12892
  • THeArrow
    #6804
    ez szép... lehet ez a Cl is halállal ért véget -.-
    de megint a warosok szívtak xD
  • v150r
    #6803
    köszönjük kal, connection lost mindenkinek...
  • Cingar
    #6802
    lvl 52 lettem.pls segitenetek hogy hogy hasznaljam a rush-t?mert nem olyan egyszeru ahogy en elkepzeltem.....elore is koszi
  • v150r
    #6801
    igen
  • Alien1024
    #6800
    ez ingyenes mmorpg??
  • Datas
    #6799
    Szvsz fogd vissza magad, mert semmi szukseg, hogy ilyen mocskolodo szavakkal "minositsd" nagy altalanossagban az embereket. Ha valamilyen temabn okosabbnak gondolod magad es ugy erzed, hogy megfelelo erveid vannak, vitatkozni lehet, de az ilyen kocsogozest tartsd meg a szuk csaladi korod szamara.
  • v150r
    #6798
    (ami egyébként nem volt sikeres, de az már részletkérdés)
  • ronesz
    #6797
    koszonom szepen
  • v150r
    #6796
    gratulálok a sikeres értelmezéshez
  • ronesz
    #6795
    erre itt most nem tudok semmi okosat mondani de nem kell leszolni SZASZAt mert eleg szepen ment ott a csapatmunka :)
    egyebkent meg leszarom h egy scammer besokalt mert jol atbasztak ettol meg lejatszom azt a napi 1-2 orat ami jolesik :P
  • ronesz
    #6794
    haha ez kva nagy kosz h megosztottad velunk :))
  • Curbuncle
    #6793
    Volt egy olyan érzésem, hogy amikor ezt elmeséltem Zoliéknak, hogy miről is szól, talán unottak lettek már a végére, de nem!

    Aztán amikor Zoli mesélte, hogy felrakta az sg.hu-ra a cikket, az volt az érzésem, hogy felesleges volt. Miért? Mert ezt a fórumot egy-két kivételtől eltekintve (tudjátok kik vagytok, cart, chamb, etc), lusta és értetlen emberek olvassák. Akik akár 3-xszor is megkérdeznek valamit, amire már vagy volt válasz vagy pedig csak egy csöp utánajárást kívánna maga után.

    Szar, köcsög, meg mi egyéb más is lehetek, ez van. Tanuljatok nyelveket, meg okosodjatok, szerezzetek barátnőt, ne SZASZA legyen a példakép. Ne csak ezt a szart nyomjátok egész nap.
  • Datas
    #6792
    vedd figyelembe, hogy unottak vagyunk, nem tudunk angolul vagy eppen viszket a tokunk, tehat nincs kedvunk egy ilyen hosszu angol szoveget elolvasni itt. en sem olvastam el - ha erdekes akkor legkozelebb egy rovid magyar kivonat es az aljan egy link az eredeti szoveghez ha valakit az meg erdekel - no offens :)
  • Datas
    #6791
    nem latszik semmi a kepen, acdseeben lekozelebb finomitani - kozben megneztem a masodik keped... passz :-O
  • Doma #6790
  • v150r
    #6789
    egy kis szösszenet a kalhq-ról (thx curb).

    Taken from KC/k-a-l-c-e-n-t-r-a-l forums:

