12892
  • Apritok
    #7605
    Hi!Ha megszakad akkor használjatok flashget-et mert ha megszakad akkor ez a program onnan kezdi tovább tölteni ahol megszakadt:D
  • Chamber
    #7604
    Akinek nagyon szar az uw, ittvan FileFronton is: >> KalEncyclopedia v1.01.15 <<
  • learner
    #7603
    bocs a duplapostért véletlen kétszer kattoltam a mehetre.
    na de harmadjára lejött az egész :D telepítem :)
  • learner
    #7602
    le :S
    2szer is megnéztem, de azért leszedem harmadjára is :)
    Syro, neked is üdv
  • v150r
    #7600
    üdv
  • Syro
    #7599
    Üdv néktek egy ideje már én is tolom a KAL-t de csak most találtam rá erre a kis fórumra :)
  • Csimbi
    #7598
    lejött az egész? 5.47 Mb...
    (néha nekem is megszakad a letöltés az UW-röl, nem tudom miért...)
  • learner
    #7597
    a kicsomagolás 37%nál csődöt mond nálam :S tipp esetleg h miért van?:o
  • Csimbi
    #7596
    nah, összeraktam a programot az adatbázissal, lehet tölteni egyben :P
    http://magyarlovagok.uw.hu/KalEncyclopedia/KalEncyclopedia.rar

    elvileg minden müködik, de pl vaga berserkjét vki letesztelhetné, hogy jól számolja-e...
  • Chamber
    #7595
    Ha vkinek nagyon hiányzik már a D4 droplist, akkor az leszedheti az új adatbázist külön innen.
    Ha leért akkor csak másold be oda ahova a KalEncyt telepítetted és írd felül a régit vele :P (A saját mentett karikat exportáld mert különben elvesznek!!!)

    A Queen dropjaiból nincs meg minden (pl G60 nincs a droplistben), de a többi jónak tűnik sztem.
  • Chamber
    #7594
    A legújabb KalEncyclopedia (v1.01.14) ittvan, mivel a tar.hu szarakodik már egy ideje.
    A D4 droplist még nincs bent!!! Nem értem ma rá semmire megint :/
    Majd talán holnap összehozom :P

    Ebbe Csimbi belerakta minden kaszthoz a magára aggatható saját buffokat a karitervező részhez. Csak ki kell pipálni mi legyen aktív a karin. A kari skilljeit veszi alapul, tehát ha mondjuk nem adtál még ref-re a skilleknél és kipipálod, akkor nemfog még adni semmit, ha viszont már G5 refnél vagy akkor megadja a +56 dmg-et a stat lapon ha kipipálod.

  • Apritok
    #7593
    bazze miért ide írja
  • Apritok
    #7591
    Hi!Jakuza pls vegyél föl msn ha van neked [email protected] kössz
    akkarok veled dumálni
  • Apritok
    #7590
    Hi!Jakuza pls vegyél föl msn ha van neked [email protected] kössz
    akkarok veled dumálni
  • Dodokacsa
    #7589
    D4 droplist :PPP ide vele xD
  • Chamber
    #7588
    Sztem az összes karival ami most top100ban többen játsszanak :P
    Najó lehet 1-2vel nem.

    Csimbi temeg mondd már meg holvan most a legfrissebb KalEncy, mert kaptam D4 droplistet, és bele kéne rakni az adatbázisba. Addigis nekiállok szórakozni vele...
  • Andr3j
    #7587
    Nem semmi kis lista.
  • Bucser
    #7586
    SZASZA nem egyedül játszik.. ha megnézed szinte 0-24-ben van bent vele valaki és folyamatosan grindel...
  • Csimbi
    #7585
    emberek, ezt nézzétek meg :P
    http://fotkigrecja.republika.pl/ranking.htm

    egy évvel ezelőtti ranking a hanin-on...
    érdekes, hogy ekkor már voltak 63-as karik, és ők egy év alatt léptek 7-8 lvl-t, miközben itt pl SZASZA nincs is fent az első 100-ban..
  • vaPuMarci
    #7584
    Akarom mondani így:
  • vaPuMarci
    #7583
    Hát nem szűnt meg...




    Én csak így...
  • ThedarkmanHUN
    #7582
    7 king toibol egyik se ment bele kingnek ^^
  • ThedarkmanHUN
    #7581
    Kár hogy ez nem offical serveren volt és már megszunt a server:( a g59 kard sem hanyagolhato ^^ pedig itt várt egy g56 rash 12/11 bow :(
  • Apritok
    #7580
    gyenge vagy mint a tavaszi Gerle fing
    jó a neved:MagyarIjasz lol:d
  • ThedarkmanHUN
    #7579
    Igy nézek ám ki :)
    [IMG][/IMG]
  • Cnensus
    #7578
    törölt hozzászólás
  • Apritok
    #7577
    Hi!már nem nyomom Djdoubledoor-t
    kell a id pass megadom mert sose tudjátok mijen karit veszek föl alaknak:D
    mert nem lopkodom kezdjűk ott
  • Curbuncle
    #7576
    Szia Dozen,

    Megkapod az én pantherem-et (18 vagy 19), mivel már régóta nem játszottam vele. Majd vasárnap este átküldöm, mert csak akkor leszek fent. De kérlek ne add el és vigyázz rá.

