A 70-es és 80-as stb. évek zenéi
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De lassú és lassú közt különbség van... Eddig is a free verziókat használtam, de általában 100-130 Kb/s sebességet azért elért a letöltés. De most a flacmusicos linkekrõl max. 50-es sebességet tudok kihozni. Erre értettem, hogy lassú...
Más:
APE + .cue kiterjesztésû fájlokkal mit lehetne kezdeni? Tudom, hogy lemezképfájl, de se a Nero-m, se a DaemonTools nem ismeri. Van valamilyen célprogram APE lemezképfájlokhoz?
Ráadásul én nem csak simán lemezre szeretném írni,de adott esetben több lemezbõl szeretnék dalokat összeválogatni az eredeti minõség megtartása mellett, tehát bele kellene tudnom nyúlni az APE tartalmába...
Aki tud rá megoldást, kérem segítsen ötletekkel! Köszi!
Nem gondoltam, hogy ekkora a jelentõsége, hogy 32 vagy 64 bites a rendszer. Mondjuk a különbséget sem értem köztük.
Köszi a segítséget.
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
http://www.mozilla-x86-64.com/
Sokan írják viszont, hogy náluk 64 bites Explorerrel jó csak a java
Jó mondjuk most is annyi van és XP alól írok 😛
de fent van két win7 is egyik 64-es
Off....Off ....Off
Hallgattam a bölcsebbek tanácsára, s így aztán leváltottam a Vistámat a win 7-re. Ennek hatására semmi nem mûködik, illetve nem úgy mûködik, mint kellene neki. Jelenleg a legnagyobb gondom az Adobe céggel van, ti. nem mûködnek a videómegosztók, pl. a Youtube, mivel a Flash player csak 32 bites verzióban létezik, nekem pedig a browserem 64 bites.Eme topikban sem jelenik meg egyetlen kép sem, meg egyáltalán semmi a szövegen kívül. És méghozzá a 32 bites verziót nem is engedi telepíteni. Megoldás ???
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !
Tudom, hogy nem ide kellene ezeket feltennem, de elõször nektek szeretném felajánlani megvételre, hátha érdekel valakit.
Az Alphaville együttes 1998-as kiadású, Salvation c. cd-je, Marian Gold és Bernhard Lloyd által dedikálva.
Tiesto 2005-ös kiadású, In Search Of Sunrise 4 c. dupla cd-je Tiesto által dedikálva.
A cd-ket egyszer sem játszottam le, a csomagolásból csak azért lettek kibontva, hogy aláírják.
Privát mail-ben minden kérdésre válaszolok.
Köszönöm, sziasztok: Laci
imo :) science fiction is science fact
http://warezlinks.eu/bb/topic/69125-laserdance-dicography-19-album-lossless-ben/
A fórumon egyébként voltak már Laserdance Discography linkek és torrent is.
http://www.fileserve.com/file/UwwXaFf/1984
a 1984 Laserdance Discography.rar a rar címe
Pontosan ezek vannak rajta
"Laserdance Dicography - 19 album Lossless-ben!
A legnaygyobb SpaceSynth stílust mûvelõ csapat teljes diskográfiája, + két Aera 51 album bónusznak
1Klikk
Méret : 6,85Gb
Minõség : Lossless (Flac)
Lossless=Veszteségmentes tömörítés,amely jobb helykihasználás mellett az eredti,gyári kiadás minõségét adja vissza!"
Teljes lista:
fileserve-s letöltéseknél érdemes kipróbálni a
fileserve managert
http://www.fileservemanager.com/
teljes album feltöltésére nem nagyon vállalkozom
torrentrõl leszedhetõ vagy a nemrég megemlített letöltõprogramokkal is érdemes megpróbálni
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
http://letitbit.net/download/0797.03e2d53ca6ad517f7423e6f579db51de/SaragBandZaZa2CD.rar.html
Nálam ez 75% meghalt nem indul tovább, ha esetleg ebben a minõségben neked megvan feltölthetnéd valahová.
Üdv: akizu
Biztos, hogy akarod ?<#fejvakaras>#fejvakaras>
Úgy tûnik fõleg anyanyelvükön ténykednek (sajnos)
http://www.discopolo.pl/
Köszi a linket!
Laban - Love In Siberian(Another Mix)
http://rapidshare.com/files/445671800/Laban_-_Love_In_Siberia_Another_Mix-vinyl_.rar
jelszó a nevem.
forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!
The file or page you tried to access is no longer accessible.
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Rég voltam erre, de gondoltam ezt megosztom veletek. Én nem töltöttem, nem tudom milyen, de a rajongóknak egy próbát megér:
Laserdance Dicography - 19 albums!
The Greatest SpaceSynth Band!
Size : 6,85Gb
Quality : Lossless (Flac)
http://www.fileserve.com/file/UwwXaFf/1984 Laserdance Discography.rar
Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!
Elõször is köszi szépen a számot.<#worship>#worship>
Én arra gondoltam hogy "borítékolhatod" hogy nem igazán sok embernek lehet meg ez a szám, úgy ahogy kértem.
Megmondom elõször nem tudtam mire vélni azt a 19MB-ot.<#fejvakaras>#fejvakaras>
Aztán meghallgatás után kiderült hogy ez a szám rövid verziója, ami még a három percet sem éri el.
Azért volt furcsa, mert nekem ez a szám 320-as verziója eleve 14MB.
