12892
  • Curbuncle
    #8319
    Legalább kétszer olyan régóta játszottam a Kal-al, mint te Elite, amikor ott hagytam szüneteltetni. Az életkorom nem rád tartozik, az IQ-mnak pedig semmi köze nincsen ahhoz, hogy nem magyar guildben voltam.

    Aki nem magyar guildben van, az nem magyar? Ne bazz már, akkor én mi vagyok? Hallod lehet résztvettem egy gyorstalpaló nyelvtanfolyamon és azért vágom ennyire a nyelvetek. Aki külföldi guildben van, az azt keresi, amit magyarban nem találhat meg. Különbözőek vagyunk, másak az igényeink. Ezt a fórumot, mint valaki már kifejtette 15-20 ember ha olvassa. Ehhez képest ennek 4-5x-öse játszik a játékkal. Miért akarod Te képviselni a magyar Kal-osok érdekeit.

    Ha visszaemlékszel ugyanez volt amikor a Sigáék társasága megalapította a RitualFear-t. Akkor is ugyanez volt. "Kell egy guild, amibne megvan az, ami hiányzik a MagyarLovagokból és nem nobb mint a BlueSky." Aztán rájöttek, hogy hát ez így nem működik, olvadjunk akkor össze a Hungarians-al. Akkor is mi volt, kicsik átcsábítása a Ritualba, xp-t adjatok be, vagy kivagytok rúgva, majd egy hónapra rá, gyertek kicsik a Hungariansba, mert erősek leszünk. Most meg megint guild-ek közti variálások vanak. Gyerünk ide, csoportosuljunk oda, szarjunk bele kinek mi a jó. Miért nem jó ez a 3 guild alliance-a? Úgysem tudtok 8-as full magyar allyt létrehozni, mert nincs annyi játékos. Kwy Up guildje felejtős, a többiek meg HoF-ban meg egyebekben érzik otthon magukat, ők sem fognak átmenni.


    @Dodokacsa

    Hallod lehet a kicsi 40-45 alattiaknak eláll a lélegzetük is ha meglátják rajtad full g50-ben világító testedet, de ne nekem tedd ezt a "kussoljál" stílust. Mi ez a hirtelen porondra való kényszered, hogy vezesd a magyar guildek megreformálását? Szarok rá mit mondasz, mert úgysem fogsz leszállni soha arról a kurva magas lóról. Az a kurva nagy szerencséd volt, hogy 55 alatt mindened meglett a Kal-ban, amugy te is ugyanugy megérdemelnéd hogy szívjál, mint azon sok ember akik 60-63ig nem is látnak g50-et. Máris másképp látnád, szólnál bele a dolgokba.

    @Chamber Respect.
  • Chamber
    #8318
    Microsoft .Net Framework 1.1
  • CoolMageHUN
    #8317
    nekem nem jó a KalEnciklopédia mert nem akarom letölteni és nem is tudom honnan letölteni azt a networkot de valaki elküldhetné hogy honnan lehet letölteni
  • v150r
    #8316
    csimbi pontosan ezt akarom elkerülni...
  • Csimbi
    #8315
    EMBEREK STOP!!
    nehogy megint vitába fulladjon, kezdett normális megbeszélés lenni, ne rontsátok el!!
  • v150r
    #8314
    erre inkább nem írok semmit, mert megint én leszek a rosszfiú.
    mert ez azért ilyen formában nem igaz, és ezt te is tudod nagyon jól.
  • Elitewarrior
    #8313
    Visor!

    Mondj 1 okot miért kelene külföldiekkel foglalkoznom. Én nem magammal foglalkozom majd 1x rá fogsz döbbenni. Kb ennyi! Dodót üdvözlöm ha már ts-en dumcsiztok. iga v150r? "Baráti társaság" pont te beszélsz ?? hány ember jött el miattatok tisztelet a kivételnek a hungarians-ból??

