12892
  • Elitewarrior
    #8559
    Csimbi!

    Te kóstolgatsz engem mazsola? Majd ha te költessz lóvét a karidra mert elrontottad utánna dumálj! Addig ne du mert be ba! Szeretem amikor 1-2 lekvár beledumál az istentiszteletbe. 49-en hogyan próbáljam ki előre a skilleket és a pontokat Ökörfej???? Könnyen pofázik aki 50+-os.



    Ui: Csimbi még 1x lehülyézel elmegyek hozzád és pofán verlek, akkor legyél nagy legény, én nem sértegettelek lekvár!!
  • Ascyra
    #8558
    Hali,
    Elitewarrior ha lehet én mennék a szerveredre:) jó lenne legalább lenne 1 cjb:)
    MÁS: Csimbi sztem sokan olvasták milyen gép kell az iwiw működtetéséhez és nagyából mindenki tudja, hogy igenis sok pénz. Ergó a kal többe kerül. De azt nézd meg, hogy az Inix soft. nem 1 kis cégecske aminek ez az 1etlen programja. Illetve amikor a bankkártyával csaltak az emberek akkor úgy emlékszem, hogy nem a bankkártyaszám volt kreált, hanem lopott volt meg ilyesmi. Szóval abból is volt pénzük, most meg tuti, hogy sok pénzük van mert már ugye nem lehet csalni és nézd meg mennyi csak vehető cucc van a kalban. Belépsz a játékba és a sobot kivéve mind1ikhez hozzájuthatsz geonért...
    Sok cseresznyét mindenkinek!!!
  • Csimbi
    #8557
    nah, mi erre irtuk a KalEncy-t...
    mindent ki tudunk próbálni, és még tört szerver sem kell hozzá
  • Elitewarrior
    #8556
    Chambi!

    Nem akarlak elkeseríteni de az én tört szerverem is készülőben van. Hamarosan indul és garantáltan 24h lessz:)Szerintem nagyon jó a tört kísérletezni mint skillek terén, mint tulajdonság pontok terén. Már 2 karira megírtam a skill és tulajdonság pont kiosztást lvl 65-ig. És nagyon szeretném ha minden karira meglenne lvl 70-ig legalább:)
    Ha már sikerült rendesen elrontanom a karimat és emiatt pénzt adok ki azért hogy rendbehozzam, nem szeretném még 1x elrontani. Így nagyon jó hogy ki tudok mindent próbálni előre:)

    Üdv:



    Ui: 1-2 napra próbáld ki Chambi lehet, hogy te is rájössz 1-2 dologra mit csinálnál másképp:)
  • v150r
    #8555
    LOL! én meg megyek nézni, ahogy curb dolgozik :)
    chamb: tegnapelőtt pont ezt beszéltük haverokkal.. lol?
  • Chamber
    #8554
    OMG szavazás ebben a hónapban kal oldalon: "Which character is from with in our game would you like to see made into figurines?"

    Nemsokára rendelhetünk cuki kis műanyag Ancient Animal figurákat a polcra
  • Chamber
    #8553
    Bocs ez az előző mégiscsak G46-ra sikerült xD
    Szal G50re:
    - half set = 3x2 + 1 = +7
    - full set = 5x2 + 5 = +15
  • Chamber
    #8552
    Lol lassan külön topicot kéne nyitni mint a havidíjas mmoknál...
    - official kal
    - illegal kal


    Amúgy remélem az összes illegál szerver megszűnik, mert kevés az ember Haninon
  • Chamber
    #8551
    Nemnem ez sztem nem így működik...
    Az én ötletem G50re:
    - half set 3x1(minden darabon 1) + 2(half set bonus) = +5 str/agi/int
    - full set 5x1(minden darabon 1) + 5(full set bonus) = +10 str/agi/int

    Ui: a kérdőjelek nem a font miatt vannak hanem vmiért visszakapcsolta az update a szövegszűrést mindenkinél. Megoldás: Főmenü/Other Game Settings/Language Filtering -> OFF

  • Elitewarrior
    #8550
    Hi mindenki!

    Akit érint a dolog, vagy érdekli az X-perience szerver is megfog szünni:( nagy valószínűséggel. A következő 2-3 hétben fog elválni, de addig marad így hogy, hol megy hol nem:(




    Elite2HUN x-perience lvl66 knight vaga
  • Csimbi
    #8549
    nem kell fizetni... más megveszi, te meg megveszed geonért :D

    amugy van sejtelmed arról, mennyibe kerül egy ilyen game-t fenntartani?
    nem védeni akarom öket, de vmiböl meg kell élniük nekik is...

    nem értem miért várod el akárkitöl, hogy te ingyen és bérmentve jól érezd magad azzal a termékkel amiben neki munkája van, de ha neked ez a mentalitásod van, szivesen látlak nálam a hétvégén betonozni, természtesen ingyen, hiszen nekem jó lesz, te meg csak melózz...
  • Curbuncle
    #8548
    Tudod ez mind szép és jó, de ahhoz képest hogy ingyenes játéknak hangoztatják, még a fűre lépésért is fizetni kell. Ez az új tuningolási dolog nagyon jó ötlet, mrt valljuk be tényleg az, kellett már ez a lehetőség is. De az istenért kell még ezért is pénzt kérni...ne vicceljetek már!
  • Csimbi
    #8547
    nah végre egy frissités :D

    http://www.kalonline.com/Intermediate/SetItem.asp?btn=4

    aki nem birná leforditani:
    - ezzel az uj kaviccsal lehet tuningolni az armorokat
    - grade-töl függöen kap + statot (g46 +1, g50 +2, g55 +3, g60 +4) (str, int, agi)
    - ha legalább fele seten van kavics, akkor kap még extra statot, ha az összesen , akkor még nagyobb extra statot :D
    - egy set csak azonos graden belül müködik (pl full G50)