Igaz annak a hossza pontosan hat perc.
Köszi még egyszer a számot.<#eljen>#eljen>
Remélem egyszer azt a verziót is sikerül beszereznem.<#szomoru1>#szomoru1>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
Album: Das Totale ZaZaZabadak
Genre: Disco
Year: 1982
Format: Flac(image+cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: 52
Size RAR: ~ 650mb
Tracklist:
-----------------
CD-1
01. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:26.42>0:00:26.42>
02. Dance with the Saragossa Band Part I <0:06:11.73>0:06:11.73>
03. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:15.02>0:00:15.02>
04. Dance with the Saragossa Band Part II <0:04:10.53>0:04:10.53>
05. Dance with the Saragossa Band Part III <0:04:48.06>0:04:48.06>
06. Shame and Scandal in the Family <0:00:52.43>0:00:52.43>
07. Hands Up <0:00:31.00>0:00:31.00>
08. Paloma Blanca <0:00:42.20>0:00:42.20>
09. Black is black <0:00:41.22>0:00:41.22>
10. Land of Thousend Dances <0:00:44.70>0:00:44.70>
11. Zabadak <0:00:45.13>0:00:45.13>
12. Hold Tight <0:00:42.74>0:00:42.74>
13. Sun of Jamaika <0:01:33.15>0:01:33.15>
14. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:23.05>0:00:23.05>
15. Dance with the Saragossa Band Part IV <0:07:37.62>0:07:37.62>
16. Hang on Sloopy <0:01:18.63>0:01:18.63>
17. Mademoiselle Ninette <0:00:25.00>0:00:25.00>
18. Baby come Back <0:01:11.10>0:01:11.10>
19. Skinny Minny <0:00:53.62>0:00:53.62>
20. A Banda <0:00:59.25>0:00:59.25>
21. Volare <0:00:38.58>0:00:38.58>
22. Tanze Samba mit mir <0:00:33.35>0:00:33.35>
23. Brasil <0:00:47.50>0:00:47.50>
24. Hey Amigo Charly Brown <0:00:30.15>0:00:30.15>
25. Dance with the Saragossa Band Part V <0:04:23.00>0:04:23.00>
26. Dance little Bird <0:01:03.70>0:01:03.70>
CD-2
01. Zabadak <0:00:36.56>0:00:36.56>
02. Dance with the Saragossa Band Part VI <0:06:57.60>0:06:57.60>
03. Alf's Rap Clap <0:00:15.28>0:00:15.28>
04. Dance with the Saragossa Band Part VII <0:04:44.50>0:04:44.50>
05. Funky Broadway <0:01:09.17>0:01:09.17>
06. Sweet Soul Music <0:00:54.53>0:00:54.53>
07. Funky Street <0:01:09.60>0:01:09.60>
08. Staggar-Lee <0:00:53.70>0:00:53.70>
09. What'd I say <0:01:07.40>0:01:07.40>
10. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:16.15>0:00:16.15>
11. Born to be Alive <0:00:43.07>0:00:43.07>
12. Loop di Love <0:01:02.30>0:01:02.30>
13. Azzurro <0:00:55.45>0:00:55.45>
14. Massachusetts <0:00:28.55>0:00:28.55>
15. The Letter <0:00:30.43>0:00:30.43>
16. You can get it if you really want <0:00:30.55>0:00:30.55>
17. Monday Monday <0:00:29.40>0:00:29.40>
18. Happy Birthday <0:01:05.25>0:01:05.25>
19. Zabadak <0:00:14.57>0:00:14.57>
20. Dance with the Saragossa Band Part VIII <0:05:14.63>0:05:14.63>
21. Dance with the Saragossa Band Part IX <0:05:12.12>0:05:12.12>
22. Dance with the Saragossa Band Part X <0:04:34.20>0:04:34.20>
23. Loule, Loule <0:00:53.63>0:00:53.63>
24. Dance with the Saragossa Band Part XI <0:04:10.65>0:04:10.65>
25. Marmor, Stein und Eisen bricht <0:00:38.50>0:00:38.50>
26. American Pie <0:01:14.35>0:01:14.35>
http://letitbit.net/download/0797.03e2d53ca6ad517f7423e6f579db51de/SaragBandZaZa2CD.rar.html
Miért borítékolhatom?
Itt nem tudom meghallgatni de elvileg itt van
Century - Lover Why.flac
(18.86 M😎
http://www.multiupload.com/GCBXPV4E81
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
úgy látszik mamár mindenki
+hal6 csak úgy..
hát, mit képzelnek ezek magukról?
remélem hagyott maga után tanítványt..
vagy mamár az sem trendi?
r.i.p.
"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."
lehet te már túl sok voltál nekik 😊
mondjuk attól a konkrét linkek még lehetnek jök
Van remény rá, hogy újjáéled? Esetleg ez náluk rendszeresen elõfordul?
Koszi elore is.<#worship>#worship>
Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:
http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1118059139&no=21556
de tessék torrent
http://rarbg.com/torrents/filmi/download/6e854ce78059e9b9bd3b60fde22a62e3384b3dae/torrent.html
És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!
Õ írta, többek között, 12 James Bond film zenéjét, továbbá olyan filmekét, mint a Távol Afrikától, a Gengszterek klubja, a Farkasokkal táncoló, a Specialista, Enigma stb.
Legyen neki is könnyû a föld !
Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !