50
Honnan? Mennyiért?
  • petesilver
    #10
    Legjobb: Suzuki, a Te autód! Nem suzukin persze:)
  • Jano
    #9
    Nem igazán ontopik, de azért leírom. :O)))

    Emlékeztek a 6-8 évvel ezelőtti O'NEILL-matrica dömpinges korszakra?
    Nos, Tesóm kocsiján is volt ilyen, csak elé volt írva egy kis szöveg, összességében kb így festett:

    Who the fuck is
    [szin=green]O'NEILL[szin=black]


    Akik tudtak angolul, jókat derültek rajta. Aztán az utána lévő kocsinkra is felkerült. Aztán kinőttünk belőle. :D
  • Dichter
    #8
    Az van mindenféle verzióban :)

    Láttam már Suzukit, Opelt
  • CSOCSO
    #7
    az a legjobb mikor a hulye kazmer lehugyozza a ferrari lovat:)
  • Dichter
    #6
    cicás napvédőről jut eszembe. ahol lakok, van egy kis pizzéria, akik vállalnak házhozszállítást. Az egyik srácnak egy 1.3-as GTI Suzuki Swiftje van, elég szépen megcsinálva, de azért hátul ott figyel a cicás napellenző :)) Ha látom, lefényképezem.
  • Shadow_THH
    #5
    cicás napvédő és plüss dobókocka :)
  • DanielT
    #4
    Jah, a topik alcímére reagálva:

    Piacró', vásárbó', ócsóé'! :P
  • Dichter
    #3
    Szerintem ha igényesen csinálod, akkor jól néz ki. Mondjuk tudnék egy budapestieknek ismerős matricát szerezni (Downtown Draggers) de az annyira nem jön be. Egy megane-on láttam egy kuvva jó kis matricát. 2 ipse rohant félre egy autó elől, alatta a felirat: WARNING! Streetracing in progress

    :)
  • DanielT
    #2
    Ne tedd.Má nem menő (soha nem volt az, max olyan körökben ahová nem szeretnék tartozni)Primkó.
  • Dichter
    #1
    A cím magáért beszél szerintem, de azért kifejtem. Szeretnék valami humoros, vagy inkább valami jólkinéző matricát az autómra. Valakinek tapasztalatok?