157
Te melyik országban szeretnéd leélni az életed?
  • Impi
    #117
    NagyMagyarországon :)
  • _Vegeta_
    #116
    Sajnos igaz. :\
  • modellmaker
    #115
    Ja igen! Amit Lfelejtettem! Nézzetek meg a fotózz.hu-n egy-két képet. Ez is Magyarország.
  • 2XP
    #114
    Svédország. Hideg van és sok hó, nekem való hely.

    Az egyik rokonom Ausztráliában él már egy ideje, ő mesélte, h az ottani emberek, hát finoman szólva tájékozatlanok, még annyit sem tudnak, mint az átalg amerikaiak. Európai diplomával sok jó munkahelyet lehet szerezni, főleg mivel az "őslakosok" már a szellemi munkát sem akarják elvégezni. És ha esetleg odaköltöztök, túl sok időt ne töltsetek a napon, annyira vékony az ózonréteg, h ott a legnagyob a bőrrákosok száma.
  • Esrohnoil
    #113
    Én inkább Peru mellett szavazok, mert az a leginkább.
  • modellmaker
    #112
    Azért volt nekünk tengerpartunk, hegyeink, (amelyek csúcsai meghaladtak az 1000m-t) stb... De ez megint más téma. Viszont ami jó: zéró mérges állatok, lásd kígyók, pókok, stb. Szintén zéró földrengés, kurva nagy árvizek. Na jó árvíz volt/van/lesz, de nem ilyen tsunamis durvaság. Azért szép helyek is vannak Mo-n. Jó-jó szép a tengerpart, a Bajor-Alpok, de azért Magyarország!
  • Loál János #111
    Angyaltanfolyammal hogy állsz?
  • modellmaker
    #110
  • tomsolo
    #109
    MENNYORSZÁG.
  • Szofi
    #108
    Spanyolországban!!! Egyértelmű

    Azé Ausztráliában is ellenék egy darabig...
  • Shadow_THH
    #107
  • szacsi
    #106
    Esetleg Olaszország, bár ez nem vmi nagy álom. Szerintem.
  • szacsi
    #105
    ööö...
    ausztrália, norvégia, nyú zéland ^^
    németország, usa kicsukva :P
  • datango
    #104
    mind1 csak ne itt .)
  • zaki
    #103
    nem tudott
  • Shadow_THH
    #102
    igen ez az átlgaos magyar szemlélet, hogy kimegyek és minimálbérből meggazdagszom, és hazajövök és király vagyok. azért elmondanám, hogy ennyire nem egyszerü, mert (főleg ha családos vagy) a megélhetés ugyanugy drágább hiába keresel többet (na jó ez már főleg a benzin árak miatt nem mindig igaz). Lehet hogy keresel napi 50 dolcsit pl, de ha ebből a szállásodra megy el 15, kajára 25 (ha egyedül vagy akkor valszeg elöbb kötsz ki egy big mac mellett mint a konyhában nap mint nap), és gondolom élni is akarsz valamit vagy legalább ha kint vagy megnézed a nevezetességeket stb. Persze igy is marad pénzed, de korántsem annyi, ahogy te azt elképzeled, főleg hogy ugyanugy mint mi a románokat, feketén itteni éhbérért fogjuk be az igába.

    ja és aki dohányzik az angliába se menjen :D 10++ font/doboz
  • Galy
    #101
    csak átfutottam a topikot, Portugáliát senki sem írta, pedig király hely, asszem én oda mennék
  • Punkerwork
    #100
    nem tudott vagy nem akart? :)
  • petee
    #99
    Én Itáliába,napfény.pizza,alfa romeo, mi kell még?:)
    Második helyezett az Mexikó lenne.Az egy király hely,a tequila hazája,vedelném miközbe a hasamat süttetném a tengerparton.:)
  • nemcsakfeel
    #98
    jaja, de a mérték kicsit más :) errefele jó ha van 1-2 naponta
    amazonast megnézném mégis milyen, azonkívül csak nagyvárosban lennék
  • zaki
    #97
    Hala Madrid
  • DanielT
    #96
    Muterod nélküled elment? Hinnye!
  • zaki
    #95
    USÁba. hogy miért? mert 1 éve ott él a muterom, engem meg nem tudott magával vinni
  • DanielT
    #94
    Másik topikból emeltem át, ajánlom azok figyelmébe akik Finnországot, Norvégiát és egyéb skandináv helyeket preferálnak!

