12892
  • Chamber
    #7645
    Az persze.. lvl78 xD
    Felveszlek MSNre, de ne számíts rá hogy sokat fentvagyok :P
    Éjjel-nappal Kalozom most kb, MSNre akkor szoktam menni ha vki szól hogy menjek (nemsűrűn).
  • v150r
    #7644
    sztem haninon több magyar van. ott próbálkozz. kérdés van, írd be, válaszolunk.
    killer... ez a lvl78 ez kissé érdekes nekem :D
  • Killer18
    #7643
    Hello all!
    Kb. 7-8 hónapja nem játszottam már a Kallal, de azóta is minden nap meglátogatom-e fórumot, és ismét kedvet kaptam ChamberHUN írásaiból.
    Nemtom miért... biztos mert régebben jókat partyzgattunk.
    Épp ezért légyszives Chamber, vegyél fel msn-en, mert már vhogy eltűntél a partnereim közül, címem: [email protected]
    Köszönöm előre is, meg még 1-2 dolgot szeretnék veled beszélgetni.
    Amúgy characterem: KilleR18 [Magician, LvL 78, srv: régi ]

    Köszönöm, sziasztok!!!
  • atiati
    #7642
    Most bukkantam erre a játékra. Ha kipróbálnám, melyik szerverre érdemes menni, hol van a legtöbb magyar?
  • v150r
    #7641
    wow. megújút az sg.
    milyen szerver ip?
  • ThedarkmanHUN
    #7640
    Valaki megtudja mondani az offical server ip-jét?
  • ThedarkmanHUN
    #7639
    Segiiiiitsetek nem enged regisztrálni:\ Vkinek vmi ötlet? (Iet ir ko hogy "Incorrect path" pls vki help me
  • JohnnyFirpo
    #7638
    Semmiben. Haverommal tok hetvegen partyzni o lvl 3x meg en is. Hetkozben meg ritkan jatszok ennyi.
  • QuickHUN
    #7637
    Jézus :)
    És ez miben lesz jobb ? vagy miért?
  • JohnnyFirpo
    #7636
    Nem ijjasz:)
  • QuickHUN
    #7635
    :)
    Ja halloflame :)
    Játékra gondoltam ,hogy mással játszik :)
    Natrak fogadjunk knightot kezdtél :)
    Tegnap nekem is eszembe jutott ,hogy folytatnom kéne a Cuci knightomat,36 os de mire 50 es lennék jó pár hónap megint.
    Knight Natrak?
    Pedig f6 on én magam is sokat csináltam partyt ,ha elsőnek mész oda akkor minden oki sztem .
    Mik ezek az uj lángoló kardok ,meg ilyenek?
    Milyen tulajdonságokkal lett jobb,és az archerek ezáltal könyebb lett?
    Grat mindenkinek a szintlépésekhez:)
  • JohnnyFirpo
    #7634
    Üdv Quick! Én meg uj karit kezdtem unalmamban:)
  • Chamber
    #7633
    Ja spy ottvan már egy ideje, mert nálunk nemtalált partyt, D3F6 partykba meg nemigazán vették be mások, mert ally/guild party volt mindig. Meg war-ra is szeretne járni, mimeg nemnagyon tudtunk nevezni mostanában, úgyhogy spy elment HALLofFAME-be.
    Megszűnt nemrég a RoyalTombArmy guild is (voltak velünk sokat allyba) :(
    Onnanis mentek sokan HoF-ba, szal elég sok haver van már ott xD
  • QuickHUN
    #7632
    Na ennek igazán örülök,spy hol van ? hofban ?
    valamit elfelejtettem volna ?
    öregszem :)
  • Chamber
    #7631
    Hát én hajtok a stormokra mostmár :P
    spy HoFban továbbrais (tegnap lett 62)
    cartman még nemjött vissza mindig :/
    sebes, blonde, jadis nálunk.
    War-ra megint nemsikerült nevezni, túl sok volt a stormmage assa főkapunál xD Majd legközelebb másiknál próbáljuk :P
    Guild eléggé fullon van, és már alig van inaktív akit kirúghatnék. Szal a lvl limitet emeljük 40-re most! (akivel már lebeszéltem rég hogy 35től jöhet azokat még bevesszük, HA tudok még helyet csinálni majd!) Egyre több az 50+ 1ébként :)
    Ally van fasza általában, csak be kéne már jutni war-ra 1x.

