12892
  • Csimbi
    #7726
    a droplist bug javitva, a tar.hu már a jó verzió van, csak Chamber kolléga nnem rakta át uw.hu ra ...
  • Ascyra
    #7725
    Köszi mostmár jó:P (lv 19 es mob dob g55:P)
  • Chamber
    #7724
    Network error? Nmetom mi köze a telepítésnek bármilyen hálózathoz. Mivel ugynézki az .msi file-t hiányolja... biztos hogy nem szakadt meg a letöltés és leért az egész csomagolt file? :P A magyarlovagok oldalon ki van írva mennyi kell hogy legyen a pontos mérete, ha onnan szeded.
  • v150r
    #7723
    ugyanmár, !
    ja és igen:
  • DamageAdept
    #7722
    Néköm olyasfajta gondom akadt az encyvel hogy telepítés közben hibaüzenettel böködi az szemeimet:
    A network error occured while attemping to read from the file:
    c:\windows\installer\kalencyclopediasetup.msi

    User (vagy Looser) hiba lehet, a hiba tuti nálam van de ha vkinél előfordult már ilyen és vágja a megoldást az írjon plz
    rosszindulatú kommenteket nem szeretnék => v150r kuss :))))
  • Chamber
    #7721
    Az uw.hu elég lassú és sokszor megszakad, ha onnan akarjátok szedni akkor letöltésvezérlővel mindenképp :P
    Vagy itt a tar.hu-s link
    Esetleg FileFront link
  • Liathan
    #7720
    sry csak ide tudtam beirni mert a kurva konyvtárban nincs msn ez a gép meg amirol kuldtem az uzit 15perc alatt toltotte be az oldalt..
  • Liathan
    #7719
    hali! off:ato a gépem ko s lett majd 1-2hét mulva jok ha megcsináltattam.
    off:Cingar te meg ezt mond el atonak de neked is irom!
    Jah és addig sokat igyatok meg zoldezzetek. Mert énis aztfogom tenni Ty+Ty
  • Ascyra
    #7718
    jah a Kalencről van szó :)
  • Ascyra
    #7717
    Sziasztok,
    Chamber nekem olyan gondom lenne hogy mikor rákattintok a letöltésre akkor elkezdi 500kbps el szedni kb lejön 5mp alatt és mikor kicsomagolnám akkor lemez olvasási hiba és csak 1 .msi fájl van benne.
  • v150r
    #7716
    nem feltétlenül erre gondoltam
  • geri777
    #7715
    Mondom hogy nem en loptam az akkokat engem is kiraboltak !!!!!!!!!!!!!!!
  • Chamber
    #7714
    Mit társítasz te a letöltésnél???
    Elmész a magyarlovagok.uw.hu-ra.
    Ott leszeded a FrameWork 1.1-et meg a KalEncyclopediát (jobbklikk a framework illetve a download linken és cél mentése más néven). Feltelepíted a frameworkot. Aztán a KalEncyt először ki kell csomagolni (ott a link a winrar 3.51-re is ha véletlen nemlenne mivel kicsomagolnod). Kicsomagolás után a setup.exe-vel telepíted a KalEncyt és elvileg mennie kell.

  • v150r
    #7713
    nem hiszem, hogy túlzottan kapkodna érted bármelyik is...
  • geri777
    #7712
    Valaki tudna ajálani egy clant ahova beléphetek ?
  • dragonfighter
    #7711
    Valai segitsen pls-->le szeretném tölteni a Kalenciklopádiát de állandóan
    rossz cuccal társítja a gép...Szal nem megy

    Előre is köcc a helpet :)))
  • Curbuncle
    #7710
    A Name Change Scroll egy, a KalShop-ból megvásárolható cuccok egyike. Megveszed, használod és lám új neved van.

