12892
  • puna
    #7145
    magamra haragitom???????

    mondj igazat es betorik a fejed

    vagyis innetol azt csinalok amit akarok ha meglatok egy magyar lovagost elkuldhetem a faszomba ?
    ha meg nem megy akkor leassazom?

    tanits mester!!! iszom szavaid!!!
  • SigaDragon
    #7143
    MI a neve a karidnak??? a LEGNAGYOBB 2-dik KALONLINE PLAYER!!! :)
  • learner
    #7142
    Egészen biztos :D Tudod itt nem mindenkinek van ilyen eszmefuttatása, és ha magadra haragítod, ne csodálkozz h leassáz, ha épp mask van a fején. Ha meg makacs, és nem engedi át a helyet, akkor elmész máshova és nincs vita. Néha csak az egyszerű dolgokon kéne gondolkozni...
  • puna
    #7141
    mert ma pezt ker a tagotok az emberektol, holnap dropot, holnaputan meg assa mask lesz ha nem fizetnek. a problemakat csirajaban kell elfolytani. es kezelni kell. igen elvartam hogy a problemat kideritsd es orvosold, es teremeszetesen szankcionald ha szukseges
  • ronesz
    #7140
    masodik legnagyobb lvlu MAGYAR kal online jatekos
    ez kimaradt :P
  • v150r
    #7139
  • learner
    #7138
    :DDDD
    Ez vicces, ez 1 JÁTÉK. Itt nem tudsz úgy gondoskodni 1 emberről, hogy bármi rosszat szól agyoncsapod. Kibaszni kibaszhatod a klánból, de ha senki sem tudja bizonyítani a dolgot akkor miért tennéd? És szerinted nem próbálnak itt sokan "példát" mutatni? Arról nem tehet senki, hogy nem tudja mindenki követni a szabályokat tisztelt PUNA...
  • ronesz
    #7137
    kicsi fiam te azt se tudod h en ki vagyok de nem is segitek csak annyit mondok h a masodik legnagyobb lvlu kal online jatekos szal igy szolj hozzam a kovetkezokben koszi szepen
    es kicsit irritalo a sok kis pocs akik azt hiszik vmi irtozatos magas szintuek es olyan karikat nem ismernek mint Over vagy And3j...
  • puna
    #7136
    vagyis a cegemben ha hibazik az emberem akkor nem azt mondjak hogy AZ EMBER HIBAZOTT, hanem a cegem (guildem)ha neked igy jobban ertheto
    ha nem vagy jo vezeto akkor a ceged szart se fog erni vagyis MONDJ le
  • puna
    #7135
    na vegre valami:)))

    na akkor par dolgot mert latom nem igazan vagy kepben!

    tobbeve igazgatom a cegemet.

    1 jo vezeto peldat ad es peldat mutat
    2 ha emberem hibazik (mivel a cegemben van, az en cegemrol van szo)
    ezert szankciokat ervenyesitek
    3 ha hagyom az emberem "gyokersegeit" akkor a cegemet minositem
    egyenlore par alap amit ideje volna megtanulni tisztelt vezetoseg :)))

    de szeretlek

    akkor a kerdes:
    tudjatok e dolgot szankcionalni vagy minosititek a guildeteket?
  • puna
    #7134
    ennyi lenne az ember?
  • Chamber
    #7133
    PUNAnak:
    Ha jól vettem ki az elején, akkor neked SP5-el volt vmi problémád (amiről nemtudom hogy kinek van igaza, és nemis fogom megtudni vszínű :P )

    "szegyen hogy igy allnak a magyarokhoz a MAGYAR LOVAGOK a mas magyar playerekhez"
    "jovoheten assamaskot fogtok rantani ha meglattok egy magyart? O_o"
    "szoljatok es fizetunk vedelni lovet a guildnek"
    "ne haragudj hogy megszoltam a guilded, majd kuldom a vedelmi lovet. csak ne assazatok le a kicsi magyarokat"
    stb...

    Namostakkor ha SP5el van próblémád akkor miért a többesszám és az egész guildra általánosítás mindenhol?
    Így nekemis úgytűnik hogy cartmannak van igaza: "Az egész csak szánalmas lejáratás az ML ellen"

    Ha mégsem annak szántad akkor bocsánatot kérhetsz az egész guildtól. Köszi
  • puna
    #7132
    cartnak a beveseset vartam de valahogy elmaradt
  • Doma #7131
    Ha nem lenne elég akkor #5274 hszben olvashatsz is rólam
  • tpisti24
    #7113
    valószínű hogy tag voltál az EEben...na ezt bizonyítsd be..
  • Doma #7112
    Nekem nem kellett mondani, ez beszédtéma volt EEben, ahol tag voltam anno
    Azért nem eltt belőle semmi mert volt pár nagyobb kari mindkét guildben aki kilépett volna ha létrejött volna ez az alliance.
  • tpisti24
    #7111
    és eztmeg melyik nagy okoskodó mondta el neked?? ezis csak egy pletyka, valaki kitalálta ésmost viszik tovább hogy ők miket tudnak....azok nemigen foglalkoztak allyval..
  • SigaDragon
    #7110
    50-ven feletti!! Majd ott kiderül hogy elbir-e velem :)
    Csak SZÓLJON
  • Doma #7109
    Ehh pedig anno felmerült a közös alliance lehetősége is HoF és EE között :P
  • puna
    #7108
    egy 65 knight
  • tpisti24
    #7107
    ronesz majd a nevedet a játékban létszi áruld má el....

