157
Te melyik országban szeretnéd leélni az életed?
  • Dr DeViLKiNG
    #77
    #10 ^^
    annyi kiegészítéssel, hogy télleg az a legjobb, hogy kinnt megszeded magad egy kis pénzel (magyarul akár minimálbérrel dolgozol) aztán hazajössz, és gazdag vagy :DD
    viszont az az árny oldala, hogy el kell viselni minden itthoni szart
    a nőkről pedig annyit, hogy azt itthon kell találni egy "igazit" (ami valljuk be nem olyan nehéz :)))
  • Takezó
    #76
    megkérdezhetem miért mondtad Koreát? (csak mert én is azt írtam volna :))
  • Tetsuo
    #75
    Éveim során kb ebben a sorrendben szerettem volna elköltözni ide:
    USA, Kína, Hollandia, Japán, Magyarország..(mármint jó nekem itt)
  • FtranX
    #74
    na oda én csak néha tennék egy-egy látogatást :)))
  • Mike at home
    #73
    Dania, vagy valamelyik skandinav allam
  • cSuwwi
    #72
    Hollandia, azon belül is elsősorban Amszterdam. :)
  • Cat #71
    spanyolország, azon belül is barcelona
  • CSOCSO
    #70
    igy van csak mindenki csoves es a jo nokhok, jo piahoz mani kell...
  • nemcsakfeel
    #69
    sztem annyira nem tragikus a helyzet mint ahogy írtátok..

    ha rövidebb időről van szó, akkor mindenképp Brazília.. legalább ott van élet, karnevál, szamba, nőek, lövöldözés.. pár hónapot ellógatnám ott a lábam.. VH ból úgyis ide menekültek a náci tisztek :)
    hosszabb távon Kanada. nincs akkora diszkrimináció mint máshol, csomót esik a hó , whisky, és évente lejárnék Brazíliába.

    ennyi.
  • JackDaniels #68
    "-franciaország, soha nem fognak téged ott elismerni, mint odavalósit, amig nem tanulsz meg anyanyelvi szinten franciául."

    Elárulom neked, hogy akkor sem. A francia elég buzi nép. Magukat nagyon különlegesenk tartják, csak tudnám miért. Ezt a helyet tuti kihagynám.
    Csatlakozom a #63 hozzászóláshoz, annyi kiegészítéssel, hogy a pénzt angliában kell megkeresni és itthon elkölteni. Rögtön rájön az ember, hogy nincs jobb sehol a világon!!
  • DanielT
    #67
    Ezt annyival egészíteném ki, hogy minden országba el kell menni és meg kell ismerni. Vannak sokkal jobb helyek mint Magyarország, jobb időjárással, gazdasági helyzettel és emberekkel, de ezek nem azok amiket felsoroltak itt néhányan. Nyugat-Európa egy magyar embernek a jólét ígéretét, kirekesztést és honvágyat tartogat. Persze néhány embernek bejön!

  • Shadow_THH
    #66
    nos lehet ezért még megütöm a bokám de azért leirom, hogy én hogy gondolom (mert ugye 'künn kóbászbó' van a kerítés is'):
    -németország, nekem elég volt 8 évig 'liebe gesztézni' a balatonon
    -franciaország, soha nem fognak téged ott elismerni, mint odavalósit, amig nem tanulsz meg anyanyelvi szinten franciául. És persze a kevés víz miatt az ottani tisztálkodási szokásokat én nem tartom pozitívumnak
    -anglia, ide inkább egy örökzöldet idéznék: "szar kaja, még szarabb idő, kib@szott méri poppinsz, LONDON!" :)
    -japán, japánba én mindenképpen el szeretnék egyszer menni, nagyon érdekel a kultúra stb, viszont tényleg hangya módra élnek az emberek. Én nem tudnám megszokni, hogy 2 négyzetméteren lakjak, ahol a szoba áll egy ágyból egy robot kutyából és 3 falból (mert a 4ik fal az egy plazma tv) :)
    -ausztrália, nagyon jó hely, csak van egy nagy hátrány: a magány. Itt nincs olyan, hogy leugrom a haverhoz az utca végén, mert itt az az utca kb olyan hosszú mint dunántúl keresztben.
  • _Vegeta_
    #65
    Ez igy teljesen valos.
  • _Vegeta_
    #64
    Mi a ráknak haggyam el a szuloorszagom ? Itt szulettem, lehet szar lehet jo idevalosi vagyok es buszken vallalom. Ha haboru miatt nagyon le kene lepnem, es lenne ra cash akkor talan spanyolba mennek vagy portugaliaba. A tobbi orszag mind csicska csika emberekkel. Japan kiraly lenne csak ott meg az emberek hangyamódra elnek.
  • Shadow_THH
    #63
    szerintem magyarország akkor sem annyira rossz. A legjobb nők, a legjobb kaják, legnagyobb koponyák, jobbnál jobb piák.... Ezt hol találod még meg? :)

    Egyébként teljesen mindegy hogy mit irtok, mert kinn titeket is ugyanúgy kínozna a honvágy
  • Shadow_THH
    #62
    Devilking ha már megnyitottad: mér te hol élnél szivesen? :)
  • DanielT
    #61
    Bizonyára :) Vicces kedvemben vagyok, azért írok hülyeségeket :)
  • DanielT
    #60
    Még Svájchoz: A bödös"szó szerint"(sok a szarvasmarha és azok ürüléke, persze nem Genf belvárosában) paraszt tenyészet fellegvára! A jelszó:
    "Gumicsizmában megyünk a plázába, mer az jó!"

