12892
  • ronesz
    #7878
    az meg a masik h nem domat kene leszolni mert ha mar egy jo ideje mukodik az "iranyitasa" alatt a topic akkor ez utan is fog...
  • v150r
    #7877
    látom, még mindig nem érted.
    nem azzal van a bajom, hogy törölted. mivel az "anyázás"-ra való hivatkozásod rám nem érvényes. nekem azzal van (volt) a bajom alapjáraton, hogy az összes hozzászólást törölted, még azt is, ami a "Azt hiszem mivel kimerítettétek a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem." körbe nem tartozik bele, így gyakorlatilag - mint amire ki lett találva - a fórumot alkalmatlanná tetted.
    hogy ne csak rébuszokban beszéljek, ismét leírom, hogy a problémákat nem tudtuk teljesen megbeszélni.
    itt volt a gond, itt borult el az agyam.
    köszönöm a figyelmet.
  • Dodokacsa
    #7876
    kéremmaganemnormális^^
  • Dodokacsa
    #7875
    igen én kimerítettem, elnézést kérek ronszetől és minden fórumolvasótól
    de v150r nem, és még sok más komment sem, egy kérdést tett fel benne amire már sose kap választ
  • puna
    #7874
    de siga nem azert nem jatszik dodo, hanem mert a kezere baszta az aztalfiokot
  • Doma #7873
    Értem én hogy nem tetszik neked hogy töröltem a hozzászólásodat. Tiszteletben is tartom ezt! Te meg tartsd tiszteletben a nem általam felállított szabályokat.(hozzászólások törlése/ első pont) Azt hiszem mivel kimerítettétek a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem. Kategóriát ezért jogos volt a hozzászólások törlése. Amennyiben ezzel nem értesz egyet kérlek keress meg egy moderátort itt. Ők látják a törölt hozzászólásokat is, szóval biztosan neked fognak igazat adni!
  • Dodokacsa
    #7872
    na ez azért nem igaz mert tegnap este volt az első ilyen nagy lag, Siga abban halt meg... azóta nem jáccik, mert tudja h meghalhat bármikor...
  • v150r
    #7871
    te el vagy tévedve. nem hibát kerestek, megpróbáltak volna SEGÍTSÉGET KÉRNI TŐLETEK, hogy hova írjanak ilyen esetben, és csak egy arcukbaröhögést kaptak.
  • ronesz
    #7870
    en is ma 3 rebit elnyomtam mert ugye nem kicsit laggol a szerver de EN tudom h en voltam a hulye h ilyen lagban is megprobaltam jatszani es nem masban keresem a hibat...
  • THeArrow
    #7869
    , minden konfliktustól mentes fórumot szeretnél vezetni, ahol virágok nyílnak, csodásan illatozik minden, de sajnos, azok is elhervadnak egyszer.
    ez lol
  • v150r
    #7868
    szerintem, ha valaki egy elég súlyos összeget veszít amiatt, mert egy abszolút szörnymentes helyen meghal, akkor abszolút nem várhatsz el tőle normális választ egy olyan esetben, amikor te "boldog" smiley-kat használsz.
  • Nyuszuke
    #7867
    hajrá
  • v150r
    #7866
    értem, tehát az anyázás, az már kiváltó ok arra, hogy ne lehessen megvitatni semmit sem.
    segítségkérésben/válaszban nem is nagyon fogsz találni egoizmust.
    de asszem ezt nem kell magyaráznom.
    az alapvető probléma az az a két tábor között, hogy ugyan egyikünk-másikunk ismeri egymást úgy-ahogy, de csak az egy azon guildben lévő emberek tartanak össze igazán, illetve tartják a kapcsolatot 24/7.
    ahogy puna is írta, mi, egy picivel több, mint egy hónapja szerveztünk egy találkozót, és el is mentünk rá. és nagyon jól éreztük magunkat.
    ezt nem várhatom el, de ha már volt arra lehetőség, hogy ezen változtassunk (változtassatok), egy mindenki számára nyitott ts szerveren, akkor nem éltetek vele, innentől kezdve nincs még egy olyan hely, ahol a valós problémákat megbeszéljük.
    mert az szép és jó, h pityuka szintet lépett, orsika kapott egy g50 rucit, józsikának meg nem indul el a kal, de nem csak erről szól ez a játék. mi nem robotok vagyunk, akiknek nincsenek konfliktusaik egymással!
    ez a fő dolog, amit tudomásul kéne venned.
    lehet, hogy te egy átlátható, minden konfliktustól mentes fórumot szeretnél vezetni, ahol virágok nyílnak, csodásan illatozik minden, de sajnos, azok is elhervadnak egyszer.
  • ronesz
    #7865
    nekem epp eleg volt a "magyarok osszefogasa" amit az elso karimon tapasztaltam az ML-ben majd kesobb az RA-ban es ugy dontottem h nem kerek belolle tobbet...
    igy pedig talalkoztam velem egyszintu kulfoldiekkel akikkel tudok partyzni vagy beszelgetni, es a jatek legjobb reszerol a warrol se maradok le ugyhogy en tokeletesen jol erzem itt magam
  • ronesz
    #7864
    nekem aztan tokeletesen mindegy hogy meghalt-e vagy nem csak megprobaltam arra ravilagitani arra hogy nem biztos hogy neki van igaza...
    a smiley-t pedig ezek szerint en nem olyan ertelemben hasznalom mint masok de ez bizonyara az en tudatlansagomat mutatja
  • Doma #7863
    Akkor nézd meg pl a #7789 hol ott az ego? Meg azokban a hszekben amikben segítségkérés, guildkeresés, egyéb dolgok vannak.

