12892
  • BlondeHu
    #7217
    Csimbi épp hogy irtam utána elindult, de előtte megnéztem neaggódj.
    De most megint nem enged be állandóan lefagyok:(
    Köszi a jókivánságot:)

    SpLinTeR87 neked grat, hogy ennyi szintet léptél.
    Én is öltem szörnyet mégsem léptem szintet.
  • SpLinTeR87
    #7216
    tejóég valamt nagyon elbasztak..megöltem egy mobot és lvl42-es lettem,de a 30 feletti skilleket em tudtam megtanulni,viszont a karaktertáblában kaptam 87 pontot :SS mit csinalhattak?? mindenki aki megölt 1 szörnyet..kb 17-20 szintet ugrott
  • Csimbi
    #7215
    Blonde, drágám :P
    már megy... javaslom neked is néha megnézni a hivatalos oldalt ... :D
    (sok droppot!!!)
  • BlondeHu
    #7214
    Sziasztok

    Nem szoktam ide irni, de amint látom itt csak a veszekedés, civakodás megy különösebben nem is érdekel. Csak SP5-re lennék kiváncsi mi a baj vele? Meg arra, hogy kb. mikor lesz jó ez a buzi server.
    Remélem vlki tud információt adni.
    Köszi előre is.
  • sp5
    #7213
    Na megint én vok rosz de mért???????? mit csinálok mnodjátok már meg mikor nyultam én le vkit vagy basztam át vkit??? az útóbbi 2 napba mindenki engem baszogat de ha jól esik nektek hajrá
  • SpLinTeR87
    #7208
    Csimbi,ez egy kérdés volt,de ha te csak ilyen faszrágó paraszt módon tudsz válaszolni akkor legyél szives nem válaszolni a kérdéseimre a közeljövöben..köszönöm!
  • Csimbi
    #7207
    kiváncsi leszek mi lesz az 5 órás maintance eredménye (avagy mennyivel lesz hosszabb :P )
    most talán rájönnek, hogy a hacker dolog kicsit komolyabb, mint eddig gondolták.
    végülis mi csak nyerhetünk a dolgon, tekintve, hogyha nem akarnak munka nélkül maradni, akkor most talán gőzerővel nekiállnak javitni a servert, és majd valahogy kárpótolni a playereket..

    remélem a tegnap hajnali double event eredményeit nem rollbackelik :P
    (kb 45 perces volt, de D4 1 perc alatt fullosan tele lett dupla drop miatt ugye, nekem is esett 45 perc alatt 3 szürke zacsi, pedig általában ennyi napok alatt szokott nekem esni)
  • SpLinTeR87
    #7205
    Miert nem jó már megint ez az istenverte játék??!!
  • GlobusHun
    #7203
    Nah most behalt nálatok is? Se game se honlap nem megy
  • Datas
    #7202
  • Datas
    #7201
    S kozben javaban megy a double event, most nem 1 perces...
    Noticek:





    Jelen pillanatban egy nagy szar ez a jatek, asszem le fogok szokni rolla :/
  • Chamber
    #7195
    Hehe, itt mindenki mond amit akar... agy hogy 1 karihoz 5 ember fér hozzá, meg 1 embernek van 10 karija soha a büdös életbe nemfog kiderülni hogy ki mikor mit lopott xD

