12892
  • CartmanHUN
    #7299
    nem szunikk meg mert vannak önzetlen emberek is akik nem szarnak bele mások játékába ha őket már nem érdekli az adott téma.Chambernek is megvan penge kódja elég régóta,és ha egyszer befejezi a kal-t, biztos talál egy normális magyart aki továbbviszi a bulit.
  • Csimbi
    #7298
    cart, mondjál már egy időpontot, amikor fent vagy, visszaküldöm a cuccaid, de ugy nem szeretek küldeni, ha a cimzett nincs fent !!!
  • puna
    #7297
    oops csak nem szunikk meg a magyar lovagok
  • Csimbi
    #7296
    LOL... persze hogy játék... egy 5 találatos szelvény is sokat ér, mégis csak egy játék, amivel emberek játszanak
  • CartmanHUN
    #7295
    Minden jót Quick!
    Én még elmegyek 62-ig de csak mert közel van,aztán szüneteltetem a kal-t.Nincs már semmi megvalósitható célom a játékban ami egy kicsit is inspirálna.Összes skill,g31 állatka megvan,szintlépés itt már hónapokig tartana.Partiban g50 cumóra nem érdemes vadászni,szólóban az esély meg szinte nulla.
  • puna
    #7294
    ugyes vagy :))) de ez nem csak jatek mivel egy karakter ami 50+ os mar lovet er kemegy eurot vagy dolcsit :))) szoval jatek ez a jatek?
  • Csimbi
    #7293
    mivel ez egy játék, ezért véleményem szerint a többség (föleg azok, akik itt veszekszenek) annyi idős, hogy nem mehetne be egy korhatáros filmre...
    aki pedig már bemehet, de ennek ellenére itt kötekedik, az vagy kissé éretlen, vagy vmilyen életben levő hibáját próbálja igy palástolni
    természetesen sokan (köztük én is, munka után kikapcsolódni megyek fel, egy ideje asszonnyal együtt :P) ezért nagy szemekkel bámulom az elfojthatatlannak látszó vitákat, és nagyokat mosolygok rajta :P
  • sp5
    #7291
    Szia Quick,Igen talán 2 napja kérdeztem h milett quickal de msotmár tudom sok sikert a silkez.
  • DamageAdept
    #7290
    a helyesírásért néhol elnézést, én is csak ember vagyok
  • DamageAdept
    #7289
    2: Mindenki at fikáz akit akar és akihez joga van így viszonyulni, én is ahhoz szólok hozzá akihez szeretnék mert ember vagyok és ti is azok vagytok mellesleg a fórumra regisztrálással elfogadjátok a felmerülő válaszokat. Ha összetalálkoznánk nem karakterek lennénk, hanem sanyi peti tomi... ha valami baj van azt meg kell beszéljük normális emberi módon, mert megadatott nekünk az élettől hogy ilyen formában tudjunk kommunikálni aki nem használja ezt ki és azzal indít hogy a te anyád, az kizárja magát a társasági élet alól. Minden ember más és más, gyárilag vannak az embereknek hibáik, ezt a konstans fikázók körének szánom, miért kell így beszélni a másikkal? ha indulatos vagy szedj be valamit vagy fejeld meg a betonfalat, ne egy másik embert ócsárolj mert monitoron keresztül nem képzelheted hogy te jobb ember vagy bárkinél is.