    Ha nem fajultak volna el a dolgok anyázásig akkor hagytam volna az egészet. De sajnos megint bebizonyítottátok hogy nem vagytok képesek értelmes emberi hangnemben vitatkozni!
  • v150r
    #7862
    az egész ott folytatódott, hogy kvázi te örültél annak, hogy meghalt, és hogy mekkora láma is ő. hogy ezt miből lehetett leszűrni? egy egyszerű, nyelvkinyújtós smiley-val. talán nem véletlen, hogy neked ugrottak, nem gondolod?
  • Ascyra
    #7861
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy amikor én felnézek mindig anyáznak? Ronesz te sem tudod milyen embereket neveztél "patkánynak", de ez nem számít neked, mert te felháborodsz ezen, az viszont nem baj, hogy ugyan azt csinálod... Egyébként mi a helyzet?
  • Dodokacsa
    #7860
    én is arra törekszem hogy normálisan, de ha eccer van egy ember akivel nem lehet...
  • puna
    #7859
    ronesz itt mi hugariansok azon rohogunk hogy mekkora lol az hogy a magyarok nem tartanak ossze.

    poenkodunk de kozben azert talan nekunk csavarja meg legjobban a szivunket az amit latunk

    ezek azok az arcok (dodo siga visor stb )akik meglattak az ertelmet az osszefogast a jatekban (de nemcsak a jatekban) eletben is nem sajnaltak a tobb ezer forintot azert hogy talalkozanak beszeljenek kozosen epitsenek fel valamit.
    ez a titok amit meg kell erteni ezert tobbek ok mint barmelyikunk
    mert ok adtak valamit a magyarokert es mind1 hogy a kalrol vagy barmirol lenne szo.
    ha erted akkor erted
    ha nem akkor majd andre torli megint