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • v150r
    #8312
    mellesleg, sztem meg lehetne ezt a guildrendszert oldani, de ha csak falakba ütköztök, akkor nem érdemes erőltetni.
  • v150r
    #8311
    a szint k*rvára nem lényeg, az életkor sem. sok 25-30 év körüli gyakran még a 15 éves szintet sem üti meg.
    ha nem kalozik, véleménye akkor is lehet.
    aki nagyobb guildekben kalozik, az vagy azért van ott, mert ott jól érzi magát, és nem a birka effektussal néz nap mint nap szembe, vagy azért, mert neki k*rvára mindegy, hogy hol van.
    milyen megtagadásról beszélsz te?
    jah, és áruld már el, hogy ennek mi köze van az iq szintekhez.
    a magyaroknak legyen jó, tehát, ha másnak nem is jó, neked legyen az. éééértem.
  • Dodokacsa
    #8310
    mi a f***nak szólsz bele ha nem is jáccol? mit kell itt okoskodni? hogy majd ÉN megmondom a frankót... ki ha ÉN nem... csúcsröhej

    ha vkinek nem teccik majd Ő megmondja, mindenkinek van szája, majd kinyitja ha gondja, baja van
  • Elitewarrior
    #8309
    Curbi !

    Te hanyas vagy és melyik guildnél vagy?? Ja és hány éves?? Látom nyomod a Sillkroad-ot is, nem tom mennyit kalozol de szerintem nem sokat. Valamint külföldiek nem érdekelnek sem azok akik megtagadták a magyarokat és külföldi guildekben szétszóródtak!!!!! Elég szomorú ez és az ember IQ szintjét tükrözi. Remélem érted, nem érdekelnek a külföldiek sem az emberek sem a guildek. A magyaroknak legyen jó a külföldiek meg oldják meg ahogy tudják.

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • Curbuncle
    #8308
    Nekem "Magyar Egysült Guildek" nélkül is voltak magyar barátaim a Kalban és nem nyúlták le a külföldi guildtársaim a droppokat. Lépjetek allyba ti magyarok és ne húzzátok a kicsiket, mert kilépés lesz a vége.
  • Elitewarrior
    #8307
    Curbuncle!

    Nagyon sok embert megkérdeztünk róla, de még van elég sok ember akinek nem halottuk a véleményét. PL: A te véleményedet sem. Itt megvan az elv ezt ki kellene dolgozni és közös nevezőre jutni. 1-2 embernek biztosan nem fog tetszeni a dolog, de azok az emberek jó lenne ha a töbség döntését elfogadnák és tiszeletbentartanák azt. Van jópár fiatal játékos akik a koruk miatt sem igazán fogják és nem is akarják megérteni ennek a lényegét. Senkit nem akarunk megbántani vagy korlátozni semmiben. Ha az ötletet nézed magát az elvet rájössz hogy ez mindenkinek jó. Mindenkinek lenne folyamatos partyja és nem kéne külföldiekkel partyzni. Nem lenne az hogy a nagy értékű droppodat valaki lenyúlta. És így együtt lennének végre a magyarok.

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • Curbuncle
    #8306
    Ez mind szép és jó.

    De valaki azt mondja már meg nekem, miért kell csordába hajtani a nép fejét, ha az nem akarja. Ha az ember természeténél fogva szabadon szeret élni, lehet hogy itt sem szeretne mások által irányítva lenni. Elkezdenek egy játékot, és az ilyen egyik guildből a másik átpaterolások miatt megy el az életkedve. Egyaltalán a tagokat is megkérdeztétek, vagy csak úgy ahogy eddig is, jött egy ötlet így hát hajtsuk végre amíg meleg hozzáállással nekiláttatok.

    Lehet van akinek egyaltalán nincs kedve átmenni másik guildbe. Van 3 viszonylag aktív guild, ne variáljatok.
  • Elitewarrior
    #8305
    Dodó!

    A Hungarians-nál Te és ArkAngyal vagytok akik alkalmasak a guild vezetésére, akik foglalkoznának a kicsikkel is. Mert most kis guildként nézzük a Hungarians helyzetét. Én amúgy a 30-as limittel nem értek egyet szerintem elég a 20-as limit. Sokan elrontják a karikat. 20-as szinten azért könyebb újrakezdeni ha úgy adódik.

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • Elitewarrior
    #8304
    Chambi!

    Az új guild ötletét már rég elvetette szerintem mindenki. Egyértelmű, hogy a meglévő guildeket kell felhasználni. Az körvonalazódik kb. hogy te melyik guildekben gondolkozol. Az ML az már fix az 50-es guildnak ki is lehet kiáltani. A kis guildeket vagy guildet kéne eldönteni melyik vagy melyikek legyenek. Olyan vezetők kellenének oda akik tudnak foglalkozni az emberekkel és tudják segíteni a kicsiket, valamint aktívak és gyakran fent vannak, nem csak hébe hóban. Te szerinted hány kis guild kellene??? 1 vagy 2??

