12892
  • ThedarkmanHUN
    #7686
    Csodálkozol?:O
  • DamageAdept
    #7685
    én meg banolva lettem az értelmes emberi lények köréből
  • DamageAdept
    #7684
    amugy témánál maradva, Typhoon1993 dobva lett a guildből ha jól tudom - csak egy kis pletyka
  • DamageAdept
    #7683
    de most miér? neked még nem volt olyan hogy hétköznap van és elfogytak a gyógyszereid??? - mellékesen szeretném bevezettetni a tabletta formájában kapható xp-t vagy skill pontokat
  • v150r
    #7682
    sztem kommenttörléseses gyanúsos a szitu.
  • DamageAdept
    #7681
    AscyrA erd-ész akar lenni xP
  • DamageAdept
    #7680
    AscyrA erd-ész akar lenni xP
  • DamageAdept
    #7678
    abbahagyjam?:)
  • DamageAdept
    #7677
    Ellenzett rikoltó dobostorta
  • DamageAdept
    #7676
    vagy: Energetikus reflexíj diszkurbáló windóz xp
    vagy: Elsősorban róka dicsérő w
    vagy: nemtoom
  • DamageAdept
    #7675
    Eleve redundáns dekonjunktúra. szerintem
  • JohnnyFirpo
    #7674
    Mijaza "Erd windows Xp" ?
  • Ascyra
    #7673
    Hogy kell az Erd windows Xp-t használni*
  • Ascyra
    #7672
    Sziasztok!
    Éppen h visszatér az ember és máris ilyen képet lát.:( Nem az a baj, hogy magyar hanem, hogy nagyon hasonlít a guild neve egy másik guildnek a nevére. No mind1 szeretnék én is gratulálni az encyklopédiához mert eddig nem nagyon használtam, name is érdekelt igazán.De egész jó lett!Főleg, hogy nemcsak meg let csinálva hanem új verziói is vannak stb... Sok szerencsét kívánok az új guildhez és remélem majd nem egymás anyázása fog menni, mert másik guildben vagyunk.
    Más: Ha vki tudja hogy kell az Erd windows XP-t v. ha vki hallott már róla akkor megírhatná mit lehet vele csinálni.
  • v150r
    #7671
    én csak egy szép kis levélkét fogalmaztam meg neki.

    istenem... ezt a gyökeret...
  • Dodokacsa
    #7670
    derítsük ki vhogy, hogy hol lakik és verjük meg
  • Killer18
    #7669
    Hehe!!!
    Én beléptem,
    ID: anyádat rakd teherbe
    PW: aztán szarja ki a tesód
    Hehe!!!
    Mindenki lépjen be ilyen hülyeségekkel, sokszor, aztán csak megunja...persze minden nap :)
  • QuickHUN
    #7668
    Az anyját azért tehebe rakhatná vagy 6 szor!
    És az oldalra meg kell a id pw :) a belépéshez,de a legnagyobb baj az hogy be is lépnek az őrültek:)
  • QuickHUN
    #7667
    Majom
  • Dodokacsa
    #7666
    szánalom!
    tegnap estefelé láttam cop-ban hogy szaladgál ugyan ezt bindelve... szóltam is neki h "mi az anyádat csinálsz?" de, hogy ennyi esze legyen, hogy úgy ül le shopba vele, hogy ott ficeg a guild... gyerek te tényleg ennyire hülye vagy? (szónoki kérdés)
  • Cnensus
    #7665
    hekk az a strandonvan 720ért krumpliva... ^^
  • Cnensus
    #7664
    lábát torni kifelé és dubni der Dunaba
  • v150r
    #7663
    nem lennék meglepve, ha ez az apritok/tyson féle baráti körhöz tartozna.
    komolyan, ez mi a f*szt csinál? elitewarriort is seggbe kell rugdosni úgy látom.
  • Cnensus
    #7662
    kieza zsidus ciganus?
  • Curbuncle
    #7661
    Kár hogy a heck, nem hack.
    De te is egy kis geci vegy.
  • ronesz
    #7660

