12892
  • Csimbi
    #7482
    emberek, akik még soha nem kreáltak jelszót:

    - min : 7-8 hossz
    - felváltva betük és számok
    - kisbetük és nagybetük
    - NE ÉRTELMES SZÓ LEGYEN!

    ha van igény rá, csinálok nektek egy free jelszó kreálót, ami véletlenszerüen generál nektek egy kódot...

    (semmi személyeskedés, ezt csak azért irtam, mert elég furcsa, hogy vki kitalálja a másik jelszavát)
  • Chamber
    #7481
    Hmm, nekem vmi DariusHUN (akiről fogalmam sincs hogy kinek a hányadik karija) irogatott a játékban hogy HUN scammer vágjam ki guildból. OtiHUN meg nemsokkal előtte írt hogy nézzek fel SGre ha ráérek. Majd ha lerendeztétek ezt a dolgot és tutira megvan (úgysem lesz amíg 1 karinak nem 1 gazdája van) hogy ki nyúlt le kit akkor szóljatok. (mondjuk Chintolina/learner, neki még hiszek :)

    De szép is lenne ha mindenki bírna végre választani magának 1 karit amivel nyomná rendesen. Akkor ez a sok f@szság soha nem történne meg. De ilyen úgysem lesz :P
    Szal további jó scammelést az 5ös "baráti" csoportokban 15 közös karival játszó egyéneknek xD Sok sikert a nyomozáshoz ha vmi eltűnik.
    (learner ez most nem rád vonatkozik, hiszen te nem direkt osztoztál a karin. Te csak találj ki vmi bonyolultabb jelszót legközelebb =)
  • Chamber
    #7480
    ÁÁÁ, és én nem virítok ott szép fehérben
    Valld be hogy direkt ezért nem szóltatok!
    Vagy csak épp nem voltam online/nem értem rá (mindig csak az IR party :). Azért jó kép
  • learner
    #7479
    Nos van itt 1 kis bejelenteni való :) tudom tudom, én hibám bla bla bla... de kedves HUN barátotok 1 baszott nagy scammer. sikerült kitalálnia véletlen h mi OtiHUN kódja és szépen elvitt mindent a kariról, 70k-t kivéve. Hát sajna ilyen scammerekből áll a világ... Na most úgy vagyunk h Chintolina pénzéből fogom valószínűleg felruházni megint Otit, majd kiderül mi lesz...
    Milyen jó ha az embernek több karija van ^^
  • ronesz
    #7478
    meg szerencse h harman hattal allnak :)
  • THeArrow
    #7477
  • sp5
    #7476
    http://img147.imageshack.us/my.php?image=mloq8.jpg
  • sp5
    #7475
    proba :P
  • Curbuncle
    #7474
    Feel the shit, smell it. You'll know it's Kal.
  • v150r
    #7473
    igen, de gondolom nem akar nulláról kezdeni egy másik mmorpg-t, na meg nem mindenkinek tetszenek ezek az újhullámú mmorpg-k.

    sok beta-t teszteltem, egyik sem adta vissza azt a feeling-et, mint a kal.
  • JohnnyFirpo
    #7472
    1 Amennyibe 2 exp ko kerul, abbol mar elo lehet fizetni egy normalis jatekra.
    2 2 exp ko melle meg rebi, meg ha talizni akarsz kell poliko.

    Szal lehet szamolgatni.
  • Csimbi
    #7471
    egy rövid történet a magyar bankokról:

    végre megkaptam régóta várt webkártyámat, amivel venni akartam ezt-azt a kaloldalról...sajnos hamar kiderült, hogy a magyar bankok fényévekkel vannak lemaradva külföldi társaiktól

    idén januártól a mastercard egy uj biztonsági rendszert vezetett be (SecureCode), melyhez lassan már minden ország minden bankja csatlakozott, kivéve kis hazánk bankjait...

    enélkül sajnos vásárolni nem lehet, szóval adtam a szarnak egy pofont
  • Csimbi
    #7470
    egy kicsit kiegésziteném :
    a Naraeha-n sokkal több a hacker csaló mint a Haninon :P
    az ujon megy az 1Hit hack, kinyirták a queen-t is stb... szal ott egy kicsit más a világ
  • Dodokacsa
    #7469
    mindkét serveren van lag (reggel és éjszaka nincs) meg tök ugyanaz a 2 server, csak mások az árak meg talán a Naraeha-n kevesebb a "hacker" mint a Hanin-on
    magyarból sztem a Hanin-on van több de nem tom, én is plz ott jáccom

    ha vmi kérdésd van akkor a fórum tetejei képre katt^^, ha ott nem találod akkor meg itt a fórum, vagy gémben írj vkinek (@karakternév üzenet)
  • kastil
    #7468
    Már szedem is, egy probat meger. /képek/video/graf/ alapjan nekem teccik', melyik serverre erdemes mennem? sok magyar, kicsi lagg, stb....
  • v150r
    #7467
    igen, nem?
    pl? :D
  • SigaDragon
    #7466
    Hello mindenkinek!!
    Csak anyit szeretnék mondani hogy vagyis kérdezni , hogy Chambi dobtok-e ki új verziot KalEncik...... Ha igen mikor???
    Ya igen egy gondolat: FEKETE LISTA (Akik a dropokat behuzák!!) vélemény???
    Szerintem nemrossz őtlet!!!

