12892
  • Curbuncle
    #7918
    Kiadvány minden mmorpg-t játszó egyénnek:

    A mai naptól fogva, mindenki aki X és Y mmorpg-ben kibaszik egy másik játékossal, azt felszólítjuk, hogy tegyen eleget férfiúi (-női) mivoltának, és egy adott helyen előre megválasztott fegyverekkel vagy kérésre fegyvertelenül tisztázni köteles a nevét, szituáció kialakulásának az okait.
    Továbbá, azon személyek, akiket megsértettek ezen Online játékban, sírjanak egy egy Himnuszt megpróbáltatottságaikról és avatassanak Szentté.

    ------

    Hát ez való nektek, akik ha sérelem ér egy játékban, felfuttok rögtön a legközelebbi fórumra és köznyilvánosságra teszitek ezen tragikus, életeteket nagyban befolyásoló esemény kimenetelét. Szegény embertársaim, minden sajnálatom a tiétek. Remélem egyszer felülkerekedtek ezen cybervilág problémáin és meglátjátok az igazi életetek sokkal fontosabb, előbbrevalóbb eme "istenem hozzányúltam egy magyar seggéhez, most mi lesz szar magyar vagyok" dilemmán.

    Ha meg tetszik a játék és játszani akarod? Ráadásul Online game? Akkor számíts rá, hogy akár 5 évestől kezdve idősig bezárólag mindenki játszhatja. Több százezer, ha nem millió ember, mindenki egy egyéniség, kivétel a kocka segg botterek..stb. Ennyire nem tudjátok elviselni, elkülöníteni a ti életetek a játéktól?
  • v150r
    #7917
    de azt tedd hozzá, h ti nem okoskodtok és kérkedtek feleslegesen.
  • Csimbi
    #7916
    aham, over :D
    akkor már tudom, a multkor megszólt, hogy lvl50+ - os létemre hogyhogy nem ismerem...
    (mivel angolul irtam neki, amikor kihivott duelre :P )

    amugy SP, kwy-nek megint mi a pi@@a baja van? ugy hallom most már D4F3-on meg D3 ban is alakittt egy saját szobát, ahova senki nem mehet be ... LOL
    nah az ilyen gyökerek miatt nincs összefogás a magyarok között, de az ilyen parasztokat mint kwy, az életben is meg birnám rugdosni rendesen

    (amugy az átlagkorosztályról annyit, hogy nálunk ML-ben sztem 25+)
  • v150r
    #7915
    kb. nicknév mögé bújni nagyon egyszerű. játékban keménynek lenni/fenyegetőzni szintén.
  • v150r
    #7914
    over.
  • puna
    #7913
    ez a leasazom cimu jatek a kovetkezrol szol

    mint mindenki tudja a KAlban az atlag eletkor 18 korul mozog
    azt is elehet kepzelni milyen brutalis testfelepitessel rendelkeznek (megvedeni magat nem tudja, gyermekori trauma, az iskolaban elnyomtak, sexualisan molesztaltak, keson ultetek bilire, stb )
    na most ezen jatekokban foleg a nagyobb karaktereknel , jatek szinten igen erosek mar igy a net moge bujva kielheti titkos vagyait (pl O supeman, pokember,stb)ennek van egy normalisabb korkepleirasa amelyet erdemes elolvasni egyket tudomanyos folyoiratban. igen erdekes dolgokat irnak le. nem akarok ezzel reszletesen foglalkozni de ha kivanjatok egyszer irok rola nehany erdekeseget.


  • puna
    #7912
    nem joltudod

    ronesz OWER neven tolja a karaktert amit ugy kapott Knight
  • Csimbi
    #7911
    amugy ki ez a ronesz (a kalban), és hányas, hogy mindenkit le tud assazni?
    (utolsó ismereteim szerint a legmagasabb szintü magyar szasza, akivel most pina játszik, de szerintem pina<>ronesz...)
  • Cnensus
    #7910
    ennyi n00bot egy rakason:P
  • puna
    #7909
    na ezt szeretem. nem tudtam meg hozni napi ujsagot.
    igy kavezasnal itt mindig van mit olvasni:))

    csa szimbi papa mizus regen lattalak
  • Ascyra
    #7908
    Halihó ismét!

