12892
  • QuickHUN
    #6844
    Grat Chambers a csirkéhez!
    Grat Arrow neked is az 52-es szinthez!
  • Shanton
    #6843
    Grat mind2töknek!
  • v150r
    #6842
    nem szereti a nyulamat :(
  • v150r
    #6841
    /\ /|
    \ V/
    | "")
    / |
    / \\
    *(__\_\
  • Curbuncle
    #6840
    c|_| Carecup
  • THeArrow
    #6839
    -.- :DD ugyan az a smile sor? :P
    amúgy ki**szott nagy grat a csirkéhez
  • Chamber
    #6838
    Grat!
    Nekem G31 Bird :P
  • THeArrow
    #6837
    Lvl 52 :P
  • Datas
    #6836
    Ugy tunik hasznalt a gyors bugfix, 1-es 2-es pont kipipalva, a levels menu sem indul mar hibauzenettel es a mobok szinezese is majdnem jo, de mindenkeppen jobb mint amilyen volt:)
  • Chamber
    #6835
    Közben én megcsináltam a "nagy" képeket az imperial fegyókhoz, meg megkerestem a kis ikonokat is. El is küldtem Csimbinek, úgyhogy a köv verzióban már nézegelődhettek :P
  • Csimbi
    #6834
    nos, egy kis gyors bugfix, és kiegészités :D
    új verzió: 1.01.12

    http://www.tar.hu/csimbi/dl/KalEncyclopedia.rar

    - load char -> stat pontok bug javitva
    - imperial cuccok müködnek (kari tervezőbe és az EB kalkulátorban is),képek mellékelve (sajnos nem az igaziak, de mihelyt megtalálom öket, ki lesznek cserélve...)
    - a Levels menün állitgattam, de mivel nálam eddig is jó volt, ezért jó lenne, ha vki megirná, hogy nála most van e hiba, vagy nincs (olyan akinél eddig volt hiba :P)
    - a szinezésen szintén állítgattam, de NEM tökéletes, és nem is lesz... (ugy tünik, a sárga intervalluma nöl a szintel, a sárga alatti szinüek meg csökkennek, de NEM tudom a képletet, szal sosem lesz teljsen jó)
  • Csimbi
    #6833
    nah köszönöm az észrevételeket, reagálnék :D

    1. ezt már egy külföldi fórumozó is irta, nekem tökéletesen müködik, szal fogalmam sincs, mi lehet a probléma...

    2. imperialokhoz nem tudom milyen képet rakjak (lehet az eredeti verziója lesz bedobva...) és ugyanezen oknál fogva nem lehet öket prefixelni sem (ezt tudom javitani :D)

    3. hasonlóan az elsö ponthoz, tudok azokról a hibákról, de nálam ez a menü is tökéletesen, hibaüzenet nélkül fut... a szinezéssel meg nem fogok szarakodni, mivel fogalmam sincs, hogy pontosan hogyan változik a képlet, az összes szinthez meg nem fogok külön állitani egy függvényt :)

    természetesen amit tudok, javitani fogok...
  • Datas
    #6832
    Csak most probaltam ki a kalenc legujjabb valtozatat...es akkor megint en leszek a mumus ... Hibak:

    1. Ha betoltok egy elmentett karaktert akkr a szabad skill pontoknal a szintejez kepest maximalis pontot tunteti fel holott ezek a pontok elvannak osztva.