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"
  • Dodokacsa
    #8303
    JA! meg még annyit hogy kihírdetni guildchatben mindenkinek hogy jöjjön fel ide és olvassa el az SG-fórumot, mert nagyon kevesen ismerik, hogy ez van
  • Dodokacsa
    #8302
    na hát a listát akkor én is összeállítm, mondjuk ez a Hungarians esetében nem lesz rém hosszú :P 10-20 ember max oOo

    2 guild amúgy sztem is elég!, mert ha a kis guildben mindjuk teszünk egy 30as limitet máris megoldódik a próbléma (nagyon sok a 20as kari aki abbahagyja kezd még egy 20ast... vagy van 3-4 20as karija...), aki elér már egy 30as szintet azal érdemes foglalkozni, mert már eléggé megismerte a játékot (első jobchange)
    mondjuk lehetne úgy hogy bevenni mindenkit a kis guildbe, és szabni vmi "határidőt" pl.: 2 hónapot h mindenki elérje a 30at

    ((DUGIMACA is kb annyit jáccik amúgy mint Penge :P szal inaktív uh ez nem akkora gond, viszont DUGIMACA-t PUNA-t és Nyuszuke-t családi szálak fűzik össze uh szerintem ők tuti maradnak a Hungariansban bármi is lesz))
  • Chamber
    #8301
    BlueSky sztem full döglött (ha nem majd megcáfol vki). Darius és Chintolina van fenn BSből néha, de őkis ritkán amyennyire én látom. Allychatbe sztem nemszólt be egész héten egy BS tag sem.

    Ha Hungariansba DUGIMACA már nemjön vissza többet az pont jó lenne a kis guildnak, ugyanis nemkéne a leadernek ottmaradni, csak továbbadni maca ID + passwordjét vkinek mindig.
    Nálunkis jólenne ha Penge maradna leader sztem, ugyanis akkor az ő jelszavát is ki lehetne adni pár embernek, hogy legyen vki war-ra nevezni mindig. Mert én pl a héten is lecsúsztam róla :(

    Tehát új guildok sztemsem kellenének. Legalábbis ha lesz is új guild a végén mégiscsak, én akkorsem leszek leader mert nem vagyok itt nevezésnél mindig, a saját karim jelszavát meg a büdös életbe ki nem adom :P
  • Elitewarrior
    #8300
    Csimbi!
    A felmérést azt megcsináltuk Dodó-val és nagyon sokan támogatják. A mi guildunkban minden ember támogatja az ötletet. Azért kellene két kis guild, mert a kicsik sokan vannak nem annyian amennyit te gondolsz. Az aliance-val mindenképpen egyetértek hogy a magyar guildek allyban legyenek egymással főleg a nagyobb szintű leaderek és sub leaderek miatt. Én kisebb szintűek számára a BlueSky-t javaslom semmiképpen nem javaslom a Hungarians-t, nagynak 50+-osnak meg már mondtam hogy az ML-t Chambi vezetésével. A listával egyetértek és meg is csinálom a mi guildunkre (HungarianElite)és eljuttatom hozzád ha jó így. Abban Dodónak is maximálisan igaza van hogy ts-en kéne 1 megbeszélést összehozni erre. Ts-en könyebb megbeszélni és közös nevezőre jutni.
    Még annyit, hogy az 50-es guildnak mindenképp 50+-os tagokkal kell rendelkeznie csak!! Átalakításnál ha mindenki rábólint a mostani tagokból csak a 45+-osoknak kéne megmaradniuk. A többiek meg a kis guildba vagy guildokba mennének át.

    Ezeket akkor kéne megvitatni amikor minden guild leadere és sub leadere fent van. A héten nem igazán voltak fent, se nálunk se a BlueSky-nál.

    Üdv: Elitewarrior "SubOf HungarianElite"

    Ui: Dodó! Pm-ben majd beszélünk délután.
  • Csimbi
    #8299
    csak egy-két megjegyzést tennék hozzá a dologhoz, mindenféle összefüggés nélkül:

    - az ML a legismertebb magyar guild a külföldiek körében (ha mást nem, Chambert általában nagyon sokan ismerik :D), ezért nincs értelme új guildot csinálni, tehát mindeképpen a meglevőekkel kéne gazdálkodni

    - először viszont kéne egy felmérés, kiki csinálja meg a saját guildjában, hogy ki is lenne benne egy ilyen 50+ meg 50- os elosztásos guildben... (sztem 2 guild bőven elég lesz erre a célra, mivel 120-nál több aktiv gamert ugysem tudsz összeszedni)