    A gond csak az, hogy minek akarnád megváltoztani a neved, ha már az előbb bevallottad ki is vagy. A másik meg, hogy az ilyen emberek mint te, nem tudnak elbújdokolni egy új név mögé. Mind a személyiséged, mind a híred örökké megmarad. Új név ide vagy oda.
  • geri777
    #7709
    de ezt hovan /namechangescroll. ??????? igy ?
  • v150r
    #7708
    betűzzem?
    n a m e c h a n g e s c r o l l.
  • geri777
    #7707
    tessék ?
  • v150r
    #7706
    namechange scroll-al.
  • geri777
    #7705
    Tudom ciki de nekem is jo sok pénzembe került kirabolta az egész imentorimat csak az oszt társam segitet ujra felálni !!!!
    Nem tugyátok hogyan lehet megváltoztatni a karakter nevet ?
  • v150r
    #7704
  • geri777
    #7703
    Jolvan látom már másokhoz is eljutot a Typhoon777 nevezetu ember az én vok és bocsánatot kérek mindenekitöl de a haverom átvert ezel a szaral és elopta az akkom és őő hirdete ezért elnézést kérek mindenkitöl már megoldotam megváltoztatam az idémet csak már elég sok gáz lett eböl le szeretném tisztázni magam bocsánat
  • geri777
    #7702
    van valami üres klán ahova beléphetnék archer lvl: 27 vok
  • v150r
    #7701
    http://web.interware.hu/vg80/Kal/khtml.html
  • bélatál
    #7700
    hmm ,hülye vok de ezen az ldalon enm találtam meg,lécci vki adjon egy azonalli linket a küldikröl lvl 32 után,köszönöm,Atirol annyit"ha van g 46-m meg g 48 stick akko jáccok"hát lássuk:D
  • Cingar
    #7699
    Ati ha esetleg ujrakezdi max elfejlodik 9 kockaig behal es veszit mindent mert mar 1-2 ember jol megnyuzta szegeny maget amugy meg akkor jobbulast ! majd suli utan viszek at anyukam pipilevesebol
  • gvarga12
    #7698
    igen tessek az az oldalt rendesen atnezni

    (egyszer majd rendbeszedem)

    ha van onkent jelentkezo azt szivesen latom :)
  • v150r
    #7697
    a küldik/html-ben ott van a többi is.
  • bélatál
    #7696
    lécci valaki adjon egy linket h hol van leirás a lvl 32 utáni küldikröl,mert a www.kalhun.lapja.hu-n csak addig van >>>elöre is köszönöm(lvl 37 lettem:))
  • DamageAdept
    #7695
    kösssz, elérted hogy ezután jóideig ne használjam a "mehet" gombot. jó volt.
  • v150r
    #7694
    te beteg vagy.

    (kisajátítottad a fórumot a személyes fasságaidra. ezek a mai fiatalok...)
  • DamageAdept
    #7693
    irhattam volna privátban is de az plusz kattintásokkal járt volna, és tudjátok, minden felesleges kattintás xp loss :P
  • DamageAdept
    #7692
    visszatérve: nem állsz velem szóba? te is bannolva lettél már jórég:P
  • DamageAdept
    #7691
    jah és cingar már a város másik felébe se tudod eltolni a képed hogy meglátogasd a beteg haverod?:P mondjuk nem tudhattad de az most mindegy, bélát végül nem vertük meg de sztem ezt már mondtam. és képzeld Ato lehet újrakezdi a mindenható KAL-t :) ebből bukás lesz
  • DamageAdept
    #7690
    nah de kérem, v160r-10 ne adj ki információkat a magánéletemről cingárral :P ezek szigorúan titkos infók, amugymeg most vettem észre hogy 3szr postoltam egy dolgot, sorry verebek
  • v150r
    #7689
    milyen szóbaállás? vedelés közben nem kell beszélgetni! :D
  • Cingar
    #7688
    jajj telleg akkor mar nem allok veled se szoba
  • TheGooDKinG
    #7687
    :DDDDD rofl : )