1 erős magyar guild csak rajtatok múlik. Tegyetek meg mindent ezért :P
  • NiuHUN
    #6751
    hát a netem 1 hete xaraxik így nemtok játszani,de jövőhétre állítólag javítják :) amúgy lvl 41 vok ami az én történelmemet ismerve jó xD
  • Datas
    #6750
    a kalhq-n nem is olyan reg lattam egy topicot amiben vlami ilyesmirol volt szo, hogy talan a gm-ek uritik a tulsagosan hosszu ideje inaktiv karikat. keress esetleg utanna hatha irnak ott valami okosat.
  • Doma #6749
    Akkor írj egy levelet koreába. Vagy akár faxolhatsz is.
  • Lendorien
    #6748
    Tuti hogy nem keyloggerrel nyúlták le a jelszavakat, mert mindegyik kari másik gép. És nem nézegettünk "reklámozott" honlapokat. És nem vagyunk akkora NOOB-ok hogy kiadjuk másnak az ID-ket.
    A másik furcsaság hogy túl sok kari pucolódott le egyszerre és mindegyik ugyanott volt ahol hagyva lett. Még csak ne is városban álltak, hanem desire strand meg dodgebi forest...
  • Datas
    #6747
    na nincs kedvem vitatkozni, ha te azt mondod, hoy nem arrol beszeltel akkor tema lezarva... menj inkab angereket gyakni
  • Shanton
    #6746
    Már rég nem arról beszéltem.
    Csupán megkérdeztem, hogy a kal encben lévő adatokat honnan lehet tudni.
    Komolyan ha esetleg elolvasná valaki a kérdést akkor tudná mire vonatkozik, nem pedig egyből támadna...

    Dehát ha kérdezni bűn, akkor befejezem sry.
    Amúgy válaszolni sem kötelező, ha untat a sok kérdés.
  • Datas
    #6745
    Szerintem csak azert kaptal "negativ ertekelest" mert egy olyan temat lovagolsz meg amire mar megmondtak, hogy nem tudjak, nincs idejuk ra, nem csinaljak meg. Kulonben a kepletek ismereteben sem hiszem, hogy pontos szimulaciot lehetne csinalni,mert ugy a tamadas mint a vedekezes fugg a veletlentol is.Inkabb probald ki magad, nezd meg melyik a legerossebb szorny amivel meg tudsz birkozni, erdekesebb szerintem mint leszimulalni:)
  • Curbuncle
    #6744
    A Hungariansnak semmi köze a gyerekes civakodásotokhoz. Ne álltalánosíts.
  • Doma #6743
    Sehogy...
    Ha előfordult hogy egy gépről jelentkezett be az összes kari akkor sanszos hogy keyloggerel lenyúlták a cuccokat. Ha kiadtátok másnak a id/passot akkor lehet hogy az a más rámolt ki.
    Sajna nullán vagytok, javaslom az újrakezdést...
  • Shanton
    #6742
    Pfff... 2 nap alatt 2 Hungarians-os hülyéz le, biztos bennem van a hiba...
    Jó hát én ha ránézek a drunken dogebire, nem tudom megállapítani az agilitijét pl...
    De ha most emiatt hülye vagyok akkor nyilván igazad van...
    Ez az a híres magyar mentalitás? Valamit nemtudsz, másvalaki azonnal lehülyéz... Grat.
  • Lendorien
    #6741
    Sziasztok!

    Sok idő után úgy gondoltam, hogy folytatom a lagonline-os karimat, erre nincsen nála egy árva cucc se, minden eltünt. Ráadásul a párom karakterének a cuccai is eltüntek, meg a haver karaktereinek is. Ő is kb akkor hagyta abba amikor én. Az még a havazós eventnél volt. tuti, hogy nem törtek fel minket.
    Van valakinek vmi tippje, hogy miként lehetne ezt visszaállítani?
  • v150r
    #6740
    már ne is haragudj, de te tényleg ennyire hülye vagy?
  • Shanton
    #6739
    És a szörny adatok ami a kal encben van, az nem tartozik a szerzői jogokhoz? :)
    Amúgy ezek az adatok hogy tudódtak ki?
  • Cingar
    #6738
    ha elolvasod a commenteket akkor megtudod (" Song is symptom finger by the faint" )
  • ronesz
    #6737
    viszont a masik reszrol ha ez tenyleg igy van akkor az eleg durva mert gagyi phantombol is lehet csinalni fasza kis paint csinalni :)
  • ThedarkmanHUN
    #6736
    Vki segitsen pliz meik zene szol ez alatt?>>>Egybként fasza kis muvi =)
  • v150r
    #6735
    ami a forráskódhoz tartozik...
  • Shanton
    #6734
    Nem hiszem hogy a képletek lennének a legfontosabbak ebben a játékban szerzői jogi szempontból.
  • v150r
    #6733
    szerzői jogról hallotál-e már?
  • Shanton
    #6732
    Hmm akkor ki kellene deríteni a képleteket.
    Ez egy 3 éves játék. Mitől olyan titkosak ezek a képletek?
  • Chamber
    #6731
    Nemtudjuk a képleteket amik alapján Kal ezt a folyamatot lejátssza, szal esélytelen a dolog sztem még szöveges módban is :/
  • Chamber
    #6730
    Sztem az új fegyókat clean cuccokból csinálják, legalábbis mivel új lesz, én nem vagyok biztos benne hogy megmarad amit addig rápakoltál.
    De nemtom biztosan, majd 1x kiderül ezis :)
  • Shanton
    #6729
    Jó, természetesen csak ötlet, nem akarom én őket olyan munkába verni ami elveszi a fél életüket.
    Programozás talán nem lenne olyan bonyolult szerintem. A szörny adatbázis elvileg teljes, a karakterét beviszi a user és csak a meglévő adatokkal kellene műveleteket végezni.
    Természetesen csak szöveges verzióra gondoltam 0 grafikával.
  • Chamber
    #6728
    click Kaloneline.exe
    login
    keress szörnyet
    click rá
    és leszimulálja neked xD

    Nincs kedvünk/energiánk/tudásunk újraírni Kalt sztem xD
  • v150r
    #6727
    te is tudod, h nem működne...
    másrészről pedig így is tök jó arcok chambiék, hogy csináltak egy ilyen adatbázist nekünk, de nem hiszem, hogy erre lenne idejük meg erejük. arról nem is beszélve, hogy csak belegondoltál, akár laikusként is, hogy ez mennyi programozással jár?
  • Doma #6726
    Adj egy email cimet meghivlak, priviben küldd!
  • izem
    #6725
    gmail fiokot sajna csak meghivásra adnak:-((((