    Jah, nem csak az igazolványos helyeken néznek ki, hanem mert mivel 1000% igényesebben viselkednek/öltöznek a külföldiek így bárhol élvezhető a diszkriminiáció! :)
  • Taranov
    #59
    Ez marhaság :))
  • DanielT
    #58
    Egyébként abszolút látszik, hogy nem éltetek még külföldön, főleg azoknál akik Németországról álmodoznak... na London sem egy egyszerű történet. A lényeg: Tapasztaljátok meg, aztán nézzük ki, meddig marad :PP
  • DanielT
    #57
    Aham. Svájc. Na az érdekes lenne! Meg németország. Bár, ha szereted, hogy ha bemész valahova ahová igazolvány kell és leköpnek, semmibe nem vesznek stb.. akkor hajrá! Lássuk meddig bírod a megalázást. A játék neve: "Milyen lehet a román cigányoknak magyarországon"

  • antgecc
    #56
    Németország. Nagyon jól élnek és nagyon jól tudnak élni. És az egész ország gyönyörű. Csak a nyelvüket utálom. De áldozatokat tudok hozni. Megtanulnám. :)
  • uv
    #55
    túl hideg nem lehet...
  • Taranov
    #54
    Jaja, én is talán oda mennék.
    Meg kéne tudni a hőmérsékletet.
  • uv
    #53
    akkor oda megyek, pont megfelel
  • Taranov
    #52
    Nuki'alofa Tongán van Ausztráliához közel, ott most reggel 10 óra 7 perc van, és 06:14-kor kel a nap, 19:27-kor nyugszik.
    Ott jan. 20. van.
    Tiszta jó hely!
  • ghost cb
    #51
    Ausztria. Jó életkörülmények, magas színvonal, kellemes hőmérséklet.
    Vagy még Belgium, Luxemburg, Hollandia, Németország vagy Finnország. Ezeket simán bevállalnám. De Ausztria leginkább.
  • Taranov
    #50
    Ne játszd a tudatlant!
  • St
    #49
    Hollandia
  • Esrohnoil
    #48
    Tongatapi... meg Nukualofa... aha.
    Mégis mi ez? Vmi matriarchális társadalom?
  • Taranov
    #47
    Csendes-óceán te kizs puta :D
  • Csirke4
    #46
    Nézd meg a google keresőben.
    Nuku'alofa a főváros. Beállíthatod mint időzóna a windowsban és akkor +12 GTM-ed lesz :)
    Ausztrália és Dél-Amerika között van. Ausztráliához közelebb.
  • Dichter
    #45
    Spanyolországban én is élnék sok senorita, Pina Colada, meg meleg. 2.: Hawaii, meleg, csajok, buli. Mi kell még. Angliában voltam egy hónapot, több nem is kell belőle. Nyaralásnak ideális, de ott élni sztem suxx. A keresztapámék kint élnek, nem is olyan rosszul, de mégis úgy néz ki, hogy most hazaköltöznek. Arról már nem is beszélve, hogy minden héten összetörném az autót Angliában :)

    Svájc is jó hely lehet. van egy kedves ismerősöm, aki ott élt kint egy évet, és csak jókat mesélt róla.
  • Random_
    #44
    Talán azért is lett olyan felkapott mert mindenki látta milyen zöld na és messze van meg sziget.
  • modellmaker
    #43
    :DDD Nekem Svédo. kiesik. Hideg van és utálom a hideget.
  • The Garrett
    #42
    HEHe ha ujzelandra költöznék, bejárnám az egész gyűrűkurát :D
  • FtranX
    #41
    Kalifornia, Hawaii, Florida, Tahiti
  • modellmaker
    #40
    Én maradok. Ha menni kell, akkor Ausztrália, Új-Zéland, Írország. Nem tom miért vonz Új-Zéland. Talán mert messze van. Vagy valami más. Nem tom. :) (ez lehetne a kövi topic címe: "Miért akarnak a fórumozók Új-Zélandra költözni?") Íroszágnak amúgy milyen az időjárása? Esős ugye?
  • The Garrett
    #39
    svedorszag is jolenne most jut eszembe :)
  • Random_
    #38
    És legyen kóla meg chips. :)