106
  • Esrohnoil
    #25
    "Tudjuk, hogy kik vagytok és meg fogunk benneteket találni. Megcáfolhatatlan bizonyítékaink vannak arról, hogy valami illegálisat tettetek. Az amerikai hadsereg dühös amiatt, amit tettetek és el fog jönni értetek, hogy elvigyen."
    ROTFLOL
    Ki ez a faszi? A krampusz? :)
  • Sadist
    #24
    Mondjuk én minimum eltörném a kezüket, de ez csak személyes vélemény. Az tényleg durva dolog, hogy valakit ezért börtönbe csuknak. Én már annak is örülnék, ha a PB Hardware ban normálisan működne ;)
  • dez
    #23
    Hazádra vagy házadra? Nem mindegy... ;)
  • Sadist
    #22
    Amíg egy versenyen nem indul azzal az autóval, addig nincs is gond. Milyen volna már, ha pl. Schumi úgy nyerné a forma1 futamokat, hogy 2 sugárhajtómű lenne a kocsijára szerelve?
  • NEXUS6
    #21
    Mióta világ a világ vannak csítek, és valószínűleg ezek nem isten vagy az ördög ajándékai, és emberek írják őket. (Emberek és nem bűnözők!)
    Az is emberi döntés, hogy használom vagy nem.

    Az olyan netes játékok "üzemeltetői", mint az RtCW:ET, meg a FinalFantasy is harcolnak valamilyen szinten a csítelés ellen. Ha valakiről kitudódik, hogy csítel azt általában kidobják, ha meg rendszeresen csinálja, akkor kizárják.

    Ez egy játék!
    Mi lehet ennél (a kizárásnál) nagyobb bűntetés?

    Persze ha börtönbe csukják, vagy felkötik.
    De egy játékért?
  • HoTDoG
    #20
    Amit te mondasz inkább skinpack-okhoz, mappack-okhoz, mod-okhoz hasonlít.
  • HoTDoG
    #19
    De azzal még nem teszi tönkre mások "vezetési élményét".
  • valamit
    #18
    Egyébként, ha a cheat ilyen szörnyüséges dolog, akkor az autotuning, az miért is más? Mert én sok hasonlóságot látok a kettő közt. Vki. megvesz vmit. aztán átalakítja, mert neki úgy jobban tetszik, ha ügyesen csinálja, nyit tunningműhelyt, és másoknak is átalakítja. Mindenkinek adott, hogy alkalmazza az átalakítást, aki nem akarja, annak meg tunning nélküli, gyengébb az autója, de neki nyilván az a jó. (hogy miért, az más kérdés, de ő azt választja)
  • HUmanEmber41st
    #17
    Csíterek !!! Börtönbe velük !!!!
    Sok buzi életfogytos közé !!!!
    Amúgy beszarás :

    "Tudjuk, hogy kik vagytok és meg fogunk benneteket találni. Megcáfolhatatlan bizonyítékaink vannak arról, hogy valami illegálisat tettetek. Az amerikai hadsereg dühös amiatt, amit tettetek és el fog jönni értetek, hogy elvigyen."
    Ha én csíter lennék, már menekülnék is kifele a Naprendszerből.."el fogunk jönni értetek.."
    vazzz
  • Shadow_THH
    #16
    akkor cs-ben egy két menet után tele is lenne az alcatraz :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    cheatereket mint a szpemmereket égetni kéne .. lassú tüzön .. ropogósra
  • NEXUS6
    #14
    Játszottatok már az A+A-val?

    Szerintem egy szar.
    Játéknak elég gyengus. Nem csoda, hogy egyesek abban élik ki magukat, hogy buzerálják. A nagy unalomban kell valami szórakozás.

    Az a gond, hogy játéknak nem szórakoztató, szimulátornak meg nem reális.

    Egyáltalán nem reális pl a célzási rendszere. Ha valaki felé csak úgy odapuffogtatok simán eltalálom, még akkor is ha kb 500m távolságra, egy szemben levő hegy erdős oldalában hasal.
    Volt már ezeknek (az "alkotóknak") vas a kezükben? Jó fegyver az M16-de azért ez egy kicsit túlzás.

    fluga, szerintem az iraki börtönben a civil alkalmazottnak álcázott CIA ügynökök, meg a kutyás barátnőjük csak rád várnak, hogy tanácsot adj, mit kezdjenek az ilyen általad is antiszociálisnak minősített emberkékkel;)))
    Azért ha nem is szabnak ki életfogytot, de egy jó 2 hetes előzetesben is lehet mit kezdeni ám az emberanyaggal!