    Ha mindenki szépen elkezdene egy karit és azzal tolná végig, nem adná ki az ID/jelszót SOHA SENKINEK, akkor ebből a sok faszságból soha semmi sem történne meg. Dehát akinek meg kell osztani a karit hogy gyorsabban fejlődjön (vagy mittudom én hogy miért), az így járhat :P
    Semmi gondom az "account sharing"-el, csak azt utálom mikor vki sír miután a "haverja" akivel osztozott szépen kirámolja. Gondolkodott volna előtte :P
    Bizonyítani meg ilyen körülmények közt semmit nem lehet úgysem.
  • ronesz
    #7184
    figy azt a karit mar reg abbahagytam 53on amikor ok meg azt se tudtak h mi az a kal szal hiaba magyarazod nekik...
    egyebkent reg lattalak hali :)
  • plas
    #7182
    nah azért annyit, hogy Mui lehet kapta ezt a karit, de azért ő is végigtolta a ranglétrát hiszitek vagy nem...
  • Liathan
    #7177
    1 kérdés... Közületek vki játszik s2n? mert azzal felvenném a kapcsoltatot lol
  • ronesz
    #7174
    kihagytad a HoFot pedig par nap mulva mar kokemeny ketten leszunk magyarok ott...
    ja es szeretek spammelni :P
  • v150r
    #7171
    egységben (lenne) az erő.
  • SigaDragon
    #7170
    Szerintem amit most müveltünk az nem semi és én azt szeretném hogy ML és HUNS békében legyen és segics egymást mert most egymás ellen hadakozunk pedig lenne szerintem más klánok akik ellen felkéne együtes erővel lépni!!! É magyarnak azokat tartom akik magyar zászló alatt vannak persze akik nagy klánban van elismerésem!! (Sakro EE) Gratulálok!!
    Mert magyarokat mindenütt lenézik (történelem) és ezelenn szerintem ha való életben nem is de itt Kalban kilehet harcólni hogy embernek fell nézzenek ránk!!
    Aki nemért egyet sajnálom!!
    Én egyszer szeretném magyar kéz alatt látni a VÁRAT mindegy ML vagy HUNS -os!!!
    Egységben az erő!! Aki elfelejtette volna!!
  • Shanton
    #7169
    Elvileg meghekkelték, a kiirás legalábbis erről szólt. Sőt az eventet is direkt kapcsolták be 1 percre. Majd ezután leállt a server, gondolom észrevették a GM-ek.
  • SigaDragon
    #7168
    SpLinTeR87 egyet értek mindenel!!! Nekem megvennek az ilyenekről a véleményem csak keményebb :) !!

    Ha viszatérünk a norm.. kerékvágásba servernek anyi vagy mi voltak ezek a event dolgok és ki írás 5aldo vagy mi!!????
  • Doma #7167
    Nem te voltál, sőt senki sem volt. tpisti24 kételkedett abban hogy én valaha EEs voltam, ennyi. Nem ismerhet mert gyanítom akkor már nem nagyon játszottam amikor ő elkezdte. Nah mind1.

    @puna Muival ne veszekedj, mert nincs értelme vele a vitáknak. Játszik nem baszogat senkit szal legyen peace.

    További személyeskedést kérem privátban intézze el mindenki!

    Értelmes emberek értelmes eszmecseréjére kiváncsiak vagyunk másra nem.
    Köszönöm!
  • SpLinTeR87
    #7166
    Siga, sztem haggyad azt aki beszólogat neked hagy tegye ha neki jó hát miert ne?...azok szokták ezt csinalni akik az életben puhány,véznák akiknek nincs sikerélményük igy a neten élik ki vágyaikat!...egyszóval szard le
  • SigaDragon
    #7165
    Ya igen A te high lvl karid ellen az én low levelü karim ok???? duel ok???
  • pinaszomi
    #7164
    kalozok utána fölnézek ide és van téma
    csak igy tovább fiúk
    most csinálják a servert remélem lesz a server böl valami
    ja assázásrol meg annyit ha kinyirsz valakit jön az egész guild
    én szoktam assázni mindig kinyirnak de azért jó szorakozás
    de ugyan ez ha kinyir téged egy assa te is irod guild chatbe és jönnek a
    haverjaid

  • SpLinTeR87
    #7163
    Úristen mi van itt..! Hát ez már komolyan hülyeség,egy ilyen fórumon szidni egymast!?!?O_o Egy kicsit elfajultak a dolgok nem?
  • plas
    #7162
    ...ilyenkor örülök, hogy anno abbahagytam a kalt.
    Ez az utolsó oldal nem szól másról csak fikázásról. NC

