12892
  • Chamber
    #6884
    Nekiálltam, de vhogy nincs kedvem újraírni az egészet... ez a mix system nagyon belekavar

    Megkérdeztem shax-ot, őmeg aztmondta hogy megkérdezte a GMeket és az 1es/2es szinten a kőnek nemmuszáj ugyanolyannak lennie.
  • ronesz
    #6883
    en csak arra emlekszem amikor guild chaten orult buszke volt arra h legpuskaval golyakra vadaszott...
  • gvarga12
    #6882
    hat igen a balika :)

    sokunknak meg volt vele ez a beszelgetese :)

    meg a penzkeregetos is :)
  • ronesz
    #6881
    ezt most kaptam eredeti Overtol hat jol besirtam rajta :)
  • pinaszomi
    #6880
    Quick mért nem kalozol már?
    régbeszéltünk gyere kalozni
    nem jó a kal nélküled
  • segics
    #6879
    ja mi az a Confirm Authentication Number???
  • segics
    #6878
    vki le regizne nekem??
  • segics
    #6877
    asdl
    asd
    NEM TOK LE REGIZNI:'(
  • segics
    #6876
    Eszt honan lehet le tölteni?????????????
  • v150r
    #6875
    más hívott ki múltkor is... magamtól nem hívok ki senkit. főleg nem narooth környékén.
  • ronesz
    #6874
    hat aki csak narooban tud majerkedni
  • Doma #6873
    Lol anno én ültem ott full g46ban meg talan már 50+on is és vettem a nooboktól a bhbt :D
  • v150r
    #6872
    rájöttem két szint alatt, hogyha bobh-os questet kell felvenni/leadni, akkor narooth környékének közelébe nem szabad g46-os (vagy magasabb) armorban menni, mert azonnal lejmol mindenki. aztán meg ha nulla ruciban kihívnak duel-re, egy "nini, itt egy noob! majd jól elverem!" felkiáltással, és széjjelcsapom őket a g1-es karddal, akkor csak néznek :P
  • CartmanHUN
    #6871
    Tipikus párbeszéd,én ilyenekről nem csináltam fotót de volt már egypár.Mindig a meghekkeltek léci adj kölcsön szöveggel inditanak,erre a válaszom ,hogy csak barátoknak.Reakció mindig ez:lehetek a barátod?Válasz és lezáró mondat(erre már nem reagálnak sose):1 milláért lehetsz.
  • Csimbi
    #6870
    te Chamb, mi lenne, ha SG meg Kal helyett programoznál végre ?? :D :P
  • Chamber
    #6869
    Fort egyik kapujában voltam épp :P
    Az ilyenek sztem lusták kimenni a városból kéregetni xD
  • ronesz
    #6868
    MagyarLovagok mielott vki leorditana a fejem
  • ronesz
    #6867
    igy jar aki full g50be devil beachre megy assara vadaszni HUNnal az neve mogott a MagyarLovag guild tagjakent ,szerencsere engem egyik sem veszelyeztet ugyhogy engem elkerulnek ezek a marhak :)
  • Doma #6866
    Azért én jóval többet írtam mint a srác, szóval ez még mindíg legalább négyes
  • Csimbi
    #6865
    te is :-)
    "nyugodtan ragd be őket ide"
  • Doma #6864
    Szegény 12 éves vérpistikék nagyon unatkoznak a nyáriszünetben, mert a cod, cs, mohaa, stb játékokhoz nem találtak aimbotot és nem tudnak ott érvényesülni, most jönnek ide és itt próbálnak szánalmas módszerekkel előnyre szert tenni, hogy aztán szeptemberben azzal henceghessenek az osztályban hogy; Ki mekkora májer volt. Ki hány embert baszott átt. Hekkelt meg stb...
    Qrva jót röhögtem rajta! Köszi Chamber. Ezentúl is csinálj shotokat és nyugodtan ragd be őket ide, mert ezt látnia kell mindenkinek :)