    Én személyesen geonnal nem állok most olyan jól mint szoktam, de a rebirthre meg XP kőre valót vmi kis droppokból eddig még mindig sikerült beszerezni =)
    (tegnap G50 kn chest IR partyban = 16M fejenként, ez most nagyon kellett)
    Szintén tegnap: sikerült meglépnem a 63-at van új Thunder skillem... majd tesztelem assán ha találok :>

    Guildpartyk hiányára még sajna mindig panaszkodnak (jogosan!), de hát nehéz összehozni sztem. Az 45-55 körüliek egyre többet próbálnak partyzni azért D3ban ahogy látom :)
    Ha nem lesz megint egy tömeges 50+os "csináljunk új guildot páran" elvándorlás akkor még akár lehet is vmi jó végre a guildból =)
  • QuickHUN
    #7630
    Na hi

    OFF
    Hát nem tok nagyon mit mondani,még silkroad de elég nehéz lett itt 45 fele azért,2 nap egy szint :)
    Lassan értek már mindent alakulok lővé szerint is ,és jó karit választottam sztem,gyere pillants át :)
    Jövőre építkezünk nem sok idom lesz tolni semmit ,talán a talicskát azt dögivel :)
  • pinaszomi
    #7629
    szia quick

    ja nyomom még de nem az ijászomal
    de még nem tudom hogy lesz
    1 honapja szarakszik a gépem az uttobbi 2 napban meg egy az egyben szar volt most ujra raktam mindent a gépemen most töltöm a kalt
    remélem most már jó lesz
    és veled mi van quick?
  • QuickHUN
    #7628
    Hello hello

    Mizu skacok?
    Csimbi megy a kal-vásárlás?
    Ha visszamennék kéne vagy 500 millért vásárolni geont :)full g 50 be volna értelme :)
    Skacok hogy vagytok mizu ? ki nyomja még ?
    Spy?
    pinaszomi
    chamb
    jadis
    blonde
    sebes
    ?
    War van ?
    meséljetek már mert kaptok egy fülest:)
    Tessék írni ide ,nem hiszem hogy senkinek nincs kérdése .

    Cartman mivan veled merre vagy ?
  • Csimbi
    #7627
    KalEncy frissitve, letölthető a magyarlovagok oldalról!! 1.01.16
    - minde kasztnak engedélyezve vannak az adható buffok...
  • fakundo
    #7626
    thx mindenkinek
  • Dodokacsa
    #7625
    ha egy accounton van a 2 kari akkor a storage-nál nincs jobb megoldás ^^ ugyanis egy acc-hoz van egy store, amit mind a 3 karid használhat :P (storage keeper van minden városban)

    ha nem egy acc, akkor elöttem már leírták, hogy mit hogyan ^^
  • Chamber
    #7624
    FL msghez lvl21 kell, ezért kellett kidobálnia magának sztem :P

    @fakundo
    Amit meg kidobálsz földre, azmeg elég hamar eltűnik ha otthagyod, szóval ha először a kardot meg az 50Kt dobtad ki akkor vszínű simán eltűntek mire visszaértél másik karival, a többi cucc meg még épp nem.
  • Doma #7623
    Vagy postázd magadnak Friend Listtel. Igaz kicsit költséges ha több cumót küldesz, de legalább biztonságos.
  • Killer18
    #7622
    @fakundo#7621

    Hali, sztem nem a szerverrel volt a baj, hanem tényleg lehet elvitte vki, mert énis csináltam már így csak én 1 perc alatt mentem be egy másik karimmal mert anno még nemvolt sok ramom, így csak nyöszörgött a gép, de akkor még mindig ott volt.