    YA igen Pina Leszmég G50-venes dropot vagy Lehet 55-ös és akkor megint szép a világ!!!
    (Ya igen nem örülök neki hogy megint ment a hü****ég!)
    Vannak fontosabb dolgok!!!
  • ronesz
    #7465
    jah azt is megkerdeztek anno h mit akarunk a D4el kapcsolatban es hat a drop rate noveles is azota jon :)
  • Csimbi
    #7464
    nem tudom ki mennyire figyeli az eseményeket a hivatalos weblapon, de érdemes megnézni az új szavazást :P
    ezek szerint lesz egy uj (3.) szerver is, kiváncsi vagyok azon mennyi lagg hack stb lesz...
  • Dodokacsa
    #7463
    ha ennyire böki a szemed, akkor fogd meg és töröld...
  • Doma #7462
    Megint sok itt a paraszt aki nem érti meg hogy nem vagyunk kiváncsiak a személyeskedésetekre.
    Szánalmasak vagytok
    Minden héten ideállít valaki hogy meghekkeltek, átvertek, lehúztak... stb stb.
    Kicsit gondolkodjatok el, hogy nem fogtok félreérthető válaszokat kapni, ha nem teszitek a hülyeségeteket közszemlére! Azon sem árt kicsit rágódni hogy minek a következménye a helyzet amibe kerültök.

    Beszéljétek meg guilden belül és akkor nem fogjátok megkapni hogy: Balek vagy wazze!
    Jah és nektek sem kell válaszolni rá hogy qrva anyád és társai...


  • v150r
    #7461
    no comment.
  • pinaszomi
    #7460
    én nem mondtam egyáltalán hogy leassázom
    ja és v150r bocs tegnapiért télleg ideges voltam és már megbántam amit irtam
    de mondjuk amit nagy nehezen megszerztem öcsémel és veltlen elbaszta
    persze hogy ideges voltam de már elfelejtettem az egészet
    már az a short nem lesz az enyém 12kk ért
    na az a lényeg télleg bocs és köszi a gartokat a 61 hez de még 60 vagyok és remélem nem lesz harag senkivel
  • Chamber
    #7459
    Hehe 32 új hozzászólás... gondoltam talán lesz vmi értelmes olvasnivaló, de megint csak a szokásos anyázás :(
    Grat a 61hez pina ha már megvan! Elég szép criteket lehet lőni onnan már
  • DamageAdept
    #7458
    Nah jó látni hogy értitek a lényeget, sajnos még tuskóbb módon nem tudok fogalmazni úgyhogy megértsétek, szóval nem is írok sztem ide többet, csak untatnám magamat. Éljetek boldog lelkiszegénységben.
  • learner
    #7457
    lol... már megint a vita :/
    pina, sajnálom azt a shortot de télleg, tom h nehéz volt összeszedni... de azért a kalt ne hagyd abba, vkivel kell beszélgetnem :)
    sok sikert a 61hez, ha megvan már akkor meg grat.
    további szép napot :P
  • v150r
    #7456
    úgyám.
  • JohnnyFirpo
    #7455
    Szeressük egymást gyerekek :)
  • v150r
    #7454
    dehogynem
  • Dodokacsa
    #7453
    nem biztos hogy így elöbbre fog jutni a "beszélgetés" ha konstans "anyázás" folyik
  • v150r
    #7452
    igen, tudom, nekem meg a kurva anyámat.
    (te tényleg ennyire hülye vagy?)
  • Dodokacsa
    #7451
    te meg Arrow azt értsd meg, hogy attól még h vki x. szintű nem lesz nagyobb ember, ez egy játék, nem valóság
    "ha beszólsz leöllek/leassázlak" mentalitással nemtom mire jucc a való életben...
  • Dodokacsa
    #7450
    a "high lvl"-t irónikusan értettem... irónia, miaz? :P
  • ronesz
    #7449
    "kinek törjem el a lábát b×sszátok meg?" "nem is lehetnétek gyerekesebb unintelligens faszf×jek"
    koszi h rendet teremtettel bye
  • ThedarkmanHUN
    #7448
    Mi a makk folyik itt? Nemérdemes ien hülyeségeken veszekedni, pinaszomi nem a te hibád h eladta a tesod 12mil-ért hanem az övé hogy nem figyelt de ha meg szándékosan csinálta az bizta hogy a helyedben beverném a pofáját!De sztem NEM VOLT SZÁNDÉKOS...
  • pinaszomi
    #7447
    légyszives olvasd vissza ki irta ezt az assázást
    kihozta fel?
    és ki akar assázni
    utána szorakozzál velem előre is kösz
    és utána egy bocsámatot kérhetsz
  • DamageAdept
    #7446
    És ha lecsapja egy ütésből? sokra megy vele. igazad van hatalmas kibaszás lehet, jajj. be se lépek a játékba amíg pina abba nem hagyja mert lefog mindket asszázni ha beszólunk :O:O:O kinek törjem el a lábát b×sszátok meg? hagyjátok abba a nagyképű lvleskedést mert nem is lehetnétek gyerekesebb unintelligens faszf×jek de grat hozzáés. köszönöm előre is.
  • pinaszomi
    #7445
    te meg gyere vissza kalozni
    és beszélünk
  • pinaszomi
    #7444
    na neked meg nem irok semmit mert te egy seg vagy ennyi
    én forditott esett be nem gratulálnék neked
    de végülis a legszebb öröm a kár öröm igazad van
  • ronesz
    #7443
    de meg mindig magasan o nez ki a legnormalisabb hungarians tagnak azok kozul akiket eddig megismertem :P