856
A Magyar ember, s ami a te tapsztalatod vele???
  • sz4bolcs
    #816
    Abban állapodtunk meg, hogy minden beletartozik :D
  • Neville04
    #815
    Hi! Végig olvastam a topicot és hát eléggé eltávolodtatok az oldal témájától :)
  • Rafaelo
    #814
    az az igazság hogy a magyarok utálják a cigusokat a cigusok meg a magyarokat (kivétel győzike a buzigeciszarcigánytetü)
  • JackDaniels #813
    Minden elismerésem!
  • Impi
    #812
    Voltam :)A múltévben befejeztem.
    20 év pattogás elégvolt :)
  • Rózsalány
    #811
    ez dejó duma:DDDD
  • sz4bolcs
    #810
    csipi csipi ;]]
  • Weasel
    #809
    Tűzoltó vagy? :)
  • Impi
    #808
    Volt, mikor kivonultunk négyen egy olyan gaztűzhöz, mikor minden
    energiánkra szükség volt. Ahányan voltunk arra rohantunk, egy
    kivétellel. A végén kérdezem a cigánytól te merre voltál?
    "csípte a szemem a füst"
    Velem nem is vonult többet :)
  • Weasel
    #807
    Ez nagyon jó, örülök neki!
  • Impi
    #806
    #791
    "Én is ismerek olyan kissebbségit aki rendesen tud élni nem lop csal hazudik"
    Hú de szerencsés vagy :))
  • Impi
    #805
    Ezen már én is sokat törtem a fejem!!!
    Ha cigányoknak építenek lakásokat a Magyaroktól külön, rögtön azt
    ordítják, hogy az cigánygettó, oda ők nem mennek,pedig ott saját kul-
    túrájukat ápolhatnák.
    De mi lenne ha megfordítjuk! Lakónegyedünket körbekerítjük és kiírjuk
    Magyargettó. Akkor maguktól eltávoznának? Mégsem akarhatjuk, hogy gettóban éljenek :)
  • Impi
    #804
    Tiltakozom!!!
    Én és gyermekeim a kivételt erősítjűk :))
  • Rózsalány
    #803
    nekem elfogyott az erőm és nem ovastam végig:DD
  • Jimmyke
    #802
    húú ez nagyon durva. A Technológia rossz kezekbe került
  • sz4bolcs
    #801
    (2005. január 16. 11:45)-tól van folytatás

    Soha nem akarom, hogy vége legyen.. :DDD
  • sz4bolcs
    #800
    Folytatás :D
  • sz4bolcs
    #799
    Nekem is van ilyen ismerősöm és rokonom is. durva.
  • JackDaniels #798
    Volt benne nemegy olyan beszólás, hogy majdnem lefejeltem a monitort!:DDDDD
  • sz4bolcs
    #797
    "...ne szójjá bele mevesszük..mennyé etessed meg a disznyókot…mevveszük most, jó lesz e mé maj a zunokáknak is (elérzékenyült a hangja, éreztem..)" - :D:D:D:D::DD
  • JackDaniels #796
    Jézusisten!!:DDDDD Ehhez nem sok mindent lehet hozzá tenni!:DDD
  • JackDaniels #795
    Pontosan erről van szó.Aki meg aztmondja, hogy nincs velük semmi baj, az költözzön össze egyx 10 tagú családdal 2-3 hónapra, majd azután dumáljon.Én miskolci vagyok, itt Borsodban van ezekből a tetvekből elég, van tapasztalatom és cseppet sem pozitív.
    Meg azt semondja senki, hogy nincs megkülömböztetés! Igen is van! Nekem mikor fog az állam külön családiházat építeni? Mikor fogok ilyen -és ilyen féle segélyeket kapni??? Ugye, hogy csak meg vagyunk külömböztetve?
  • sz4bolcs
    #794
    perszónál kámpjutör

    :DDDD halálra nevettem magam rajta
  • Weasel
    #793
    Az a vicces, hogy ahol lakom, nincs egy cigány sem, és ezért a környékbeli ismerőseim azt mondogatják, hogy ezek csak előítéletek, nincs semmi baj a cigányokkal stb., de gondoljanak már bele, hogyha a cigányok általában csak a segélyekből élnek, hogy költözhetnének ide?
    Ahová viszont suliba járok, nagyon sok cigány van, minden reggel látom a kis cigánygyerekeket menni. Egyrészt ennyi idős magyar gyereket az anyja/apja visz iskolába, másrészt pedig nekem, aki kb. 10 évvel idősebb vagyok ezeknél, szólnak be. Olyan is volt, hogy kértek 50 Ft-ot, mikor meg nem adtam, elkezdtek kővel dobálni. Aztán mondtam nekik, hogy mostmár le kéne állni, de ha csak egy ujjal is hozzájuk érnék, biztosan jönni az egész pereputty késekkel.
