12892
  • sp5
    #7766
    Oh neked is szélesebb a party ablak, én vagy 2szer ujra tettem a kalt mert azt hittem csak nálam ilyen de akkor nem
  • Cingar
    #7765
    uj event
    frissites ota nekem a party ablak is szelesebb.jobb lenne ha nem szelesitenek hanem beraknanak a hp csik melle egy mana csikot is
  • geri777
    #7764
    Mikortol lehet venni es hol ? es en nem tom mert de nem tom emgcsinalni az eventet az a problema hhogy 30 lvl eventnel amikor a demon fejeket gyujtom mar mind meg van cvsak nem tom ki fogadja ell oket valki segiteni tudna?
  • Csimbi
    #7763
    akkor csak hogy ne mindenki offoljon! Uj Event:

    Hello.
    This is KalOnline.
    On the occasion of Halloween, we offers Halloween event.
    We wish to enjoy yourself to the full during this period.
    --- In detail ---
    1. Period
    - 31st Oct. 2006. ~ 21st Nov. 2006. (for three-weeks)
    2. Target
    - Every player in Kalonline
    3. Event Details
    - Try to wear the funny clothes items for Halloween.
    - Hunt the monsters
    - You may get some new items(candies and chocolates) from the monsters
    --------------
    Please wait till further notice. We will give a detail information via our website.
    We will be able to offer users improved contents and events.
    Also, be assured that we will continue to make every effort to exceed your expectations.
    Thank you.

    viccesnek tünik :D
    (a lényeg, lesz egy festival NPC, akinél lehet venni idiota halloween sapikat, és ezeket lehet viselni (de 30 perc után eltünnek). ha jól értettem, akkor uj cuccok esnek a szörnytöl, ha ilyen cuccot viselsz. Az uj cuccok semmi értelmes, csak mindenféle csoki meg cukorka, ami pl +400-500 HP, +10-25% HP töltés, +10% damage stb... adnak)
  • Chamber
    #7762

    Ja azt elfelejtettem hogy a Ryzomnak kicsit jobb gép kell mint Kalnak, nézzétek meg az oldalán, mielőtt potyára letöltenétek az 1,7GBos installert xD
  • Chamber
    #7761
    Na énis OFFolok akkor :P

    Énmeg Saga of Ryzom-ot tolok most kicsitt. Okt. 30-ig reaktiválták a régi kb 3 éves accountom amivel még az open bétáját toltam (amúgy fizetős, úgyhogy utána megyek vissza kalozni) xD
    A trialban lvl21re van lekorlátozva, de időben viszont nincs korlát ha jól értettem (vagy 15 napos), valamint nem hagyhatod el a kezdő szigetet. Az én reaktivált accountom meg oct. 30ig van lekorlátozva, viszont teljes jogú amúgy, úgyhogy már lvl30 körül vagyok mindenben xD
    Ha vki véletlen jönne akkor Arispotle szerveren vok, és Zorai karival (minden fajnak saját kezdő szigete van, úgyhogy csak Zoraiokkal van esély találkozni a trialban).
    [/OFF]

    Szal Kalban nem sűrűn vagyok most, de 1 hét múlva visszatérek rendesen talán :)
  • QuickHUN
    #7760
    Lool

    OFF
    Legalább nyomatjuk a hozzászólásokat:)
    mi az a bob?
    jó az ágyú?
  • gvarga12
    #7759
    :)

    mivan ez volt kal jatekosok silk topikja lett ?

    akkor en is irok ide EVE-et :)

    meg van T2 Heavy Rail Spec szoval tudok mar loni nagy agyuval nagyot messze es megyek is BOB ot irtani :)
  • Curbuncle
    #7758
    OFF

    Jól érzem itt a Rome-on magam Quick...

    Szintben is ott vagyok ahol a többiek (kb 10-15 szinttel magasabb a legnagyobb), így nem olyan nehéz a játék. Ma végre vettem a bátorságot, és véghezvittem egy 2 csillagos tradet! Egyedül természetesen! És hogy tovább fényezzem magam, nemsokára lvl 3-as Trader leszek!!! :D Alig van ekkora szintű trader a szerveren. Van is lém bőven. :D

    Magyar guildben vagyok és jól megy a játék, csak az a duplázó is ott lenne a srokban...de nincs. lol Így kurva nehéz a lvl-ezés.

    Hunter: lvl 2, Trader: mindjárt lvl 3. Ehhez szagolj hozzá haverom. :)
  • v150r
    #7757
    a fórumban, leoltották, hogy biztos keylogger van benne, mert annyira nem látszik a változtatás, meg blablabla, na meg dozes avatarján a "hackers" felirat olvasható, és a hülye núbok nem töltötték le, mondván, h biztos keylogger van benne, azért írtam...
    maximális meggyőződésem, h nincs benne keylogger.
  • QuickHUN
    #7756
    Nézted Visor?
    keylogger?

    OFF
    Jaj Curbi ,te mentél át másikra!
    De miért kellett?
  • v150r
    #7755
    ja igen, keylogger
  • Cnensus
    #7754
    akit érdekel a skinnem ami feljavitja pl a targyak élességét, uj menu meg bla
    http://www.kal0nlin3.com/forum/index.php?s=afee83b406ff9c4cbc7d96124e876c3e&showtopic=520
  • v150r
    #7753
    töki? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Curbuncle
    #7752
    Hát a mi leaderünk már 34-es. :)

    De ő hallani sem akar külföldi Union-ról. Pedig tegnap már majdnem lett egy erős Hunter guild érdeklődő. Na majd elválik.