    - egyetlen problémát a leendő kisebb guild vezetője fogja elszenvedni, mivel neki maradnia kell 50+ osan is a kicsi guildbe (ez a hungarians esetében asszem dugimaca lenne :D )

    - ha sikerülne egy ütős 50+ os guildot összerakni, akkor valszeg a war reg sem lenne akkora probléma, hiszen partyba 6 50+ os emberrel healerrel meg tudnánk védeni a leadert...(javasolnám a szoros ally-t a többiekkel és a legnagyobb guild leader lenne az ally leader) bár ha az assa maskot nem rakják vissza, akkor a reg kérdés nem gond, ha mégis, akkor sztem megoldható lenne Penge felhuzása is, ha chamber szánna rá egy kis időt, akkor sztem 1-2 hét alatt felhuzhatjuk partyba...

    - ha ez az egész dolog kudarcba fulladna (értsd marad minden ugy ahogy va) akkor sincs gond, nekem nagyon tetszik az, hogy magyar ally van, 4 guildal, viszont örülnék neki, ha kicsit több közös party lenne... mostanában jókat partyzunk Freez + Breno val D3-ban , Lelki, Blonde, Nati val D1 eggbe, de ezen kivül általában senki nem akar jönni velünk (bár most hogy pina is újra "nagy" lett, ő is jár velünk)

    ui:
    ha lesz egy kis időm, csinálok egy excelt az ML tagokról, job és lvl -el, hogy egy kicsit képben legyünk, kinek lehet szolni party ügyben... javaslom a többi guild is csináljon egy ilyen listát, amit majd felrakunk a netre vhova és alkalomadtán frissitjük... igy nem kell gondolkdni, hogy ki is lehet a másik guildban, meg hogy hányas, lista megnéz, privi checjk ghogy fent vane azt mehet a party ! :D
  • Elitewarrior
    #8298
    Nem szoktam sg-t nézegetni, de Dodó "Freezproof" miatt feljöttem.
    Dodó én azt mondom, mint az előttem szóló hogy ne add fel!!! Kitartás én tudod hogy támogatlak, és remélem még sokan mások is:)). Chambi szerintem az egész akkor lessz életképes ha a ti guildetek 50-es limittel lessz. Én még mindig a ti guildotokat javaslom erre a célra a te vezetéseddel. Szerintem ez lenne a legjobb megoldás és az ML melett 2 guildnek kelenne lenni amikben viszont nincs lvl limit csak felső korlát. Amikor valaki eléri az 50-et autómatikusan átkéne mennie az 50-es guildba. Chambi és Dodó szerintem rajtatok fog állni vagy bukni a dolog.

    Jó játékot mindenkinek!

    Elite "HungarianElite"
    bb
  • Chamber
    #8297
    Én kipucoltam MLből az inaktívokat, mert volt olyan verzió hogy az 50+osok (vagy 45+) jönnek oda. De aztán kiderült hogy mégsem, mert pl vkinek nemtetszik az hogy magyarul van a guild neve xD

    Na mind1, lényeg hogy most van 17 helyünk, a maradék 43 ember meg már tényleg aktív többé-kevésbé (persze nem 1xre az összes). Szóval ha vki mégis jönne akkor most van helyünk bőven :P
    Lvl limit... maradjunk a 40+nál egyenlőre asszem. (Majd emeljük ha megint kezd megtelni a guild :)
  • Dodokacsa
    #8296
    az a baj hogy ezt a fórumot is olvassa kb 15-20 ember, kallal meg jáccik 100-150 (nem pontos a szám, az arány a lényeg)
    és nem lehet az infót normálisan eljuttatni
    senki se használ TS-t, akik igen azok 20 különböző TS-en vannak :S
    nyilván meg lehetne csinálni de annyi fölös időm meg energiám nincs erre a játékra