    Mellesleg eddig se csináltunk ebből nagy gondot ha magyar magyart assázott, csak akkor ha szem*t módon tette. Pl: LaraCroftHun aki kihívta a kisebb szintűeket, hogy cuccot adjon nekik és leassázta őket úgy hogy nem volt rajta mask (nemtom hogy csinálta)o.O Nem idegesítő ha napi 1-2 alkalommal leassázzák az embert, mert 1 bizonyos szint után elmúlik. És akkor majd este munka után sörözgetve fogok assázni. Röviden: nem gond ha magyart assázol(szerintem), hidd el én is leassáználak:)
  • Szimbi
    #7907
    Még egy utolsó dolog.. :D
    Meg kéne jelentetni egy könyvet a hsz-ekből mindenki hozzájárulásával.. Az év bptránykönyve lenne :)) És mindenki megkapná a részét a zsíros díjakból hehe
    (ezt nem azért írtam, hogy vitát szítsak, hanem hogy végre hülyeségen röhögjetek, és ne a vitákon ;) )
  • Szimbi
    #7906
    a helyesírási hibákért és nem túlzottan érthető mondatokért elnézést kicsit hulla vok már...
  • Szimbi
    #7905
    Hi all!!

    Azt hiszem ehhez nekem annyit érdemes lenne hozzátennem, hogy "mi a sz*rért egymást gyepáljátok mikor (legalábbis Doma. puna, maca és az én időmben) vannak olyan külföldi idegbeteg, idióta (nem folytatom a jóizlés és kommenttörlés határai miatt) kölykök akiken egész nyugodtan ki lehet tölteni a mérgeteket maszkal vagy anélkül... még ui.-ként hozzátenném hogy mikor Domával volt annó nézeteltérésünk (em volt sok) azt úgy intéztük el hogy sört bontottunk és nekiálltunk "lerészegedni" ami által a probléma megoldódott
    Ha szépen kis csoportosulásokra szakadtok annak nem igen lesz kó vége.. Akit meg nem lehet elviselni azt szépen ignorálni lehet ;)

    Jó kalozást mindenkinek..
    UI.: Andrej szerezz sört és mássz fel ts-re.. :p
  • v150r
    #7904
    agresszívvá tesz minket ez a lilás-rózsaszínű avatar :)
  • shaime01
    #7903
    mért van az.. ha én ide irok idáig már kerek 4xer utána mindig egy "nagy" vita lesz? :O
  • Doma #7902
    Szépen összefoglaltad! Teljes mértékben egyetértek.
  • ronesz
    #7901
    istenem erre mar vegkepp nem tudok mit mondani...
    de hogy szitsam a tuzet azt tovabbra is fenttartom h csak azt a magyart nem assazom le akit nem akarok mert igen en vagyok a legfaszabb magyar az egesz jatekban es buszke vagyok ra h mennyi idomet elbasztam erre stb stb
  • Curbuncle
    #7900
    Haha bazd meg...ezt sem fogom mindet végigolvasni az biztos.

    Valaki foglalja össze nekem, melyik komment nem szól az anyázásról, azt öröm lenne olvasni. Az élet rengeteget taníthatna mindegyikőtöknek. Kezdve azzal, hogy ha valaki nem szimpivel találkozol az életben, akkor többet valószínűleg nem beszélsz vele, sőt kerülöd az illetőt. Ti mind tudjátok, hogy egy köcsög a másik, akkor miért találkoztok mindig ezen a fórumon anyázni?

    Valaki javítson ki, de ez ellent mond az ésszerűség, érettség íratlan szabályaival.