  • SigaDragon
    #7161
    Ez a dicsöség más vitte odáig a karit nem te eza nagy dicsőség számodra lol légyrá büszke!!!
  • ronesz
    #7160
    eleg nagy problema h mindenki csak abba tud belekotni h ez az acc nem az enyem hanem kaptam, persze elfogadom h mindenki irigykedik de errol meg le lehetne szallni
    egyebkent meg igen eleg sok kozom van az acchoz mert en ezt teljesen uresen kaptam meg koszonhetoen par szarragonak, es sikerult hozza vennem cuccokat egyebkent meg eltunt volna a francba
    szal ha egyes 50 koroli majmoknak nem tetszik h en ilyen high lvl vagyok azok tehetnek egy szivesseget
  • SigaDragon
    #7159
    Ya az alig 50venemel talizunk valahol!! És kiderül az alig ötvenem tudását :)!!!
  • puna
    #7158
    nem ez lenne a helyes, nezd magadba es te is latod.
    en csak arra akartam figyelmeztetni hogy nem helyes ez igy,hogy a maygarok egymast kefelik, vartam volna a bocsanatkerest es a sp5 nek a bocsanat kereset
    en csak ennyit akartam.
    ebbol lett a balhe
  • SigaDragon
    #7157
    Andr3 mikor és hol szóltam be????? help!!!
  • learner
    #7156
    :DDD nagy beszólás volt, köszi ezen jót nevettem. Igen képzeld, már 1 ideje kitudom. És azt is köszi h mesternek tartasz, igen nagy megtisztelés :D Állatira nem tud érdekelni ha szidsz, már rég túltettem magam az ilyeneken. Nevetek rajta 1 jót, tényleg kösz. Amúgy ki mondta h nem küldheted el a francba? Max ugyanez lenne belőle mint ami most megy, vedd már észre :D No More Comment...
  • SigaDragon
    #7155
    ki szóltbe kinek mivan?????? nem értem
  • puna
    #7154
    bucser csiga tudja ki andrej es tiszteli is :))

    a masik hogy szeretjuk a kicsi andrejt jo arc csak rohadt szemet mert abba hagyta a kalt, de ezert majd levagjuk a pocset jol:)))
  • puna
    #7153
    bucser koszonom ez korekt volt, vegre egy arc aki jol latja a dolgokat

    kosze
  • Bucser
    #7152
    Ja és sokadikrészt:


    Használjátok már a rohadt válasz gombot!
  • Bucser
    #7151
    Öreg ahhoz a második legnagyobb levelü magyar Kal Online karakterhez annyi közöd volt hogy mikor bekerült a top 100-ba megkaptad az accot passot.. nagy arc azért ekkora ne legyen már....

    A lázadó Ifjúságnak meg :

    SigaDragon: Mielőtt elkezdessz ugrálni az alig 50-eddel nézz utána kihez beszélsz ez alap. Ad2 Ha kicsit megnézed és visszaolvasol és nem csak a szád jár láthatod, hogy Doma (Andr3j majd 1 éve EE-s.

    Chamber SP5-re már kisezer egy panasz érkezett szerte a viláégból. kell ez nektek?? hogy mindig lejárasson valaki? Szítja a balhét mindig valamivel. Másrészt punanak igaza vcan abban, hogy a guild tagok minősítik az egész guildet.
  • SigaDragon
    #7148
    Szerintem nem olvasd végig nagyon jóóó PUNA leveleit ajánlom!!!
  • Liathan
    #7147
    huh tegnap nézem sgt pát uzenet, ma nézem sgt 5000 uzenet.Vki eltudja mondani roviden és tomoren h mi tortént?:) nincs kedvem végigolvasni
  • puna
    #7146
    a fenekedet egyedul kitudod mar torolni?