106
  • hungary27
    #106
    utolsó uzenet 2005 most 2009 van xD
  • Super Mario
    #105
    Nem ártana!
  • CSUKA
    #104
    LOL...

    Az is szánalmas, hogy pont az amerikai katonák a legbénábbak játékon belül. Fél percenként lelőnek egy csapattárasat. Elképzelem, hogy ezeknek fegyvert adnak a kezükbe.
  • Battlefront
    #103
    Ez baromság
  • KeviN
    #102
    Te sem vagy normalis, ha ilyeneket elhiszel. Most komolyan...te el tudod ezt kepzelni ? Azt alairom, hogy elofordulhat 1-1 eset, de az minden haboruban, konfliktusban ahol az allatok elomereszkednek, na de hogy ez volna a jellemzo...
  • Mihail
    #101
    ez a játék is az ameriakiak ezköze a manipulációra, hogy itt is a szaros hadseregük legyen a középpontban, én ismerek egy professzort aki személyesen volt irakban, és eléggé dúrva h az amcsik miket csínáltak.
    csak 1-2 példa:
    -szervezett műkincsrablás
    -a történelmi babilon lezárása
    -ha arab vagy és egy kávézóban csúnyán nézel rájuk akkor már 3 katona szorít puskát a tarkódhoz
    -az uti ellenőrzéseken bármikor megállíthatnak és kirabolhatnak a katonák,
    ja és akkor a nők megerőszakolásáról nem is beszéltem(amira az arab kultúra különösen érzékeny, leginkább kivégzik azt aki ilyet tesz az asszonyaikkal, szóval itt minden csak élezi a konfliktust)
    én azt mondom hogy ha olyan bárányok maradunk hogy hagyjuk hogy lemanipuláljanak minket, akkor meg is érdemelkük
    ma fbi központ, holnap munkatábor amcsi módra
  • Mihail
    #100
    Ezt nem hiszem el, lecsukni valakit egy cheat miatt. Hová megy ez a világ??
  • Cony
    #99
    Hali!
    Alapvetően az a kérdés, hogy miért vannak olyan emberek akik valamilyen okból csalnak egy játékban. Úgy jobb játszani???
    Aki multiban csal, (az elöttem elhangzott érvek mellett) az hülye, legalábbis én nem értem mi a célja vele (tudod csak magad csapod be vele :) ).
    Azon kívül hogy tönkreteszi pár ember szórakozását, pontosan semmit nem ér el a csalással.
    Véleményem szerint nem kellene ezt a dolgot túllihegni, (az amerikai hadseregnek sem) azt aki csítel egy játékban (ezzel elárulva hogy semmibe veszi a játékostársait), BANNN örökre (akkor a többieknek miért lenne lelkiismeretfurdalásuk).
    Szerintem gyorsan csökkenne a csíterek száma...
  • Ginoo
    #98
    Azt hiszem itt sokan nem értik a lényeget, bár szerintem főleg a cheater-ek pattognak. Nem az életfogytiglan a lényeg, nyilvánvaló, hogy senkinek nem adnának életfogytigot egy csalásért... ez csak ijesztegetés, túlzás volt. A lényeg, hogy fellépnek a csalók ellen és ez nagyon helyes. Imádom a multiplayer játékokat, mégsem játszom már egy jó ideje nyilvános szerveren. Nem játszom mert elegem van a rohadt csalókból. Miattuk nincs kedvem játszani és még sok ember van rajtam kívül akiknek tönkreteszik a játékát. Sokan hagyták abba ez miatt. Megoldás lenne olyan szerverek létesítése ahova az ilyen kis balfaszok mennének lőni egymást az aimbotjaikkal, és ahol meg normálisan játszanak az emberek oda nem tennék be a lábukat. De ha kiteszel egy felkérést a szerverre hogy aki csalni szertne az menjen másik szerverre és ne rontsa el az itt lévők játékát, csak azért is bepofátlankodnak és élvezik hogy elbasszák a szórakozásodat. Ezért tartanám megfelelő büntetésnek a KÉZELTÖRÉST.
  • Ginoo
    #97
    Te is kis kö..ög csaló vayg mi?
  • Ginoo
    #96
    Gondolom te is cheater vagy
  • Kutyika
    #95
    Üdv! Nos ez a hír, valóban erős egy kicsit... De meg kell érteni, hogy itt az Amerikai Hadsereg és a játék hírnevének legyalázásáról van szó. (nem az amerikai politikáról!) Mielőtt még legyakna itt mindenki. A programozók munkájának tiszteletbe nem vétele, mások szórakozásának elrontása..stb,stb.
    Talán nem is hardware bannt kellene itt eszközölni, azt is lehet, de ez nem az igazi, egy kis programorói munkával, beépíthető volna, egy olyan védelem ami, először 2-3 szor figyelmezteti a játékost, hogy ne csaljon... Ha ezek után, még mindíg csal és a PB-is megerősíti ezt, akkor, kékhalálképernyő kíséretében automatikus vinyódarálás... Meg amit még lehet, + bann...(útálom a csítereket!!!!)
  • crx
    #94
    Kp = KPM (Amugy lehet hogy Le kelet volna védetnem és szedni most a lovét.)
  • crx
    #93
    Az autos témánál maradva mikor lehegeztetem a kocsin az ajtokilincset és távirányitoval nyilot a zsaruk rőgtőn a kp embe kűldték a kocsit. Ezt igy meg is értem de akor a Merciket a BMW ket melyeken most jelenik meg ez a technika hogy nincsenek kilincsek kőzpontilag nyilanak az ajtok akor nekik mért is szabad kilincs nélkűl rohangálni az utakon?
  • Sadist
    #92
    Lehet hogy bekapcsolva felejtette az aimbotját és azért talált el mindenkit csípőből
  • Ceb
    #91
    Szerintem is nagy csíkarcúság csalni. Én spec 1 időben elég sokat AAO-ztam , szubjektív véleményem szerint marha jó játék. Azt nem tudom honnan veszi nexus hogy olyan könnyű célozni én még nem tapasztaltam. Persze h egyetért azzal mindenki h ez kicsit durva amiket írt az ürge, de igazán kitalálhatnának valamit h a cheatereket lehessen bannolni meghatározott időre vagy akár örökre.
  • sz4bolcs
    #90
    köszönöm :D
  • mikike
    #89
    reménytelen

