12892
  • pinaszomi
    #7442
    na várj a high lvl az aki top 100 ban van sajnos nem vagyok high lvl
    és mond meg az mi volt ha nem kár öröm
    de nem akarok vitázni
    ja és ne irjatok ijet hogy assaként kinyirok bárkit is mert nem fogok assázni
  • Exca
    #7441
    lol jó vicc önbizalomból nincs hiány...
  • THeArrow
    #7440
    csak éppen lefog csapni 1 lövésből =D
    GoGo Pina ;)
  • v150r
    #7439
    kárörvend a f*szom.

    beláthatod azért, hogy ez mindkettőtök részéről oltári nagy baromság volt.
    asszem nem ragozom.
    ja, és neked a kurva anyádat, ha már ilyen hangnemben "beszélgetünk".

  • Dodokacsa
    #7438
    neked meg csak annyit, hogy nem kell olaj a tűzre
    attól még h valaki "high lvl" nem lesz jobb, nagyobb ember...
  • Dodokacsa
    #7437
    ja, igazad van
    téleg szemetek vagyunk, mert mindig köszönünk, normálisan eldumálunk és bevettünk partyba is egy szó nélkül, és nem csak téged, hanem minden magyart, ha nem voltunk tele vagy nem húztunk vkit... de mind1 te jobban tudod...
    szemetek vagyunk
  • pinaszomi
    #7436
    most nem fogok assázni majd ha 62 leszek talán
    de nem fogok egy hungariansot se megölni mert leszarom hogy mit csinánlnak
  • ronesz
    #7435
    majd leolod oket lvl up utan ugyis 1 loves kell nekik kb :)
  • pinaszomi
    #7434
    köszi hogy gratuláltál
    na mind1 én leszarom ki örül most ki nem
    biztos sokan örülnek és biztos valaki nem örül
    na mind1 80% kell a 61 hez és most inkább erre hajtok
  • pinaszomi
    #7433
    ja bocs akkor meg köszönöm neki hogy gratulált ..
  • Dodokacsa
    #7432
    egy ember káröröme alapján nem kéne általánosítani... (amúgy nem is biztos h káröröm volt)
    az öcséden vezesd le, ne a forumon, vagy menj el futni, vagy akármi
  • pinaszomi
    #7431
    ezt meg neked üzenem hogy a kurva anyádat ...
    nem érdekel hogy mit csináltok ezzel az üznetel
    ha meg valaki azt mondja hogy neirkáljak ilyenekt nézze meg mire irtam
    most amugy biztos sokan örülnek hogy most szarban vagyok
    de aki igy gondolja kapja be
    és ennyit a Hungarians rol hogy "tartsunk össze magyarok"
  • pinaszomi
    #7430
    lol 1 reszt az öcsém véletlen tette ki 12kk ért
    az öcsém eddig csak segitett 54 töl a szintek 40% át ő szedte
    és már közös a kari és a saját kariával nem baszik ki
    ráadásul a shortot is vele szedtem közös dropokbol
    annyi hogy egy figyelmetlen balek volt
    de most már mind1 és gondolkoztam télleg nem hagyom abba

