106
  • Mike
    #66
    ha oljat folyatsz az útra abba valaki belehalhat

    ha csitelsz egy játékban nem hal meg senki

    azért ez nem egy kategoria
  • kicsizoz
    #65
    Hát igen "táblás játék vagy inkább kaszinó a hálózati játék" hát ez a 10 pontos kérdés a témában! és ez az amit nem fognak eldönteni a következő években sem.

    Ha táblás játék, koppintsák fejbe aki rosszalkodik, és zavarják el, játszon másik "játszótéren", ha viszont kaszinó, akkor védjék meg a törvények a többi játékost és a persze a "kaszinó" üzemeltetőjét is.

    Persze az sem lehetetlen, hogy alakulnak amolyan kis kommandók, mint a filmekben akik saját kezükbe veszik az itélkezést és járnak házról házra, jól segberugni a rosszalkodó kispajtásokat :))
  • valamit
    #64
    Ha már autós téma... akad aki rendőrt gázol és nem kap életfogytiglant ;) bocs, tom kicsit off, csak eszembe jutott :)
  • valamit
    #63
    Mivel én írtam azt az autós dolgot, gondolom hozzászólok, de azér felhívom a figyelemeteket a #29-es hozzászólásomra, mert én abban módosítottam némileg a véleményem, nade, ha már az autós téma:

    Gyorshajtásért életfogytiglan? Még jó, h én ritkán vezetek, főleg ritkán az USÁban :) Piroson, sárgán áthajtásért? ... asszem mindegyik szabálytalan...
    A másik dolog, itt volt ez a Dakar rally, ott is voltak tunningolt autók, tunningoltak ellen, meg voltak szinte gyáriak, szinte gyáriak ellen, szal lenne megoldás... de egyébként meg lásd a #29 hozzászólásomban írtakat... (táblás játék vagy inkább kaszinó a hálózati játék? ... esetleg kéne akkor már az ilyen programokra egy 18/21 éven felüli karika: csak megfelelő jogosítvánnyal játszhatsz a hálózaton ;) )
  • kicsizoz
    #62
    No látom az autós hasonlat érdekes :)
    A csalás esete szerintem úgy hozható közelebb az utcai élethez, hogy pl, az autódat úgy tuningolod, hogy mondjuk oldalt kilógnak belőle kis kések, vagy olajat folyat az útra gombnyomásra...

    Nem keverendő össze a téma azzal, amikor otthon a kertben tologatod a kreálmányodat (egyjátékos mód)

    A szabályok között engedélyezett tuningolás, játékokban is megvan, kocsiknál is megvannak a szabályok, amiket elvben be kell tartani.

    Másik! nagyon fontos Szoftwer szerintem közülünk nagyon kevesen vettek még, azért mert amit a boltban kapni az csak a felhasználási jog, nem a szoftwer tulajdonjoga! tehát nem mondhatod, hogy "megvettem, miért ne módosíthatnám", mert nem vetted meg, csak a használati jogot!

    Persze ahogy haladunk a hozzászólásokkal az ereteti témától egyre távolodunk :))
  • Mike
    #61
    nem akarok kötözködni, de egy autót szétszedhetsz, tuningolhatsz, motort átalakíthatod, stb
    ez egy szoftvernél nincs meg

    te a csitelés egy rabláshoz hasonlítod? elment az eszed?
    és mi a helyzet a nem hálozatos játékokkal?
    ott is lehet csitelni!
  • Hoho
    #60
    Az autoddal nem azt csinalsz amit akarsz, ez tevedes. Meg kell feleljen eloirasoknak, nagyobb atalakitashoz engedely kell. Kisebb hozzanyulasnal meg ugorhat a garancia. Ha ugy nyulsz hozza, hogy masokat zavarjon, mar kapcsolnak is le.

    Attol hogy megtalalsz egy bugot a jatekban, meg nincs baj. De ha ki is hasznalod, akkor igen. Bemesz egy boltba, latod nyitva a kassza. Bunos vagy? Meg nem. De ha kihasznalod, akkor igen. A lenyeg hogy ehhez szandekossag kell, a csiterek szandekosan teszik tonkre masok jatekat. Ezert jogos a buntetes. Ha valaki meg kozze teszi nyilvanos helyen ezeket, az szandekosan buzdit arra, hogy masok tegyek tonkre a jatekot.
  • Mike
    #59
    akik itt börtönt és halált osztanak!