    hm
  • QuickHUN
    #7659
    Skacok ha útban vagyok tegyétek ki a karim nyugodtan.
    Szólok ha megyek megint.
  • ThedarkmanHUN
    #7658
    Majd ha meglesz a 40 (sok idő lesz az még) mek Lovagokba ha adigra nemlesz lvl limit emelés vagy még lesz szabad hely.
  • ThedarkmanHUN
    #7657
    Kösszke
  • Csimbi
    #7656
    Magyarlovagok limit : 40 / keresd: ChamberHUN / hely : 4-5 free (asszem)
    Hungarians limit : XX / kered : Freezproof / hely : XX
    BlueSky limit : 20 / keresd: Chintolina / hely : XX

    bocs ha vkit kihagytam, vagy rosszul irtam :D
  • ThedarkmanHUN
    #7655
    Jah és kari név ArChErHUN
  • ThedarkmanHUN
    #7654
    Meg persze guild után is érdeklödök, csak lvl limitet mondjatok lécci!
  • ThedarkmanHUN
    #7653
    Valakinek lenne egy g40 kolcson bowja? Kicsit kinos ez de hát izé :)
  • v150r
    #7652
    sztem a játék lvl 30ig, illetve ahogy csimbi is mondta, lvl 50től élvezhető. azt a köztes 20 lvl-t meg kiőrültködöd valahogy.
  • Csimbi
    #7651
    hehe...
    az az igazság, hogy ez a játék, tulajdonképpen 50+ karaktereknél kezd érdekessé, és szórakoztatóvá válni (ezzel persze nem akarlak lebeszélni róla)
    ellentétben a többi játékkal, amit az idővel megunsz, ez pont a "vége" felé kezd igazán jó lenni, ezzel persze nem azt mondom, hogy 45-ös karival nem lehet jókat jáccani, de tény, hogy 30-ig elég unalmas a dolog. (viszont 30-ig ha segit vki egy kis lóvéval, vagy cuccal, max 1 hét alatt el lehet vinni a karit)
    én 5 év diablozás után próbáltam ki, elég gagyinak tünt akkor, de mostmár nagyon jól elvagyok vele fél éve!

    szóval ne add fel, jó game ez :D
  • atiati
    #7650
    Ahamm, köszi! Igazából mindegy, most csak kísérletezek a Knight-tal, majd egy varázslót indítok, ha belejövök, és ha tetszik a dolog.
    Mert mondjuk első látásra, egy óra játék után nem nagyon fogott meg.

    Nem csúnya a játék (ahhoz képest, hogy ingyenes), de egyenlőre még quest-elni sem tudok, mert van valami démonizéfejes küldi, vagy mi, hogy adjam le az őrnél, de az nem fogadja el :-) De majd belejövök, ha maradok.
  • Chamber
    #7649
    Hát a KalEncyben az biztos nincs bent hogy hogyan lehet elosztani a skillpontok. Penge leírásában nemtom. Úgyhogy inkább leírom: skillpontokat elosztani az ezzel foglalkozó NPCknél lehet, ők tanítják az új skilleket. Narotuth-ban (a város ahol kezdtél) ezek a nyugati részen vannak egy nagy platformon ami a víz fölé nyúlik. Egy szobor körül ott áll a 3 NPC külön-külön minden kaszthoz. A kasztodnak megfelelőnél tanulhatod az új skilleket. Sztemis érdemes előbb vmi leírást / fórumokat olvasgatnod, ugyanis elég drága a skilleket újra elosztani később, ha véletlen elszúrod :P
  • Doma #7648
    Katt a bannerra, ott valahol találsz egy skillelosztás leírást.
    Elvileg Penge stat és skill leírása, egy doc file. Elég jól leírja hogy mit hogyan, esetleg a Kalenciklopédiát is letöltheted, ott meg tudod tervezni hogy melyik skillre mennyi skillpontot kell félretenned. Ott is le vannak írva a skillek tulajdonságai.
    Ha rám hallgatsz akkor a flashing slashre, és az arra épülő skillekre NE tegyél!
  • atiati
    #7647
    Elkezdtem tegnap ese, kicsit ütöttem a monstereket a falu körül, lett is 5. szintem Knight-ból. De nem bírtam rájönni, hogyan tudom elosztani a skill pontokat, csak gyűlnek szépen :-) Mondjuk asszem egy skillem van, az a lefejezés vagy mi (meg run meg még valami alap), de azért érdekelne ez a skillpont osztás, ha valaki elárulná, azt megköszönném :-)
  • Killer18
    #7646
    Oh, sry elnézést, nem 78, hanem 48, bocs még1x!!!
    Oks, Chamber, thx...