12892
  • puna
    #7086
    de irjatok le hogy mi a baj. budosek vagyunk ? vagy mi a faszsag van ? hogy igy ellene fordultok a magyaroknak. vagy valami kicsiny pondrok vagyunk? akiknek megkell vennie a helyet hogy tolhasunk? szoljatok es fizetunk vedelni lovet a guildnek
  • puna
    #7085
    cart azert ezt kicsit komolyan kellene venni. jovoheten assamaskot fogtok rantani ha meglattok egy magyart? O_o
  • tpisti24
    #7084
    Cartman.....inkább rászólhatnál kedves SP5knight guildtársadra, hogy azért ilyeneket jó lenne nem csinálni....aztmondta levan égve pénzügyileg..dehát...ez nagy szemétség volt, és még utána nekiáll magyarázkodni...
  • CartmanHUN
    #7083
    Még jó ,hogy vannak kivételek akik nevelik a fiatalokat ,példát mutatnak nekik és a helyes utra terelik őket.

  • v150r
    #7082
    kb
  • puna
    #7081
    megroskadtam !!!!

    testem lassan vonaglik. hogy hova fejodik a magyar becsulet,es egyaltalan a magyar mentalitas. erdekes stori tortentma velem, es ezt kivanom most megosztani veletek.

    d4 2 szintjen van egy hely ahol csak 1 db wolker jelenik meg, egesz jol lehet fejlodni illetve akar dropot is varni. sp5 nevezetu baratom par nappel ezelott oda tevedt amikor epp a felesegem harcolt. meg kertminket hogy amikor elmegyunk akkor szoljunk mar neki hogy tudjon o is csapkodni ott. mi adtuk a helyet es alap dolog volt hogy magyar usson ott.
    teltek a napok, ma sp5 baratunk ott volt a helyen es mi megkertukhogy ha vegez akkor szoljon mar nekunk es akkor mi is ott lenenk egy kicsit csapni.megegyeztunhk hogy szol, erre egyszer azt mondja nekem hogy van eg yidegen ember aki 1 milliot ajanl neki ha atadja a helyet, es mivel neki kell a love ezert nem adja nekunk a helyet max csak akkor ha tobbet kinalunk
    erte.
    hat en azt mondtam neki erre hogy ha a magyarok iranti szeretete ennyit er akkor en adok neki 2 millat, amire o azt mondta hogy rendben.
    eltelik par perc es kozli velem hogy 3 millat ajanlanak erte, es neki adja oda a helyet.

    1 szegyen hogy ilyen emberek vannak
    2 miert nem kert lovet tolem es adtam volna neki (majd vissza adja cimszoval)
    3 a guildje miert nem segit neki?
    4 hogy van az arcan bor eg ymagyartol kerni egy helyert penzt kerni ?

    szegyenlem hogy magyar vagyok es szegyen hogy igy allnak a magyarokhoz a MAGYAR LOVAGOK a mas magyar playerekhez.
    sajnalom
    es en kerek bocsanatot masok helyett

    Bocsanat mindenkitol
  • Dodokacsa
    #7080
    nem hiszem hogy unta és azért adta el, valoszinűbb, hogy felhekkelték :/, ed sose lehet tudni...
  • Cingar
    #7079
    ja minden kis dologban van vmi jo
  • SpLinTeR87
    #7078
    vásárlásom*
  • SpLinTeR87
    #7077
    A guild dolog már megoldodott szerencsére,de azért köszi... Az imént volt egy igen csak jo várárlásom! Egy archer már nagyon unhatta a játékot mert minden cuccát eladott 1 geonért(!!),de "sajnos" nekem mar csak 1 üres belt juttott amit eladtam 20k-ert igyaztan sikerült feltuningolni az ijjamat!Remélem lesz még ilyesmi szerencsém és kivánom nektek is
  • Cingar
    #7076
    Na nekem mar reggel ota jo is
  • learner
    #7075
    Figy, ne csinálj új klánt teljesen hülyeség... Nem kell, van elég. Inkább mond el hanyas vagy, a karid nevét kalon és megbeszéljük a dolgokat :)
  • v150r
    #7074
    az még nagyobb baj, hogy még hülyét is csinál magából.
    (neked ez jó, hogy mindenki rajtad röhög?)
  • SpLinTeR87
    #7073
    Tudja valaki,h hogyan kell valtoztatni kalban témákat?
  • SpLinTeR87
    #7072
    Mivel a magyar guildek legtöbbje tele van,a maradékhoz nem vagyok elég nagy,ezért arra juttottam h csinalhatnank egyet (azok akiknek még nincs guildjük)...de ha rossz ötlet szoljatok le nyugodtam,még ujj vagyok ^^
  • Liathan
    #7071
    Tényleg sokat haladtak a ccf erek elleni harcban a srácok s2n kb 1-2honapja nemvolt semmi ilyen gáz,de most 2 napalatt az rb 3m rol 1,5re a poli stone 2,5m rol 1-1,3ra esett vissza jah és exp stone 10rol 6ra lol....
    Sikerult vmit ujbol elrontaniuk a srácoknak:( pl:1shopban 237 rb 154 poli stone)
  • Apritok
    #7070
    Tudjátok!ha nem adok az a baj,ha adok az a baj!Ha nemcsinálok valamit az a baj,ha csinálok valamit az a baj!
  • Chamber
    #7069
    Sztem ne osztogasd a pénzed, mert amennyi kéregető van 5 perc alatt elfogy mind. Aztán mehetsz teis kéregetni =)
  • ThedarkmanHUN
    #7068
    Te nagyon hülye vagy már bocs:D
  • rudiHuNN
    #7067
    Hali! Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy valaki használta már ezt a mixelős új cuccost?
  • Apritok
    #7066
    Jujj!de kellemetlen!elmenetem naruthuba körülnézni!odajon hozzám egy archer full alap cuccba, és irja nekem ,hogy adjak neki 300K-t mert nagyon gyenge még !megsajnáltam és adtam neki!és erre felkapja a full g46 ot és a g48 as Blue bowot!
    és irogatja,hogy "noob"!
  • Datas
    #7065
    Es az a baj, hogy nem lehet "visszaalakulni", csak ha kilepsz es ujra bejelentkezel. Allitolag osszefuggesben van a napokban tapasztalt engine problemaval es ezert fuggesztettek fel az atvaltozast, legalabbis kalhq-n van egy ilyen topic: http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=27212
    Minden esetre remelem, hogy ezeket a problemakat(trade-atvaltozas) nem tekintik megoldottnak es csak atmeneti "bugfix"-kent hasznaljak a felfuggesztesuket...
  • Shanton
    #7064
    Még az a szerencse, hogy ilyen ritkán kell javítani a servert...
    Asszem a héten a srácok nem sokat aludhattak :)
  • Liathan
    #7063
    Ne bántsd tiszta a gyerek:) legalábbis én bevettem a story át
  • Chamber
    #7062
    Így alakultak, megveszik ennyiért a cuccokat az emeberek, szal ennyi az áruk :)

