638
  • torrente
    #318
    Töltsd fel az életed, nyomd meg a 3 gombot és fuss ki a helyiségből, közben 1-2-őt lőjj vissza a "vérplazmákra". Ha gyorsan kiérsz és csak aztán halsz meg, az már nem baj, mert itt új checkpoint van és a halál után már innen kezdheted újra.
  • Glpetyus
    #317

    Végigvittem,vége nem tetszett + egy kicsit nehézre is sikerült,de nem volt rossz gém.
  • soulhunter
    #316
    nemtom mi ez a spoiler,de bizti jol mutat 1 kocsin :)

    amugy jelenleg az Alien Toys -nál vagyok 1 teremben,ahol kezelőpaneleket kell megnyomni,hogy kiengedje a sejt szerű nemtom miket,amikbe ha belelösz,akkor szétoszlanak sok sok pici sejtféleségre...

    nahh,bár CS-ben javitott a teljesitményemen a razer patkány,de ide még az is kevésnek bizonyult,mer sajna elfogyott a lőszerem,és csak plazmám van :( (bár az legalább ujra töltödik)
    nahh,ebben a teremben van 1 fegyver féleség,vagy nemtom mi volt az :)
    1 ajtot találtam,amin be kell menni,kivezető ajtot nem láttam :)
    és ezek a mocsok gömbök állandoan leölnek :(((

    amugy ott akadtam el előzőleg,hogy nem tudtam,h a lila falba épitett plazmaágyuk közé be kell dobni 1 aliengránátot :) checkpoint cime: Greys volt.
  • torrente
    #315
    Tegyél fel egy screenshotot. Már letöröltem és sajna nem ugrik be így az írásod alapján hol tartasz.
  • Cvd
    #314
    Spoiler.

    Már leszedtem a játékot, nem tudok képet küldeni. De ha minden igaz, akkor egy terem közepén vettél fel egy új fegyvert, ha onnan mész tovább akkor egy nagy terembe juthatsz, két párhuzamos, lejtő folyosón keresztül is. Ha tényleg itt vagy, akkor ahogy beérsz a nagy terembe, az első gömböt a két betorkolló folyosó fogja közre. Már ha tényleg ott vagy ahol sejtem és jól emlékszem. Mi a pálya neve?
  • soulhunter
    #313
    hát én szétgránátoztam a teljes pályát,és nem nyilt ki semmi,nem halt meg semmi,nem nyilt ki semmi... kérhetek screenshotot vagy ilyesmit,h konkrétan mit kell keresnem?
  • Cvd
    #312
    Spoiler.

    Ha minden igaz akkor ott két generátort kell kiütnöd, amik külsőre ember méretű színes fénygömbök. A felületükön átlátszó védőpanelek mozognak, köztük kell lőni a gömböt amíg csak változik a színe, aztán belelőni a talapzatába is.
  • soulhunter
    #311
    elakadtam :)
    most jutottam a mittom én milyen csilli villi bázisra,ahol kapok 1 stukkert...
    amiről ha elváltok,el is veszik :)

    na szoval:
    az 1ik teremben kapok gránátot + életszurot :)

    nade a másikban van 2 kezelőpanel,+ 2 nemtom mi az ajto fölött...
    merre kell menni? mit kell csinálni?
    hogy nyitom ki azt az ajtot?
  • soulhunter
    #310
    OMEGA vagy D.N.A drivert tegyél fel,az részletesebb beállitásokat tartalmaz,a catalyst -tal mindenkinek vannak bajai legalább 1 játékban