    Azért kár hogy nem egy szerveren vagyunk. =(
  • QuickHUN
    #7751
    Szia Töki

    48 vagyok :)
    Délután 4 ig vagyok a játékban álltalában,de tényleg nagyon ritkán vagyok ts -en,ha fent vagyok szaggat a játék egy idő után.
    A klánunk épp tegnap lépett ki az union-ból,beléptünk valami full 70 es
    unionba:) lesz majd kira 64+5+6+7+8+9 es glavim:)legalább :)
  • Curbuncle
    #7750
    OFF

    Quicky, rosszul látom vagy tényleg még mindig 46-os csücsülsz? :)
    Lasssan (lassan) de beérlek a Rome-on. ^^

    Amugy meg a Magyarok guild Rome-on lévő kihelyezettsége nem a legmeggyőzőbb. Egy hétig húzta a srác hogy bevesz-e, aztán kiderült hogy mégse, mert még nincs lvl 2-ő sem (a guild).

    Amugy Quick, te soha nem vagy fent a Magyarok ts-én? Babel-Aegea vagy _Rome szobákban? :/
  • QuickHUN
    #7749
    Hali skacok

    Csak ne kérdezd meg a 60+ osokat menyi ideje nyomják:)
    mert dupla idő itt 70 esnek lenni mint silkben :)
    Meg itt ritkaságnak számít egy G50 is :)
  • v150r
    #7748
    na igen.
  • shaime01
    #7747
    ah sikerült kiprobálnom saját private serveren milyen főmuftit ölni és milyen teljesen jelenlegi max lvlnek lenni jó itemekel.. jó kis game ez rájöttem én csak messze van az a 6x :(
  • geri777
    #7746
    Van olyan magyar clán akki felvene engem egy 29 archer vok ????
  • Doma #7745
    Ehh tényleg igazad van, most hogy így írtad be ugrott egyből. :)
  • ThedarkmanHUN
    #7744
    Legalább nemvagy géy:D
  • puna
    #7743
    Na!!!

    rajottem!!! ha Ferfi a valasztott karaktered , akkor a csaj (a feher szoszike)veled jon automatick, ha a valasztott karaktered csaj, akkor akarmit csinalsz nem jon veled a szoszi.

    nekem mind a 8 alkalommal noi karaterem volt:((( lol?
  • dragonfighter
    #7742
    Ja,és kicsomagolni se tudom,mármint azért mert rossz cuccal társítja most is a gép,és tudom h a fram el ismeri fel a gép v mi...
  • dragonfighter
    #7741
    Letöltöttem a Net Frame 1.1t,fel is raktam a gépre de most sem jó!!!
  • THeArrow
    #7740
    nekem nem volt ien gondom még anno o_o
  • puna
    #7739
    AAAAAAAAAAAAAA a Handmaiden nem csatlakozik errol gugyogok, hogy 8xor toltam vegig de a kis kurva nem jon a hajomra:))
  • v150r
    #7738
    sztem nem véletlenül...
    nagyon jó kis játék, bár, nekem személy szerint az első rész sokkalta jobban tetszett, mint a sith lords.
  • ronesz
    #7737
    a fo jedimester neve ott ha jol emlekszem Atris de o soha nem fog hozzad csatlakozni csak az egyik Handmaiden...
    ugy latszik a kalosok kozott nagyon megy ez a jatek :)
  • puna
    #7736
    olyan arc kellene akinek fent van meg a game es en elkuldenem neki az ottani allast(save file-t)es segitene tsen .
    nagyon halas lennek
  • puna
    #7735
    andre az baj hogy magyarositas ilyen 20%-os van :(( az fent is van
  • Doma #7734
    Sanyi!

    Forum 1, forum 2, asszem magyarosítás...

    Nézz körül erre, sgs forumon keress alul rá a bolygó névre ahol jársz, sztem találsz megoldást!
    Sok sikert!
  • v150r
    #7733
    puna nem a kiscsajt akarja, hanem, hogy a főcsaj menjen hozzá. a partijába, vagy amibe akarja xD
  • puna
    #7732
    hiszed nem hiszed nem csatlakozik 8 xor toltam mar vegig a gamet 1xer sem csatlakozott :(( ez az en nagy kinom
  • Curbuncle
    #7731
    @Puna

    Először beszélned kell a Fő Jedi MesterNé-nél, majd azután a kis jedi tanonc lány, automatikusan fog hozzátok csatlakozni.
    Innetől kezdve nem értem, milyen partba akarod őt vágni. Amire te gondolsz, az ebben a játékban nem kivitelezhető. :)))
  • puna
    #7730
    van az a titkos jedi akademia, ahol azok az egyforma csajok vannak, es sehogyse tudom elerni hogy belepjen a partimba vagyis a tarsam legyen.
    de olyan szinten bassza mar a csorom hogy majdnem sirok
  • puna
    #7729
    csa andre bacsi, az a baj hogy vagy egy rohadt nagy cseveges es ahoz hog ytudjam a megoldast felkellene raknod a jatekot es en atkuldenem a mentest. ez lenn az en problemam. de mar 2 napja melozok az ugyon es elvagyok keseredve
    :((((
  • Doma #7728
    Hali!

    Ha a Knights Of The Old Republic 2-re gondolsz, akkor anno azt végigtoltam. Szal bökd ki mi a kérdés!
  • puna
    #7727
    csokolom

    kellene help
    Valaki tolja a Star Wars The SithLords gamet? nagyon kellene a help
    elore is kosze