    My name is PwnStar in game, aka mystic20,
    i scammed someone called dennisDK, at lvl 43 i think for his g21 panther, sold it and bought some crappy g46 or w/e anyway,
    i met daedalos when i loaned him a bow, or some kid called avariel i cant remeber,
    oh no thats right.... i scammed dennis dk and sold his panther to buy Daedalos blue bow,thats how i met him, then i gave some newb avariel my old one, and we made friendships, so anyway after playing for a little while, daedaloses ccfer friend suddenly joins the crappy guild we made , avariel managed to get his g50 +7 despotic shorts off of him pretending to be a girl, so anyway when avariel had his shorts < tha twere supposed to be daedalos's> i asked avariel ,since he had the g50 shorts can i try his bow, avariel said yes < after a lot of persuading> so he gave me his bow, and i said IF U DONT GIVE ME THEM SHORTS TO GIVE BACK TO DAVID I WILL KEEP YOUR BOW, so he trades me the shorts for his gcf bow rofl! anyway i kept them , said it was my brother, and traded the shorts with Sergio for some + 5 pridefull boots, < because he wanted the evasion> i wanted the def, then GM took out the evasion off of EVERYTHING, so sergio ccfer got owned, i had prideful boots which i htink were dricas and he had daedlos old shorts, then i sold the boots and made a 16 16 5 otp king cf bow which i sold for 440 million to deathwish from empire, anyway i i bought full g46 revenges and sent drica alot of money because i knew they were her boots, then quit... kal and gave my bow and all of my stuff to Nightrider, jsut some chick i knew, gave my account and sn to daedalos clean 56 archer, he didnt lvl < never lvled just leeched the skill when i made the hard worked lvls> so anyway, i played a game called cabal with metadoz < lvl 64 knight ranked top 100> earnt his trust scammed him for 15 15 5 king diamond giant all g50 with def his g28 tiger, and actually let daedalos get involved because hes a greedy mother ****** aswell, and wanted in on my money, hacked total from metadoz was about 1.4 billion , i came back to kal on my archer supposed to be shared with daedalos, but he just couldnt lvl to save his life so i did it all, got to 58 , met stephies she gave me her account details went on holiday and i hacked her account for about 4- 500 mill i suppose, also daedalos was involved again , picking up the stuff i am dropping in narru hfrom her character laughing and joking with me, scammed her made 1 big storage account the scammed what me and daedalos had taken from all these accounts and made it mine, changed my mages name from invisible to HoofHearted, done some ****ed up quiz gave away about 400 mill in 2 days from prizes, bought seven g53 diamond sword 12 12 legendary i believe, bought out every horn in cop, helped martis pimp his bow to a king and some accuracy etc.... gave PLaT 50 mill gave stephies about 100 mill back in total, stil lhad like 1.3 billion , Sergio i trade hacked for a mac bow because he ccfed it, i learnt trade hack from someone in alliance called ninasur, DROPPED THE G56 TO A RANDOM NEWB CHASING ME IN COP, spent all my money on shouts and buying people i liked in game items, oh but.. when i scammed daedaloses and mine storage i sold all the stuff to bigbull and bought his panther, sold it after the novelty wore off, to JKSSBR for 50 mill cheaper,then what i paid g33 panther bought for 700 mill, sold for 650 mill , had loads of money before i had to move out with my new gf so i dropped it all spammed shouts calling people arabs and bastards whatever.... i never once ccfed, < even though fede in these forums tried to teach me how on msn> i never wanted to go jail for that little spick bastard, sergio, fede and joel are all ccfers dont believe fede for 1 minute, anyway so i jsut left kal because real life wont make me nasty or lazy,
    if i didnt explain someting correctly or u wanna know anything else, just tell me i will visit forums sometimes this week
    kal was the best, im not sorry i scammed u daedaloses stephies dennisDK and sergio, but ur all a gang of wankers and deserve what u get in this game,
    btw daedalos is a scammer no mater how well u know him or for how long u have known him, he was with me doing it, and put the shit I scammed on his mage, then denied me access to the money, so i made him make a new account we could both take money from or items to sell, ShadowCatNZ is his mage he used to sell stephies bird and all her items, i sold metadozes stff on my account because im a heartless little bastard, anyway i g2g
    the story i jsut told is 100% true no edit to it like daedalos will edit what u say, to make himself look cleaner on kal, daedalos is a screen shot whore, no matter what u say he wil ltry screen shot and snitch u up,
    i dont like u david if u read this, and im sure ur a homosexual, and lie about having gfs,
    bb all, become the one ^
  • Kinca01
    #6788
    ja..ittvan mégegy :)
    kép2
  • Kinca01
    #6787
    doboz kinyitása után
    kép
    csak kedvem volt megosztani ezt a jó képet^^
  • Dodokacsa
    #6786
    5 perce léptem be ^^
  • pinaszomi
    #6785
    szoval ma nem lesz jó a server hát ba*** meg az anyát a server
    nem értem mért ilyen szar napok ota nem birják megcsinálni nem igaz
    már
  • Csimbi
    #6784
    aki bent van, annak megy, aki most akar belépni, annak nem indul..
    szal ne kapcsoljátok ki a gamer, mert nem enged vissza :D
  • pinaszomi
    #6783
    csak nekem nem megy vagy nektek se indul a kal meg a főoldala?
  • pinaszomi
    #6782
    hát nem igaz nem megy ez a szar
  • pinaszomi
    #6781
    nektek megy a kal?
  • v150r
    #6780
    megy.
  • Shanton
    #6779
    Nagyon király, köszönjük!
  • Shanton
    #6778
    Nektek megy a game?
    Nekem még a honlap sem jön be.
  • Csimbi
    #6777
    KalEncyclopedia v1.10.11 !
    - rengeteg bugfix és egyéb javitás
    - már meglevő Imperial cuccok berakva (amiket megtaláltam :P)

    http://www.tar.hu/csimbi/dl/KalEncyclopedia.rar
  • Datas
    #6776
    az kie ? es hanin ?
  • ronesz
    #6775
    kardra ertettem mert engem csak az erdekel :)
  • Shanton
    #6774
    Tényleg? Fúúú ez nekem új.
    Az durva...
  • v150r
    #6773
    amióta játszom, azóta van trade hack... ami meg azért már nem mostanság volt.
  • Shanton
    #6772
    Hát ez van sajnos :(
    Nade az igazi lol, hogy lassan 1 hónapja tudják (elvileg) hogy trade hack van és még most sem tudták megoldani, inkább letiltották a tradet.
  • Doma #6771
    Nem minden esetben...
  • Doma #6770
    Volt már rá példa...
  • v150r
    #6769
    de drop hack mincs még könyörgöm. így most ha át akarok adni valamit havernak, akkor el kell, hogy küldjem, vagy ki kell raknom shopba? lolz.
  • Shanton
    #6768
    Szerintem csak arra gondoltak, hogy a trade helyett használjuk a ledobást, amíg nincs trade.

    Az kard odabasz. :)
  • v150r
    #6767
    most lehet, hogy hülye vagyok, de annak, hogy ledobsz valamit a földre, mi köze van a tradehack-hez?
    ezek de hülyék. 237th lvl... lol.
  • SP5knight
    #6766
    Na ez kicsit már ottvan
  • v150r
    #6765
    egy vírusírtó sem mehet egy másikkal együtt, ebből kifolyólag nem. az avast otthonra ingyenes, ergo ha regisztrálsz a site-on kapsz e-mailben egy kulcsot, amit életed végéig használhatsz. körülbelül a virusbusterhez tudnám hasonlítani, szerintem az a legjobb vírusírtó. a nod nekem lassú is volt, meg nem is volt olyan jó az aurovédelem. ez 7 különálló komponensként figyeli a p2p kapcsolatokat, az e-maileket, stb. és abszolút nem lassú. abszolút érezhető a különbség a nod 32 és e között.