638
  • Lolka
    #358
    Sajna nekem még az omega driverrel sem működik a program! :(
    Homokóra 2 másodpercig aztán semmi! Nem lehet hogy rossz törésem van hozzá?
  • soulhunter
    #357
    ja,kieg az előzőhöz:
    a keritésnél van 1 csekpojnt :)
    csak juss át rajta ugy,h se a mutánsok,se a gépágyuk ne szedjenek le :)
  • soulhunter
    #356
    ha az előtte lévő ingame múviban lelő a gépágyu 1 mutánst,akkor a kövit tedd:

    elvileg van 1 domb jobb oldalon...
    na azt kerüld meg,és ott lesz a létra,amivel fel tudsz mászni a hidra
    futás 1000L
    ugrás be a gombhoz...
    aztán slisszanj ki az emelkedőn...

    aztán GO!GO!GO!

    fuss át a hidon,kül. elbux,mer nem fogynak el a mutánsok :)
  • soulhunter
    #355
    pl:
    Deus Ex 1-2

    kapásbol ezek jutottak eszembe,de nem biztos,h ezek jok,mer kinek mi a rejtvény ugyebár...

    de ha nagyon akarod,akkor keresek vmi régit (mivel 2000 ota tényleg nem láttam semmi elgondolkodtato részes FPS-t)
  • grebber
    #354
    :D kicsit felkacagtam az irásod olvasása után.
    Nem láttam nagyon még olyan FPS-t amiben lettek volna "rejtvények".
    Amugy ha van ilyen szóljatok :)
  • torrente
    #353
    Ez egy tipikus fps. Jó játék.
  • Szabyka
    #352
    Sziasztok!
    Ez a jatek inkabb Painkiller stilusu vagy vannak benne "rejtvények" is ?
  • GrimReaper78
    #351
    Nekem is tetszi ka játék, bár kezdetben, amikor azt írtátok, hogy mindenre lőni kell, nem fogott meg. Aztán kipróbáltam, és bejön. Manson hangja nagoyn ott van, de Duchovnyé is, noha helyenként talán kissé száraz. Klassz a mutáció benne, meg nagyon szép a játék, és ami a lényeg: max. beállítások mellett sem akad! Ez nagy jópont. Ja, és a CGI átvezetőktől leesett az állam... Vérprofi.
  • ThugEdge
    #350
    sztem a vége nem lett túl jó,illetve kb onnan,hogy elvesztjük a csapatot,addig tök profi volt,de végülis nem volt rossz sem
  • torrente
    #349
    A végén majd lesznek ufók is! Azokkal fogsz majd jól megszenvedni. De érdemes.

    Én is most hallottam Duchovny hangját először. Furcsa a magyar szinkronhoz képest. Az eredeti hangja uncsibb, mint a magyar.
  • grebber
    #348
    Nagyon jó ez a game most tettem fel elvittem 5-6 csekopointig.
    Helyenként fasza pörgös.
    Jó tudni hogy ilyen Mulder hangja most hallom először.
    Ufókat is kell majd gyilkolni?
  • Dankó
    #347
    Sziasztok!

    Nektek csinálja azt a játék hogy folyamatosan bizonyos rövid időközönként kifagy és vége csak egy jól irányzott ctrl+alt+del billentyűkombináció tud csak segíteni a problémámom.Geforce 4 Ti-m van a legújjabb driverrel ha ez vmit segít.
  • papisa
    #346
    bocs hamarabb "beszéltem " mint kellett volna

    "Akik még nem ismerik a DNA driverket azoknak elmondom, hogy ezek a meghajtók ATI Radeon kártyákhoz készülnek azzal a céllal, hogy a hivatalos Catalyst meghajtóknál szebb képet és nagyobb teljesítményt varázsoljanak monitorunkra. Az eddigi tesztek alapján kijelenthetjük, hogy a kitűzött célokat nagyjából sikerült elérniük a készítőknek! A meghajtó érdekessége, hogy a Catalyst 4.7 béta változatára épül. A trendeknek megfelelően kizárólag Windows XP és 2000 alatt fut."

    Ezt olvastam az egyik lapon rákeresve .
    Ez hogyan orvosolja az exe-re utaló hibaüzenetet ?
    Nekem erre hivatkozva nem indul a game .
  • papisa
    #345
    Mi az a DNA driver ?
    Lehet hogy lámának tűnök ,de ugyanaz a bajom mint lolkának .
  • Cvd
    #344
    Asszem jobbra van egy kis épület, ott van a hídhoz tartozó kapcsoló.
  • sagjoz
    #343
    Siasztok!