    amúgy meg nagyon jó, hogy 1-2 bunkó miatt a MAGYAR guildek is mindjárt egymásnak esnek..még a végén olyan lessz köztük a helyzet mint az EliteExplosurenál meg a HallOfFamenél....
  • Doma #7106
    Neked milyen karid van a játékban?
  • SigaDragon
    #7105
    Ronesz szól mikor és hol és én megyek!! Sok sikert!! Csak 1 magyart nyirj ki és véged!! by
  • pinaszomi
    #7104
    rebit 1,9kk nem lehet igy játszani csak halnék
    mert annyira jó a server
  • pinaszomi
    #7102
    de nem értem meg hogy lehet ilyet megcsinálni egy olyan játékal
    amivel több ezren játszanak
    hogy nem tudnak semmit se csinálni?
  • pinaszomi
    #7101
    engem is?
  • ronesz
    #7100
    nem kell felni fiuk ha megleptem a szintet jopenzert barkit leassazok kiveve cartot,spyt es chambert meg ok a vegen meg levernek :P
  • pinaszomi
    #7099
    de a gm nem tud semit se csinálni?
  • learner
    #7098
    Én nem állok senki pártjára, de fájt az h tegnap Curb odajött hozzám és megvádolt azzal h leassáztam 1 magyart... Na itt annyi a bibi h ezen a karin még sosem voltam assa, és a másik 2 ember sem aki viszi a karit :/ Aztán meg lettem fenyegetve, h még1szer ilyen lesz akkor nekem annyi... A gond h 1szer sem volt. /Ez a bejegyzés OtiHUN karit érintette, ugyanis az lett megfenyegetve/
    A másik meg, hogy lehet oda a kal, ahogy a dolgok jelenleg állnak. 2 hacker nekilátott elbaszni a játékot. Hát grat hozzá :/
  • Shanton
    #7097
    Qrva hekkerek...
    Most mentem be tempbe, hogy leadjam a küldetést és lvl up, erre engine exe...
    Meg beirogatják notice-ba, hogy ők felhekkelték a servert... Grat...
  • GlobusHun
    #7096
    Én nem mondtam neked h menj ki...
  • GlobusHun
    #7095
    énn???????
  • puna
    #7094
    de gondolom ezt is kitalatam hogy ezen a heten Thearrow es Globushun kizavart a szobabol hogy nem jatszak ott mert ok most starok es lefedik a termet, meghogy a felesegem kinyiratta mert neki duelezni volt kedve egy 20 szintel kisebb emberrel. de gondolom ezeketis csak halucinaltam. HU BAZZ elmegyek orvoshoz. mar ilyen remkepeim vannak. teljesen hulye vagyok. vagy lehet hogy nem ....?
  • tpisti24
    #7093
    Cartman, milyen mesét hiszünk el??!?!? Ottvltunk 4-5en beszéltünk vele nehogymár kitaláld hogy eztcsak bemeséljük! PUNA amit először írt abban teljesen igaza van hogyha SP5nek pénz kell mérnem ad neki a drágalátos klánja, vagy a rokonai????? De inkább leszarja a magyarokat, és többet ér neki szaros 3 milla...na ennyit erről!
  • puna
    #7092
    termesztesen ezert is en kerek bocsanatot. ne haragudj hogy megszoltam a guilded, majd kuldom a vedelmi lovet. csak ne assazatok le a kicsi magyarokat
  • puna
    #7091
    kb 4 tanu van a bezselgetesre. a szanalmas az hogy olyan dologert akarsz kiallni ami alpbol halal. nem akartam lejartani a guilded csak azt vartamhogy elismerjetek es legalabb egy tetves bocsanat kerest ide irtok. de mint latod ez a szanalmas. ennyi illik. de lehet hogy tapiszecson nem ez a szokas
  • CartmanHUN
    #7090
    Te elhiszed ezt a gyerekmesét? SP5 nek van egypár rokona a gameban ,ugyhogy nem szorul ilyesmire.Olyan balek meg nincs még a kal-ban se aki helyet venne 3 milláért.Az egész csak szánalmas lejáratás az ML ellen.Azért van az F12-es gomb ,hogyha nem tetszik valami akkor szépen lefotózod és kiteszed ide.
  • puna
    #7089
    en is csaptam rendesen :)))
  • v150r
    #7088
    1 perces double xp? azzz igeeen! :D
  • puna
    #7087
    probalom lenyelni ezt a dolgot de bazz akarhogy forgatom a szamba nem megy le