12892
  • puna
    #7838
    hu bazz miota nem irtam itt azota megy am a terror,

    azert andre csak par dolgot :

    az is epito masoknak ha a szenetsegeit mondjuk el
    ez az egy forum az amelyet a kalosok olvasnak,
    es sajnos mint minden orszagban itt is hemzsegnek a patkanyok

    es szerintem az jo dolog ha valaki felhivja a tobbi ember figyelmet arra hogy viggyaz patkany van

    csak velemenyem volt :)))
  • v150r
    #7837
    rendben, én vagyok a gyökér, meg a hülyegyerek, aki nem tartotta be a szabályokat. köszi. igérem uram, ezentúl nem zavarom.
    mégis, elárulnád, hogy akkor hol beszéljük meg az ilyen konfliktusokat, ha ez az egyetlen fórumunk? és ezt most értsd sg fórumként, és fórumként is.
    nem hiszem, hogy hosszútávon ez a "ez nem tetszik, ez sem, törlöm" megoldás sokáig működhet.
    továbbá, ennyi erővel fórum se kéne, hisz ha csak arra van, h:
    [] én szintet léptem,
    [] én ezt kaptam,
    [] engem megint felhekkeltek
    [] én meg maga az isten vagyok.
    szal?
  • spy6
    #7836
    62 ,3 kocka,volt full g50 despo,eladtam,most g50 despo chest +3def g46 despo a többi parts,meg egy g53 diamond 2h 15/15/5 king's
  • Doma #7835
    Szia Spy!
    Lvl? Full G50 megvan már?
  • Doma #7834
    Elmondtam hogy a témát mindhárman zárják le, nem ez történt, sőt jötettek mégtöbben, 8727ben szintén megkértem mindenkit hogy fejezze be.
    Folytattátok.
    A forumot a játékkal kapcsolatos értelmes és hasznos információ csere miatt hozták létre, nem pedig egymás mocskolására. Azt hiszem ez elég egyszerű és érthető. Aki nem tud ehhez alkalmazkodni az inkább ne is írjon ide!
  • puna
    #7833
    nya hol a vip em ?:))) valami uj tema
  • spy6
    #7832
    nem kell nyalakodni
    Andr3j ,hehe
  • Dodokacsa
    #7831
    rend a lelke mindennek ^^
  • puna
    #7830
    de hol a demokracia
  • puna
    #7829
    andre csak testeltunk hogy figyeled e meg a kalosokat:))) de latom resen vagy
  • v150r
    #7828
    köszi doma, igazán.
    egy választ elvártam volna tőle, mielőtt törlöd...
  • Doma #7827
    Látom, mindjárt törlök mert megkértem szépen mindenkit hogy mellőzzék a témát... Szal itt a vége srácok!
  • Nyuszuke
    #7805
    Mindenkinek így van. :(( Hack rulez... 12 éves élvezkedik
  • geri777
    #7804
    Ti is nagyonb lagoltok mert en nagyon kb. 50 szer meghaltam mert belagolt se medium medicilt semit mnem enged csak az enemy uteseit 8 kockaval keztem es most 2 van nem tudjatok miert?
  • TTechno
    #7797
    kicsit túl gyorsan írtam, bocsi :)
  • TTechno
    #7796
    Jeee elindult, csatlakozott. Tök hülye ez a gép. Bekapcsoltam a tűzfalam, engedélyeztem neki hogykiengedje a jelet amikor rákérdezett és űködött. Kikapcsolt tűzfdalalal meg nem akart menni. Ez kész :D:D:D:D
  • TTechno
    #7791
    Megvan a megoldás. Vmi leblokkol engem. Másik szgépen keresztül kapom az internetet. Azon a gépen működött felcsatlakozott a játék. Nálam viszont nem csatlakozik. Nem tudom mit kéne beállítani, tűzfal mindkét gépen ki van kapcsolva.
  • Csimbi
    #7789
    1. safe-ben nem lehet meghalni, ha meg meglehet, akkor nem safe... (a közhiedelemmel ellentéteben, a ló nem safe hely D1 ben, mivel a maskok be tudnak lőni...)

    2. ha nem megy a kal, akkor valszeg egy tüzfal vagy egy router blokkolja a kimenő portot (telepitett, vagy alap windows tüzfal, extrém esetben a kiszolgáló tüzfala)

    3. ma nagyon vidám az élet Hanin-on, free kill van :D bármilyen mobot ütsz, az csak áll, és nem üt vissza :DD (bár gyanitom a mókát hamarosan leállítják egy rollback erejéig :( pedig már a queen-t is leölték, G60 mage rucit dobott, amikor jöttem melózni, akkor mentek LORD-ot ölni)