    ja,és nem árt visszavenned az AA-t alkalmazás vezéreltre (mint anno rájöttem az NFSU 2 esetében :)
  • Mikiller
    #309
    Nézd meg az ATI ikonnál (az óra mellett)jobbklikk--> a beállításoknál-->Ati megjelenítőbeállítások-->milyen részletességre vannak belőve a 3D résznél.
    Van egy csomó csúszka, sztem vedd lejebb valamelyiket, háthav az segít.
  • torrente
    #308
    Jó, akkor be is fejezhetjük a témát. Ki fogod bírni, ha ezzel az 1 játékkal nem tudsz játszani. Keress mást.
  • Andrewg2
    #307
    Nem raktam semmit.Még valamelyik nap a Half life 2 ment rendesen,és akkor már ez is fent volt.
  • torrente
    #306
    Szerintem installáld fel megint az egyiket ezek közül. Lehet hogy a kártyádban elromlott valami és most már az sem lesz jó, ami eddig jó volt.
    Vagy esetleg nem raktál fel egy olyan programot a gépedre, ami akkor még nem volt fent, amikor a jól működőeket játszottad? Lehetnek pl. codecek is a bűnösök.
  • Andrewg2
    #305
    Boiling Point,Doom 3 ,Medal of honor:Pacific assault,Half life 2,Chronicles of Riddick.

    Ezek mind mentek szépen.
  • torrente
    #304
    Csak annyira hibás, hogy rosszul jeleníti meg a játékokat. Minden más játék e kettőn kívül tökéletesen fut?
  • Andrewg2
    #303
    Ha hibás lenne akkor más játék se futna!Gondolom én.
  • Andrewg2
    #302
    Hát én nem tudom,de nagyon idegesítő
  • torrente
    #301
    Lehet hogy gyenge a kártya (amit kétlek) vagy egyszerűen csak hibás.
  • Andrewg2
    #300
    Ati radeon 9250

    A GTa-nál is van ilyen hiba,de 50 kis emberkéből 1 olyan.Az annyira nem zavaró,de it nagyon.A gond az,hogy nemrég lett számitógépem és nem nagyon értek még hozzá.
    Egy Ati catalyst 5.6 drivert raktam fel az 5.5 után és igy se jó.
    A beállításoknál csak annyit lehet hogy high textures ki/bekapcsolás.

    Próbáltam mindkét módban.
  • torrente
    #299
    Általában mindig elindul rossz driverrel is, csak olyan lesz a kép mint amit mutatsz. Próbálgasd hátha találsz még valamit a beállításoknál. Rakj fel más drivert. Milyen videókártyád van? A többi játék jól működik?
  • Andrewg2
    #298
    Nekem a probléma a 263as hozzászólásban van.
    A játék elindul.
  • torrente
    #297
    A 257-es hozzászólás nem segít a bajodon? Ha a legújabb Ati drivered van fent, esetleg cseréld ki egy korábbi verzióra. Néha a legújabb driver nem tesz csodákat.
  • Andrewg2
    #296
    Én is játszanék,de nem tudok normálisan,mert szar a kép.
    Valaki segítsen már,könyörgöm!!!
  • Mayday
    #295
    Dehogyisnem: en :)
    Jatszom vele, de meg csak az elejen tartok, 4-5. palya :)
    Es ne haragudj, nyilvanosan bocsanatot kerek, nem kotekedni akartam, de ez valahol egy iratlan szabaly. Es teny, hogy olvasom a forumot, es a jatekot is jatszom, de igy lovodnek le elore poenok. :(
  • G_ArchAngel #294
    engem sem zavart, igaz én már végignyomtam...:P
  • torrente
    #293
    Na bazmeg már ez is baj...
    Itt a nyár, mindenki unatkozik és úgy tűnik kötekedéssel kell elütni az időt. És mikor képet rak be valaki, hogy az alapján segítsenek neki továbbjutni, az is rossz, mert valaki még nem tart ott? Meg ahogy látom, a fórumozók közül kb öten játsszák ezt a játékot, úgyhogy félő hogy népharag lesz ellenem. Érdekes, olyan még nem szólt be, aki játszik vele.
  • Mayday
    #292
    Mi lenne, ha hasznalnad a SPOILER feliratot? Nem mindenki jar meg a vegen, de siman leirod, hogy mire szamitsunk.
  • Andrewg2
    #291
    Valaki segítsen már ha tud...
  • torrente
    #290
    Az utolsó ufósnál rájöttem (illetve visszaolvastam a topicban, de úgy jobban hangzik hogy én jöttem rá), hogy át kell változni és úgy lövöldözni. Szinte annyi elég neki, 1-2-őt lősz még bele visszaalakulás után és már szét is robban! Nem értettem a játék során, hogy mire jó az átalakulás. Hát erre!
  • Cvd
    #289
    Az energiapajzs ellen a Meson ágyú a leghatékonyabb a pajzs leírása szerint. Mondjuk nekem azzal se sikerült könnyebben szétszednem mint bármi mással.
  • torrente
    #288
    Oké, már megvan. Befejeztem a játékot, jó volt. Jöhet a Splinter cell 3!
  • torrente
    #287
    Legyőztem a magot a végén, aztán menekülni kell időre. Ha a hídon átfutok, merre? Be az épületbe vagy valami más megoldás? Csak azért kérdezem, mert tök nehéz volt a mag ellen és nem szívesen csinálnám még meg ötször.
  • torrente
    #286
    Azt hiszem már az utolsó résznél járok. Középen az ufók űrhajója várakozik. Most éppen egy hatalmas teremben vagyok, sok ellenféllel. A katonákat kinyírtam, de valami agyonlőtt. Lehet hogy a falból kiálló rózsaszín gépágyú? Mondom, nem is lenne bosszantó, de kezdhetem elölről a pályát...
  • soulhunter
    #285
    a painkillert is a checkpoint tette naggyá :)
    vigyáznod kellett magadra
    ha 1-2 helyen (pl. a szinházban) nem vigyáztál magadra,akkor 40edszerre azt vetted észre,hogy indulhatnál CS bajnokságon is,annyit fejlődtek a reflexeid :DDD