    Peace. =)
  • SigaDragon
    #7899
    Doma én becsülek meg minden de ha jól tudom te is KAL-ban elérté egy szép eredményt!!
    Szerintem megérted hogy miről beszélünk és beszélnek a többiek!!
    Ha most nézzük a KAL-t XCA is elata a kariját!! És aval 12éves noob assázik ahogy én tudom!! És avval kemény!!
    És szeretném ha valaki nem aval keménykegyen amiért nem dolgozott meg és mit emlékezetem nem csal ez a n**b kijelentette mindenkit le assázik és 3 embert nem mert az aminek látszik n**b!!
    Ne a net mögé és a Forum mögé rejtözön!!
    Egy cim és elintézünk mindent!!
  • v150r
    #7898
    ki mit kapott ma?
  • ronesz
    #7897
    jol van ne farasszuk egymast jo?
    nekem mara ennyi eleg volt a sok faszsagbol de erre meg valaszolhatsz egyet csak h tied legyen az utolso szo
  • v150r
    #7896
    az én egomat? fiam, én nem kérkedtem semmivel, veled ellentétben.
  • ronesz
    #7895
    pedig de sajnalom h ezt kell mondanom igy megsertve az egodat...
  • v150r
    #7894
    hol?
    itt? soha.
    halálunkig!
  • v150r
    #7893
    ezek szerint mégsem.
  • ronesz
    #7892
    EN tudom az mar mas kerdes hogy a tobbi tevedhetetlen Hungarians tag tudja-e
  • THeArrow
    #7891
    szeretet & béke
  • Dodokacsa
    #7890
    "Embelek! Jeluzsálem népe! Lóma a balátotk!"
  • Nyuszuke
    #7889
    Ronesz: tudod egyáltalán mit is jelent igazán?!?!?
  • v150r
    #7888
    nem poénnak szántam, mr. intellektuel.
    mellesleg, miért használsz olyan kifejezést, aminek a jelentését nem is ismered? ezek szerint nem csak a smiley-k jelentésével nem vagy tisztában.
    de asszem én itt befejeztem, ez már nem egy érdemi vita.
  • puna
    #7887
    dodo megkaptad fortba a teleportot?
  • v150r
    #7886
    ír a fene. nem ér annyit az egész.
    azt hiszem, nem is lenne rá kiemelkedő okom.
    és amint látod, így is folytatódott. lehet, hog velem van a baj, de úgy érzem, hogy a moderátor, mint olyan, azokat a hozzászólásokat kell, hogy moderálja, ami a fórum etikettjébe nem illik bele. btw, elég lett volna, ha csak azokat moderálod, amikben minősíthetetlen a hangnem, és nem az építő jellegű vitához kapcsolhatóak.
    remélem, nem okoztam maradandó lelki sérülést senkinek :D
    jah, és doma! remélem, a nézeteltérésünket tisztáztuk.
  • ronesz
    #7885
    vulgarisabban kifejezve szarok ra...
    igen v150r koszonjuk ezt a boduletes nagy poent csak le ne essek a szekrol rohoges kozben
  • puna
    #7884
    mit jelent ez a mosom kezeimet ?
  • v150r
    #7883
    ennyire mocskos?
    szappannal próbáltad?
  • Doma #7882
    Valóban nem kellett volna mindent törölnöm ezt igy utólag belátom.
    Ellenben ha otthagyok pár hszt akkor abból újra folytatódott volna az egész, mert valaki mindig jön aki el akarja mondani a véleményét.
    Volt már rá példa és ezt megelőzendő töröltem a hozzászólásokat.
    Ellenben mint írtam nyugodtan írj a modoknak hogy neked nem tetszett a döntésem!
  • ronesz
    #7881
    mosom kezeimet...
  • puna
    #7880
    ronesz ne szolj bele a vitajukba ez mar nem rant tartozik vagyis ezt ok beszeljek meg
  • v150r
    #7879
    ronesz. neked mindig mindenbe bele kell szólnod?
    nézeteltérésünk van/volt.
    abban, h remekül irányítja a fórumot nem kételked(t)em, csak mivel néhány dolgot korlátoz, ezáltal értelmetlen a fórum.
    jah, és neked némi fogalmi zavarral is fel kell venned a harcot nap, mint nap, úgy látom.
    (na meg a kérdések értelmezésében)