  • v150r
    #7429
    senki nem mondta h szánt szándékkal. de ha nem tudja a jelszót, akkor még a véletlen sem történhetett volna meg.
  • ronesz
    #7428
    szerintem is az a valoszinu h az ocsse szant szandekkal adta el a shortot csak azert h rosszat tegyen neki...
  • Chamber
    #7427
    Lol, ezért csak nem hagyod már abba lvl60on.
    Viszont cserélj jelszót és öcsédnek meg ne mondd még1x! xD
    Bár már kismilliószor el lett mondva hogy senkinek ne adjatok jelszót, de úgylátszik nem használ :P
  • v150r
    #7426
    véletlen? lol.
    grat.
  • pinaszomi
    #7425
    sziasztok
    lehet abba hagyom a kalt
    elmentem 2 napra mind1 hova és a lényeg az hogy öcsém véletlen eladta
    a g50 shortom ami featherys volt 12kk ért
  • learner
    #7424
    ja és még vmi, Chintolina ismét enyém, tehát ott is elérhettek ;P
  • learner
    #7423
    1 kérdés, a bogarak d4ben f hánytól érhetőek el? x}
  • Doma #7422
    Bal oldalon a kis ablakban JOIN, elfogadod a feltételeket (kipipálod a kis négyzetet a két kis ablak alatt!)
    Yes, I have read and agree with the terms.
    Azután NEXT
    Minden agree után pipa, illetve legalul mégegyszer elfogadod és megérted a feltételeket.
    Azután NEXT
    Itt kitöltöd a kitöltendő mezőket!
    IDnek ne ugyanazt add amit a karaktered nevének szeretnél majd adni!
    Jelszónak tartalmaznia kell kis nagybetűket és számot is!
    Aztán NEXT
    Email cím megadása, YAHOO nem működik és freemail sem túl szerencsés választás!
    Email megadása mellett CONFIRM!
    Ekkor elküldenek egy úgynevezett secret numbert az email címedre!
    Ezt az email megadása alatti sorba bemásolod a levélből és CONFIRM mellette!
    (pl.: Mailboxos címre fél perc alatt ideért!)
    Ha megvolt mindez akkor alul NEXT
    Ha ügyes voltál akkor egy kis ablak kiírja hogy GOLD MEMBER REGISTRATION SUCCES!
    Ezután bejelentkezel a játékba csinálsz egy karaktert és boldogan játszol!

    IDt/Jelszót/Secret Numbert SOHA SENKINEK nem mondod meg!
  • v150r
    #7421
    mit értesz ez alatt?
  • bsyrex
    #7420
    valaki elmondaná azt hogy hogy lehet pontosan regelni?
  • ronesz
    #7419
    hat eleg szukre sikerult ez a D4 F5 hely szal nem hiszem h itt lehetne irezni oket de attol fuggetlenul 62n is pirosak voltak mar szoval te is tudsz solozni itt nyugodtan :)
  • Chamber
    #7418
    Hehe, grat ;)
    Jólenne már azok lennéknek kék/zöldek, mennék IRezni őket =)
  • ronesz
    #7417
    nem, nem fog vele lelepni azt hiszem :)
    d4 f5 - Demon Patrol
  • Liathan
    #7416
    szép dropp gz hozzá. 2 eset lép fel ilyenkor. 1. rohadt gazdag leszel 2. aki kapta ellopja eladja majd name scrollt használ és verheted a fejed a falba. f hányon találtátok?
  • ronesz
    #7415
    azt hiszem ma megfogtam az isten labat :)
  • v150r
    #7414
    néha szarozik a firefox-al, aztán kell egy citromail-es fiók, több gond nincs asszem.
  • bsyrex
    #7413
    nem tok regelni valaki mondja meg hogyan kell regelni mert nem enged sehogyan sem!

    köszike
  • Chamber
    #7412
    Rebi árak azért annyira nem estek le, most 1,4-1,5M az olcsó kb :)
    Én még mindig 61 vagyok, csak mostmár full fehérben (stick is =)

    cartman úgylátom eltűnt :( Ide még benézel néha cart? elmentél silkezni teis? xD
    Egyre szarabb az idő ottkint, mostmár nemlehet gökorizni annyira, úgyhogy jöhetsz vissza Kalozni :)

    Felhúztam a fél éve kezdett karim Aegen 7ről lvl8ra, próbáltam is írni quick, de épp sosem voltál mikor én :P
    Asszem maradok még Kalnál.
  • pinaszomi
    #7411
    szia quick remélem hamarosan vissza jösz kalozni
    semi különös dolog nem történt .
    60 vagyok ennyi és veled mi van?
    elég ritkán irsz
  • Cingar
    #7410
    Igazad is van meg nem is de ez az en velemenyem.mar eleg reg ota kalozgatok es mar rengeteget fejlodtem rengeteg karival.mikor mar honapok ota jatszol de meg sem olyan gyorsan ahogy te szeretned megfordul a fejedben milyen lehet massal megosztani a karid.hat nekem eszembe jutott ezt te is tudod.nekem legalabb is osztonzo volt hogy "na most elkezdek fejlodni mert mas is segit ebben".megjott a kedvem a kalhoz jol ment.most hogy hunter ujra az ijaszaval jatszik ujra egyedul vagyok kastoron.megtapasztaltam milyen 2en meg milyen egyedul huzni a karit.sztem telleg jobb egyedul kenyelmesebb de csak akkor erdemes ilyenbe belefogni ha minden aron szet akarod rugni mindenkinek a segget es fejlodni orba szajba.
  • QuickHUN
    #7409
    Helló helló :)