    max úgy működne ha új guildet csinálnánk... mert mindig lesz 1-2 ember aki ezért meg azért nem akar ebbe/abba a klánba menni...
  • ThedarkmanHUN
    #8295
    Ne add már fol ember... a nagy dolgok se igy szulettek, hogy vki kitalálta aztán pár idiota ember miatt elvetette az tletet! én támogatom és szard le a 12 éveseket, hirdessenek ha jonak látják, akit komolyabban érdekelt a téma nemhiszem hogy itt reklámozik ahelyett hogy viben segitene neked, roviden NEHOGY FELADD MÁR!!!!!!! És sok sikert!
  • Dodokacsa
    #8294
    NA
    pár napja támadt egy jó kis ötletem, aki emléxik emléxik, aki nem az nem :P
    full csőd lett az eredmény, mert a magyar kalosok mentalitása ahogy ehhez a játékhoz állnak valami elképesztő (tisztelet a kivételnek)
    semmi sem érdekli őket saját magukon kívül
    amikor szóbakerűlt chatben a téma hiába kérek embereket, h ne most bizniszeljen, annyira gyökér h nem érti meg, nemtom 12 éves vagy mentálisan fogyatékos, de ez van... no comment (ha vkit esetleg ezzel megbántottam, hát ez van, akinek nem inge...)

    ha legközelebb ilyen guildegyesítéssel meg az 50+-ok összefogásával próbálkoznék, lécci lőjetek le! köszi

    (ha vkit esetleg megbántottam, hát ez van)
  • v150r
    #8293
    ha eb-t akarsz beletolni a fegyverbe, kell venned attack talikat (ha mage vagy, magic talikat) az első négyet gondtalanul belehúzhatod, nem törik el, el sem ronthatja, viszont utána pirosra vált a kiírás, ami mindig azt jelenti, h veszthet endurance-t és el is törheted ha nem vagy óvatos!!! aztán így ha elégnek érzed a fegyverben az attacktalikat, akkor el kell menni a blacksmithhez
    ott van egy olyan "revise the percentage of success" arra rámész, a fegyvert kiválasztod és nyomsz rá egy gombot, revision stone-al annyi revise-t nyomsz, hogy az alul lévő két szálaékérték 100% legyen, ha nem 100% akkor elképzelhető h az applyingnál azonnal eltöri a fegyvert. az első szinthez 1 revikő kell (aztán kettő és így tovább).
    szal tegyük fel, h megvan az első revízionált szinted, akkor vissza kell menni a blacksmith főmenüjébe és az "applying explosive blow" menüpontot kell kiválasztanod, itt megint hozzáadod a fegyvert, és némi geon fejében már benne is van az eb a cuccodban.
  • geri777
    #8292
    Sziasztok hogyan kell valmijen cucba eb t rakni?
  • Chamber
    #8291
    Ja csak egy alapból fizetős játékban nemkell a készítőknek napi 5x kinyírni hogy fizess a rebirthjeikért
    A múltkori 2 hét free trial alatt egy amúgy fizetős gameben 1x haltam meg lag miatt pl.
  • gvarga12
    #8290
    lagrol csak annyit hogy fizetos jatekban is ugyan ugy van :)
    meg node crash is :)
  • LOH
    #8289
    azt tom este nagyon szépen lehet jáccani de reggle meg dél után mintha nem is te jáccanál!
  • Csimbi
    #8288
    mostanában én ugy veszem észre, hogy pl. D1 ben este 10 után nem lehet partit találni, mert annyira kevesen vannak :D
    (tegnap R1 R3 ba splashy sem volt, mert nem volt elég attacker :( )

    szal a suli meg ki tudja milyen okok miatt mostanában éjjel abszolut nincs lagg, és szinte tökéletesen játszható :D
  • Dodokacsa
    #8287
    azért lagol 14-22 óra közt általában (egyébként sokkal kevésbé mint régebben) mert ez egy ingyenes játék... ha fizetős lenne, nem lenne lag
    és nem csak a horgászok miatt, hanem mert sokan jáccanak, árulnak, halásznak eccerre... délelőtt és este nincs lag
  • LOH
    #8286
    Már bocsi hogy ieneket írok de tényleg meg b... őket!
  • LOH
    #8285
    Ez az szar nagyon Lagozik!!! Bassza meg az isten az összes horgász karit!
  • DamageAdept
    #8284
    megnyomtad a "mehet" gombot, öreg hiba, néha mond-lyuk én is kísértésbe esek, de egyre kevesebbszer ;)
  • KingArcher
    #8283
    -,- most mit csináltam?
  • v150r
    #8282
  • ronesz
    #8281
    KingArchernek akart volna menni csak felrekattintottam bocsanatodert esedezem
  • Chamber
    #8280
    Hát azért ramélem max G46ot lehet fogni majd :P
    Egyébként lesz 1M új halász account éjjel nappal, és 100x ilyen lagos lesz tőlük a game
    Jólenne az összes hacker/scammer menne az új szerverre. Ott még becsalhatják maguk simán a Top100ba