638
  • Harly18
    #558
    Senki? Angol végigjátszásból sem jöttem rá, hogy mit kéne csinálni........
  • Harly18
    #557
    Tudom nem mai játék, csak egy kis fáziskésésben vagyok
  • Harly18
    #556
    Talán kell még egy kar? És összesen 2-nek kell lennie? Tök nem tudok rájönni:(
  • Harly18
    #555
    A játék elején vagyok még csak, de ott ahol egy leszakadt karnak a tenyér lenyomatát kell rátenni 2 analizáló izére, nálam nem történek semmi....
    A másik, hogy hogy ment a játék? Mert ennél a résznél akartam menteni, de sehol nem volt olyan a menüben sem :S
  • rcsaby
    #554
    Játék közben mindig kilép hibaüzenettel mi nem tetszik neki?
  • Gtava
    #553
    Na nem volt ez olyan rossz kis játék . A végén csak megdöglött az a sok kis takonyfejű űrlény.Egyébként ezt hiányoltam a legjobban játék közben nem lehetett kinyírni őket mert mindig az üveg mögött voltak.A befejező videó nekem tetszett ,talán ez volt a legjobb az összes közül.
    Lehet grafikailag nem volt a leghúzósabb játék , de hétköznapra kikapcsolódni tökéletes.
  • mucsácsó
    #552
    kiráááááály, jejejee, eltűntek a grafikai hibák a 84.21-es driverrel!!!!
    hhuhuh, de örülök :))
    szal akinek ilyen problemja volt, az rakja fel...legalábbis ne a 81.95-öt és ne a 81.98-et...ezt írják...és igazuk volt :D
  • mucsácsó
    #551
    na most én utánnanéztem, azt írták a fórumon hogy felteszed a legújabb drivert (84.21) mert a 81.95 és a 81.98-on jelentkeznek csak ezek a hibák...
    na most majd nemsokára driver telep, kíváncsi vagyok rá :D
  • mucsácsó
    #550
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....pont ez a problémám nekem is!!!!!
    mi lehet a megoldás? melyik driver kellene neki? úúúgy szeretnék vele játszani :(
    valaki segítsen nekünk könyörgöm!!!!
  • bloodrayne2
    #549
    Nem tudja vki hogy ha játszok és mondjuk betör egy üveg vagy vmi akkor igy elkenödik a kép vagy micsoda és semmit nem tudok csinálni mert elmosódik a kép és semmit sem látok !!Ha valaki tudja mi a próbléma akkor segitsetek!!!PLS Kössz
  • Keresztapa24
    #548
    Nekem már megy a gém...thx Bzozo-nak, a lenti linknél van a crack.
  • bzozo
    #547
    Itt próbálkozzatok!
    http://m0005.gamecopyworld.com/games/pc_area_51.shtml
    http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/area51.htm
  • kovipapa
    #546
    NA nekem sikerült addig eljutni hogy mar csak a cdkey-el problémázik:ETE7E-C9ZQ4-9PWEF-V948P-YE3UK nem megfelelő a kulcs a drive-hoz.
    Van esetleg másik kulcs valakinek
    "Area51 Underworld DVD"
  • Keresztapa24
    #545
    Vagy ha valakinek megvan küldje el nekem mailbe..PLZ


    [email protected]
  • Keresztapa24
    #544
    Hali! Leszedtem a játékot a netről,de nem megy mert cd kulcsot kér vagy mit....hogy tudom elindítani? Lelehet valahonnan tölteni vmi CRACK et? Vagy mit kell csinálni hogy elinduljon? PLS VKI...
  • zozox333
    #543
    Felraktam a demót és jónak tűnik a game. Hol kapható? A Galaxisnetnél nincs!
  • Galdech
    #542
    Üdvözletem!, már régóta játszom az Area 51-el, de nem tudom, hogy hogy kell írni a kukax (@) jelet. Kérem, ha valaki tudja, akkor jelezze
  • modernslave
    #541
    felenged netre? hmm..nekem már jó ideje megvan de mindeig ps2-n nyomjuk mert ott lehet osztott képernyőn tolni..nem gondoltam hogy a pc-s warezzeé online lehet tolni...
  • Moszuke
    #540
    Szerintem tőzsd le és gamelj vele és ha feljutsz a onlinera felvetetlek téged a (KKC) be.Eza legeslegjobb klán A51 en!jobb a szar gow nál és a többinél. KILL KILL COLOSAL RULEZZZZZZ!!!!
  • mudkip
    #539
    hali nem tudja valaki hogy milyen kódot kér a játék elindításakor (pc-revan meg)?? légyszi mondjátok meg előre is kösz
  • ibrik
    #538
    Szerintem inkább rakd fel a legfrissebb ForceWare-t a www.nvidia.com-ról.
    A gyári telepítőlemezeket meg nagy ívben kerüld el.
  • Kori
    #537
    ha ezt nekem szántad az is ment vele simán
  • Hvalaki
    #536
    Mázlista. Akkor próbld ki a The Chronicles of Riddick játékot hogy hajlandó e elindulni. Amugy az Area51 ment, csak összeakadt a kép olyan szinten hogy nem lehetett látni semmit.
  • Kori
    #535
    nekem ment 6600-al is és nem cserélgettem semmit
  • Hvalaki
    #534
    Nekem Gforce 6600 GT VGA-m van, és a telepítő CD-én amit kaptam hozzá, két driver van. Az egyik Nvidiás, a másik Inno3D, és úgy néz ki, hogy ezeket sajna cserélgetni kell némelyik játék esetében. Az a game amiről itt szó van, ahoz az Inno3D szükségeltetik. Nekem a játék kifogástalanul fut vele.
  • Maxtreme
    #533
    nálam is ugyanez van..
    A Midway forumán többen is írják hogy ez a problémájuk..
  • NRK
    #532
    Úgy rémlik, van a beállítások közt egér tengely váltási lehetőség. Valami invert mouse, vagy mouse axis néven. De én nem csináltam vele semmit, mert pont úgy szeretem, ahogy van.
  • Bela10
    #531
    Lehet nagy láma vagyok de, hogy lehet átálítani az egér függőleges mozgását. A cod-hoz vagyok szokva és zavar ez a fordítottság. (nem tudok vele igy játszani) :)
  • mucsácsó
    #530
    áááá, nem tom mi a baj, de nekem ilyen néha a game, volt mikor üvegtöréskor, volt mikor attól a vérnyomtól csinálta, de nem tudom mért :(
    "így húzza a csíkot maga után", nem tom elbeszélni, a képek magukért beszélnek...jha, és ha elfordulok hogy ne látszódjon a képben az a textúra, akkor eltűnik, de ha visszafordulok akkor visszamegy ugyanúgy...most ez lehet így érthetetlen, de nézzétek meg a képeket! :(
    RELOADED crackes verzsönöm van, fel is raktam egy EU 1.1 patchet, de nem orvosolta sajnos
    lehet az az UNDERWORLD verzsön jó? lehet a crack miatt hibás...mert akkor leszedem, és akkor berakom DAEMON Tools 4-be, mert ugye StarForce-os...amúgy ezt is beraktam, de nem ment valamért..érdekes...najó, itt vannak a képek :