    De adok egy tanácsot: ne így csináld ahogy csináltad, mert látod elvesznek véletlen cuccok is, hanem Trade-el, úgy biztonságos 100%-osan!!!
    Igaz már 8 hónapja nem nyomtam, de attól még emlékszel vmire.
    (régi szerver: lvl48 Magician , KilleR18 nicknévvel :) )

    ui.: üdvözlök mindenkit ismételten...
  • fakundo
    #7621
    azért választottam naraeha-t, mert volt egy mágusom 14-es szinten, és kb 3 hónapig nem játszottam a játékkal(ott haninon voltam), fellépek a szerverre, és mit látok, minden cuccom köddé vált. "se pénz, se posztó" a karakterem még most is megvan, de fegyver páncél és pénz nélkül cseszhetem az egészet, s én nem vagyok az a kéregetős fajta!
    naraeha-n van még egy lovagom 12-es szinten, s egy kietlen helyen mondom feltöltöm egy kicsit a lovagot cuccokkal(az íjászomnak volt egy kevés pénze, fegyvere páncélja fölöslegbe:))az íjásztól kidobáltam a cuccokat, beléptem a játékba a lovaggal, és egy g33+2-es kard szőrén szálán eltünt, úgy 50000 geonnal együtt, persze a quest cuccok, small medicinek, egy g29 es stick(alap, eladásra az is jó)s még egy pár dolog megmaradt furcsamód! közel és távol senki sem tudta felszedni ez tuti, ugyanis Narouthnál a viz mellett a nagy baszott fejek környékén van egy út, melynek a végére vittem mindkét karakteremet, oda ahol a madár sem jár, és 15 mp alatt váltottam karakert, vagyis a kib... szerver szórakozik szerintem:( na ennyit a panasznapról:)!!!!
  • Dodokacsa
    #7620
    nm
    jah Naraeha
    amúgy ott is van magyar guild és tuti szívesen látnának ott is^^
  • fakundo
    #7619
    köszi az infot mindkettőtöknek

    Dodokacsa:kössz a guildos lehetőséget, de naraeha-n vagyok
  • Dodokacsa
    #7618
    a red tiger a legjobb, de a chultae olcsóbb. ár/min arányban jobb a chultae. a yellow akármit meg nem vedd mert az nagyon ratyi. ahgy v150r mondta ha tuningolsz MINDIG nyomd fel az esélyt 100%-ra, mert 99.9-nél is eltörik. staggering blow nagyon jó skill "életed végéig" hasznát fogod venni. ha sok a medid üss lilát G42-ben, ha nincs pénzed gyakj sok sárgát, narancsot és gyűjtögess.

    ha vmi kérdés felmerűl tőlem gémben is kérdezhecc a nevem lentebb láthatod (kedd és hétvége kivételével du általában fentvok)