    Sokat haladtak sztem a CCFek elleni harcban a Kalosok, a Kalshopos cuccok ára ezért lett 10xes.
  • Chamber
    #7061
    Akkor biztos másik szerveren azért halad ilyen jól mert ottis kéreget, lop, csal, hazudik? xD
  • Liathan
    #7060
    jah és még1 dolog Chamber a Yoshi18 az Protector karija legjobb tudomásom szerint biztos jo kedve lehetett h kéregetett toled
  • Cingar
    #7059
    Hat ilyen az en formam.....nagy nehezen felegeltuk az egem g21re.erre mi tortenik? ma reggeltol van vmi bug amitol nem lehet atalakulni nem lehet hasznalni a skileket es ha "atalakulsz" az nem latszodik maradsz normal formaban csak fogy a raged es gyorsabb leszel.
  • Liathan
    #7058
    Hi mindenki!

    Most irok eloszor sgre mert eddig minden jo volt ezért nemis avatkoztam bele De ez a VninjaHUN os téma.... 1. (kb 2nap alatt elintézte h mindenki utálja s2n) de h ez a 'loptam' de én eskuszok h nem mikor 5en állitják..Másnap odajon hozzám h kezdjuk elorol kérdezem mit? a beszélgetésunk itt véget ért.Ez azért volt olyan vicces mert eloszor mindent elkovetett h Kastort bemocskolja(2en toljuk a karit).És még1 dolog s1en is sokat segitettem neki de már megbántam. Ma elolvastam h rám is megjedzéseket tett. Ezek után már csak annyit mondthatok neked VninjaHUN h: meg még azt h: + azt h:
  • SpLinTeR87
    #7057
    Kérdés a nagyobbakhoz : ()
    - Aki mage lett nem banta meg? soha nem akart masik kasztú lenni?
  • TheGooDKinG
    #7056
    hi all !
    Vki régi kalos eltudja nekem mondani hogy mentek fel ennyire az árak ?!
    Több a drop ? több geon esik ? vagy mi?


    Egy Régi Kalos.
  • ThedarkmanHUN
    #7055
    Netalántán azé csak s1-el "viccelődik" egy csoka mert ottvannak 7-esek... és hacker sztem jobban szeret keresztbetenni egy 70-esnek mint egy 50-esnek...
  • ThedarkmanHUN
    #7054
    Silkel kapcsolatos help kell?
  • ThedarkmanHUN
    #7053
    OFF:
    M A D E I N K A L O N L I N E !!!
  • SpLinTeR87
    #7052
    Hali mindenkinek!
  • Apritok
    #7051
    nagyon kaki a Naraeha!Eltom képzelni akkor mien lehet Hanin!
  • Csimbi
    #7050
    KalEncy New verzion 1.01.13
    http://www.tar.hu/kal/dl/KalEncyclopedia.rar

    added:
    mix itemek, képek, stone-ok, eb a kari lapon...

    A LINK MEGVÁLTOZOTT, KÉRNÉM A KÉP ALATTI LINKET ÁTIRNI AZ UJ LINKRE!!!
  • Csimbi
    #7049
    Potions 9-11/db (225-275) Ft
  • Brutal
    #7048
    Isten örizzen...mostanában illegális gyorsulásokon veszek részt aktivan.. :DDDDD
    Nyáron képtelen vagyok a meleg szobában rohadni,inkább eljárok valahová ahol sok a punci :DDDDDD
  • TheGooDKinG
    #7047
    freemail -ra nemkapod meg sajna én is cseszhetem a passom..
    Citromail -re probáld sztem.

    Csimbi Potionokat mennyiért lehet kapni ?!