    3 a játékot nézve: én magyar vagyok, gondolom ti is. ha szembejön az utcán egy magyar (sokszor előfordul) nem csókolom szájon azért mert egy nemzet tagjai vagyunk. Nem ismerek, legfőképpen nem szeretek mindenkit, nem is ez a dolgom de amíg bárki normálisan közeledik addig én is tissztességesen bánok vele. A játékban segítsük egymást, szerezzünk egymásnak boldog perceket, de ne kezdjünk azon vitázni hogy "te most miért nem nyalod ki a seggem? hiszen magyar vagyok ezért ez a dolgod!" - bocsánat de ezt látom - nem kell mindenkinek mindenkit szeretnie, ahogy azt az életben sem tesszük. A KalOnline egy játék mely nem tekintendő tanulságokkal teletűzdelt példamutató jócselekedetnek. Nekem is vannak barátaim akikkel együt játszok és vannak unszimpatikus egyének is, ez is egyfajta közösség és ha mindenki elkezd birka módjára viselkedni akkor én nemsokára - gondolom nem leszek egyedül - elharapom az egérzsinórt és inkább keresek egy viselhetőbb emberi környezetet (monjuk a hajléktalan szállón), szerencsére erősen visszatartanak ettől az itt megismert barátok.
    Nem akartam ezzel senki életébe belepofázni csak felívni a figyelmet arra hogy vegyünk vissza a kezdeti lendületből és induláskor kezeljük emberként a másikat, szerintem akárki megérdemli ezt a bánásmódot.
  • DamageAdept
    #7288
    Sziasztok, azért ragadtam billentyűzetet hogy lightos gondolataimat megosszam veletek és esetleg valamiféle pozitív hatást váltsak ki velük.
    1. gondolat: belegondolt már itt valaki hogy EMBEREK vagyunk? legyen akármilyen szar is, itt mindenki kivétel nélkül HÚS VÉR EMBER. gondolom azért fogtatok egeret hogy szórakozást kikapcsolódást találjatok. NEM vagytok LOVAGOK/ÍJJÁSZOK/MÁGUSOK egytől egyig emberek vagytok és nincs semmiféle level-etek, ez nem egy létező dolog. Mielőtt bárki olyat mond, hogy "tudjad már kivel beszélsz kisgyerek" "nézzél szét ki milyen level és úgy beszélj" előbb tegye le a kalt tálcára és menjen ki, nézzen bele a tükörbe és jobb esetben ne kapjon sírógörcsöt. Te nem vagy senki csak egy egyszerű ember, az hogy mennyit ülsz egy gép előtt ami téves hitekbe ringat engem egyáltalán nem érdekel.
    A későbbiekben osszátok meg nyugodtan velem a véleményetek igyekszem illendően válaszolni, ahogy kell. De kérek mindenkit hogy nekem ne fölényeskedjen azzal hogy ő ekkora meg ekkora,amit itt elérsz az nem eredmény és semmi jelentősége az életben. Ha netán valakinek komoly baja lenne nyugodtszívvel megadom neki a címem, ha akkora a gondja baja jöjjön el én pedig kiütöm az össszes fogát, meglátja majd hogy mennyit ér 20k medivel az életben... az élet nem a kalról szól, aki szerint igen az sürgőssen dörömböljön egy orvos ajtaján.
  • segics
    #7284
    Apritok le regizel nekem??
  • segics
    #7283
    Hajjátok akkor vki le regizne nekem ha meg kérném??
  • QuickHUN
    #7281
    Na csákány Skacok