    Finnek és a jégkorszak:

    +15°C. Spanyolországban az emberek téli kabátot és kesztyut húznak. A finnek kifekszenek napozni.
    +10°C. A franciák hiábavalóan próbálják bekapcsolni a központi futést. A finnek virágokat ültetnek a kertben.
    +5°C . Az olasz kocsik nem indulnak. A finnek még kabriókat használnak.
    0°C. Megfagy a desztillált víz. A Vantaa folyó vize kicsit surubbé válik.
    -5°C. A kaliforniaiak a fagyhalál küszöbén állnak. A finnek még egy utolsó rostonsütést rendeznek a szabadban a tél beállta elott.
    -10°C. A britek futeni kezdenek. A finnek hosszú ujjú pólót vesznek.
    -20°C. Az ausztrálok elmenekülnek Mallorcáról. A finnek Szent Iván éjét ünneplik. Beköszönt az osz.
    -30°C. A görögök halálra fagynak és eltunnek a Földrol. A finnek elkezdenek házon belül mosni.
    -40°C. Párizs összeroppan a hideg súlya alatt. A finnek sorban állnak a hotdogos standok elott.
    -50°C. A jegesmedvéket kimenekítik az Északi Sarkról. A Finn Hadsereg elhalasztja a téli túlélo gyakorlatát a gyenge idojárásra hivatkozva.
    -60°C. Korvatunturi (A Télapó otthona) befagy. A finnek kivesznek egy filmet és otthon maradnak.
    -70°C. A pót-Télapó délre költözik. A Finnek kicsit idegesek lesznek, mert a Koskenkorva vodkájukat már nem tárolhatják a szabadban. A Finn Hadsereg megkezdi a túlélo gyakorlatot.
    -183°C. Az ételben található mikrobák elpusztulnak. A finn tehenek a gazdájuk hideg kezeire panaszkodnak.
    -273°C Minden atomalapú molekula mozgása leáll. A finnek csak ennyit mondanak ''Ba**** meg, hideg van ma odakint''
    -300°C Befagy a Pokol. A finnek megnyerik az Eurovíziós táncdalfesztivált.


    Jah, nézzetek meg pár webkamerát ezekről a helyekről! :D
  • Alien
    #93
    USA
  • Taranov
    #92
    Ja, az a jó itt, hogy nincsenek mérges pókók, és szép a táj.
  • Taranov
    #91
    Alvilági leszámolás itt is van, csak a jó helyen a jó időben kell lenned, és persze a jó társaságban :)
  • Taranov
    #90
    Csak mi nem vagyunk csicskák, mi?
    Ez a teóriád elég gyenge lábakon áll.
  • Taranov
    #89
    Jaja, itt a jó. De mondjuk a nők jók máshol is :)
    Mondjuk talán Angliában nem annyira.
    Meg ha nőzni megyek, akkor nem Svájcba :)
  • Loál János #88
    Loália...
  • AnuluWork #87
    Városnak még beírnám: Stockholm.
  • AnuluWork #86
    Szerintem nincs baj Magyarországgal. Sőt. Jó helyre jöttek őseink hont hódítani. A baj azzal van, amit külföldről átvettünk, és mivel így minden egyszerűbb volt, és beépítettük a társadalmunkba. :(

    Máshol megmaradt némi hazai a kultúrában, társadalomban. Nálunk szerintem mára már minden át lett véve máshonnan, és ritka ezekből az igazi "Érték".

    A munkának nincs megbecsülése, mindenre van pénz, csak arra nincs amivel emelhetnénk a béreket, az életszínvonalat, stb, stb.. De ez egy másik topic témája lehetne. De Magyarország egy jó hely lehetne, de jelenleg van abban valami, hogy csak úgy jó, ha külföldön megkeresed a házadra, autódra a pénzt, majd itthon így vágsz bele a nagybetűs Életbe.
  • AnuluWork #85
    Sajnos a legnagyobb koponyák rész már nem igaz.
  • AnuluWork #84
    Európa: Svédország
    Világ: Argentina vagy Új-Zéland
    Városok: Nizza és New York
  • Mikice
    #83
    Ha nem kötne Mo-ra semmi, akkor Ausztrália, elég távol van mindentől és néha jólesne elhúzni innét. Néha annyira kilátástalan itt minden.
    Másodsorban Anglia a jó foci miatt. :)
    És talán még Kanada.
    De hát jó vagy nem, jelenleg itt élek Mo-n.
  • Dr DeViLKiNG
    #82
    jaja :)
  • DanielT
    #81
    Sajnos Magyarországnál NAGYON sok szebb ország van, szerintem igencsak a sereghajtók között vagyunk. Értem ezalatt a természeti látványosságokat, az általános -jellemzően sík domborzat miatti- unalmas látképet és a gazdasági elmaradottság miatti általánosan rossz állapotot mondjuk a városokban/úthálózatban.
  • Bandew
    #80
    Észrevettem, hogy egyesek politikai szemszögből választanának más országot, mások pedig (min pl én) a természeti szépsége miatt.
    Persze Magyarország is nagyon szép, de azért egy Új-Zélandhoz képest elég lapos. :-)
  • Bandew
    #79
    Gondolom a magyar nők szépségére célzott. :-)
  • DanielT
    #78
    Nem olyan nehéz? Hm... na ezzel szerintem vitatkoznának páran :) A házasságok több mint fele válással végződik, de ez egy másik topik témája lehetne :)