    tudjátok miről beszéltek? végiggondoltátok?
    emberek vagytok?
  • Mike
    #58
    vagy azért csítel mert ehhez van kedve

    egy játékot nem kellene élethalálharcnak felfogni
  • Troll
    #57
    Aki letöltötte a játékot, és használja, azt besorozták a Seregbe. Innentől hadbíróság.
  • Mike
    #56
    kemény legény vagy te is
  • Mike
    #55
    látod ez is különbség autó és szoftver között
    ha az autót megveszed, utána azt csinálsz vele amit csak akarzs, szoftvernél ez nincs így, ott hozzá sem nyúlhatsz
    aztán codálkoznak, hogy az emberek semmiért nem akarnak fizetni
  • Mike
    #53
    ez csak egy játék baszki, sazl ez a fasz dugja fel a szoftverét a seggébe, eddig sem játszottam vele, de eztán nem is fogok, nem mintha szét csalnám az agyam, de egy játékban csalásért életfogytiglannal fenyegetni
    maholnap terrorista lesz valaki mert csalt egy játékban
    az amcsik azt hiszik ők a világ urai
  • Mike
    #52
    Azért az amcsik elmennek a picsába
  • Farseer
    #51
    ja, akkor már értem mért pipa az öreg :-)))
  • irkab1rka
    #50
    COUNTERSTRIKE (PONT).
    Mi ez a America's Army? És kit érdekel?


    Gondolom az a bajuk, hogy újra lehet skinezni a karaktereket és most az US Army lesz a rossz, és bárki lehet a jó.
  • Farseer
    #49
    Továbbá az AA szerintem sokkal inkább volt propaganda mint játék, én elhiszem hogy sokat tornáztak rajta a fiúk, hogy menjen valahogy, dehát akkoris, kérem, mégiscsak amerikai hadsereg.. Most őszintén Tegye fel a kezét aki amerikai katona akar lenni manapság.. :-)
    DeLuca meg elvetette a sujkot, mint sok más szövetség és egyén szokta(MPAA,BSA stb.)
    szerintem azonkívül h láttuk a nevét egyszer ez a kirohanás nem volt jó semmire.. Az eddigi hozzászólásokat nézve itt a magyar internetes olvasóközönség soraiban nem látok megingást, mindenki eggyöntetűen kitart a saját kis kalózforrása mellett :-)))))
  • Farseer
    #48
    Köszönöm :-)
    "Azonban a játékok fejlesztői nem a játékos oldaláról közelítenek, hanem saját befektetésük megtérülését látják veszélyben, mert ha egy játékban sok a csalás, kevesebben játszanak vele, kevesebb bevétel. (vagy naív vagyok?)
    "
    A meglátás helyes, ezt olvasva felmerült bennem ,hogy a hadsereg innen akar bevételhez jutni? ha komolyan gondolták akkor ezek jobban nem értenek hozzá, mint gondoltam..
    (/kisbetü: az AA nem ingyenes volt? :-) /kisbetü)
  • kicsizoz
    #47
    Teljesen igazad van, jó hozzáállás!

    Azonban a játékok fejlesztői nem a játékos oldaláról közelítenek, hanem saját befektetésük megtérülését látják veszélyben, mert ha egy játékban sok a csalás, kevesebben játszanak vele, kevesebb bevétel. (vagy naív vagyok?)

    Ok, most azt fogjátok mondani, hogy jobban kell megírni, de olyan kocsi sincs, amint ne lehetne ellopni, mégsem szoktunk arra hivatkozni, hogy védte volna jobban a tulaj...
  • AnuluWork #46
    De Luca: "A kis Bloodsteevie-k meg mostantól retteghetnek."

    Bruhaha. Bruhaha. Bruhahahaha. (By Dr. Evil)
  • Farseer
    #45
    Vicces pali lehet ez a DeLuca.. elképzelem ahogy lila fejjel üvöltözik, hogy a mocskod hekkerek igy meg úgy.. csak úgy finoman a maga hozzáértő elegáns tipikus amerikai módján, és osztjaa az észt arról, hogy az AA-ban tisztességes háború folyik, mint amilyeneket az usa is szokott idítani..
    Szerintem azér röhej hogy valaki, aki ilyen pozícióban van ennyire tájékozatlan és dilettáns legyen..
    nem mintha én csaltam volna valahais játékban de a játékhoz vajó csalás nem volt aggasztó számomra.. Aki csal, azzal nem játszok és kész.. ennyi, nem fenyegetem meg, hogy kiirtom, ha nekem átlát a falon vagy valami :-)
    Ez csak egy játék..
  • sz4bolcs
    #44
    Majd amikor hadatüzennek ezzel az ürüggyel Mo.-nak...:D
  • Tetsuo
    #43
    Ez csak az Ámerikásra vonatkozik, én akkor buzerálom a szaros programjukat amikor akarom, a hazám törvényei megvédenek. :)
  • sz4bolcs
    #42
    most játszottam wart Counter-strikeban vmi csiter banda ellen na ezek megérdemlik az életfogytiglant
    lövöm oldalba rálőttem a fél tárat a srácot erre balrafordul kacsint egyet és mutatja a hüvejkujját hogy jó volt HSZ szép volt HSZ majd legközelebb
  • Easy Rider
    #41
    sztem jó felfogás, csak nagyon durva, enyhítésként mondjuk előzetest adnék nekik.... ;)
  • The Garrett
    #40
    ez jóóóóóó! le a csittosokkal.
  • _Atti_
    #39
    remélem etz most szarkasztikusan érted...
  • burninhell
    #38
    na ez a sok hülye amcsi...
  • kicsizoz
    #37
    Hát én kicsit drasztikusan fogom fel a dolgot: Csít, kisplakát ragasztás és falfirkálásért helyszínen tarkónlövést tartanék elfogadhatónak.