    bár a BooH-ban megutáltam én is checkpoint-ozást :(((

    én inkább arra leszek kivi,h a F.E.A.R-ben is checkpoint lesz-e,mer amiket eddig olvastam rola... hááát...
    tudnék örülni 1 quicksave opcionak :)

    vagy pár hacker összeülhetne,és ahogy anno megcsinálták AVP1-be is a gyorsmentést + DX2-höz a community textura packot (ehhez is csinálhatnának,és full befuto lehetne) :),ugy ebbe is beleágyazhatná vki hozzáértő :)
  • Kaslerka #284
    És még lesz pár ilyen védőréteges... Én úgy csináltam, hogy ufo-vá változtam azt' beleengedtem az összes kis repülö genyámat, általában mire kilövöm az utolsót elég szokott lenni. Ha mégsem akkor adj neki 1-2 gránátot még, azt' jöhetnek a katonái amiket kidobált. Én igy csináltam meg az összes ilyen részt.
  • torrente
    #283
    Ez már agyatlanság, ami itt a vége felé folyik. 2 ufót elimináltam, a katonákat is lelődöztem, de valahonnan valaki lelőtt. Kezdhetem újra onnan, hogy át kell menni a hídon, de előtte lelövöldözni azokat akik ott a túloldalon várnak. Ennek semmi értelme nincsen. Mire jó?
  • G_ArchAngel #282
    mostanában sajnos ez a divat, hogy check point-ok vannak szabad mentés helyett...
    de kitartás, 2-nél soha nem lesz egyszerre több :)
  • torrente
    #281
    Már a következő ufónál járok. Kétszer szétlőttem a védőrétegét, de utána ahogy harcolok a katonákkal avgy szarrá lőnek vagy leesek. Nem lenne baj, ha a mentés egyből ott lenne. A mentés miatt szörnyen idegesítő ez a játék.
  • G_ArchAngel #280
    én gépfegyvert és az energiafegyver használtam...
    van középen szemben az UFO-val pár láda vagy mi, oda csak pár katona megy utánad, a többi nem jön el a helyéről - onnan szedd ki
  • torrente
    #279
    Mindegy mivel lövöm? Lassan feladom, elég lehetetlen küldetés ez nekem.