    ha guildbe jönnél a Hungarians lvl 30-tól szeretettel vár
  • v150r
    #7617
    revikőtől nem törhet el a fegyver. akkor törhet el, ha a success % nem 100 és úgy akarod belehúzni az eb-t. akkor eltörhet és el is törik.
    íjjakról igazából nem tudok tanácsot adni, mert sosem toltam archerrel úgy igazán. hasonlítsd őket össze, egyik több otp, másik több sebzés, válaszd azt, amelyik szimpi.
    archernek nagy előnye a staggering blow skill. vegyél magadhoz úgy 500-1000 mediummedit, és menj ki pirosakat ölni, esetleg még a lilákkal is megpróbálkozhatsz. mondjuk a siker attól is függ, h milyen armor van rajtad. fullg42-ben már lehet esélyed a lilák ellen is.
  • fakundo
    #7616
    Bocs, nem akarok itt állandóan kérdezősködni, mert hiába vagyok 28-as szinten, attól még amatőr vagyok! Viszont kérdezném, hogy mit ajánlasz a g40-es íjak közül, melyiket érdemes leginkább beszerezni? Van ugyebár a chultae, a yellow tiger és a red tiger bow, s még legalább 10 szintet kell ugranom, hogy egy kissé magasabb kategóriájú fegyvert vehessek, addig viszont nehéz boldogulni 180-250 ex.-et adó szörnyekkel szemben. nincs már kedvem predatorokat, meg ghostokat pusztítani!
    egyáltalán ezen a szinten mit érdemes beszerezni, hogy nagyobb lehessen az esélyem a túlélésre?(150-200 medium med.-del megyek vadászni, de sokszor még az sem elég:))(az agilitym:63, hp:50, strenght:50, wisdom:18)
  • fakundo
    #7615
    az íj +6 confirmatory chultae bow volt, +2 wisdommal és 1-ről a 2-es szintre történő lépése 46%-on állt (explosive bow) csak stone of rev-et akartam belepakolni és nem én taliztam anno, hanem vettem!
    viszont a mostani íjamat (+10 c. bow) sikerült 8 stone-val upgradelni, így az már 6>7 26%-on áll, viszont ezt már nem merem tovább cuccolni, mert félek ez is elcsesződik. elfogyott a pénzem:)!!
  • v150r
    #7614
    grade? raktál bele attack talit? felment 100%-ra a percentage of success?
  • fakundo
    #7613
    volt 2 íjam:)az egyiket sikeresen kicsináltam, fogalmam sincs, hogy miért baszódott el, pedig csak tuningolni akartam stone of rev-el. elszállt, nincs többé, a francba:(
  • fakundo
    #7612
    köszi az infot
  • v150r
    #7611
    fort*
  • v150r
    #7610
    2.: blacksmith-nél (gortban a storage mellett áll)
    3.: a contribution pont gyakorlatilag semmire nem jó, guildeknél fontos, mert x összegű contri kell egy egy újabb guild szint meglépéséhez - a beadott xp-n kívül-.
    4.: ha a tojás eléri a g11-et, akkor fog átváltozni és a skill ablakban a "baby transformation" skill-el tudsz majd átváltozni
    5.: 30-as szinten lesz egy event, ahol archer/knight/mage trinketet kapsz ajándékba plusz statokkal. a sima g0-s trinketbe tow-ot húzhatsz bele, de sztem azt majd inkább az apperentice trinket-be told bele. a sima trinketeket/ringeket/belteket törd be a blacksmith-nél revisionkőbe, vagy add el őket private shopban.
    6.: ilyen kifejezett site nincs, de elkezdtem írni egy átfogó leírást a játékról, a rendszerről, és úgy en bloc mindenről, majd lassacskán befejezem.
  • fakundo
    #7609
    Sziasztok!

    több kérdésem is lenne:
    1.: a KalEncyclopediához kell a Michrosoft.Net Framework 1.1-es verziója. Az enciklopédiát fel tudom telepíteni, de nem lehet elindítani az exe-t.
    2.: a stone of revisiont hol tudom betenni a fegyverbe (a mixmesternél_giant bird_nem lehet, csak talizmánnal cuccolni)
    3.: mire való a constribution point
    4.: archer vagyok, és 5-ös színtű az ancient pantherem, viszont halvány lila fogalmam sincs, hogy mi kell az átváltozáshoz, küldetés talán, vagy valami más? 28-as szinten vagyok.
    5.: van ugyebár a "trinket", van egy G 0-om:), de nem tudom mire való, fejleszthető e csaták során, vagy ezt is csak talizmánnal lehet megbütykölni?
    6.: van e olyan magyar honlap, ahol adott esetben a kérdésekre választ is kaphatnék?(a kalhun.lapja.hu és a magyarlovagok.uw.hu erre alkalmatlan)
    Ha valaki venné a fáradtságot és válaszolna a kérdéseimre, megköszönném!
    PM: [email protected]

  • v150r
    #7608
    nah mizu? nem hekkeltek fel senkit sem az elmúlt 4 napban?
    nem loptak le senkit? nem kaptatok semmit? ez furcsa :)
  • Dodokacsa
    #7607
    köszönjük Mester!

    de sztem ha már vki letölt egy 3-400 megás klienst, azt felteszi, beregel a gémre, elviszi a kartit x. lvl-ig, akkor sztem tudja azt, h mi az a letöltésvezérlő...
  • Apritok
    #7606
    SpeedFire-t meg lelopták LoL