    Szóval szörnyen szemtelenek, ha egy cigányt meglátok, azonnal rosszra gondolok, ha a szomszédba költöznének (gazdagabb cigányok) azokban sem bíznék ezekután. Ha azt akarják, hogy elfogadjuk őket, bizonyítaniuk kell, de maradéktalanul sosem tudjuk őket elfogadni.
  • Rózsalány
    #792
    meg segélyekre ácsingózni...
  • Random_
    #791
    Én is ismerek olyan kissebbségit aki rendesen tud élni nem lop csal hazudik a faluban majdnem a leggazdagabb.
    Szóval én nem értem meg azokat akik azt mondják mer az előítélet meg adjunk nekik esélyt. Persze aki akarna boldogulni az tudna csak hát egyszerűbb lopni.
  • Vaku
    #790
    Nekem volt egy roma osztálytársam rendesebb nagyon-nagyon sok magyartól,rendesházuk volt szépen berendezve,tiszták voltak,stb.a gyerekeit szépen öltöztette, iskolába járatta és tisztességesen dolgozott.Sajnos éppen ő halt meg ideje korán.Ellenben vannak itt olyan cigányok, csak lopnak, betörnek, a börtönt járják, ők meg élnek és virulnak.
  • Weasel
    #789
    Talán annyira azért nem. Csak kellett valami hozzá, hogy az apuka így telekeresse magát, és csak ragadt ebből valami a gyerekre is.
  • JackDaniels #788
    A q***va anyját ennek a tündérnek! Na csak eccer kapjamb a kezeim közé:PPP
  • Rózsalány
    #787
    eccer hallottam a tvben a romák "eredetének" történetét... úgy vót, hogy éltek valahol a világban egy hejen aztán eccer valami rosszat csináltak és el kezdték őket üldözni. szóltak valami tündérnek aki megfogta az összes romát és elvitte őket, de út közben szana szét potyogatta a világban:(( aztán amikor mindig valami rosszat csináltak akkor ez így ment tovább és mindig elpotyogtak, aztán eccer már a tündér nem tudta őket fuvarozni és így maradtak:DDD
  • JackDaniels #786
    Primitívnek ugyanolyan primitívek, csak ők nem "alacsonyodnak" le azokhoz a bűnözőkhöz.
  • Rózsalány
    #785
    tele van a börtön cigányokkal most is és ez így is fog maradni, mert míg a gazdag csemetéket apuka, anyuka kényezteti a cigókat meg az állam:((
  • Weasel
    #784
    Jah, hát ezek sem ritkák, de ezek nem olyan primitívek azért, mint akik lakótelepeken megtámadnak egy embert a mobiljáért, vagy akik öregemberekhez törnek be pár ezer forintért, és megkötözik őket.
  • JackDaniels #783
    A hóhér is ezt hajtogatja: Ez is jófej volt:PPPPP
  • JackDaniels #782
    A százalékos arány is ezt igazolja sajnos. De azé' vannak a bűnözők között korunk újgazdag, sikeres vállakozókölykei is, akik szeretet helyett 20.000ft-ot kaptak. Szeretlek fijjam itt egy 20.000-es. Tolnak a segge alá mindent, nem tud értékelni semmit, mert a kisujját sem mozdította érte, ellenben pedig olyan sötét, hogy ha a varjú elszáll fölötte, olyan mintha vaku villanna!
  • Weasel
    #781
    :D
  • Weasel
    #780
    Én sem fajgyűlölő vagyok, hanem a cigányok tipikus viselkedését/természetét nem szeretem.
    Felelőtlenül vállalnak gyereket, ráadásul nagy valószínűséggel a cigányok, illetve proli, lakótelepi magyarok gyerekeiből lesznek a következő generáció bűnözői.
  • Rózsalány
    #779
    hát, mondjuk nem beszélhetek többes szémba, mert csak egy roma van aki azét jó fej:) az simán azt mondja, hogy egy gyerek és kész, védekeznek, mert nem tud többet letartani, pedig melózik rendesen, meg a felesége is jólszituált. meg nem is a cigók közt élnek:)
    de többet én se tudok:DD
  • JackDaniels #778
    Romák előtt le a kalappal?? Max. a temetésükön:)
  • Rózsalány
    #777
    na, én sem vagyok fajgyűlölő, ismerek romákat akik előtt le a kalappal, de a párom évekig mentőzött és olyan sztorikat mesélt a cigókról...
    van ilyen sajnos magyarban is, hogy alig élnek meg, meg munkanélküliek, lepusztult lakásban laknak és bevállal 3, 4 gyereket:(((