A 70-es és 80-as stb. évek zenéi

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#91119
Tudom, hogy az ingyenes lassú... (Nem tegnap kezdtem netrõl töltögetni.)
De lassú és lassú közt különbség van... Eddig is a free verziókat használtam, de általában 100-130 Kb/s sebességet azért elért a letöltés. De most a flacmusicos linkekrõl max. 50-es sebességet tudok kihozni. Erre értettem, hogy lassú...

Más:
APE + .cue kiterjesztésû fájlokkal mit lehetne kezdeni? Tudom, hogy lemezképfájl, de se a Nero-m, se a DaemonTools nem ismeri. Van valamilyen célprogram APE lemezképfájlokhoz?
Ráadásul én nem csak simán lemezre szeretném írni,de adott esetben több lemezbõl szeretnék dalokat összeválogatni az eredeti minõség megtartása mellett, tehát bele kellene tudnom nyúlni az APE tartalmába...
Aki tud rá megoldást, kérem segítsen ötletekkel! Köszi!
donbig
#91118

The Snapper-Like a virgin.mp3

itt

bigivan
#91117
Az Adobe honlapja, a fölsõ linked az megoldotta a problémát, innetõl mennek a megosztók.
Nem gondoltam, hogy ekkora a jelentõsége, hogy 32 vagy 64 bites a rendszer. Mondjuk a különbséget sem értem köztük.
Köszi a segítséget.

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Breki33
#91116
Az utolsó link

http://www.mozilla-x86-64.com/

Sokan írják viszont, hogy náluk 64 bites Explorerrel jó csak a java
Breki33
#91115
Szubjektív vélemény, de én 64 bites oprendszert csak akkor raknék fel, ha 4Gb memóriám van. Addig felesleges!

Jó mondjuk most is annyi van és XP alól írok 😛

de fent van két win7 is egyik 64-es
Musachy
#91113
Lángszóró.<#zavart1>

imo :) science fiction is science fact

bigivan
#91112
Szevasztok Tagok!

Off....Off ....Off
Hallgattam a bölcsebbek tanácsára, s így aztán leváltottam a Vistámat a win 7-re. Ennek hatására semmi nem mûködik, illetve nem úgy mûködik, mint kellene neki. Jelenleg a legnagyobb gondom az Adobe céggel van, ti. nem mûködnek a videómegosztók, pl. a Youtube, mivel a Flash player csak 32 bites verzióban létezik, nekem pedig a browserem 64 bites.Eme topikban sem jelenik meg egyetlen kép sem, meg egyáltalán semmi a szövegen kívül. És méghozzá a 32 bites verziót nem is engedi telepíteni. Megoldás ???

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Breki33
#91111


Breki33
#91110




Breki33
#91109




#91108
captainslow kukac freemail pont hu
#91107
Sziasztok!
Tudom, hogy nem ide kellene ezeket feltennem, de elõször nektek szeretném felajánlani megvételre, hátha érdekel valakit.
Az Alphaville együttes 1998-as kiadású, Salvation c. cd-je, Marian Gold és Bernhard Lloyd által dedikálva.
Tiesto 2005-ös kiadású, In Search Of Sunrise 4 c. dupla cd-je Tiesto által dedikálva.
A cd-ket egyszer sem játszottam le, a csomagolásból csak azért lettek kibontva, hogy aláírják.
Privát mail-ben minden kérdésre válaszolok.
Köszönöm, sziasztok: Laci
Musachy
#91106
A Shareflare is ugyanolyan lassú, ha az ingyenes letöltést választod (alul szürke mezõben: FREE). Mindkettõre lehet fizetni és akkor jó gyors lesz. Az olcsó - az idõbe telik. Valamit valamiért.

imo :) science fiction is science fact

Breki33
#91105
Látom, hogy reuploadod kértél, de ez már pl fent volt már itt is decemberben

http://warezlinks.eu/bb/topic/69125-laserdance-dicography-19-album-lossless-ben/

A fórumon egyébként voltak már Laserdance Discography linkek és torrent is.
Breki33
#91104
Ez nem tegnapi link és szerintem nem jól írták

http://www.fileserve.com/file/UwwXaFf/1984

a 1984 Laserdance Discography.rar a rar címe

Pontosan ezek vannak rajta

"Laserdance Dicography - 19 album Lossless-ben!

A legnaygyobb SpaceSynth stílust mûvelõ csapat teljes diskográfiája, + két Aera 51 album bónusznak

1Klikk
Méret : 6,85Gb
Minõség : Lossless (Flac)
Lossless=Veszteségmentes tömörítés,amely jobb helykihasználás mellett az eredti,gyári kiadás minõségét adja vissza!"