    Jah mellesleg a nagy szabadidejében mehetne inkább helyesírást tanulni anyuval a konyhában...
  • Csimbi
    #6863
    lol!!!
    nekem is irtak már páran, hogy segitsek, meg adjak, meg ilyenek :D (nem csak magyarok...)

    amugy engem csak azóta találnak meg, amiota van G50 boots rajtam...érdekes nem? :)

    amugy én már sokszor adtam is nekik, igaz nem sokat (10-50k között)
    persze aki köcsögözik mert nem kap, vagy nem annyit amennyit kér, az kapja be...
  • Chamber
    #6862
    Csak egy példa a kéregetőkre akiket már nagyon rühellek (és sztem sokan mások is :)
    Először mind1ik szépen meg próbál vmi lóvét cuccot kikönyörögni, mert meghackelték/stb... aztán ha nem dőlsz be, jönnek a jókivánságok a végén... pl: "akkor bazd meg", "remélem meghackelnek", stb.
    Én már nem dőlök be nekik, remélem mássem :)


    (még soha nem találkoztam vele, de úgytűnik ő úgygondolta hogy ettőlmég a barátom)
  • JohnnyFirpo
    #6861
    g50 gcf Bow fix
  • Chamber
    #6860
    Ja, ez a módszer működik. Ha vkinek még mindig nemmenne, próbálja ki :P
  • CartmanHUN
    #6859
    Klienst ujra leszed,elindit,frissités lejön és ennyi.
  • ince
    #6858
    Nekem se megy..
  • peethew
    #6857
    :( Azért köszönöm.
  • Dodokacsa
    #6856
    nekem amúgy megy :P
  • Dodokacsa
    #6855
    húú, nem megy a kal, ez a játék az egyetlen örömöd az életben? a kalon kívül nincs más? nem értem egyesek hogy bírnak folyamatosan napi 10 órákat jáccani :S
  • Cingar
    #6854
    nekem sem megy sajna...tegnap megleptem az 53at es mar szivesen probalgatnam a brutalt mobokon is nem csak pvpben
  • Chamber
    #6853
    NEM, ahogy nézegettem fórumokat elég sok embernek nemmegy!
    Majd dután megpróbálom újra :)
  • THeArrow
    #6852
    de akkor másnak mért megy??
  • Chamber
    #6851
    Legközelebb várd meg míg jólesz a szerver :P
    Mostmeg várd meg amíg leér az új kliens, és rakd vissza azt xD
    Bár nemtudom az fog-e segíteni... nekemis "no service hour..." van, pedig én nem raktam fel régi klienst.
  • Csimbi
    #6850
    várd meg amig lejön, utána telepisd fel, és imádkozz...
    pár órát csak kibirsz KAL nélkül nem? (menj el addig sétálni, focizni, csajozni stb...)
  • THeArrow
    #6849
    nahát ezt nem hiszem el
    reggel az mintech miatt nem ment... de beszéltem Sp-vel és ő ondta h neki már megy. na mondom neki megy nekem nem, újra tettem a régi klienset...de azzal meg nem csatlakozik a serverhez az updatenál.. mit csináljak ?? most töltöm a mostanit klienset de még nem jött le.....help pls előre is kösz
  • Dodokacsa
    #6848
    ahogy én tudom a nem hivatalos módszer már jó rég nem müxik , uh marad a másik
  • peethew
    #6847
    Sziasztok!

    Lassanként kiderül, nem biztos, hogy az elején jól fejlesztettem a szakértelmeim. Úgy tudom 2 módszer is van, hogy visszaállítsam a skillpontjaim, egy hivatalos,(Stone of Chance) és egy nem hivatalos. Ez utóbbiban ha vki tudna segíteni, nagyon megköszönném
  • THeArrow
    #6846
    -?? :P
  • THeArrow
    #6845
    kösz?? :)
    mikor lehet már felmenni?