23376
  • norbi2fraktal
    #23216
    nálam is ez a probléma,ennyi a játék max felbontása
  • GX25
    #23215
    Sziasztok!

    Láttam hogy lehet berakni a MW-be új autókat gondoltam kipróbálom milyenek vannak.
    Felraktam a játékot bemegyek a videó beállításokba de a max. felbontás csak 1280x1024. Az én monitorom felbontása azonban 1440x900-as.
    Meg lehet valahogy oldani hogy át lehessen állítani a felbontást a játékban?
  • bepe79
    #23214
    Megvan a Passat B3 a játékban :) , majdnem olyan, mint ami nekem a valóságban van (B4), csak a játékban lévő az eggyel régebbi, a "malacorrú" 95 előtti B3 Passat:







  • bepe79
    #23213
    Igen. Innen: http://www.nfstr.com/nfs/downloads.html;cat=5 le tudsz tölteni kismillió autómodellt (szinte minden megvan), és a kocsi-modelleket kell vele a játék könyvtárában felülírni / kicserélni.
  • bepe79
    #23212
    Need for Speed: Most Wanted + CAR ADDONS (BMW 320i E30 MOD)





  • 111222
    #23211
    Valaki elmondaná hogy kell autókat berakni? Ha szépen megkérdezem ? :D
  • 111222
    #23210
    És neten is tudnám tolni?
  • BBencze
    #23209
    Hamachi segítségével tudsz másolt játékkal multizni....
  • 111222
    #23208
    Hali
    Nem vagyok függő ezért megkérdezném mire jó az a Hamachi?
  • BBencze
    #23207
    Ez egy müködő kód :D
  • janek91
    #23206
    hali!
    Nagyon nagy segítség lenne, ha valaki tudna nekem privátban küldeni egy kódot a game-hez! Nem megy enlkül sehogy!
  • mophisto
    #23205
    jah és még annyi a lényeg hogy akikkeél játszol az azonos munkacsoportban legyen!gondolok itt pl MSHOME-ra..ha egyáltalán nincs akkor a sajátgép jobb klikk ttulajdonságok->számtógépnév-ben..tudod átállitani :)
  • mophisto
    #23204
    Nekem ma összejött eslőre a hamchis dolog.annyi a lényeg hogy a tűzfalad meg a virusirtód ki legyen kapcsolva mert nem tetszik neki :)Az egyik készit lanba egy szervert a másik meg rácsatlakozik...de a lényeg a tűzfal meg a virusirto offolása:D
  • acsati
    #23203
    ha ezzel inditom akkor végülis el se indul hanem hibát észlel és leáll :S (1.3as patch fent van)
  • acsati
    #23202
    köszi szépen
  • BBencze
    #23201
    Ez a kis progi kell neked
  • acsati
    #23200
    hali
    vhogy nem lehet megoldani hogy tudjam a játékot 1680x1020-ban is játszani? :D
  • IMYke2.0.0.0
    #23199
    Reflexek, fék, és kis gyakorlás - komoly adrenalin bomba. Elhiheted, szinte a legjobb a zegész játékban!
  • Rash87
    #23198
    Neked se osztogattak túl sok észt :)
  • werkfilm
    #23197
    fék gombot/pedált ajánlom figyelmedbe, bár nfs-ben nem nagyon kell használni, ott mégis hasznos.
  • JethroHUN
    #23196
    EZ egy szarfos játék. Lehetetlen végig vinni. Mi a franc jó abba h a gyorsulásifutam automata korményzás van??? Akár mennyire igyekszekkanyarodni állandóan bele rát a falakba, autókb, kamionokba mindebe, leheteteln bármit csinálni.elsem indulok szinte már kamion.
    kikerülnisem tudja ebmer mert irányítanisem tudja azautót. miylen baromállat találki ilyet -.-
  • CheAteR88 #23195
    hi
    vki pls seggícsen mert egyszerűen sehogyse tudjuk összehozni haverommal ezt a hamacsis netes mizériát
    vki akinek sikreült már az PLS seggícsen
    minden pecs meg hamacsis cucc megvan fentvan szervert is tudunk mind2-en csinálni de egyszerűen nem látjuk egymást
    mi a nyitja a dolognak?
    PLS HELP
  • janihunk
    #23194
    Húúú köszi szépen akárhényszor felakartam rakni formázás után ha nem ezt telepítettem elsőnek akor mindig ezt irta ki.
  • norbi2fraktal
    #23193
    Akinél DirectX hibát ír ki az csinálja ezt:::::

