157
Te melyik országban szeretnéd leélni az életed?
  • Willenbrock
    #157
    Szeretek itthon élni.Ha valahova még szívesen mennék lakni az azt hiszem Oroszország lenne.Moszkva vagy Pétervár.Ami vonzónak tűnik innen nézve az a bürokrácia mentesség,a dolgok egyszerűsítésére való törekvés,a nagy tiszta vad vidékek.
  • Odacsap77
    #156
    USA/Kanada,miami,tengerparti állam
  • GregSB
    #155
    Link
  • GregSB
    #154
    Erre én csak ennyit mondanék / mutatnék:


    Imádom Magyarországot, viszonylag sokat járok túrázgatni mindenfelé, de azért hülyeségeket ne írjunk már!
  • GregSB
    #153
    Nem látom hogy sokan írnák itt, pedig szerintem az egyik etalon Ausztrália.

    Az angliában tapasztalt, legalábbis ahhoz nagyon közel álló életmód / stílus megvan ott is, és nincs szar idő :D

    Talán ami sok embert elriaszt tőle az az, hogy k messzi van. Én ha dobbantani aklarnék biztos oda mennék.
  • DaniellT
    #152
    " -300°C "

    értelmes gyerek vagy te
  • immovable
    #151
    USA/Kanada; Új-Zéland
  • szieszáj
    #150
    Én Kúrja-murján (1sziget,Jemenhez tartozik azhiszem.
    Amugy meg Amerikában azon belül is Kaliforniában,San Francisco-ban.Megyek is ki csak még van 4évem addig
  • gibson9
    #149
    Hawaii valamelyik szigete vagy (tudom, hogy nem ország) Miami!!!
  • DJKonya
    #148
    én Dubaiba szivesen élnék:):D barátnőmel családot alapítanánk nyitnék egy 8 csillagos szálodát és éljük az életünket:D
  • G_ArchAngel #147
    Nekem itt jo, Londonban, de ha mashova kellene mennem, akkor Mexiko vagy Japan...
  • And5
    #146
    Te mit szívtál ?
  • w77d
    #145
    én maradnék a seggemen itthon! nincs Mo-nál szebb!!
  • PetruZ
    #144
    Részemről:
    - Ha Európa, akkor: írek, dánok, esetleg Anglia. Németek, franciák, déli népek kizárva. :)
    - Ha globálisan, akkor: USA/Kanada, Japán, Dél-Korea, Új-Zéland, Ausztrália, Hawaii, Samoa (meg úgy az a környék :) ), ilyesmik. Afrika, Dél-Amerika, Ázsia nagy része szintén kizárva. :)
  • Rundstedt17
    #143
    Svédország!
  • Punker
    #142
    samoa
  • infracore
    #141
    Kanada,vagy Alaska
  • Bandee1987
    #140
    Most Új-Zéladról hallottam, hogy egész korrekt hely. Ha olyan kedved van felmész a hegyekbe síelni, aztán leugrasz a tengerpartra kicsit szörfözni :)
  • Netgear
    #139
    Deutschland For ever!
  • quad
    #138
    ja ez az altalanos szemlelet , de nem errol van szo , igazabol arrol hogy tobb lehetoseged van , es konnyebben maszhatod meg a lepcsofokokat ha igazan akarod.

    ha itt igazan akarod azt is leszarjak.
  • Bandee1987
    #137
    naná :). Költözzünk Maranellóba :)
  • Vlala #136
    "Magyar vagyok, magyarnak születtem,
    Árulók és gonosztevők uralkodtak felettem"
    /Beatrice/
  • petee
    #135
    A Ferrari gyárban laknál, mi?:) énis..:))
  • Braveheart
    #134
    Skócia, Új-Zéland
  • tehen_m
    #133
    szerintem valahol ázsiában.(lehet hogy afrikában?)
  • uv
    #132
    nem láttam elveszhetett...
  • bazza
    #131
    Én Magyarországon szeretnék élni! Nem tudjátok hol van?
  • modellmaker
    #130
    ;)
  • modellmaker
    #129
    :D Nem tom, én nem szeressem az ilyen dolgokat. slussz
  • Ronny
    #128
    San Francisco,Sydney,Melbourne kb ennyi:)
  • Galy
    #127
  • Scholes18
    #126
    Anglia , Manchester!!!!!!!!!!!!!!!!! A legfaszább
  • Bandee1987
    #125
    Olaszország. Imádom az országot, az északi részén szeretnék élni, talán Milánóban vagy Torinóban
  • Shadow_THH
    #124
    sokakat hallottam akik ilyeneket mondtak: 'én nem tudnék ott élni, mert félek hogy valami megharap' :P nos gyakorta megesik, hogy megcsíp valakit egy-egy pók (mondjuk sydney környékén tölcséres vagy milyen pók) de mivel van ellenanyag, ezért azt hiszem 2 évente 1 haláleset van átlagosan. Kígyókkal nem találkoztam azokat csak a Crocodile Hunter b@szogatja :D Viszont pókból volt akkora mint a tenyerem, de mondták, hogy ettől nem kell félni, mert ez még csak bébi-pók és a mérges pókokat eszi meg. Öröm nézni ahogy egy horror film közben lemászik a falon :D
  • modellmaker
    #123
    De azé' ilyen fekete mamba meg ilyenek nincsenek. Azt tom h vannak mérges állatok, de lehet nem írtam. A lényeg: kisebb az esélye, h valami csípésbe halsz bele, (feltéve ha nem vagy allergiás az ilyenekre, mint méh, stb...) mint mondjuk Ausztráliában.
  • zaki
    #122
    oda max akkor mész, ha jó voltál :P
  • Shadow_THH
    #121
    szvsz magyarországon is vannak mérges állatok
    annyi, hogy nem fújja fel a média. Ugyanúgy vannak főleg az alföldön mérges kígyóink stb. De igaz, hogy jó kis helyen vagyunk, ismét csak egy örökzöld: "a szentséges kárpátmedencét"
  • Shadow_THH
    #120
    igy van
  • Voltan
    #119
    Nagyrészt igaz, amit írtál, de sajna szinte lehetetlen odaköltözni.
  • ricsi1
    #118
    MEnnyország