12892
  • Vninja
    #7402
    nah sziasztok.Ugye a karinak annyi föleg mert az ID t is árirták nem tudok már belépni.Nekem lett volna kedven uj karit kezdeni de haveromnak nem 1edül meg nem akartam ezért a cuccokat amit sikerült leszednem Spitfire nek adtam vagyis a haverom.Én sztem jó lett volna megtartani mert lett volna kedvem még kalozni és igy nem tom it kezdjek de nem leszek bunkó most már nem veszem vissza.Stirfire megérdemli azért mert segitett meg elég jó haverom volt és jól jöttek neki ezek a cuccok.Sajnálom h igy kellett befejeznem a kalt h nem untam meg mert elég szar de hát ez van...
  • v150r
    #7401
    ki röhögött ki?
  • Csimbi
    #7400
    nah ha vkit érdekel egy újabb statisztika D4-röl :P

    mobs : Demon Worker 1-2
    killed : 4750 db
    drops cat1 : 4 ring, 3 belt, 2 trinket, 4 revist, 2 lucky, 2 water
    drops cat2 : 4/1 agi, 10/3 agi, 10/3 str
    drops cat3 : -
    drop rate : 240 mob / drop

    nos, ez 665% lvl48-on, ugyhogy én részemröl meguntam, megyek d1 be szintet lépni, majd 49-en folytatom :D
  • ronesz
    #7399
    teljesen egyertelmu h ha vki tudja az ID-t es az SN-t es egyszer mar atbaszott az nem fogja annyiban hagyni ergo sztem is kuld el egy masik karira a cuccokat es kezdj egy uj karit :)
  • TheRealLoooSeR
    #7398
    Most lehet, hogy egy kicsit pesszimistának tűnök, de aki egyszer eladta, az eladhatja még egyszer... Én már nem érezném biztonságban magam azon a karakteren... Én azt tenném amit Cingar javasolt: "szerintem lepj fel kuld el egy masik karinak a cuccaid meg mielott ugy lepsz egyszer vissza hogy ures a karid"
    Tudom, hogy egy lvl56os kari "elvesztése", de pár 100 millányi cucc elvesztése legalább annyira...
  • Vninja
    #7397
    v150r te meg ne röhögj ki mert nincs igazad.
  • Vninja
    #7396
    Fiuk ezt nem hiszem el!!nem értek semmit.Megváltoztattam ugy a passt ahogy Arrow mondta.Beléptem a kariba és az a lényeg h a cuccok tök másik voltak:PL:12 12 3 as steel hellyett: 15 15 5 ös (kingsel persze) Mans es cuccok helyet Prideful ok, viszont 18 as panti helyett 14 es és +5hp s cuccok helyes +4 agisak.A csávo német volt aki jáccott és amikor felléptem ö egy másik karival urta h Scammer vok, gondolom a "haverom" eladhatta neki a karit.De azóta nem irta át senki a passt.1 a lényeg a kari megvan a cuccok többé kevésbé -50% (lvl 56 on elég sok) hát ennyi remélem tudok vele tobább jáccani.Köszönöm mindenkinek a segitséget rendesek vtok. És ha történik valami akkor irok.sziasztok
  • v150r
    #7395
    "bocs ha kicsit értelmetlenül irok csak nem tom jól megfogalmazni:D"
    hát igen, az nem árt pedig.
  • Datas
    #7394
    igy van, de ha tudod az id-t, snr.-t es az emailt akkor megkapod a jelszot...

    amugy nektek megy a jatek ?
  • TheRealLoooSeR
    #7393
    Amúgy én nem vitatkozni akarok, isten mentsen, de ahhoz hogy valaki megváltoztassa a kódot, ahhoz a kalonline oldalra be kell lépni. Aztán már valóban csak az id kell meg a secret number. De ahhoz, hogy odaáig eljusson valaki, ismerni kell az aktuális kódot. Nem?