    Szép az élet itt,miért nem lehet normálisan játszani nem tom!


    Little OFF
    Sajna átmentem silkezni,mert kicsit meguntam a kalt,pedig ribancjó játék,
    a kari megmarad örökre ne féljetek,
    de Spy,Chamb,Cartman,Blonde,Natrak,Pinaszomi,Jadis,Sp,Sebesláb, és még sokan, nagyon hiányozni fogtok,igazából már most gáz a helyzet, és nagyon köszönöm az eddigi segítséget amit kaptam tőletek,de egy kicsit itt maradok úgy érzem,de bármi történhet.
    Nem fogjátok elhinni kivel találkoztam silken, Saruval:)
    Holmi véletlenül,ott ugye nem kell party-választásnál egymást mellett lenni,lehettek berhol hogy party legyen,és a listából választottam egy partyt és ő benne volt,és köszönt magyarul,mondtam hogy kalonoztam eddig ,erre ő- én is ,kérdezte a nevem ,mondom QuickHUN ,irja quicky, hát mondom nem ugrik be ,és akkor irta hogy saru!
    Adott egy csomó cumót,rendi volt ,mert az első kardjára én adtam kölcsön!


    Aege server
    FearHUN
    Pengéről tudtok valamit?



  • segics
    #7279
    vki le regizne nekem mert ennél le ragadok:Confirm Authentication Number:ide mit kell irni????vagy vki regizen le PPLS!Elöre is köszi!
  • Chamber
    #7277
    Mégis ment a szerver megnéztem :/
    Akkor viszont utólag nemtom mért írnak róla noticeot hogy nem mentett :P
  • Chamber
    #7270
    Azt íták noticeban hogy Haninon nem ment a szerver, szal elvileg lehet menni garázdálkodni büntetlenül most xD
    Kár hogy most ebéd van, majd utána megnézem =)

    Remélem az egész után visszaállítanak vmi hackerek előtti régi mentést mondjuk szombatról, vagy nemtom mikor kezdődött.
  • sp5
    #7248
    Mikor megkérdeztétek kértem tőled vmit?
  • sp5
    #7247
    akkro egy vaga adta át nem pedig TE és azt terjesztedd h te adtad oda én meg másnak adtam
  • puna
    #7240
    ottvolt egy kis fereertes, de ugy gongolom utana ott nyomtad tovabb, mert brenoek atadtak a helyet nem? a felesegem szopatot meg???? rendes volt es atadta neked a helyet te majom. szanalmas gyoker
  • sp5
    #7239
    Pisti és amit Nyuske + Breno művelt szted az jó dolog volt?És én akkro nem reklamáltam a ennyit.
  • tpisti24
    #7238
    SP5! Már megbocsáss de elég sok okunk van rá hogy utáljunk! Mivel te megigérted nekünk, hogyha elmész arról a jó spawnhelyről (D4F2), akkor SZÓLSZ nekem vagy punának, és odamegyünk, hogy inkább magyaroknak add át a helyet! Erre tessék, 1 milláért odaakarod adni egy külföldi pöcsnek, utána már 3 milláért adod el neki, és leszarod (már bocsánat a trágár szavakért), LESZAROD hogy mit ígértél nekünk, MAGYAROKNAK! Na ennyit erről a JÓ magyar összetartásról! Én nem az ML-t mocskolom, de ilyen személyeket nemtudom hogy miért tartanak még+ miért nem segitenek SP5-nek ha levan égve?
    Egy rossz szót nem akarok az ML-re mondani, de amit SP5 művelt az már szánalmas!
  • Apritok
    #7236
    ja és ha nemtudnád Vninja-vok
  • Ideg
    #7234
    ja és még valami elvilge a servernek most nem is kellett volna mennie én is csak azért léptem be mert itt írták hogy megy a server.
  • Ideg
    #7233
    Nem akarom megint vegig szenvedni a lvl upot 30ig azert mert az a **** quest bugos lett.
  • puna
    #7232
    ki az a simbio?
  • BlondeHu
    #7231
    Ne örüljetek úgyis rollback lesz és elveszik minden, mint ahogy szokott:P
  • BlondeHu
    #7230
    De kárörvendő vagy:
  • Bucser
    #7229
    lesz itt 56-os meg 53-as drop dogivel mert szerintem azt is átnyomták kicsit a srácok. meg meg fognak szaporoidni a 70-es enmberkék:D Rollbackig:D
  • Ideg
    #7228
    birnam valakinek egy g50-es dropja veszne el ^^
  • puna
    #7227
    a 3milla helypenzert reklamalnak itt az emberek, amiben igazuk van
  • ronesz
    #7226
    egyertelmu, es remelem is mert csak 1 szintet sikerult lepni :)
  • Bucser
    #7225
    ugyis rollback lesz mert felnyomták az egész servert.
  • Ideg
    #7224
    De szerintem en tenyleg megerdemeltem ezt a lvl up-ot ^^
  • Ideg
    #7223
    Ki korán kell.... MUHAHAHAAA :))))) kurva happy vagyok mert az archerem ( 31es, 3. elbeszott karim ) nem kapott 2 skill pontot meg mert a 19-es MS utan a 23-as jött :S es igy 2 skill ugrot ezert ma ugy dontottam ujjat kezdek megint. Erre b+ lvl 4 rol lvl39 lettem ^^
  • Ideg
    #7222
    Ja es szerintem ezt vissza allitani nem nagyon tudjak.
  • sp5
    #7221
    Énse léptem több szintet.Akkor d4 be nem jutott el a bug pedig jó lett volna pár szintet lépni 1 mobon
  • Ideg
    #7220
    Amugy ez nagyon lol valaki honapokat gurizik hogy 51es legyen vagy 60as most meg 20 perc alatt kesz. Az egyik gyerek mondta nekem lvl60-ra huzta fel a Kniht-ot ami neki volt ^^
  • SpLinTeR87
    #7219
    Kösz,de mostmar 51-es vagyok de az a baj h nem lettem expert archer igy nemtom a jo skilleket,mit kell csinalnih az lehessek??
  • Ideg
    #7218
    haha en is csinaltam egy uj karit lvl4 voltam es lvl39 lettem ^^ es a pontokat is eltudom osztani ^^