    ott vagy a családban
  • sz4bolcs
    #88
    Mentsd meg őket a kárhozattól, térítsd meg őket!
  • mikike
    #87
    de vicces vagy szabika

    aztán mihez kezdjek ott a családoddal?
  • valamit
    #86
    És mi jár annak, aki mégis megteszi?
  • mireez
    #85
    nos, ne mvédem a cheaterekt, én pl CSzem, ott spk cheater van, utálom is, ha rontják a játékot, össze tudnám verni azokat.

    Na de ez az amcsi pacák: lol
  • mireez
    #84
    hülye vagy. az autót se lehet akárhogy áttuningolni, annak is vanank SZABÁLYAI. lol

    Pl: leszereli a lámákat, irányjelzőket, mert neki nem kell... kiszerelteti a biztonsági övet is stb...
  • sz4bolcs
    #83
    téged kéne börtönbe zárni először :D
  • valamit
    #82
    Abban nem értünk egyet, hogy nem "Tök mindegy", hogy két atyai pofont, két törött kezet, vagy két év(tized)et kap valaki ugyanazért... Mike Wazowski is, Nexus6 is szerintem erre céloz.

    Az egy dolog, hogy fel kell lépni azért, hogy ne vághassa szét pár rosszindulatú cheater más szórakozását, de nem kéne, hogy az itt felvetett módszer legyen a megoldás.

    Kivéve, és valszeg (remélem) erről van szó, hogy ez az egész szöveg csak egy fenyegetés, tartalom nélkül, egy ijjesztegetés, hogy ez által is legalább némileg csökken az ilyen cheaterek megjelenése, mert van akikre hat, mégha esetleg nem is a többség. De egy kijelentés, ha csak minden huszadikra hat, már akkor jó a befektetett energia/megtérülés mutatója.
  • Sadist
    #81
    Idézzétek már, hol írtam olyat, hogy egyetértek a több éves börtönbüntetéssel!
    Értsétek már meg, azzal én sem értek egyet, hogy a csalókat zárják börtönbe!
    Egyszerűen kurvára idegesít, hogy néhány kis pöcs a SZÓRAKOZÁSOMAT cseszi el! Csaljon a gép ellen, ha annyira akar. Azzal nem fog ártani senkinek, de a többi játékost hagyja békén.
    A ricsajozásról meg: ha fatert idegesítettük, akkor bizony kaptunk egy-egy pofont és utána kuss volt.
  • NEXUS6
    #80
    Figyuszka, és a moziból a csákót is rögtön vigyék a markóba mert rádesett a popkornja?