    Sajnos nem én döntök ezügyben, addig is csak remélni tudom, hogy erre halad majd a világ :)
  • tomo
    #36
    hat ez sulyos. szohoz sem jutok. hova sullyed meg ez a vilag.

    pffff
  • tigeroo
    #35
    elolvastam a hsz-eket, még mindig szánalmas 5letnek tartom..
  • Runo
    #34
    Így van, aki csítet használ az más játékát teszi tönkre, plusz hamis képet alakít ki magáról, mert azt fogja hinni, hoghy ő milyen faca játékos, holott pont azért csítel szvsz, mert fingja nem lenne az egészhez.....
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    míg a warezolás a játékért van a csítelés a játék ellen :P
  • Shadow_THH
    #32
    nos igen, de cheatek/trainerek/crackek a program egy-egy hibáját használják ki. Mivel hibák hasznosításából tesznek szert előnyre, ezért aki a játék hibáival találkozik az már bűnös (de legalább is nagyon gyanus).
    Ebből pedig az következik, hogy mindenki akinek valamilyen bug látszik a képernyőjén, esetleg kifagy neki a játék egy régi monitor kártya driver miatt az is mind bűnös.

    Tehát a béta teszterek a leg bűnösebbek, őket ki kellene végeztetni.
    Mert hát kérem milyen dolog is az, hogy a hadsereg valami olyat csinált ami nem tökéletes stádiumban van (hiszen azt soha nem érheti el) igy mindenki aki használja a programot az le kell mészárolni. Hiszen már törvény van rá.

    Apropó szerintem irakba is ezért mentek háborúzni, mert Busht mindig headshoottal kapta le Saddam.
  • John McLane
    #31
    néhányan nincsenek itt tisztába, milyen szinten vannak csiterek.sztem bőven elég egy FBI pecsétes levél az illetőnek, anyuci úgy szétveri a valagát két hónapig nem bír gép elé ülni az tuti.
  • St
    #30
    a csíterek tönkreteszik a játékot, érthető ha ugyanúgy fel fog ellene lépni egyszer, mint pl. a warezolás ellen.
  • valamit
    #29
    Viszont ez esetben a versenyigazgatóság lenne illetékes az ügyben és nem a bíróság/rendőrség... legalábbis szvsz.

    De amúgy nektek is igazatok van, csak én inkább akkor a kaszinókra gondolok, amikor ezt mondom, ha ott csal valaki az lehet bírósági eset (bár a legtöbb esetet gondolom hatáskörön belül rendezi a kaszinó)... viszont ha mondjuk a táblás társasjátékok csalásaira gondolok ezzel kapcsolatban, akkor: hááááát...
  • MuldR
    #28
    Nagyon helyes. CS-t ezert hagytam abba. Sok kocsog csiter.

    Amugy AA szerintem jo jatek. Jol van megcsinalva. (legalabbis masfel eve azvolt :) Azota nem jatszottam vele.

    Ja, es siman megtalalhatjak oket. Szerverre ugye IPn csatlakoznak. Azt meg ki fogja adni a szolgaltato az FBInak, hogy adott idopontban melyik vegponte volt az IP. Oszt kimennek a MIB ek es jol hatsofertajonizelik a mocskos csitert :)
  • Esrohnoil
    #27
    Ez egy nagy szar az Operation Flashpoint-hoz képest. :)
  • Sadist
    #26
    Nemtudom, hogy te mennyit játszottál vele, de szerintem elég népes rajongótábora van ennek a játéknak. Az is figyelemre méltó, hogy a top5 online multiplayer játék között van.