638
  • ZaJanga
    #518
    persze
    az elején járok ahol át kéne szaladni/ugrani az energia nyalábokat de nem ugrik csak néha.Akkor ha egy adott ponton van a célkereszt de ahogy elkezd futni hiába nyomkodom a space-t nem ugrik.
    még néhányx +próbálom aztán uninst....
  • Apokrif
    #517
    Nekem nem nehézkes. Jó az a billentyűzet???
  • ZaJanga
    #516
    hali
    miért olyan nehézkes az ugrás?
    egyszerűen amikor "space"-t nyomok csak "fingik" egyet de nem ugrik aztán tíz space-ből néha 1-et ugrik!
    Miért van ez?
    Nálatok is ilyen?
  • Peti1
    #515
    kösz! sikerült
  • Esrohnoil
    #514
    Lent átmégy a túloldalra, ott fel, aztán onnan átugrasz a mozgó robotkarra...
    De még mindig nem értem hogy lehet ilyen lineáris játékban elakadni. :D
  • Peti1
    #513
    itt egy kép
  • Peti1
    #512
    hi!
    Arm Room Entrance a küldetés neve, a feladat az, hogy találjak egy liftet Doktor Cray laborához. miután megszerzem a belépőkártyát, és aktiválom, utána hogy kell átugrani, vagy hova kell menni?
    előre is kösz!
  • stp4trick
    #511
    Na közben már összejött, csak biztos lassú voltam.
  • Esrohnoil
    #510
    Felteszed egyikre a levgott kezet, és mielőtt leesne, gyorsan a másikra a sajátod. Ennyi.
  • stp4trick
    #509
    Van az a rész (The search chp 2)ahol a kezet kell rátenni a scannerre.
    De akárhogy pakolgatom nem enged tovább. Mi a f@szt kell csinálni?
    Amit korábban írt Soul, jobbra kéz, balra saját, hand invalid scan-t ír ki,
    vagy ismeretlen DNS-t.
  • Apokrif
    #508
    Area 51 végigjátszás:

    Sajnos nem nyomtatható, mert egy újság CD mellékletén volt, amit a szerkesztőség levédetett valami jelszóval! Ha valaki tud PDF jelszó törő progit, az legyen olyan kedves megírni nekem PMbe! Vagy ha ennek rájön a jelszavára, akkor azt küldje át! THX
  • Bandi 18
    #507
    az lenne a kérdésem hogy mit lehet azzal kezdeni hogy textúrahibás az ember meg a fegyver az ellenek meg a társak textúrái el-el tűnek
  • Esrohnoil
    #506
    Gondolom a szokásos szöveg kell hozzá...
    pl. legújabb Daemon tools, minden opció bekapcsolva... stb.
  • Harly18
    #505
    Csak mert több ember mondta, hogy a fenének sem birta elinditani
  • Esrohnoil
    #504
    Nálam sem volt vele gond.
  • gamekapocs
    #503
    A többségnek igen!:)
  • Harly18
    #502
    A Reloaded verzió működik mindenkinek?
  • Esrohnoil
    #501
    Nem tom miért gyogyi, a lövöldözéstől eltekintve pont olyan mint egy X-akták rész. :D
  • deicide
    #500
    na végig nyomtam...!

    elég gyogyi a vége..!

    de viszont kellemes volt...!és néha elakadtam...((
  • Esrohnoil
    #499
    Sztem ez a régi "Area 51" játékhoz van, nem ehhez. :DDD LOL
  • deicide
    #498
    Egy kis segítség. Tedd ezt DOS parancssorban:
    debug options.sav
    E 124 FF
    E 128 FF
    E 12C FF
    E 130 FF
    W
    Q

    255 élet, 255 folytatási lehetőség és 255 "életpont" vár..


    ezt hogy kell csinálni...?
  • Esrohnoil
    #497
    Különben is van egy olyan gomb h. X.
    Néha nem árt használni, még életerőt is lehet szerezni közben. :D
  • Esrohnoil
    #496
    Nem tudom te mit csináltál, nekem a játék 2. felében minden fegyverhez végig max. lőszerem volt.
    Energiafegyver felszedése után nagyon mást nem is használtam, az ugye meg kifogyhatatlan...
  • deicide
    #495
    nincs valmi csalás ahoz hogy legyen pár db löszerem...??

    mert úgyan is amikor a ki ufó..gec dobálja a gömböket nincs semmi skulom se őt se a katonákat lelőni...(((
  • deicide
    #494
    köszönöm a tippet:)
  • Esrohnoil
    #493
    SPOILER!!!!
    Normal (medium) fokozaton elég abból a fegyverből bele egy egész tárnyi kb. amelyik magától töltődik. Csak lődd a pajzsát és 1 perc alatt kifekszik.
    De hakifogy a fegyver véletlenül, v. sok a katona közben, akkor válts át pl. shotgunra és írtsd a katonákat, közben az energiafegyver is töltődik. Ha ledaráltad a katonákat, nekifekhetsz megint a kis "szürkének".
  • deicide
    #492
    Mi a megoldása annak a résznek amikor felkerülök az idegen hajóra...és középen a kis majom dolbálja a gömböket amik katonákat keltenek életre...és annyian vannak hogy sokan..!

    Nem tudom öket lelőni...mert jönnek a gömbök...!
    A kis ufó..gec-t is dobáltam és löttem de nem halt meg:(((
  • musha
    #491
    nem, Gamespy acc kell hozzá.
  • Drachomir
    #490
    Hi! Most toltam vegig a gamet.. szeritnem allati csak a multi resszel nem boldogulok eredeti game kell hozza lehessen vele nyomulni?
  • Esrohnoil
    #489
    Nah, nekem megvan minden akta és titkos video. :)
    Érdekes dolgok vannak bennük, főleg a végefelé. :D
    Poén pl. h. a gabonakörök a játék szerint hamisítványok, emberek csinálták őket, de az a legszebb, h. még az idegenek is elhitték h. azokat egy idegen csinálta. =D
    Meg van még egy rakat poén, de nem lövöm le őket.
    Aki teheti és tud angolul, mindenképp gyűjtse össze őket, a játék végkimenetele is más megvilágításba kerül általa. :)
    ...Kár h. nincs feliratozási lehetőség, néhol 5* néztem meg egy titkos animot, mire megértettem miről szól.
  • Esrohnoil
    #488
    Az pite, 1 perc alatt kifekszik. Egyébként meg legalább 10* le volt már írva.
  • deicide
    #487
    Van nekem ez a nagy szörnyem 1 arénába..körbe robbanó palackokkal...!

    Hogy lehet ezt elpusztitani...?
  • Esrohnoil
    #486
    Ne b@zd... ehhez cheat? A feléig alig kell lőni, bőven elég addig a kispisztoly. :)
  • steweee
    #485
    amikor letöltöttem azt hittem egy vacak lesz de azért egynek jó lesz végigütni alapon. minél többet játszok vele, már a végefelé járok, annál jobb a progi, egyre jobban tetszik a tron szerű idegen világ de főleg a sztori. igaz cheattel játszom és halhatatlan vagyok, de nincs időm rá sajnos, pedig biztosan izgi lenne. épp azon gondolkodtam tegnap este hogy van olyan jó mint a doom 3 alap. sokkal több izgi és új dolog van benne, kár hogy a fizikája a mozgásnak, ugrásnak nem az igazi, nem igazán lehet benne "érezni" a karaktert
  • Esrohnoil
    #484
    Sztem az a gond h. nem használja a karid a DirectX8-as és 9-es effekteket. pl. pixel shader. Ez meg azért egy elég új játék, és alapban benne vannak ezek, a beállításoknál meg sajna nem lehet kikapcsolni sem.
  • Esrohnoil
    #483
    Akkor lehet h. a vid-kari kevés neki. Milyen márka?
  • balcsi70
    #482
    A Gef4-MX440 ja és 512 Mb Ram.
  • Esrohnoil
    #481
    Nekem 1G-s pIII, 512 MB ram, és Gef fx 5600 xt-n xp sp1-re telepítve nincs vele semmi bajom.
    Gef 4-esed pontosan milyen?
  • balcsi70
    #480
    P4-es Xp.Sp2-es G.Force4-es NVidia (Xp-re )fölraktam.Mást mit irjak még?
  • Drachomir
    #479
    Sziasztok!Gondolom mar mindenki vegig tolta a jatekot en mg csak msot kezdtem.. es /xe elakadtam... annal a resznekl ahol a beinditod a main access kutyut.. se nyil se semmi h mit csinaljak.. gondolom arra tartalyokat szallito bigora kell felkuzdeni magaunk de nem megy.. tudnatok segiteni mi a jo fenet csinaljak? vagy esetleg vegigjatszas valkinek? PLease....