    Javítsatok ki, ha tévedek, de én így változtattam kódot.
  • THeArrow
    #7392
    nmszerezd vissza a karid az a lényeg :P
  • Vninja
    #7391
    Jah és LoooSeR
  • Vninja
    #7390
    oks talán sikerül visszaszerezni a karit! Ha nem akkor meg igy jártam .Kösz a segitséget(Arrow,Chamb,Cingar)
  • Vninja
    #7389
    Oks kösz a tanácsokat fiuk!Rendesek v tok.ha ez igy van hogy secter number és Id tudatában a pass tutta nélkül is át lehet irni a kódot ezt értem , és azt is h ezek szerint nem hekker volt.Van 1 ember aki tutt az secter number és az ID t 1 edül ö csinálhatta ezt. és Arrow vagy Chamb az uj passt akkor ezek szerint az ö e-mail cimére küldték el mivel ö csinálta ez az accot?(bocs ha kicsit értelmetlenül irok csak nem tom jól megfogalmazni:D)
  • Chamber
    #7388
    Az a 4 ember (meg akiknek ők még esetleg továbbadták) bármikor megváltoztathatja a jelszót anélkül hogy a mostani jelszót tudná, ugyanis jelszócseréhez secret number kell!
    Tökéletesen egyetértek Domaval, ehhez semmi köze hackernek, vki a "haverjaid" közül le akarja nyúlni a karit/cuccokat (vagy esetleg csak szórakozik veled kicsit :)
    Ezért nemkell senkinek kiadni ezeket az infókat, ha mégis kiadod akkor meg előbb-utóbb ígyjársz!!!
  • Cingar
    #7387
    Lehet valaki ugyan azt csinalja mint te.atirja a passt es belep.talen azert mert o is tudja a secret numbert?nem tudhatod hogy hany embernek adtak mar tovabb a kododatszerintem lepj fel kuld el egy masik karinak a cuccaid meg mielott ugy lepsz egyszer vissza hogy ures a karid
  • Vninja
    #7386
    Ok..elmondom..tegnap átirtam a passt..beléptem jó volt...és ere kitur valaki(ki az ha nem hacker )visszaprobálok lépni szar a pass..ennyi!
  • THeArrow
    #7385
    ha valaki tudja az ID-t meg a secret számot, meg lehet váloztatni a jelszót, úgy hogyha nem is tudja :P, simán secret szám meg ID kell hozzá és kész, de ha ezt te is megcsinálod akkor máris tudni fogod szal szerintem köze ninsen hekkelésnek de ahogy érzed
  • sp5
    #7384
    Ezt chamnak ő tudja miről van szó
  • Datas
    #7383
    Csimbi, mi tortent a tarhelyel ?egyik link sem mukodik a kalenciklopediahoz, se a kep alatt levo se ez: http://www.tar.hu/kal/dl/KalEncyclopedia.rar

  • Vninja
    #7382
    Hát valószínü h még fönnt lesz párszor sztem jáccani fog rajta a hekker...
  • TheRealLoooSeR
    #7381
    Nemtom, hogy ez jó vagy rossz hír, de VninjaHUN fent volt a szerveren. Láttam.
  • Vninja
    #7380
    Most az se tudod h mi van!És nem rinyálok csak mondtam.A passt csak 2 en tudtuk mivel 2 en vittük a karit.De a secter numbert meg többen is mert nem az én cimemre küldték el erröl ennyit.Ha meg hekker van akkor meg ha csak 1 edül tudod az id-t a pass-t akkor is vége!És nem a cseszegetésért irtam ezt hanem h van e valakinek ötlete h mit lehet csinálni...
  • Doma #7379
    Szerintem csak át vagy verve.
    A rinyálásod meg fölösleges, mivel meg lett mondva kismilliószor hogy jelszót, idt soha senkinek, még anyádnak sem.
    Innentől kezdve felháborodottságod jogtalan.
    Az meg hogy 4 ember tud egy security numbert az meg legnagyobb marhaság amit eddig hallottam! Ennyire ne legyetek már balekok, meg sikerre szomjazók!
    Mi a fenének 4 ember egy karakterhez? Ennyire nagy a verseny vagy mi????