    2. Az imperial cuccuok nem mukodnek, kep se jelenik meg, prefixel sem lehet oket ellatni

    3. Azok a bugok-hibak amiket en felhasznalo szemmel eszreveszek meg mindig megvannak - pl.Tables- Levels,players, egg menu hibauzenettel indul, es ugyancsak ezen menun belul a kar.lv. ~ mobok szine meg mindig nem stimmel. Tudom, hogy errol volt mart szo es magyaraztatok valamit, hogy magassabb szinten majd helyreall az egyensuly... de akkor is 11. verzional mar meglehettt volna csinalni, hogy minden szinten pontosan mutassa.
  • Kinca01
    #6831
    Na asszem én mellőzöm a kalt, már 2+2 hét szünetet tartotam és még mindig nincs kedvem gamelni, sőtt a nézetem is megváltozott, és egyáltalán nincs kedvem 1 movot is megőlni.
  • plas
    #6830
    Mui, azert soha ne hagyd magad!!! meg a vegen csalodnek benned!! :)))
  • ronesz
    #6829
    meg mindig en vagyok Muitaly ha vki ilyen lassu lenne :)
  • Datas
    #6828
    Na akkor off(mert valaszolnom kell): - nem kotekedes volt, csak Curbuncle egy kicsit furcsan reagalt egy olyan hozzaszolasomhoz amiben azt hiszem igazam volt, ugyanis ez egy forum es ha ide valaki beir valamit azt azert teszi mert megakarja a tobbiekkel osztani. Namarmost, a csavo copy pastelt egy arasznyi angol szoveget mindenfele magyarazat nelkul, ami szerintem valami olyasmi mint a nesze semmi fogd meg jol....Raadasul az elso 2 sor elolvasasa utan egy szokvanyos kalos tundermesenek tunt - ezert nem is olvastam tovabb. De ha odabiggyesztett volna az elejere egy 2 soros magyarazo szoveget, az korrektebb lett volna mindenkire nezve es persze nekem sem lett volna semmi problemam a dologgal,legfeljebb akkor sem erdekelt volna.
    Off vege, johetnek az ertelmes hozzaszolasok.
  • Kinca01
    #6827
    hmmm....és melyik voltál?:D
  • ronesz
    #6826
    csak arra ertettem h lattam magam de itt is jo a masodik kep :)
  • Kinca01
    #6825
    ha már ennyire jó:
    kép1
    kép2
  • ronesz
    #6824
    5 hlt ami akkor jon ossze ha nem sikerul a steely fegyora vagy sikerul az 5/1 tow beltre,ringre vagy trinketre
    egyebkent meg mar nagyon regi bug csak azert nem latszik mert nem volt a fegyon se attack tali se eb :P
  • v150r
    #6823
    noob vagyok, tudom, de mi az az ablaze?
  • learner
    #6822
    Mik nincsenek manapság












  • Doma #6821
    További flörtölést Curbuncle és Datas részéről kérném hogy privátban intézzétek, a forumot meg hagyjuk meg az értelmes hozzászólásoknak. Köszi srácok.
  • v150r
    #6820
    nem.
  • SP5knight
    #6819
  • ronesz
    #6818
    de az semmi esetre se tortenhet meg h talan egy kicsit is igaza legyen ugye? ...
  • THeArrow
    #6817
    hahahahahah
    ez már röhejes
  • Csimbi
    #6816
    lol megint CL :D
  • Curbuncle
    #6815
    családi* mert ugye ez lesz az első kötekedés tárgya
  • Curbuncle
    #6814
    Helló Datas. Ne haragudj, de te kis is vagy, mielőtt a csáldi köreimmel kezdenél el foglalkozni?
  • v150r
    #6813
    4 vagy több %...
  • Csimbi
    #6812
    ezek buzik bazze.. most léptem szintet, ha megint rollbackelnek, megörülök :(
  • THeArrow
    #6811
    óh h az a jó ........................élet
  • SP5knight
    #6810
    aaa megint dc
  • v150r
    #6809
    ismételten... :D
    tök jók ezek a kal-os arcok :)
  • Chamber
    #6808
    Hát igen... én épp IRt nyomtam vagy 10 mobra D1 R7ben, remélem nekik előbb volt DC mint nekem
  • SP5knight
    #6807
    Kal team
  • THeArrow
    #6806
    igen, ingyenes
    www.kalonline.com <-- innen töltsd le a klienset és regisztrálj
  • Csimbi
    #6805
    minek is ledobott D1 csata közben...