    4. előzmnyként tegnap 8-10 között jácchatatlan volt a szerver, többször volt teljes szerveres CL, az elsőnek köszönhetően D1 90% - a behalt, sajnos mi is pont eggeltünk :(

    nah kb ennyi a helyzet!
  • Doma #7788
    Városon kívűli safe-ek nem hivatalosak, rgó a fejlesztőket, illetékeseket nem érdekli hogy mi történt veled odakint. Emailt meg felejtsd el, a hivatalos kapcsolattartás a C/S rendszeren keresztül történik a kalonline.com-on.
  • Dodokacsa
    #7787
    valszeg a nagyobb oltást majd megkapod a illetékestől
    az láccik, hogy mindenkinél okosabb vagy, ezért furcsálom, hogy nem tucc olvasni idézek: "Safe ben haltam meg..."
    namármost, ezek után mi nem világos?
    ha úgyis ilyen mindentudónak képzeled magad, tedd magad hasznossá és keríts elő egy kalos e-mail címet amin lehet nekik írni
    tenksz for jór kájndnessz
  • Chamber
    #7786
    Nincs egy tűzfalad ami blokkolja a Kalt véletlen és ezért nem látja a szervert?
    Kal szerver ugyanis megy mindenkinek tehát nálad van a hiba.
  • ronesz
    #7785
    nem mintha nem szarnak le h te meghaltal...
    egyebkent meg ha varoson kivul tortent az eset akkor az a te hibad :P
  • SigaDragon
    #7784
    Valaki @ tud valami cimet írni??
  • SigaDragon
    #7783
    Hova a f***ba lehet ezeknek a kicsi sárgáknak írni!!!
    Safe ben haltam meg lol
  • Dodokacsa
    #7782
    wáhááá élek :P
  • Dodokacsa
    #7781
    na most ledobott ez a szar egy 5 perces lag után, tuti térdelek
  • v150r
    #7780
    a siteon amit megcsinálsz id-t/password-öt, azzal kell bejelentkezni a játékba. ha azt írja ki, h unable to connect to the server, akkor valszeg nem benned van a hiba, mivel nem megy a szerver.
    én konkrétan nem tudom, h mi az aktuál, mert abszolút nicns kedvem kalozni mostanában.
  • TTechno
    #7779
    Nem tudom. Megpróbáltam hogy letöröltem felraktam újra de midnig csak ugyanazt írja ki. Vmit én csinálok rosszul? Be regisztráltam a weboldalra is magamat.
  • sp5
    #7778
    Nekem is megy mind2 server bar én meg gamelni nemtudok mert szaggat a játék valszeg a gépembe van a hiba(megint)
  • Dodokacsa
    #7777
    nemtudom, nekem megy, ment és menni is fog...
    sztem ezzel nem vok egyedül
    töröld le, rakd újra... vagy szedd le még 1x a klienst, nemtom mi lehet a gond
  • TTechno
    #7776
    Most akkor ez mit jelent?:) Senkinek sem működik?
  • Cingar
    #7775
    ez is jellemzo.....van egy kis idom fejlodni erre bekakil a server
  • Cingar
    #7774
    pffff egy ilyen event utan valahogy nem lepne meg ha viszontlatnam a fejemet az iranytu helyen
  • TTechno
    #7773
    Megpróbáltam de nem siekrült. :(
    Egészen pontosan ezt írja ki indításkor: "It's not service hour or time. Please check the homepage for the server condition."
  • Dodokacsa
    #7772
    próbáld meg feltenni még 1x, lehet h rosszul frissített, néha előfordul. más ötletem nincs

    .........

    lol SP
  • DamageAdept
    #7771
    Én azt hiányolom hogy a Compass helyén nem a te fejed forog Cingar n_n
    TYPO - Csimbi hozzászólásában olvashatod ezt a sort:
    1. Period
    - 31st Oct. 2006. ~ 21st Nov. 2006. (for three-weeks)
    Ha még angolul nem is tudsz egy dátum nem eshet nehezedre!
    31-én kezdődik, tehát akkortól valszeg lehet venni.
    Használj vesszőket és nyelvtanilag helyes mondatokat kérlek, akkor hatékonyabban tudunk segíteni, ha értjük mit kérdezel.
    Bocs ha félreértettem valamit.

    Nem csak a party ablak változott, a guild ablakban pár karakterhellyel kevesebb van a rangoknak és a hoszabb rangokat két sorba tördeli. Nállunk legalábbis ez jelentkezett.

    Amugy kivancsi leszek a "funny clothes"-ra ^_^
  • ronesz
    #7770
    hat en igazan orulnek ha nem raknak be mert akkor nem lehetne nyugisan sunyin leechelni partyba :P
  • Kinca01
    #7769
    én is hiányolom :D
  • TTechno
    #7768
    Hello!
    Most töltöttem le a játékot. Hogy kell játszani vele? Elindítom el sem indul mert az motnja hogy nem megy a szerver. Nézzem meg a szerverek állapotát a weboldalon. Ott meg nem írja ki túlterheltnek.
  • geri777
    #7767
    es menyibe fog kerulni kb 10k 5k ???