    Addig is HF.
  • Cnensus
    #7575
    halika mindenkinek, nah lepucoltak akk télleg mind a 6 kariomat -.-'
    dodo tol kaptam full armort meg egy kardot, mostmar csak egyetlenegy kérésem lenne akinek van barmijen kis xar allatkaja ami nemkell azt ha nekem adná annak orulnék, max 1milkat tudnék érte adni...
    DozenKeramara a nevem a jatekba.
    nagyondenagyonjolenne ha valhogy visszaadnak a cuccaimat-.-'
    tigris g18 50%, madár g6os madarka, panther g16os, +sok kistojasok kb 2-3. , knight savage truth sword xarrátuningolva pont olyan volt siganak is csk asszem nekem volt+1otp vel tobb benne, 3 str öv, 4str gyuru, healthy knight trinket, +2agy ijjász full g42, healthy knight armour g46+ fullset, arch trinket, +2intes mage kesztyu és cipo g42 +fullset, egy rakat g46os cucc ijjasznak magénak bekészitve,, 10Milka koruli pénz, rakat halm ,5k medi , 1k halászhálo^^, sok stick g37 expert solaros stick, na szoval sokminden ment a picsába csak azé mert nemvoltam 4-5 honapot szval bekaphatja a kal....
    2 knight 2 mage 2 ijjasz karim van amugy, 1 accot meg elajandékoztam öcsém haverjanak.
    szval ha valkinek lenne felesben valmi tojasszeru képzodménye azt megkoszonném
    tovabbi fantasztikus szorakozast ezzel a kibebaszottul idegesito jatekkal mindenkinek^^
    köszönöm :)
  • THeArrow
    #7574
    Olympus szerver, A4tech néven :P
    21es pure str/glavie
  • QuickHUN
    #7573
    OFF

    Már 40 es,1 honap alatt 50 nek is lehet lenni pedig,sajna nem sok időm van ,hol nyomod?
    Sok embernek jo volna ha felemelnék a a lvl maxot 70-ről 100 ra,sok a 70 es emberek már nem tudnak szintet lépni:)csak sp pontot kapnak .

    Nyomjátok skacok,jó játékot mindenkinek,

    Cartman te merre csavarogsz?
  • v150r
    #7572
    nem basztál át senkit, soha, nem törtél fel senkit soha, aha, jó, elhiszem.
    csak azt nem értem, hogy akad a közösségben néhány olyan ember, akit kicsit jobban ismerek, és adok a szavukra. ha ők azt mondják, hogy aki veletek üzletel, az valamilyen módon mindig rábasz, akkor szerintem érthető, h a közösség nagy része egyrészt rajtatok röhög, másrészről pedig abszolút megbízhatatlannak tart titeket.


    _szánalom_
  • learner
    #7571
    aha... xD
  • Apritok
    #7570
    Na Tisztázom az ügyeket nem vok Hacker mert még nemtörtem be semilyen rendszerbe és programba és pass-t is csak a gépemen ütötem ki szal jobb lesz ha abba hagyátok mert ha én lennék hacker akkor msn en már pl: annak a szar keverő gyereknek a neve : Anyad tanul vag mi na az egy szarkeverő mert amit msn beszélünk nem ide kell föl tenni kis faszopó
    mert akinek benőt a feje az nem mutogat semmit ami személyes ezért is törlöm most...oké meg is van mert az ilyen emberektől lesz szar ez a játék
    menyetek ti inkább tört kalra az való nektek
  • Apritok
    #7569
    cs itt vagy?
  • THeArrow
    #7568
    omfg már 40es vagy?xD jó haladsz :P
    btw én is silkezek
  • QuickHUN
    #7567
    Haha Jézus mi megy itt:)
    Őrület hogy még mindig nem tanultátok meg : ne adj emilt ami letoltődik a gépre és főleg ne adj msn címet :)
    Ha suli is van akkor se add a karit oda másnak mert annak anyi .
    Na de mindegy .
  • Csimbi
    #7566
    nos, örömmel közlöm mindenkivel, hogy sikerült az első KalCash feltöltésem, ugyhogy ezentúl tudom teljesiteni az ilyen irányú kívánságokat!
    páran már irtak, hogy érdekelné őket a dolog, akinek még aktuális, az keressen meg priviben itt, vagy a a gaméban (Meriel, TirandA)
    az árakról annyit, hogy 1 KC = 27 Ft (ebben bent van a kezelési költség és a dollár árfolyamkülönbség is)
    szal akkor ime:
    - Rebirth 79 KC (5db)
    - Polishing 59 KC (5db)
    - SOC 199 KC
    - SOB 159 KC
    - EXP Stone 59 KC
    - Saving 29 KC
    - Movings 19 KC (20db)
    - Horn 9 KC (10db)

    ha vkit más is érdekel, természetesen megoldható
    (pénzt személyesen, aki helyi, a többieknek postai uton levélben, vagy csekken)
  • ThedarkmanHUN
    #7565
    Ecsim ez buzi:D
    "akkor nemismerted a NiGhTmArEHUN nevü karit?
    Már nem vok lázas de azért hétfőn alázás üzenete:
    de
    Már nem vok lázas de azért hétfőn alázás üzenete:
    beszéltem vele
    Már nem vok lázas de azért hétfőn alázás üzenete:
    át is basztam 600k val
    "
  • v150r
    #7564
    ahogy elnézem, még skizofrén is