Teljes lista:




fileserve-s letöltéseknél érdemes kipróbálni a
fileserve managert

http://www.fileservemanager.com/

Breki33
#91103
pont ezt akartam mondani 😊

teljes album feltöltésére nem nagyon vállalkozom
torrentrõl leszedhetõ vagy a nemrég megemlített letöltõprogramokkal is érdemes megpróbálni
kaposi1
#91102
Torrentrõl hat perc alatt jött le ha jól emlékszem.<#wink>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

mandm
#91101
Pedig egy tegnapi postból származik a link

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

mandm
#91100
Sajnálom...

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

akizu
#91099
Szia Breki

http://letitbit.net/download/0797.03e2d53ca6ad517f7423e6f579db51de/SaragBandZaZa2CD.rar.html

Nálam ez 75% meghalt nem indul tovább, ha esetleg ebben a minõségben neked megvan feltölthetnéd valahová.
Üdv: akizu
donbig
#91098

Roy Orbison - Pretty Woman 2011 (Angels & Grand)

itt

#91097
Kezdtem töltögetni a flacmusicról, de most valamiért nagyon lassan csordogálnak a kbyte-ok. Ráadásul két upload forrás helyet írnak, de csak az egyikhez van direkt link. A másik megosztón levõ anyagot hogy lehetne elérni?
donbig
#91096

Biztos, hogy akarod ?<#fejvakaras>
Úgy tûnik fõleg anyanyelvükön ténykednek (sajnos)

http://www.discopolo.pl/

#91095
Na, erre rámozdulok, bár alighanem egy egész nap+egész éjjel rá fog menni... De talán megéri. Eddig csak mp3 minõséget találtam.
Köszi a linket!
tgolyo
#91094
Sziasztok!

Laban - Love In Siberian(Another Mix)
http://rapidshare.com/files/445671800/Laban_-_Love_In_Siberia_Another_Mix-vinyl_.rar
jelszó a nevem.

forever vinyl Állampolgári jogom hülyének lenni!

#91093
Köszi Breki!
pomogacs2
#91092
#91089

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

pomogacs2
#91091

The file or page you tried to access is no longer accessible.

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#91090
sziasztok,ez a Focus tetszik nagyon,több nótájuk ha lenne szívesen venném,KÖSZI
mandm
#91089
Sziasztok!

Rég voltam erre, de gondoltam ezt megosztom veletek. Én nem töltöttem, nem tudom milyen, de a rajongóknak egy próbát megér:

Laserdance Dicography - 19 albums!
The Greatest SpaceSynth Band!
Size : 6,85Gb
Quality : Lossless (Flac)
http://www.fileserve.com/file/UwwXaFf/1984 Laserdance Discography.rar

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

kaposi1
#91088
Szia Breki!<#wave>

Elõször is köszi szépen a számot.<#worship>

Én arra gondoltam hogy "borítékolhatod" hogy nem igazán sok embernek lehet meg ez a szám, úgy ahogy kértem.

Megmondom elõször nem tudtam mire vélni azt a 19MB-ot.<#fejvakaras>

Aztán meghallgatás után kiderült hogy ez a szám rövid verziója, ami még a három percet sem éri el.
Azért volt furcsa, mert nekem ez a szám 320-as verziója eleve 14MB.
Igaz annak a hossza pontosan hat perc.
Köszi még egyszer a számot.<#eljen>
Remélem egyszer azt a verziót is sikerül beszereznem.<#szomoru1>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#91087
Saragossa Band - Das Totale ZaZaZabadak (1982) 2CD



Album: Das Totale ZaZaZabadak
Genre: Disco
Year: 1982
Format: Flac(image+cue)
Bitrate: lossless
Covers: in archive
Amount of tracks: 52
Size RAR: ~ 650mb



Tracklist:
-----------------
CD-1
01. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:26.42>
02. Dance with the Saragossa Band Part I <0:06:11.73>
03. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:15.02>
04. Dance with the Saragossa Band Part II <0:04:10.53>
05. Dance with the Saragossa Band Part III <0:04:48.06>
06. Shame and Scandal in the Family <0:00:52.43>
07. Hands Up <0:00:31.00>
08. Paloma Blanca <0:00:42.20>
09. Black is black <0:00:41.22>
10. Land of Thousend Dances <0:00:44.70>
11. Zabadak <0:00:45.13>
12. Hold Tight <0:00:42.74>
13. Sun of Jamaika <0:01:33.15>
14. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:23.05>
15. Dance with the Saragossa Band Part IV <0:07:37.62>
16. Hang on Sloopy <0:01:18.63>
17. Mademoiselle Ninette <0:00:25.00>
18. Baby come Back <0:01:11.10>
19. Skinny Minny <0:00:53.62>
20. A Banda <0:00:59.25>
21. Volare <0:00:38.58>
22. Tanze Samba mit mir <0:00:33.35>
23. Brasil <0:00:47.50>
24. Hey Amigo Charly Brown <0:00:30.15>
25. Dance with the Saragossa Band Part V <0:04:23.00>
26. Dance little Bird <0:01:03.70>