    Help me please! Elakadtam annál a résznél ahol lemegyünk egy bányában és egy nagy kaput két gépkarabely őriz meg pár katona és a egy kerítés választ el a kapcsolótól de nem tudok bejutni! Van egy híd szerű valami de arra sem tudok fel jutni!

    Vagy ha vki küldene végig játszást!

    Előre is köszönöm!
  • leslieboy
    #342
    A jeepet én se találtam!Nem tudom hol lehet,kerestem már mindenhogy!Vagy az nincs is,csak a ps verzióba tán?
  • papisa
    #341
    Nincs valakinek működő törése a játékhoz ?
    Tipp is jó honnan tudnám letölteni .
  • Caine
    #340
    Lehet én nem azzal az Area 51-el játszom mint te, de most vittem végig és egy darab jeep nincs a 4-es pályán. Viszont a "Defeating Grays" és a "Defeating the Super Beast" dolgok meg ülnek. Akkor most mi van? Összekeverték 2 game tippjeit?
  • soulhunter
    #339
    na,a 2 véghez:

    mivel elsőre nem esett le,h lőni kell,meghogy mit kell lőni,ezért kimentem...
    be a teleportáloba,és felvitt... csakhogy nem volt ott a hid,hogy kifussak rajta...

    na mind1...
    amugy mi a másik vég,ha ott hagyod? mert sztem akkor nincs hivatalos "end múvi",szal akkor tulképp 1 vége van...

    vagy van hivatalos múvie?
  • leslieboy
    #338
    bocs az előző válasz erre!Ja egy javítás:Gameguru mania
  • leslieboy
    #337
    Spooky Hidden Rooms
    After you have ride through the airfield, and you have got the ladder that hangs out of the chopper, look with attention to the paintings that hang at the wall. When you shoot the paintings and all the officedoors, you will arrive in a strange room.

    The End
    Good End: Shoot all the panels of the mothership
    Bad End: If you let the mothership escape

    Infrared
    If you start the game, only shoot the first three STAAR team members. If you do this right, you will have an infrared sight.

    Secret Rooms
    Level 2: Shoot all the highest windows in the far wall in the hangar. When you are in the truck, shoot all yellow barrels, and you will discover another secret room.

    Level 4: When you are driving on the STAAR jeep, shoot every yellow box.

    Level 5: Shoot the sign which shows the words General Weatherby on the second door right away when this door opens.

    Level 7: Shoot all yellow barrels in the first area where the four purple zombies are throwing barrels.

    Arcade cabinet
    In the earlier stages of the game, there are a few cabinets of the original Area 51 arcade game, complete with red and blue light-guns.

    Defeating Grays
    To defeat Grays that use shields, mutate and fire parasites at them. It will bring down the shields faster than any other weapon in the game.

    Defeating the Super Beast
    When fighting the Super Beast, rather than running straight at him, run around in a circle. When he gets near an explosive barrel, shoot it. It does more damage then the BBG. Watch out for his plasma shooting arm as well. When you finish, Edgar will talk to you, and you get to see him.

    Unlock Harder difficulty
    Successfully complete campaign mode under the Medium difficulty setting.

    én innen szereztem minden titkot
    mellesleg a gamegur mania honlapon van ez!Nekem bejött a dolog,bár csak 3adszorra..
  • GrimReaper78
    #336
    Srácok, kösz, hogy hülyének néztek.. :D

    Tudom, mennyi adat 8 mega, ezért akadtam ki, hogy mit nyivákol. Ketté van partícionálva a vinyóm, a C.-n 1GB, a D:-n 4GB szabad hely van. Gondolom magának a telepítőnek, a varázslónak kell az a 8 mega. Az evidens, hogy a D:\-re rakom fel magát a játékot.
  • torrente
    #335
    Eleve 2Gb-ot körüli adatot kell felinstallálni. 200Mb alá meg nem nagyon lehet menni, mert az XP-nek annyi kell. Erre a meghajtóra nem fogod tudni feltelepíteni! Csinálj 2,5 Gb szabad helyet vagy ha van rá lehetőséged, akkor egy másik meghajtóra installáld.
    Tudod mennyi 8Mb? 1 hosszabb mp3 szám. Ettől azért több adatot tartalmaz ez a játék.
  • hollow
    #334
    8 mega? Érdekes.. Nálam valamivel több mint 3 gb-ot nyom a cucc.
  • Hmuda
    #333
    Jah, akkor lehet, hogy még 8 megára lenne szüksége az egy giga mellé. Szabadíts még fel egy kis helyet és nézd meg úgy.
  • GrimReaper78
    #332
    Ezt mondom. Ha egyszer 1 GB szabad hely van ,akkor azon hogyhogy nem fér el neki a 8 mega???!!!!!! Azt írja ki a telepítő, hogy szabadítsak fel helyet...
  • Hmuda
    #331
    Ha van egy giga szabadon akkor miért szakadnál bele nyolc teljes megába?
  • GrimReaper78
    #330
    Sziasztok!