    Ninja te se tudod mit akarsz :)

    Mi zu skacok?
    Leestek a rebi árak? menyi most?
    A játék nem csak a csapat hiányzik
    Kicsit egyedül vagyok
    Biztos hogy visszatérek egyszer .
  • v150r
    #7408
    nem kötelező
  • Vninja
    #7407
    Jah igaz h 1edül jobb.de nekem nincs időm1edül jácani most h kezdödik a suli napi1-2 ora alatt 25-26 ra se tudnél lépni pl...meg az nagyon szar érzés h ott ölöm a mad knight kez miközben már a skorpio party ban voltam 3 napal elötte...
  • Csimbi
    #7406
    so hozzáfüznivalóm nincs a dologhoz, csak mivel itt is előfordult, a kedvenc szavamhoz fűznék egy-két megjegyzést :P
    ez pedig a következő: omg, "meghackeltek"

    az emberek nagy többsége ugy gondolja, hogy vki a drága idejét azzal tölti, hogy megpróbáljon betörni egy szerverre, és ellopni az ő drága kariját...
    ezután közölném, hogy ez nem igy müködik, és nem is ilyen sóegyszerü, most gondolom jön a szöveg, hogy persze a multkor is meghackelték a szervert...
    nem, nem hackelték meg, bejutottak a "game server"-be, és tudtak futtatni pár scriptet... az adatbázis server teljes mértékben különbözik a game servertöl, és oda nem jutottak be (ha bejutottak volna, valószinüleg senkinek nem lenne cucca, karija stb...)

    mivel a karid a szerveren tárolódik, ezért ahhoz hozzá nem férhetnek, kizárólag a passod alapján... ezt pedig csak te tudod (jó esetben, kivétel egy két gyermeteg ember, aki megosztja másokkal is), a géped sem tudja...

    ha bármid eltünik, nem tudsz belépni, annak csak egyetlen oka lehet: a karidat a "haverod" lecuccolta -> ez aztán végképp nem hack, vagy felmentél olyan oldalra, ahol kaptál egy keyloggert és/vagy trójait -> esse hack, csak egy ügyes csalás, amiröl csak TE tehetsz...

    tessék nem mászkálni gyanus oldalakra, és/vagy tüzfal + virusirtot használni!
    aki nem érté mit akartam ezzel irni, akkor összefoglalva:
    SENKINEK NEM KELL A KARID, S NEM SZARAKODIK AZZAL, HOGY ELLOPJA, HA HÜLYESÉGET CSINÁLSZ, AZT KIHASZNÁLJA, ÉS ELVESZI...

    ui:
    harmadik lehetőség, hogy kitalálja a passod, mert logikus, vagy mert ugyanaz mint a loginneved...
  • TheRealLoooSeR
    #7405
    Amúgy az ilyen "esetek" mindig elgondolkodtatnak, bennem is megfordult már, hogy talán (esetleg talán), ha valakivel együtt jáccanék "jobb" lenne. Persze nem lenne jobb, max nagyobb lenne a karim sacc/kb 4-5 szinttel, merthát én effentiven napi 1-2 órát jáccok. De, ahogy Chamber is írta lejjebb, ekkora verseny lenne? Sztem mindenki szórakozni jár Kalra (legalábbis én élek eleget :D), ahhoz hogy ilyen kellemetlenségeket elkerüljön. Ehhez mi kell? Jácc egyedül, ne menj fel hacker oldalakra... Sztem ennyi a titka! Igy tudom, hogy ha lassan is, de amit elérek azt én fogom elérni, és az enyém lesz... Ez a Vninja sztori most egy jó kis tanulság volt, de sajna nem az első, és nem is az utolsó. Okosnak kell lenni, és akkor nem fog megtörténni.
  • Cingar
    #7404
    at lehet irni az ID-t?
  • v150r
    #7403
    mi is sajnáljuk.