  • Vninja
    #7378
    A pass már többször ár volr irva és igen secter number kellett hozzá!Ami 4embernek van meg(Vninja hoz).De csak 2 en tudtuk a passwordot.Tehát hekkernek kellett lenni viszont én sem tudom h h szerezheti meg a hekker a secter answeremet..
  • Chamber
    #7377
    Visszaírod a passwordod? O_o
    Bár úgytudom a passwordot csak a secret number birtokában lehet állítani, hogy szerezte meg a hacker a secret numbered?
  • Vninja
    #7376
    A jó büdös qva életbe!!! JeJe valami hekker átirta a passt Vninja- n. Baszhatom a lvl 56 Expert Archeremet..nem lehet igaz! Van v kinek v ötlete mit lehet ilyenkor csinálni? Vagy ennyi volt?
  • v150r
    #7375
    vagy csak mentek megint d4 x-edik szintjére 1hitkillel gyakni a főmonsztát
  • TheRealLoooSeR
    #7374
    Nekem eddig 5 horn volt a legjobb, kb 15 pakkból... S2-n állítólag már g56 kardot adott egy zacsi. Nemtom, hogy ennek mi az igazságtartalma, de hirdették (mármint a kardot, eladásra) szal lehet benne valami.
  • Dodokacsa
    #7373
    semmi, csak 500 geon :), mondjuik sztem akkor kapsz vmit ha kinyicc vagy 50et eccerre, vagy ha iszonyat mázlista vagy
  • Doma #7372
    Jah valami említésreméltő cucc jött már valakinek a Golden Pouchból?
  • Shanton
    #7371
    Mindenki bőszen ütögeti a betűket ki a mobokból, nem ér rá irogatni :)
    Én a betűimet még 1 millás áron gyorsan eladtam, most meg már 300-at sem érnek
  • TheRealLoooSeR
    #7370
    Hehe! Tudtam, hogy kiszúrja a szemem, csak azt nem tudtam, hogy hol szúr! :) Köszke!
  • JohnnyFirpo
    #7369
    http://www.kalhq.com/forums/index.php?showtopic=23998&hl=gcf+fix
  • DamageAdept
    #7368
    Szia Looser, a fórum fülön találsz bal oldalon egy olyan részt hogy Fórum Menü, nag ott a negyedik a Beállítások, azon belül az Aláírás résznél tudsz változtatni, két sor lehet és max 200 betű, remélem hozzájárultam vmiben a sikeredhez^^
  • TheRealLoooSeR
    #7367
    Ja, valaki segítsen lécci, hogy hol tudom megváltoztatni duma utáni kis megjegyzés részt. Biztos kiveri a szemem, de nem találom... Előre is köszike!
  • TheRealLoooSeR
    #7366
    Most meghalt az oldal, vagy senki nem ír semmit? :D Már vagy 3 napja egy betű se... Ez szomorú! :)
  • v150r
    #7365
    (ennek neki kéne ugorjak mégegyszer, enyhén fáradt vok, de remélem megbocsátotok a kissé magyartalan hozzászóláshoz :D)
  • v150r
    #7364
    ez egyértelmű volt sztem, h azok lesznek a legritkábbak...
    az a legnagyobb szjvás, ha összejön a kalonline szó és mindegyik golden akármiből medig, meg speedup esik ki :D
  • Csimbi
    #7363
    double tuti dobott rajta, nekünk 5 esett D4be a 3 óra alatt, de ahogy néztem mellettünk is sok potyogott !
    viszont azóta 2 esett 4 óra alatt, szal az arány megmaradt :) (0,5/óra)
    partiba viszont sokkal több esik ugy tapasztaltuk :D
    hallom elég drágán lehet eladni (1-2M/db) kiváncsi leszek ez nől v csökken...
    amugy nekem ugy tünt ezek a legritkábbak: (K,O,N,I,U)