  • ronesz
    #7858
    az egesz abbol indult h felhivtam az egyik jatekostarsatok figyelmet arra h a jatek keszitoit nem nagyon fogjak izgatni h ha meghal a varoson kivul mert az a sajat hibajabol kovetkezett be...
    aztan pedig egyes emberek nekemugrottak h mit kepzelek magamrol h igazat merek mondani mert akkor is neki van igaza, utanna pedig eljutottunk ide h egymast szidjuk latatlanba ami szinten nem az en kezdemenyezesembol jott letre...
  • v150r
    #7857
    most ezt úgy mondod, mintha cigányoztam, vagy zsidóztam volna.
    amúgy meg persze, hogy nem találok, mert mindent töröltél.
    én igyekszem mindig lényegretörően, és egymás anyázása nélkül érvelni amellett, amit én jónak ítélek.
    az meg önmagában is eléggé siralmas, ha az a célja ennek a fórumnak, hogy mindenki arról számoljon be, hogy ő mekkora isten, és ezt meg ezt kapta.
    innentől kezdve ez nem fórum, hanem egofal.
  • spy6
    #7856
    látom SP ,Kwy megint nagyon erölködik
    csak irj aztán megyek is
  • Dodokacsa
    #7855
    na ezzel az a baj, hogy ronesz kb csak a másikat szidja 24/7, mert ő akkor high lvl... ezzel csak az a baj, hogy mint ember egy 0
  • ronesz
    #7854
    na akkor most h ebben egyetertettunk hagyhatnank mar ezt az egeszet igy is sok munkaja lesz Domanak :)
  • v150r
    #7853
    nah látod, akkor meg mi ez a nagy egoizmus?
  • Doma #7852
    Az általad említett példák majdhogynem kimerítik a forum lényegét!
    A cigányozás, zsidózás meg azt hiszem nem való ide. De ha kicsit megnyugszol és félreteszed a dühöd és felháborodásod akkor ezt szerintem be is belátod.
    Ha visszanézel nem nagyon találsz ebben a forumban trágár szavakat, illetve olyan hszeket amikben egymást szídják az emberek.
    Sőt megkockáztatom hogy nagyon kevés olyan topik létezik itt az SGn ahol ilyesmi előfordulna.
  • Dodokacsa
    #7851
    "sak nem szeretem h ha egy bizonyos ertelmu szint alatti emberek biralnak meg engem akik tortenetesen lofaszt sem tudnak rolam"

    az a baj, hogy több szót ismersz, mint fogalmat
  • ronesz
    #7850
    kb az elso ertelmes hozzaszoloas amit toled olvastam...
    cask tudod en ezen nem is akarok valtoztatni mert nekem aztan tokmindegy h a magyarok egy resze vagy akar egesze utal-e mert egyaltalan nem partyzok és nem beszelek veluk spy kivetelevel...
  • v150r
    #7849
    ebben teljesen igazad van, MI sem tudjuk, hogy te ki a lófasz vagy valójában. és megint nem a kal világáról beszélek!
  • ronesz
    #7848
    igen MOST velem szaladt el a lo en elismerem...
    csak nem szeretem h ha egy bizonyos ertelmu szint alatti emberek biralnak meg engem akik tortenetesen lofaszt sem tudnak rolam
  • sp5
    #7847
    Épp IRbe szerettem volna feliratkozni listára.Nemtom ehez most mit szoljak :) (Ahogy puna mnodta fel kell hívni a figyelmet patkanyokra,itt egy :)
  • puna
    #7846
    az a baj hogy azt nem latod hogy mindenkinek van itt arca (neha nagy is ) es azt nem veszed eszre hogy te sem engedsz es a masik sem

    hiszed nem hiszed en itt rohogok bazz gatya jo buli:)))
  • v150r
    #7845
    most is minket kéne kimoderálni ám.
    tudod ronesz, az a furcsa, hogy mindig akadnak olyan balfaszok, akik úgy gondolják, hogy a szint a minden, meg míg a játékosok nagy részével nincs semmi baj, illetve, még jóban is vagyunk velük.
  • Nyuszuke
    #7844
    mesélj drága, hova tartoznak a "nem patkányok" ??
  • puna
    #7843
    csak annyit errol a patkany guildrol hogy osszejottunk, szelyes talalkozok vannak es mondhatom a majd 36 evesen hogy igazan fasza gyerekek
    bar minden magyar ilyen lenne
  • ronesz
    #7842
    nem csak az a furcsa h mindig a Hungariansos balfaszok talalnak meg mig az MLesek nagy reszevel nincs semmi bajom illetve meg joba is vagyok veluk...
  • puna
    #7841
    ah hupsz valaki magara vette a dolgokat :))))

    az onkritika mindig helyes:))
  • Dodokacsa
    #7840
    ...no comment... magadat minősíted
  • ronesz
    #7839
    igen es a patkanyok guildjat ugy hivjak h Hungarians ahogy nezem...
    tudom h Doma torolni fogja dehat azert van itt :)