    Másold fel a gépedre az első lemezt ha cd-s verzió,ha DVD-s akkor az egészet Alcohol 120%-val
    Nyisd meg az első lemezt/vagy a DVD (ISO-ját) Power ISO-val és keresd meg:::::
    az Autorun.cfg-t ami az Autorun mappába van. Notpaddal
    szerkeszd.:
    És csak ezeket kell átírni:

    DirectXVersion=0
    StartMenuDXEULA=0

    remélem tudtam segíteni
    üdv.: norbi2fraktal
  • TonyFive
    #23192
    A lényeg, hogy így sem megy!! de azért kösz!!
  • IMYke2.0.0.0
    #23191
    Nem kell elindulnia feltétlenül magától - fejlesztőktől függ...
  • TonyFive
    #23190
    Azt is feltettem, nem megy úgy sem!! Egyébként meg magától kéne elindulnia nem??
  • IMYke2.0.0.0
    #23189
    Nem is sokat kellett volna elolvasnod: #23172 - #23174.
  • IMYke2.0.0.0
    #23188
    Mindig az aktuális játék lemezén lévő DirectX-et tedd fel!
    De ezt már korábban, lejjebb is kitárgyaltuk.
  • TonyFive
    #23187
    szevasztok! Segítség!!

    Eredeti játék, és a telepítésnél, a cd kulcs után azt írja, hogy nem tud folytatódni a telepítés, mert szüksége van a directx 9c-re vagy bikábbra!! No de rajta van a lemezen és a gépemen is, merthogy csomó játékhoz kell ugye!

    na most miva??
  • CheAteR88 #23186
    kituddnád eszt fejteni bővebben?
  • bartuczcsaba
    #23185
    nah csak jó lett...
    egy csávó segített... protokoll beállításokat kellett módosítani és tökéletesen megy mostmár...
  • IMYke2.0.0.0
    #23184
    Már pedig másként nem nagyon fog menni.
    Esetleg, egymáshoz átcipelitek a gépet és Direct IP-vel.
  • bartuczcsaba
    #23183
    azé nem veszem meg h párszor nyomulok haver ellen
  • IMYke2.0.0.0
    #23182
    Eredetiben is olcsó már a játék - akkor ilyen gondokkal nem kell(ene) küzdenetek.
  • bartuczcsaba
    #23181
    hy
    vki tudna segíteni?
    NFS MW-et szeretnék haverral tolni neten...
    humcahi.hu-n van fent leírás de akárhogy próbáljuk nem jön össze vki tudna segíteni? egyszerűen se én se ő nem talál emg engem...:S
    vki pls help csáó
  • kalmi91
    #23180
    Sziasztok akinek volna kedve kiprobálni a Most wantedet hamachin az csatlakozzon hamachin a szobámhoz és hátha sikerülne játszani.
    a név: BMW Z4
    a jelszó: BMWM3
    minden lelkes játékost szeretettel várok!
  • shumika
    #23179
    A FAQ-ba benne van Másoljuk ki az egyes CD tartalmát a merevlemezre
    Lépjünk be az autorun mappába, s nyissuk meg az autorun.cfg-t
    A directx=9.0c sort változtassuk directx=0 és mentsük a file-t.
    Indítsuk el az autorun.exe-t a kimásolt mappából, s mehet az install.
    Mikor az installer kéri a következő lemezt, tegyük be/mountoljuk be.
    Fel fogja ismerni, s mehet a további install.
  • moor09
    #23178
    megkaptam, köszönöm....
  • CheAteR88 #23177
    elküldtem