    - pl full g50 set = 5 x 2 stat=10 stat + 15 extra = +25 STR,INT,AGI (full g60 set=+40 :D)

    már csak a succeed rate-re vagyok kiváncsi! :P

    ui:
    vmit elbasztak a fontkészlettel, tele vannak a szövegek ?-ellel :(
  • Syro
    #8546
    Mondjuk talán a sok KalCashre Simon ?:D
  • DamageAdept
    #8545
    BAZzEEEG a kal INGYENES?????? Akkor hova fizettem én eddig a havi 5k-t?????
  • Cingar
    #8544
    pff ez nem vmi pozitiv
    de tuti nem fogok penzt kolteni egy "ingyenes" jatekra
  • ronesz
    #8543
    ha most minden altalam ismert mmo hivatalos oldalarol becopyzom a legutolso 6 honap frissiteseit az sro topicba, akkor gondolom annak te is nagyon orulni fogsz...
  • DamageAdept
    #8542
    vegyél statkövet banyek, mer ezt nem oldja meg a robitussin
  • THeArrow
    #8541
    az szó szerint gáz
  • v150r
    #8540
    ami le van zárva, az le van zárva. ami nyitvavan, de nem indul, ott te szabtál el valamit.
    nagyon sokmindent egyébként nem lehet elrontani...
  • dragonfighter
    #8539
    hi megint,ismét problémáim vannak a privát serverrel kapcsolatban.
    letöltöttem egy csomót de vagy nem indult el(általában Null féle probléma volt) vagy pedig nem ment a server vagy már lezárták a registert.aki nyomja privát serveren irjon ide és segitesen pls:[email protected]

    Ty (^_^)
  • DamageAdept
    #8538
    Érted, a vbkért, a droprate-ért meg a hosszúcombú lányokért. Enyit róllam ti hogyvagytok?
  • DamageAdept
    #8537
    Igen, életemnek csupán ezek a kommentek nyújtanak egy kevés kis értelmet. Kérlek nagyuram ne haragudj rám.
  • Doma #8536
    Szerintem utóbbi...
  • Cingar
    #8535
    ha egy iajsznak 50az alap wisdomja az gondolom nem okoz nagy problemat vagy mar baszhatom?:S
  • Cingar
    #8534
    nekem azt mondta csak ertem el....lehet azota valtoztatott
  • v150r
    #8533
    tapasztalatom szerint, sajnos az utóbbi...
  • Dodokacsa
    #8532
    mintha eltévesztetted volna a házszámot
    (TS-en mindig elkerüljük egymást vagy egyátalán nem jársz fel mostanság?)
  • Curbuncle
    #8531
    Ismerd be, hogy csak ezekért a geci kommentekért élsz.
    Nem fogok megharagudni.
  • grimus
    #8530
    Indítottam egy új mage karaktert a Hanin szerveren. Eddig a legújabb szerveren voltam, de alig voltak rajta, és mindenki csak magában csattogtatott, szóval eléggé unalmas. Bezzeg a Hanin, igaz, akadozik, viszont jó sok magyar arc van rajta, és segítenek is. Beállítottam pecázni znurglHUN jégtábla varázslót, ha utatokba akad, nyomjátok fenéken egy speed up-pal :-) (persze, nem pecázás közben, bár jó lenne egy jó botravaló halat összefogni)
  • Ascyra
    #8529
    legalább is rmélem h pár nap múlva lesz netem:)
  • Ascyra
    #8528
    Sziasztok!
    Curb már intézem a netet, de nemtom mikor lesz meg.Jah és lassan meg kellene dumálni a dolgokat a szilveszter nem megy:( Holnap veszek fehérjét és végre menni fog rendesen a szekér:)Meg beszéltem hawerral Egerben csak Thaibox van Kravmaga nincs:(:( 10 körül legyél már fent sztem a Zöcsis ts en leszek.
    Más: sztem a PvP akkor lenne jó a kalban, ha a silk meg a WoW PvP. Mert ugye a Silkben a magasabb kariknak érdeke, hogy leöljék azt aki feleslegesen gyilkol(tom a kalban is de a silkben jobban). A WoWban meg az a jó, hogy bár sok terület van ahol legyakhatnak, de oda el is kell jutni!!!
    RudiHuNN: Privben elküldöm a címemet, kb pár nap múlva lesz netem.
  • DamageAdept
    #8527
    Örüljünk vagymivan?
  • Curbuncle
    #8526
    Kal vagy sem, mi megkapjuk az Update-et!!!!!!!!!!

    Update #1: New Server

    We will be opening a new server, our 16th.
    New Server name: Pacific
    Open date: 12/5/2006

    Update #2: Takla Makan Update

    - Level cap lifted to level 80.
    - Takla Makan map opened.
    - A new Unique Boss introduced; Lord Yarkhan.
    - Level 60~80 Takla Makan monsters added.
    - Level 60~80 Takla Makan quests added.
    - 8th Degree high level Items available

    Update #3: Christmas Event

    - So-Ok's Christmas gift: a reindeer you can ride.
    - A powered up version of the monster summoning scroll: Pandora's Box.


    Ba*d meg ez felborítja az univerzumot!!! xD
  • v150r
    #8525


    elég lesz?
  • DamageAdept
    #8524
    egy
  • dragonfighter
    #8523
    arra gondolok amilyenre lehet gondolni,csak mondj egyet
  • DamageAdept
    #8522
    Melyikre gondolsz?
  • dragonfighter
    #8521
    és mi a tört szerver sitejának a cimje??
  • v150r
    #8520
    mondjuk a tört szerver siteján?