    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
    tudtok rá vmit mondani?
    VGA-m amúgy Geforce 6600, de eddig semmi game-mel nem volt hasonló problémám...
  • Tee
    #529
    kijelölöd azoldal tartalmát és másolat mentése gombra klikkelsz és kész!
  • Ryleh
    #528
    Hali....
    Na,ezért irtam korábban: ....evvel,ami az infoban van serial nem müxik..( ETE7E-C9ZQ4-9PWEF-V948P-YE3UK),ugy sem ho kihagyom a kötöjeleket.......
    A gamecopyrol leszedett crack(rld-a51c.rar),ami bő 12 mb,avval az első pálya introja után a szokásos "hibajelzés,exe-bezárás,és stb"...
    Valami info?
  • Ryleh
    #527
    Müxik ez a verzoi Nálad?...mert én is leszedném,csak kivi lennék rá ho nehogy szivjak a védelem miatt...köszi:))))
    (mostanában már tele van a tköm a tört verziokkal,viszont ezt engedhetem meg magamnak:(((...de inkább várok egy tisztességes törésre,mitsemhogy idegeskedjek....elég volt mostanában a Securom,antibalxx,stb fas@ségokbol:))))
  • DEXTER92
    #526
    Úgy szeretném látni amikor szétlövitek őket, egy ilyenk képet pls
  • Schwarz
    #525
    én meg simán rányomtam és már lent is volt :-)) opera rulez :-) egyébként meg jobbgomb/cél mentése....
  • scylla
    #524
    Sziasztok!
    Én most kezdem el a game-t,de nekem bejött.Van végigjátszásom hozzá,ha esetleg valakit érdekel:
    [email protected]
    pdf-ben van,és a #508-asban szereplő címről szedte le egyik haverom.Mikor megnyitja a hivatkozást és betölti a pdf formátumot,a bal felső sarokban van egy olyan,hogy "másolat mentése",lementette és simán oké(Acrobat 7.0-val csinálta).

    Üdv.
  • princeofdark
    #523
    Én most ezt a verzió töltöm: Area 51 (c) Midway *DVD* UNDERWORLD


    Azthiszem ez is működőképes...

    Remélem....
  • via_mala
    #522
    Szvsz a fórum hozzászólásainak száma valamilyen szinten minősíti a játékot. Én pl. kb. egy órát játszottam vele összesen. Lehet, hogy adok neki még egy esélyt, de nagyon erős a mezőny, és nem csak FPS-ek léteznek.
  • Raszkolnyikov
    #521
    Én most játszottam végig és szerintem ebben a játékban minden nagyon el volt találva. Itt a fórumon valaki sérelmezte, hogy kevés volt a csapatmunka, de én ennek örülök! Gyűlölöm látni azt (pl.: Brouthders in Arms, Callof, MOHA), hogy a társaim nekihasítanak a géppuska tűznek, meg beállnak az ajtóba, nehogy ellehessen menni a gránát elöl stb. Szép volt a grafikája, csak mivel nem tudok angolul a történetből nem sokat értettem. Nincs ez valahová leírva magyarul?
  • ZaJanga
    #520
    hahh akkor én vagyok béna! :-D
    sokadik próbálkozásra sikerült!Nem tudtam feladni mert tetszik a gém!
    Most a vége felé az idegen bázison járok.
    Multiba szívesen kipróbálnám
  • Esrohnoil
    #519
    Nekem sem volt azzal gondom, elsőre összejött.