    Szal' szerintem az hogy valakinek elb.sszák a játékát, meg egy életre beszaratják az nem ugyan az a műfaj!!!
  • valamit
    #13
    Bizonyos olvasatban, a programhoz cheatet kiadó (akárki, de nevezzük most mint) hacker: szabotőr, hovatovább pedig terrorista lesz? ... érdekes, elgondolkodtató...

    és visszamenőleg is érvényes lesz ez a szabályozás? mer azér egypár cheatet már készíthettek az elmúlt húszegynéhány évben... (persze, gondolom visszamenőleg nem, de anélkülis érdekes)


    "aki a játékban csal...visszaél az amerikai hadsereg számítógépeivel??? és programjaival"
    nekem rémlenek olyan cheatek, amik ilyen-olyan, az eredeti programban meglévő hibákat használtak ki, anélkül, hogy egy fia programsort módosítottak volna, vagy hozzátettek volna, aki ezt kihasználja, az csal? (kicsit morbidnak tűnik nekem, ha valaki ezér kap életfogytiglant, amikor más esetben meg milyen büntetések vannak) azér ezzel kapcsolatban lenne rengeteg kérdés szerintem, például az eladáskor a sofware licence (vagy valami ilyesmi) tartalmazott e ilyen kitételt?
  • fluga
    #12
    én ezzel csak egyetérteni tudok! és ezt nemcsak az armyra, hanem minden játékra ki kellene terjeszteni! sőt továbbmegyek. nemcsak azoknak kellene büntetést kapniuk, akik írják a csitet, hanem aki használja annak is.
    én speciel qrvára szét tudnám cincálni a csitereket, mert tönkreteszik a szórakozásomat és erre alergiás vagyok.
    lamase: a bíró nem szól hozzá semmit csak ítéletet hoz.
    és a cikkben nem az volt irva, hogy életfogytigot kapnak, hanem hogy kiszabHATÓ. feltételes mód. be vagytok szűkülve
  • lamase
    #11
    csak a hazadra :]
  • lamase
    #10
    sztem a leirtak nem valosithatoak meg, nemtom mit szolna hozza a biro, hogy csalas maitt eletfogytiglant kap valaki..
  • sz4bolcs
    #9
    Ha csinálok egy csitet armyban és kitudódik, hogy én voltam akkor amcsik lerohanják Magyarországot, vagy atomot dobnak rá? vagy lebombázzák Ormánságot B52-vel? :DDD
  • lamase
    #8
    http://cheatdb.hp-board.com/cdb/cdb_core.php?action=listgame&gameid=24 bortonbe veluk..
  • Mighty
    #7
    Szerintem meg nem hulyeseg! Csak a megvalositas lesz kerdeses...

    "Így tehát, aki a játékban csal, vagy csalásokat fejleszt ki és tesz közzé, az nem csak a licenszfeltételeket sérti meg, hanem visszaél az amerikai hadsereg számítógépeivel és programjaival is."

    A vonatkozo buntetesi tetelek gondolom nem igy hangzanak: 1-2 naptol eletfogyig tarto buntetessel sulythato.
  • FTeR
    #6
    ha kis tizen éves kölök betőr az FBI honlapjára nem kap semien büntetést, ha meg nem tizen éves akkor is elég könnyen megússza. A játék meg mégse tartalmaz álambiztonsági titkokat (hehe, de lehet hogy igen és ezért nem akarják, h piszkálják)...
  • Herkulles
    #5
    ok.
  • lamase
    #4
    ..akár életfogytig tartó börtönbüntetés is lehet
  • lamase
    #3
    +l
  • lamase
    #2
    szanamas..
  • tigeroo
    #1
    sztem ez hülyeség..! mennyit ülne? 1-2 napot..?
    hiszen semmien nagyobb kára nem lenne a másik embernek..