    Kapjon öt évet, basszák segbe?

    És ha az öcséd vagy a haverod sületlenkedik veled más meg zokon veszi, hogy mit ricsajoztok, és a hangoztatott "elveid" értelmében bűnszövetségben elkövetett garázdaságért éveket kapsz?

    Tudod te mit beszélsz egyáltalán?
  • Sadist
    #79
    Akkor két nagy atyai pofon. Tök mindegy. Lényeg hogy legközelebb kétszer is meggondolja, hogy csaljon-e.
  • trabant
    #78
    DeLuca: "In the early 1940's, Japan learned an important lesson - "let the sleeping giant lie." We may not react swiftly, but when we do it's with unstoppable force."

    Hűha, ettől aztán már bin Laden is beszart...
  • Mike
    #77
    te egy ilyen gyereknek eltöröd a kezét?

    kívánom neked - scsak úgy barátilag - hogy egyszer törjék el mindkét kezed, hogy tudd, miről is beszélsz.
  • Sadist
    #76
    Persze hogy az. Ez csak arra jó, hogy agresszív Ödönke beijesszék, hogy jönnek érte a fekete öltönyös, napszemüveges rossz bácsik.
  • Praetor
    #75
    Ez egy szimpla ijesztgetés...

    Szerintem nem kell komolyan venni. Nem véletlenül távolították el a beírást.

    Az egy játékprogram, nem pedig a rakétavédelmi rendszer. Nagyon agyatlan döntés lenne a bíróságtól, ha tényleg életfogytot szabna ki érte. Eléggé valószínűtlen.
  • Sadist
    #74
    Ha pl. beülnél egy moziba megnézni egy filmet, és egy kis köcsög folyamatosan eléd állna, vagy dobálná rád a pattogatott kukoricát, akkor mit csinálnál? Némán tűrnéd? Az ember azért megy moziba, hogy szórakozzon. Azért játszik multi játékokkal, hogy szórakozzon (legalábbis a nagy többség). Az embernek legalább a szórakozását ne csesszék már el az ilyen kis férgek!
    A kéz eltörés pedig két dolog miatt is jó volna:
    1. egy jó ideig nem tudna játszani
    2. legközelebb kétszer is meggondolná, hogy csaljon-e
    De mondom, nekem már annyi is elég lenne, ha úgy lehetne banolni a csítereket, hogy többé a szerverek közelébe se kerülhessenek.
  • valamit
    #73
    Federal Bureau of Investigation
    935 Pennsylvania Avenue, NW, Room 7350
    Washington, DC 20535
    ;))
  • mikike
    #72
    a múltkor a gyerek csalni akart egy kártyajátékban

    hol tegyek feljelentést?
  • mikike
    #71
    életfogytiglan csítelésért?
    előra a fasizmus irányába...

    emberek ti tényleg normálisnak tartjátok magatokat?
  • valamit
    #70
    erre nem tudok mit mondani... kedves, kössz
  • kicsizoz
    #69
    :))
    hozzászólás ügyben nálam te vagy ma a nyerő!! :))
  • valamit
    #68
    Tudod, most az van, ha szankcionálni kell a cheatereket, akkor durvább elbírálás alá esik, mint a kaszinó, ha meg el kell adni a játékot akkor meg lassan olyan mint a homokozólapát ;) Nem pont, de asszem mindenki érti mire gondolok.
  • asdasdasd
    #67
    Szomoru, hogy ilyenek iranyitjak a Fold legnagyobb hadsereget. Meg Bush...
    Es ha a jatekban lelovok egy tisztet, akkor eloszednek es hadbirosag ele allitanak?
    Megis mit varnak ha gyerekek kezebe adnak egy oldoklesre valo jatekot. Aztan nekiallnak bekerol papolni.