CD-2
01. Zabadak <0:00:36.56>
02. Dance with the Saragossa Band Part VI <0:06:57.60>
03. Alf's Rap Clap <0:00:15.28>
04. Dance with the Saragossa Band Part VII <0:04:44.50>
05. Funky Broadway <0:01:09.17>
06. Sweet Soul Music <0:00:54.53>
07. Funky Street <0:01:09.60>
08. Staggar-Lee <0:00:53.70>
09. What'd I say <0:01:07.40>
10. Dance with the Saragossa Band (Big Bamboo) <0:00:16.15>
11. Born to be Alive <0:00:43.07>
12. Loop di Love <0:01:02.30>
13. Azzurro <0:00:55.45>
14. Massachusetts <0:00:28.55>
15. The Letter <0:00:30.43>
16. You can get it if you really want <0:00:30.55>
17. Monday Monday <0:00:29.40>
18. Happy Birthday <0:01:05.25>
19. Zabadak <0:00:14.57>
20. Dance with the Saragossa Band Part VIII <0:05:14.63>
21. Dance with the Saragossa Band Part IX <0:05:12.12>
22. Dance with the Saragossa Band Part X <0:04:34.20>
23. Loule, Loule <0:00:53.63>
24. Dance with the Saragossa Band Part XI <0:04:10.65>
25. Marmor, Stein und Eisen bricht <0:00:38.50>
26. American Pie <0:01:14.35>

http://letitbit.net/download/0797.03e2d53ca6ad517f7423e6f579db51de/SaragBandZaZa2CD.rar.html
Breki33
#91086
Akkor most már legalább azt tudom ki bitorolja egyes fórumokon a nevem 😛
Breki33
#91085
már mûködik is !
Breki33
#91084
Jó reggelt

Miért borítékolhatom?

Itt nem tudom meghallgatni de elvileg itt van

Century - Lover Why.flac
(18.86 M😎

http://www.multiupload.com/GCBXPV4E81
Zephyr Retiring
#91083

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Zephyr Retiring
#91082
én ezt nem értem.
úgy látszik mamár mindenki
+hal6 csak úgy..
hát, mit képzelnek ezek magukról?
remélem hagyott maga után tanítványt..
vagy mamár az sem trendi?
r.i.p.

"Az összkép is lehet szerteszét, ha eszméd elveszti eszét."

Breki33
#91081
egyáltalán nem

lehet te már túl sok voltál nekik 😊

mondjuk attól a konkrét linkek még lehetnek jök
#91080
Tegnap éjfélig kilinkeltem magamnak vagy 30 albumot a flacmusicról, erre most meg bexart... <#violent>
Van remény rá, hogy újjáéled? Esetleg ez náluk rendszeresen elõfordul?
kaposi1
#91079
Szerintem boritekolhatod hogy mas nem fogja feltenni.
Koszi elore is.<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

Breki33
#91078
itt és a környékén volt részletesebben szó róla

http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1118059139&no=21556
Breki33
#91077
Usdownloader

#80737
#76554
Breki33
#91076
van amikor többször kell nézni most nem megy a flacmusic sem

de tessék torrent

http://rarbg.com/torrents/filmi/download/6e854ce78059e9b9bd3b60fde22a62e3384b3dae/torrent.html
pomogacs2
#91075
ifolder.ru-ról hogy kell letölteni?

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

pomogacs2
#91074

File not found

És ne feledd, ahol végetérnek az álmok, ott kezdődik a valóság!

#91073
Szia Breki! Ez engem is érdekelne,elõre is köszönöm!
bigivan
#91072
Most olvastam, hogy ma elhunyt John Barry, valószínüleg minden idõk legnagyszerûbb angol filmzeneszerzõje, a Brit Birodalom Érdemrendjének tulajdonosa (OBE), 4 Gramy és 5 Oscar-díj kitüntetettje.
Õ írta, többek között, 12 James Bond film zenéjét, továbbá olyan filmekét, mint a Távol Afrikától, a Gengszterek klubja, a Farkasokkal táncoló, a Specialista, Enigma stb.



Legyen neki is könnyû a föld !

Már ivás el?tt rettegni a másnaptól : az nem félelem, csak tapasztalat !

Breki33
#91071
Ha más nem rakja fel valószínû holnap fel tudom rakni egy másik géprõl.
Breki33
#91070
tudom, pontosan ezért írtam azt amit