    Most jutottam el odáig, hogy telepítsem a játékot, de lehet, hogy egyből megy is a kukába. Ugyanis a telepítő elindításakor azt írja ki, hogy 8000Kb heylre van szüksége a C:\ meghajtón. Namármost van 1 GB szabad hely... Találkozott vki ilyennel? Mit csináljak?
  • toza #329
    vannak ezek a szurke izek ugye a vegen ahol van egy hid amin ha elindulsz akkor vissza fele elkezd elfogyni es utanna ugye..2 is eccere..szoval az utan kb hol a vege mert en ott beuntam h marmegint azert 10 ora a jatek ido mert 3 orat hujeskecc egy 2 perces de rohatt nehez szakaszon...szoval onnan meg messze a vege ?erdemes ujra folrakni?vege videot megneztem inkabb mappabol de nem birtam a terhelest a vegeig..kicsit gaz h mindent igy oldanak meg h ijen rohatt mocsok nehez a befejezes..jo h nincs foellenfel..az mar uncsi.. mellesleg pariah sztem gaz...benak a fegyverek meg vmi hianyzik belolle..majer lenne mar vmi red faction szeru game ahol agyon lehet rombolni a kornyezetet..sztem ojan SAJNOS nem sok van...
  • hollow
    #328
    Te hogy mentél ki onnan? Mert nekem ott zárva van minden ajtó, és csak miután szétlőttem a gömbit, akkor nyílik ki.
  • hollow
    #327
    A magot nem szabad szétlőni? Na ezt megyek megnézem.
  • leslieboy
    #326
    Hali!Akkor figyelem mindenki!Két befejezés van!A jó,hogy amikor a végén azt a nagy valamit találod,szétlövöd...A rossz pedig,hogy amikor meglátod bent,egyszerűen otthagyod,és kimész!
  • haxoror
    #325
    hát én imádtam a Pariah-t és az Area-51 -et már uninstalltam az elején :)
    (persűze csak azért mert közben kijött a BF2 de majd később előveszem megint :)
  • torrente
    #324
    Milyen érdekes hogy kb. ugyanolyan pontszámot kapott a Pariah-val gyütt (a gamerankings.com-on 72% körül), de ezt élveztem, a Pariah viszont csak 30 percig élt a gépemen. És ahogy visszaolvastam, nem vagyok egyedül. Viszont olyat még nem olvastam, hogy a Pariah tetszik és ezzel nem tud mit kezdeni.
    Jó kis játék ez!
  • tomsolo
    #323
    sztem nagyon jo kis hangulatos stuff... videók is nagyon jók voltak...
  • soulhunter
    #322
    2 féle vége???
    azt h hoztad össze?

    én nyil egyenesen mentem amerre ut volt,és sztem ezt nem nagyon lehet másképp befejezni,minthogy kijutsz a bázisrol...
  • leslieboy
    #321
    Nekem is tetszett az egész!A vége is jó lett,főleg klassz,hogy kétféle befejezés van!A végéről jut eszembe!A teherautó a végén..várom a folytatást!!
  • wedge31
    #320
    Nekem tetszet a vége,szerintem meg az a sablonos ha a végén van egy hatalmas főszörny.Az fps-ek 80%-ának ez a vége nagyon pozitiv,hogy a programozók megprobálnak kreativak lenni.
  • soulhunter
    #319
    nahh,végigtoltam...
    kár,h a végét elnyomták amolyan "max payne" style-lal,kitalálhattak volna vmi jobb véget,vagy esetleg 1 olyan gigantikus szörnyet,mint a Serious Sam 1 végén az a minotaurus,aminek a megölése tovább tartott,mint maga a játék :D


    jo játék,de a vége...

    na mind1... eltöltöttem vele pár orát :)